PDA

View Full Version : Hajdukova službena stranica / Hajdukov marketing

Bobika
16-08-2005, 03:01 AM
Znam da je ovaj topic već bio negdje ovdje,ali neda mi se sad tražit i njuškat pa sam ga otvorio opet.Ako webmaster želi neka ga makne,ali mene zanima vaše mišljenje o toj stranici.
http://www.hnkhajduk.hr/
Moje mišljenje je da je i ta stranica odraz cjelokupne situaciju u i oko kluba.
Loša je do zla Boga,neznam samo kad misle ozbiljnije počet radit jer je ovakva već mjsecima (a najvili su da je to samo privremeno,kao beta verzija). U anketi za Hajdučko srce se nalaze igrači koji više neigraju za Hajduk!Nije li trebalu tu anketu završit sa svršetkom prvenstva pa sada otvorit novu?!?
Pišu pogrešna imena igrača uz sliku (Jurica Buljat-Josip Buljat),fali slika igrača,nikakva baza podataka o igračima a da nepričam o možebitnim multimedijskim sadržajima.Samo desetak pjesama koje su tamo od pamtivjeka. I brojač im neradi dobro da jebe rak raka.
Jednom rječju katastrofa!!!!!!!!
Zanima me vaše mišljenje!

baRBa
16-08-2005, 09:59 AM
Sta nije ovo sluzbena stranica !? :)

Bobika
16-08-2005, 02:59 PM
U savkom slučaju bolja je sto puta od službene.

Duje_KH
16-08-2005, 03:36 PM
službena je za ku... mi ozbiljni klub??

Bobika
17-08-2005, 12:37 AM
JEl nitko nema nikakav komentar???!!!!

Dalmatian
17-08-2005, 12:42 AM
ma dobro si i reka,odraz je potpuno kaotične situacije u klubu,tribalo bi je ukinuti i staviti ivu ode ka službenu jer se ulaže puno više truda i vremena

Bobika
17-08-2005, 12:49 AM
Po mom mišljenju trebalo bi stavit malo više multimedijskih sadržaja počevši s wallpaperima i screensaverima,pa onda možda otvorit suvenirnicu.....
Nebi bilo loše ni na ovoj stranici imat koji wallpaper i screensaver! Nešto se najavljivalo,al ništa od toga.

Dalmatian
17-08-2005, 01:04 AM
dobra ideja,stavija bi ja svoje wallpapere koje san napravia ali neće da stane više od 19.5 kb,znaš možda kako nešto veće staviti?

Dalmatian
17-08-2005, 01:21 AM
evo nešto ka proba

Faca
17-08-2005, 01:22 PM
Da se i ja uključim u ovu raspravu. Ova stranica nema niti volje,a niti želje biti službena stranica Hajduka jer ja znam koliko mi ovo sada odnosi vremena i truda za održavanje, a kad bi bila službena trebalo bi mi puno više vremena za uređivanje. Pošto zbog posla imam sve manje i manje vremena nema šanse. Ova stranica je napravljena od navijača Hajduka, za sve kojima je bila boja u srcu i mislim kako je najbolje da tako i ostane..

O samoj službenoj stranici neću komentirati jer su dovoljni vaši komentari na to.. Ovaj izgled je puno bolji nego prošli kad nije bila sređivana po par miseci, ali opet vrlo lošiji. pa Međimurje ima bolju stranicu od Hajduka to je žalosno.

El Chino
17-08-2005, 01:38 PM
Bruno....a, da taj posal postane plaćen? ;);)

ma...stvar je u tome, što tamo radi netko za plaću..a ne od gušta...i to je to

baRBa
17-08-2005, 04:02 PM
Hebeno je kad "hobby" postane obveza...

Mislim da bi bilo posteno da moderatori na forumu webmasteru zapocnu placati po jedinici pruzenog zadovoljstva baniranja neistomisljenjika :)

P.S. Ma kakvo placanje i zarada - volonteri su zakon :)

Bodul
31-10-2005, 12:50 PM
Odete na stranice www.hnkhajduk.hr i želite glasati za HAJDUČKO SRCE , istina ne vidim da bilo koji igrač zaslužuje taj naziv, ali ipak evo vam ponuđenih igrača!

Ferdo Milin, Almir Turković, Hrvoje Vejić, Krunoslav Lovrek, Natko Rački, Frane Vitajić, Ante Vitajić, Zoran Roglić, Tomislav Rukavina, Josip Lukačević,Predrag Šimić, Nenad Vučković, Juraj Grizelj. :eek: :eek: :eek:

FOTO GALERIJU naravno ne možete ni otvoriti, a općeniti izgled i ažuriranje stranica je bolje ne komentirati.
Po ovome ne pripadamo niti u ligu za ostanak. Jedino bi pohvalio englesku verziju; PRESTRAŠNO :eusa_wall

Pogledajte "konkurenciju": www.nk-dinamo.hr, www.nk-rijeka.hr, www.nk-varteks.hr, http://nkzagreb.index.hr, www.nk-medjimurje.hr, www.nk-hrvatskidragovoljac.hr

Vito Corleone
31-10-2005, 12:53 PM
stranica je toliko kvalitetna koliko i naša današnja igra...jadno,bjedno i negledljivo

GE
31-10-2005, 01:05 PM
Kao apsolvent informatičkog fakulteta mogu samo reći šlampavo, šlampavo...
Ali službena stranica ne znači nužno i najbolja stranica o određenom sadržaju, tim više što se službene stranice rade jer se moraju a neslužbene zbog ljubavi, entuzijazma i sl...

drazen
01-11-2005, 10:16 AM
ima i gorih...................

kavatap
01-11-2005, 12:13 PM
POCINJEM PISAT ISTE STVARI NA RAZNE TOPICE, NECU NI OVO KOMENTIRAT.
NEK PLATE MENI, JA CU JE RADIT IZ GUSTA AL I IZ PONOSA. jeBE MI SE ZA LOVU

baRBa
02-10-2006, 02:28 PM
Vezano za derbi. Ovo je sluzbeni stav Hajduka sa sluzbene "stranice":

Derbi u režiji suca Kovačića
Pred oko 35.000 gledatelja nogometaši Hajduka i Dinama odigrali su 2:2. Utakmicu je od početka do kraja izrežirao sudac iz Križevaca (mjesto u okolici Zagreba) 1 Draženko Kovačić. Prvu i najveću pogrešku 2 sudac je ubilježio ne dodijeljivanjem crvenog kartona Ćorluki nakon udaranja Carevića u lice u 18', nego je obojici dodijelio po javnu opomenu. Nakon što je pokazao na kazneni udarac za Hajduk (srušen Jelavić - pogodio Carević za 1:0) u 31', morao je uskoro kompenzirati kazneni udarac i za goste, nakon samo njemu vidljvog prekršaja Muse 3 nad Da Silvom u 39'. Eduardo je bio strijelac za 1:1.

U drugom dijelu nastavio je s dijeljenjem "pravde", tako što je jedan prekršaj Carevića nad Ćorlukom 4 u 57' jedva dočekao okarakterizirati drugom javnom opomenom, tj. crvenim kartonom za Carevića. Brojčano nadmoćniji Dinamo je poveo preko Vugrinca nakon dvojbenog zaleđa 5 u 70'. Ne manje važan podatak je taj da je famozni Kovačić žuti karton dodijelio Jasminu Agiću tek u nadoknadi vremena, nakon što je ovaj kroz cijelu utakmicu napravio veći broj povlačenja i grubih prekršaja nad igračima Hajduka. Hajduk je svoj drugi pogodak postigao iz kaznenog udarca u 84' kada je srušen Jurica Vučko, što je Draženku došlo ko melem na ranu, kako bi što sigurnije 6 mogao napustiti travnjak u Poljudu. Strijelac za konačnih 2:2 bio je Munhoz iz navedenog kaznenog udarca.
Na kraju, trener Hajduka Zoran Vulić, sažeo je cijelu utakmicu u jednu rečenicu: "Sramim se sudjelovati u ovakovoj nogometnoj predstavi, pa nismo svi mi ovdje radi njega (Kovačića), pa valjda bi on trebao biti tu radi svih nas!? 7"

1 - To "mjesto u okolici Zagreba" je u priopcenju zalosno navodit, a osim toga Krizevci su županijsko središte, čobani jedni
2 - prva greska je bila sta Carevicu odma na pocetku nije da zuti zbog udaranja igraca s poda
3 - Zivkovica
4 - Agicem
5 - da dvojbeno zaledje. Da bi nesto bilo dvojbeno trebalo bi najprije biti dosudjeno, a osim toga NIJE bilo zaledje
6 - sta ga je trebalo lincovat da bi bili zadovoljni?
7 - E moj treneru nisu ni gledatelji bili tu zbog vas nego vi zbog njih

SRAMOTA OD TEKSTA!!! Da je samo znati tko je autor ovoga smeca. Ciji je on nesto?

Faca
02-10-2006, 02:55 PM
I to su objavili na službenoj stranici Hajduka? Pa strašno koji su idioti mislim nevjerojatno ma bolje to ne komentirat.... Objavljena vijest o ovome:) Barba nemoj se umislit

baRBa
15-02-2007, 09:42 AM
Izvrsne su mi ove slike i vijesti s rodjendanske proslave na sluzbenoj stranici
http://www.hnkhajduk.hr

:(

drugi
15-02-2007, 12:31 PM

tragedija, u 21. stoljecu ovakva sluzbena stranica kluba koji ima 96 godina :eusa_wall
UPRAVA ODLAZI!!!

BILI ANDJEO
15-02-2007, 01:05 PM

očito im novci nisu dovoljan stimulans, možda bi bolje radili kao volonteri :cool:

Bodul
15-02-2007, 02:18 PM

ja ne vidim ništa; biće meni nije očitalo :eusa_thin

El Chino
15-02-2007, 02:21 PM

jebiga, to se očitava samo navijačima Hajduka
Vas rečane server prepoznaje :lol: :lol:

baRBa
15-02-2007, 02:23 PM

Moguce nisi vidio poruku: Posetitelje iz inistranstva upucujemo na stari site
Vele zbog ovih izvrsnih Flash animacija, snimaka i razgovora s igracima koje ne podrzavaju cirilicni browseri, ali i zbog web shopa (zbog PDV-a, navodno). Doci cete i vi na red...

rezervirano
15-02-2007, 02:27 PM
Odlična je nova stranica,čak je i igrački kadar sada ažuriran

Bodul
15-02-2007, 02:35 PM
Moguce nisi vidio poruku: Posetitelje iz inistranstva upucujemo na stari site
Vele zbog ovih izvrsnih Flash animacija, snimaka i razgovora s igracima koje ne podrzavaju cirilicni browseri, ali i zbog web shopa (zbog PDV-a, navodno). Doci cete i vi na red...
1. kakve veze Željko Vela i Flash Gordon imaju sa stranicom Hajduka :confused:
2. ja uvik kupujem priko "inistranstva" da dobijem povrat poreza :p

baRBa
15-02-2007, 02:56 PM
NAPUTAK KAZE (naravno na stranici koju ljudi ne vide :D) to samo ima kod nas! :eek:
Svi koji vide staru stranicu moraju predinstalirat Windows P.O. tres 1302
(ako imate legalne Windowse tada je preinstaliran sa posljednjim updateom i trebalo bi raditi)

Taj Patch je u privitku (zipan je jer ne ide drugacije u privitak) samo dupli click i to je to. Stranice su cool :cool: ali nase mozgonje trebaju znati da svi nemamo orginalne Windowse.
Mozda zele pomagat legalizaciju da i silni samozvani kraljevi i kraljice Torcide ne trebaju skupljat crkavicu gazeci travu nego neka zarade od prodaje CD-a. A ko ce ga znat?

rezervirano
16-02-2007, 09:12 AM
Jučer oko 7 sati nisam se moga spojit na novu Hajdukovu stranicu ne znam jel još itko imao sličnih problema.....:confused:

Valjda su je još dorađivali :)

baRBa
16-02-2007, 09:26 AM
Meni je sve O.K.?

P.S. Svidja mi se ona nova simulacija ulaska na tribine preuredjenog Poljuda. Ali to cemo mescini dobit nakon sta reprezentacija odigra 3 kvalifikacijske na Poljudu - za 30-ak godina :D:D:D

Faca
16-02-2007, 09:42 AM
Šta ste se uvatili Hajdukove stranice.. Ova je bolja nego ona prije koja nije bila ažurirana po pola godine. JBG vidiš koliko čovik radi posal oko ove stranice. Pa zaslužuje 6000 kn misečne plače zbog ovog posla :)

baRBa
16-02-2007, 09:50 AM
Dašta nego zaslužuje. :D ka šta i mi zaslužujemo ugostit reprezentaciju :D:D:D:D:D

pegula
16-02-2007, 10:02 AM
6000 kn misečne plače :):eek: :eek: .. za sta? za ono?

baRBa
16-02-2007, 10:05 AM
:eek: :eek: ..

Sta se cudis tolko Bili don Angelo prima jer on uredjuje prvu stranicu. A ko je tebi kriv sta te dopala Forska liga pa dobivas samo 1.700/mj.
E dobro je da vise niste placeni po bannu jer ko bi trpio zagora :D:D:D:D:D:D
Najprije se prijavljivao ko Goran, onda qwert ko bi mu sta u kraj. Kapitalizam, je.e svoju djecu :D:D;)

zagor
16-02-2007, 10:52 AM
ja neznam sta se bunite?
najava utakmice s Osijekom je tu, najnovija vijest je "Hajduk bolji od Boteva", a dobitnici nagradne igre su objavljeni... i svi dobivaju ulaznice za utakmicu Hajduk-Dinamo 01.10. ... pitam se samo kako to vec sada znaju da cemo tada igrat???

BILI ANDJEO
16-02-2007, 11:29 AM
Sta se cudis tolko Bili don Angelo prima jer on uredjuje prvu stranicu. A ko je tebi kriv sta te dopala Forska liga pa dobivas samo 1.700/mj.
E dobro je da vise niste placeni po bannu jer ko bi trpio zagora :D:D:D:D:D:D
Najprije se prijavljivao ko Goran, onda qwert ko bi mu sta u kraj. Kapitalizam, je.e svoju djecu :D:D;)

:lol: :lol: :lol:

ST_pujanke
16-02-2007, 12:16 PM
iman zamjerku i ovoj i sluzbenoj stranici hajduka.GRB!!!!pravi hajdukov grb nema 19 11 sa strane nego ll ll tj. navodne znakove.pa ako bi se to moglo prominit da se vise jedanput zauvik nauci kako izgleda grb naseg kluba

BILI ANDJEO
16-02-2007, 12:18 PM
iman zamjerku i ovoj i sluzbenoj stranici hajduka.GRB!!!!pravi hajdukov grb nema 19 11 sa strane nego ll ll tj. navodne znakove.pa ako bi se to moglo prominit da se vise jedanput zauvik nauci kako izgleda grb naseg kluba

naravno, mislim da se govorilo da će se nakon promjene dizajna ove stranice staviti i stari grb, sa navodnicima

pegula
16-02-2007, 01:54 PM
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

svi upisi o grbu prebaceni u Grb Hajduka (http://www.hnkhajduk.com/forum/showthread.php?t=2005)

i to jedan po jedan, jer dok ja prebacim jedan, ovdi osvane drugi ..

p.s. isprika vokriu .. nehotice sam ti obrisa upis, ali evo vratio sam ga

baRBa
16-02-2007, 01:58 PM
Triba i sve zidove oduzet na kojima se nalazi grb koji nije sluzben. Etto!
:D:D:D:D:D

Faca
16-02-2007, 02:10 PM
LOL ma savršeno vidi se da stranicu vodi neko ko to radi sa guštom

zagor
16-02-2007, 02:49 PM
Etto!

sta ovo sada ima veze s nekin purgerima?

Bodul
16-02-2007, 03:13 PM
sta ovo sada ima veze s nekin purgerima?
Etoo je purger, ko šta je Hrgović bosanac...bez uvrede neume :D

zagor
16-02-2007, 03:23 PM
Pa dobro, ali sta onda jeadn ETTO iz Dubrave ima veze s ovom temom?

baRBa
19-02-2007, 09:58 AM
Stvarno vise nemam rijeci!
Podjem vidit jesu li se konacno sjetili postavit momcad (naravno da nisu) i tek sad uocim jedan razocaravajuci detalj.

Na dnu stranice di su slije strucnog stozera ispod Ercega stoji:
sportski direktor
terceghajduk@yahoo.com

Ma jebite se vi i vasa "sposobnost" u vodjenju kluba. Da yahoo.com :(
Pa to je strasno i sramota!!!!
Doslovno nemam rijeci. Nije Tomo Erceg kriv, ali ako se javlja kako sportski direktor renomiranog Hajduka sa maila na yahoo.com onda i njega nabijam na isti organ!
Pa to su elementarne stvari, a sta onda ocekivati od nasih cobana.
Ajme sta su me raz'izdili!
Sramota!!!!!!!!!!!!!!!!!

zagor
19-02-2007, 10:13 AM
zasto se nebi onda ti ponudija za uredjivanje stranica?

olitiga neka ekipa poput FACA - BARBA - ZAGOR ili slicno...
nek nas opreme malo s tutama i ostalom opremon Hajduka i dalo bi se to sredjivati... :-)

baRBa
19-02-2007, 10:18 AM
Ma sta za tutu ja bi im jos platio da mogu uredjivati stranice ;)

Nego, evo poslao Ercegu mail:
Postovani Tomo!
Želim Ti cestitati na postignutim rezultatima u prijelaznom roku, ali i iskazati svoje razocarenje vezano za jedan detalj.
Naime web stranice nasega Hajduka (sta je opcepoznata stvar) su ljudima u klubu predzadnja rupa na svirali sto se vidi po njihovoj azurnosti, ali zar sportskom direktoru nisu mogli osigurati prikladan e-mail na Hajdukovoj domeni?
To ne da mi nije jasno nego je rezocaravajuce do te mjere da kad bi mene cijenjeni Tomo Erceg pozvao s istog maila (yahoo.com) da dovedem svoja tri maloljetna sina da ce potpisat predugovore sa Hajdukom razmisljao bi!
Svjestan sam u kakvom okruzenju (trzistu) Tomo Erceg radi, i da je najvaznije biti u mogucnosti primiti i poslati mail, ali daj te cobane u klubu koji brinu o webu zamoli da maknu s nekom stvari i osiguraju Ti adresu dostojnu imena Hajduka. Sigurno se takva neazurnost i nebriga ne bi dogodila da to rade iz ljubavi umjesto za placu.
Pa mogu Ti sloziti da primas i saljes kao terceg@hnkhajduk.hr a da i dalje sve obavljas sa adrese na yahoo.com ako to znaju, a ne bih se cudio da za to nemaju pojma!

Meni je nakon ovog e-maila lakse, pa te molim da bar zbog toga uvazis pokoju neprimjerenu rijec ;-)
Srdacni pozdravi i puno, poslovnih, sportskih i osobnih uspijeha!
XXX YYYY

HAJDUK ŽIVI VJEČNO!

zagor
19-02-2007, 10:41 AM
znao sam da se ti potpisujes s xxx... ti si nepismen!

baRBa
19-02-2007, 10:57 AM
znao sam da se ti potpisujes s xxx... ti si nepismen!

Jok X je nepismen ,a XXX jebozovan :D

Bodul
19-02-2007, 06:28 PM
kad bi mene cijenjeni Tomo Erceg pozvao s istog maila (yahoo.com) da dovedem svoja tri maloljetna sina da ce potpisat predugovore sa Hajdukommislin da je barba no ovo htio stavit naglasak :D :D :D

malduk
19-02-2007, 07:18 PM
Ja neznan kako Hajduk može dopustit da ima ovako lošu službenu stranicu...Sramota!!!

BILI ANDJEO
19-02-2007, 07:22 PM
Ja neznan kako Hajduk može dopustit da ima ovako lošu službenu stranicu...Sramota!!!

ma super je stranica, pravi prikaz stanja u klubu

rezervirano
20-02-2007, 08:32 AM
barba čekamo da napišeš odgovor od tercega s jahuainterpunkcijskiznakkom

jež
20-02-2007, 10:51 AM
kad smo vec kod Tome Ercega, mogli su mu staviti i sliku kako dolikuje (npr u odjelu ili sl) a ne staviti sliku iz igrackih dana, a mogli su se i potrudit i uslikat ostale igrece koji su u momcadi (trebalo bi im cca 15 min vrimena) pa da bar to izgleda kako spada

baRBa
20-02-2007, 12:24 PM
Odgovor :D

Dragi ....,
Mislio sam se jos sinoc javit ali nisam jer vidim kasno je pa da Vam djecu ne probudim. Pricao sam sa nasim strucnjacima sta emajliraju po Poljudu. Kazu da postoji lista prioriteta te da sad emajliraju tus-kade u gostujucoj svlacionici. Valjda ce doci red i na moj emajl.

zagor
20-02-2007, 12:37 PM
il se zeza on, il se zezas ti!

Bobika
21-02-2007, 05:14 PM
baRBa-jel si ti to Arloviću pisao? Ili Kirinu?

kavatap
21-02-2007, 08:04 PM
nemojte barbi nista virovat, on bi samo da mu emajliraju njegov kondut

GE
21-02-2007, 10:28 PM
Di se ovaj baRBa zadrži samo na našem vorumu, takav talenat treba širiti ko bractvo i jednistvo...

baRBa
27-02-2007, 01:59 PM
Nemam pojma ko je bira ali mi se strasno svidja fotografija tjedna :confused: :eek: :rolleyes: :biggrin:

snoop doggy dogg
27-02-2007, 08:52 PM
Nemam pojma ko je bira ali mi se strasno svidja fotografija tjedna :confused: :eek: :rolleyes: :biggrin:

pa führer himself je izabrao :D :D

psihijatrija
27-02-2007, 11:03 PM
ŽIVKOVIĆ NA STRANICI IZGLEDA KO ONAJ DRUKER IZ GREEN STREET HOOLIGANS...ali to je jedino pozitvno

Bodul
28-02-2007, 08:07 PM
evo nešto za usporedbu (http://www.nk-dinamo.hr/)

clapton
28-02-2007, 08:28 PM
evo nešto za usporedbu (http://www.nk-dinamo.hr/)

Stranica im je odlična! Eto, usporedite web stranice Dinama i Hajduka i dobit ćete pravi omjer kvalitete i organizacije tih klubova.

zagor
28-02-2007, 08:34 PM
di ste vidili imati urednu stranicu, a jos najbolje da imaju fan-shop online...

whitegirl
28-02-2007, 09:19 PM
stranica je loša (naša)...
neki ljudi nisu u mogućnosti sudjelovati uživo i možda ih zanimaju neke stvari,
a na ovoj stranici se ne može ništa naći...
možda se nećete složiti smenom, ali
mislim da stranicu treba modernizirati...

kaj se dinamove stranice tiče nemam puno zamjerki!
mada ih ne volim moram priznati da se tu više trude

malduk
28-02-2007, 09:27 PM
purgerska stranica je dobra i naši se samo mogu ugledat na nju

clapton
28-02-2007, 10:00 PM
možda se nećete složiti smenom, ali
mislim da stranicu treba modernizirati...

Ma zašto?:eusa_wall

whitegirl
28-02-2007, 10:10 PM
ma neznam, moje mišljenje je da bi trebalo to malo srediti!

a zakaj nebi?

clapton
28-02-2007, 10:15 PM
A zašto bi? Pa jel smo jadan klub ili nismo?

pegula
28-02-2007, 10:17 PM
nasa je bolja

STOP MODERNOM NOGOMETU! :mrgreen:

clapton
28-02-2007, 10:22 PM
nasa je bolja
STOP MODERNOM NOGOMETU! :mrgreen:
haha ha :D

Kreso
28-02-2007, 10:40 PM
Ne znam koliko je pomoglo moje pisanje na forumu ali drago mi je da su se Boysi ohrabrili pokazat na ovom forumu! Pogledaj koliko ih je i sve mirno. Pa to je čudesno. Joj da se Predsjednik digne, vidi tu čaroliju i da vikne IMAMO HRVATSKU!
Fino je vidjeti i da Riječani objektivno kažu čija je stranica bolja. Ali mislim da pretjerujete jer su dinamovci danas objavili svoju novu stranicu. Poznavajući ih takva će im bit sljedećih deset mjeseci. Oni imaju tri glasnogovornika pa im uleti neki anonimac i održi konferenciju za novinare a šta će im biti tek sa stranicom. Mogu zamislit. Ovime ne vrijeđam ove mlade boysiće nego samo da pokažem da među nama nema razlike. Mi smo svi ista krv, isti narod, ista vira.
To šta trenutno jedni imaju bolju stranicu ništa ne znači. Naša će je dostić u svojoj čistoći boja i kvalitetnim dizajnom.
IDEMO HRVATSKA!

malduk
28-02-2007, 11:27 PM
ovaj i dalje ništa ne razumi sve mi se čini

baRBa
08-03-2007, 01:10 PM
Vidim i prednost smo smanjili :D
(tablica)

Vito Corleone
08-03-2007, 01:28 PM
naša stranica je katastrofa, i nije moguće da neko nema volje napravit nešto po tom pitanju. čak i neki drugoligašku klubovi imaju bolji dizajn...

malduk
08-03-2007, 03:59 PM
Vidim i prednost smo smanjili :D
(tablica)

katastrofa.....:eek: :eek: :eek:

gotovINA
08-03-2007, 05:30 PM
Ne znam koliko je pomoglo moje pisanje na forumu ali drago mi je da su se Boysi ohrabrili pokazat na ovom forumu! Pogledaj koliko ih je i sve mirno. Pa to je čudesno. Joj da se Predsjednik digne, vidi tu čaroliju i da vikne IMAMO HRVATSKU!
Fino je vidjeti i da Riječani objektivno kažu čija je stranica bolja. Ali mislim da pretjerujete jer su dinamovci danas objavili svoju novu stranicu. Poznavajući ih takva će im bit sljedećih deset mjeseci. Oni imaju tri glasnogovornika pa im uleti neki anonimac i održi konferenciju za novinare a šta će im biti tek sa stranicom. Mogu zamislit. Ovime ne vrijeđam ove mlade boysiće nego samo da pokažem da među nama nema razlike. Mi smo svi ista krv, isti narod, ista vira.
To šta trenutno jedni imaju bolju stranicu ništa ne znači. Naša će je dostić u svojoj čistoći boja i kvalitetnim dizajnom.
IDEMO HRVATSKA!

Ti nisi sav svoj...Kakve veze imaju stranice klubova s Predsjednikom i zajedništvom Hrvata:confused: ???
Odi se liječit,to ti je moj dobronamjeran savjet...

zagor
08-03-2007, 08:41 PM
da nije sav svoj... nije niciji!

hs1911
08-03-2007, 09:09 PM
Kako vas nije sram zajebavat hrvatinu kao šta je Krešo?
Sramite se!

rezervirano
11-03-2007, 11:52 PM
Kako vam se sviđa slika na službenoj stranici od malog Rukavine
nema šta potrudili su se

baRBa
19-03-2007, 07:13 PM
Konacno popis igraca
http://www.hnkhajduk.hr/momcad.php

Doduse nisu stigli slikat Gabrica, Ljubicica i Varvodica!!!, ali dobro je i ovako od koga je.
Naravno, na dodatnom prozoru nije postavljena slika za nove igrace, ali triba imat posla cili misec dana...

rezervirano
19-03-2007, 07:35 PM
Jupi :eusa_danc :eusa_danc :eusa_danc

a koliko će in tek tribat za oni dodatni prozorčić kad klikneš na igrača pa da ti izbace nastupe za Hajduk,golove...................:p

bodulica
19-03-2007, 09:24 PM
Losa nan je stranica...
Tila san pogleat onu od dynama al mi se zamantalo u glavi od onoliko modre boje...

baRBa
05-04-2007, 03:29 PM
Moze li mi netko, molim vas objasnit sta znaci ova fotografija tjedna na nasoj sluzbenoj stranici :eek: :D :eek: :D
Je li fora sta je Car ugazija u nesto ili ??

Usput: :D
Na kraju samo 2:2
Iako su naši nogometaši sve do 76' vodili sa potrebitih 2:0 protiv gostiju iz Zagreba, na kraju su Dinamovci izjednačili na konačnih 2:2 i plasirali se u finale Kupa Hrvatske. Prekrasnim golovima Damjanovića (39') i Bartolovića (45') Hajduk je došao do velikih 2:0, ali povlačenjem u svojih 40 metara nakon 65' dali su gostima priliku za povratak. Prvo Modrić u 76', a zatim Vugrinec u 90' donijeli su veselje modrima koji će tako imati priliku doći do trofeja u kupu.

malizlato
06-04-2007, 07:26 PM
Još par primjera

1.http://www.manutd.com/

2.http://www.acmilan.com/index.aspx

valjda mogu nać nekog tko može makar približno nešto napravit

drugi
06-04-2007, 08:53 PM
valjda mogu nać nekog tko može makar približno nešto napravit

ma nije problem nac nekog da napravi to... triba se pokrenit marketing-web shop da bi stranica imala nekog smisla. sta se tice dizajna stranice ja san 100% siguran da bi napravija bolji od trenutnog. svaki profesionalni web dizajner bi onaku stranicu napravija u 5min, jedino sta bi iziskivalo nesto kompliciraniji rad je onaj izbornik sa strane. znaci 10 minuti posla... jedna ric je dovoljna: SRAMOTA!!!

rezervirano
20-06-2007, 10:35 PM
Dinamo nadigrao "bijele"

U velikom završnom derbiju ovog prvenstva, nogometaši Dinama nadigrali su naše nogometaše, te i zabilježili laku pobjedu od 3:0. Sva tri pogotka za Dinamo postigao je Eduardo Da Silva u 13', 39' i 79'. Dinamo je tako postao prvak Hrvatske za sezonu 2006/07., a Hajduk će kao drugoplasirani u kvalifikacije za Kup UEFA, koje počinju 19.srpnja.
pročitaj više...
21.05.2007

Od sada najsvježije vijesti u svezi Hajduka pratite na Hajdukovim službenim stranicama,gore je posljednja vijest s vremenom objave :binkybaby :binkybaby :binkybaby

Bobika
20-06-2007, 10:58 PM
A na slici u zaglavlju nijedan aktualan igrač Hajduka (izuzev Žilića:D :D :D )

1253

...pa čak ni Dinamovac Agić! (Na vrpi:Žilić, Kale, Kranjčar, Biščević, Bartulović, Bušić)

rezervirano
20-06-2007, 11:08 PM
A na slici u zaglavlju nijedan aktualan igrač Hajduka (izuzev Žilića:D :D :D )

Možda računaju da ne tribaju mijenjat dok je i jedan sa slike još u Ajduka,no i Žile ide ili je već otiša pa možemo očekivat i promjene na stranici,čim se vrate s godišnjih odmora :icon_redf

Vito Corleone
21-06-2007, 03:17 PM
a tek grb hajduka:eek: zločin :mad:

bilaboja
04-07-2007, 10:10 PM
Blokala kad san vidila...
...o Bože jeli mogućee...:eusa_pray

http://www.hnkhajduk.hr/

Bobika
04-07-2007, 10:17 PM
:D :D :D Jako mi ono cca.12.Srpnja! Jebote,kao da pitaš koliko teži vekna kruha pa ti pekar kaže :"Cirka 1 kg"

drugi
04-07-2007, 10:50 PM
sad me samo zanima na sta ce licit ta stranica. oce li opet bit osnovnoskolski dizajn ili ce napokon klub na tom polju zakoracit u 21. stoljece...

rezervirano
05-07-2007, 12:09 AM
Ne mogu doć sebi,zar je moguće :eek:

i šta se čuditi di je lova za transfere,ove godine je uložena u promidžbu kluba :D

Faca
08-07-2007, 10:31 AM
:) ajde napokon da je Hajduk odlucio srediti stranicu kako treba. Nadam se da će biti funkcionalna

Inaće nisu baš pametni ako žele nešto sakriti onda se to ne stavi na
http://www.hnkhajduk.hr/index.php
nego u neki temp direktorij:)

I opet Dizajn Ivan Aras... pa ljudi jebote dajte nekoj firmi da održava i osvježava stranice bilo bi puno bolje nego ovako...

bilaboja
08-07-2007, 01:02 PM
Naši su očito zaključili da je bolje dat njemu,vjerovatno se radi o manjoj lovi...
Triba vidit kako će momak to napravit,nije riječ o početniku...iako,jedan "ozbiljni" klub bi triba marketingu pristupat na ozbiljniji način

drugi
08-07-2007, 02:29 PM
:( :( :( :evil:

za nijansu bolja, i to je sve :banned:
vidin da marketing opet ostaje strana rijec za sluzbene stranice hajduka...

http://www.hnkhajduk.hr/index.php?otvori=naslovnica
http://www.nk-dinamo.hr/
razlika nebo i zemlja :eusa_wall

FREE PALESTINE
08-07-2007, 05:42 PM
ne mogu virovat.uspili su pogodit koji je pravi grb

Jabuka
09-07-2007, 02:24 AM
ne mogu virovat.uspili su pogodit koji je pravi grb

Još da se na ovoj stranici stavi oriđiđi grb...to će bit to:D

zagor
09-07-2007, 08:50 AM
jel taj tip disajnira i www.nighst.com???

bilaboja
09-07-2007, 12:31 PM
jel taj tip disajnira i www.nighst.com???

Neznan za to,ali je ovo:

http://www.amovanka.com/
http://www.skica-team.tk/

baRBa
09-07-2007, 01:27 PM
Oala brale, da kaming bek :eek: :eek: :eek:
Nemojte pliz kaming bek napravite nesto novo. Sta god da napravite gore ne moze bit :D:D Ustvari more bit i najbolje na svitu ali opet cete hebat jeza kad van mi pocnemo nalazit greske i davat primjedbe.

Malo me zabrinjava sta ne pise koje godine 12. srpnja kaming bek ;):D:D:D

Faca
10-07-2007, 09:27 PM
Poslušali su me i više se nemože pogledat /index.php :)

Faca
11-07-2007, 11:31 PM
Danas me kontaktira tip koji radi web stranicu Hajduka da bili mu moga dat koju sliku sjevera za stranicu. Šta vi kažete dali da dam ili ne...?

Duje_KH
11-07-2007, 11:43 PM
ne budi šupak, ali svakako neka navede izvor i autora!

Vito Corleone
12-07-2007, 02:55 AM
Danas me kontaktira tip koji radi web stranicu Hajduka da bili mu moga dat koju sliku sjevera za stranicu. Šta vi kažete dali da dam ili ne...?

daj mu i pokoji savjet oko stranice kad si već krenija:D

Jabuka
12-07-2007, 02:58 AM
daj mu i pokoji savjet oko stranice kad si već krenija:D

Mudro zbori Vito....;)
Ja bi mu ustupija slike....bolje neke tvoje nego neke tamo da izvadi a da budu nikakve...

pegula
12-07-2007, 08:57 AM

NE!

neka uzme aparat u ruke pa neka slikaje sam, ajde kada ne moze doci na
utakmicu, pa te zamoli za uslugu i fotografiju, dvije .. ali stalno NIKAKO NE!

koji je smisao stranice, ako ce uzimat izvjesca i fotografije s drugih stranica,
ako uzme tvoju fotografiju, izvjestaj sa Sportneta ili iz SN i .. ????
cemu onda ?

Bobika
12-07-2007, 08:59 AM
Preduhitrio me zemljak.
Neka bajo sam slika i nek stavlja te slike. Ili mu posudi dok neuslika ali onda neka obavezno makne :D :D .

Švabo
12-07-2007, 10:10 PM
Obnovljena Je Stranica; Navali Narode!!!!!!!!!!!!!!!

A i nije baš nešto, opet promašaj po meni...
Ali ovoga tek:

Hajdukovi strjelci :confused: kakvi strjelci, jebe malo hr gramatika....

Opet jad i bijeda od stranice, sve u svemu, Dinamova i dalje ostaje jedno 50 puta bolja....

Faca
12-07-2007, 11:22 PM
Da prvo me moli može li uzet moje slike (a vidite da sam mu da) a onda pogledam i vidi skine link od hnkhajduk.com stranice pod navijaci :)

bilaboja
12-07-2007, 11:22 PM
Bolja od one je,bar ima novijih vijesti...ali je i dalje očaj živi,nije dostojna takvog kluba

Faca
12-07-2007, 11:37 PM
Hajduk da je pametan triba dat 20-30k kuna i napravit stranicu samo takvu jer će svi u Splitu to napravit i zbog reference I onda je održavat kako triba ali vidit ćemo što će biti ovdi.

clapton
12-07-2007, 11:37 PM
Bolja je kurac, samo je dizajn promjenjen. Imamo web stranicu u rangu Međimurje i Cibalije... jebiga

Županjac
12-07-2007, 11:49 PM
Nista nevalja to moze i moj mali napravit.

qwertov ćale
13-07-2007, 12:29 AM
to je moj mali radija mater mu jeben balavu a ja mislija da drka kurac na kutiji kod Tonka!

zagor
13-07-2007, 09:03 AM
jebate, stranica je puna gresaka, koristi se masu tudjih usluga (kartegradova.com, graficki djirevi drugih stranica, etc.), sve je nabijeno i nepregledno...

mislim upravo isto sta je netko ovdje napisa:
Hajduk bi za sitni novac moga zaposlit jednu od splitski poduzeca koji se profesionalno stime bave, a ne nekog klinca iz susjedstva... nije ovo stranica vulkanizerske radnje iz Dicma!

zagor
13-07-2007, 09:19 AM
osobno smatram da bi na stranicama tribalo biti:

web-shop (pod muss!)
almanah svih europski rezultata (koje je po knjigama bilo)
slika cile ekipe + posebno za svakog igraca dio sa slikom, di je igra, hobi, etc. (za sad je 13 igraca slikopisom zabiljezeno na stranicama)
email - za svakog igraca i svakoga iz uprave pod ime.prezime@hnkhajduk.hr
slike i informacije svih veliki igraca
tribalo bi redovite vijesti, etc. biti uredjene i objavljene od strane kluba, tj. da se neke stvari objavlja najprije tu
foto-galerija: profesionalna, i to iz Hajdukove arhive... jebes ti slike sa .com-a - onda su mogli odma ovu stranicu naglasit sluzbenom
forum za sve prijatelje i navijace Hajduka
predprodaja ulaznica
sitemap
vise jezika, a barem jos engleski i njemacki
video-izjeci poneki izjava igraca, press-konferencija i sl.

evo in primjera:http://www.celticfc.net/home.aspx

pegula
13-07-2007, 09:49 AM
upravo tako .. ebes formu, izgled ..
bitan je sadrzaj .. a njega nema

baRBa
13-07-2007, 09:57 AM
Jedna riječ: Katastrofa!

I qwert bi bolje...
:D:D:D:D:D:D:D:D

zagor
13-07-2007, 10:05 AM
triba i forum, i izgled, i sadrzaj... i ponuda!

jebate, drugi klubovi nude svojin navijacima cak za mobitel neke screensavere, grafike i zvucne zapise... a nasi? nista!

Nije ovo kritika momku koji ju je radija, predpostavljam da se je trudija maksimalno... ali ovo je previse ozbiljna stvar da bi se tek tako sve dalo u ruku nekomu iz susjedstva... ovo je stvar za profesionalce!

baRBa
13-07-2007, 10:15 AM
Momak je profesionalac! Dosuse ima 18 godina...

:D:D:D:D:D

rezervirano
13-07-2007, 10:16 AM
katastrofa :eusa_wall :eusa_wall :eusa_wall

ono je u biti samo malo drugačije posloženo nego ranije i drugačiji dizajn i to je to

par sitnica na ovako škrtoj stranici koje im fale a kao u ponudi su

- opet se nisu sjetili uslikat svoje igraće i stavit slike na stranicu(ne sve)

- onako nasumce gledajuć samo sam kod Hrgovića vido datum i mjesto rođenja,kod ostalih nemaju pojma očito,a o nastupima i golovima da ne govorim pa tko još o tome vodi evidenciju

- poviest skoro 100 godišnjeg kluba sa bogatom tradicijom,prožeta u svega nekoliko šturih rečenica,gospodo ono bolje ne bi ni božo sušec srezao

- poviest Torcide buahaha no comment

- i dalje mail ima samo Erceg(valjda onaj na kojeg mu barba šalje pitanja :D )

- fotogalerija :eusa_wall :eusa_wall ,ma predivno,da nemaju neki arhiv sa slikama koje bi se dale postavit(faco daj molin te daj in slika da se ne sramotimo,ono je horor)

- novosti bez datuma objave,ako sam dobro vidio,a vrijeme da ne spominjem

......................... ima toga još

sve u svemu katastrofa,bolje bi bilo da je nisu ni dirali

eh da anketa na stranici

Dali ste zadovoljni Hajdukovim prinovama za ovu sezonu?
Da, u potpunosti 111
Djelomično 109
Nisam zadovoljan 47
Ukupno glasova: 267

al su ga klikali :eusa_wall :eusa_wall :eusa_wall :p

baRBa
13-07-2007, 10:20 AM
Meni su najruznije one velike slike u zaglavlju!

rezervirano
13-07-2007, 10:23 AM
Meni su najruznije one velike slike u headeru!

da da :biggrin: :biggrin: :biggrin: odakle im samo,baš me zanima :D

usput obzirom da se barba pravi englez :p ,krešo Hrvatu header ti je zaglavlje :D

baRBa
13-07-2007, 10:35 AM
O čemu ti? pa lipo san napisa zaglavlju.

P.S. Samo ti provociraj. Bit ce veselo kad naidje Hrvatina. Jamacno je na obilasku Oltara Domovine i Njofrina groba. :D:D:D

Sta se tice stranica nisam vele razocaran jer bolje nisam ni ocekiva. Obzirom da se i sam bavim tim poslom i imam visegodisnje iskustvo mogu reci da mi nije toliko zalostan ovaj "rezultat" u kojoj mjeri je zalostan nacin na koji se ovo sve skupa radi.
To su elementarne stvari i slika nacina na koji klub funkcionira a o tome je ovdje napisano i previse slova. :(:(:(:(

Faca
13-07-2007, 10:42 AM
Ja se u večini stvari slažem sa vama ali u par stvari ne ali evo da krenemo od dalmatina:
web-shop (pod muss!) - Definitivno ako ima sportnet.hr može imat i hnkhajduk jeben ih blesave.

almanah svih europski rezultata (koje je po knjigama bilo) - ako to nemaju u svojoj arhivi neka se ubiju

slika cile ekipe + posebno za svakog igraca dio sa slikom, di je igra, hobi, etc. (za sad je 13 igraca slikopisom zabiljezeno na stranicama) - to je sve od prijašnje verzije nisu novo niti stavljali (eto koliko su se potrudili)

email - za svakog igraca i svakoga iz uprave pod - definitivno dobra ideja ali ko će njima nepismenima čitat a da ne govorim i odgovarat na mailove

tribalo bi redovite vijesti, etc. biti uredjene i objavljene od strane kluba, tj. da se neke stvari objavlja najprije tu - upravo tako radi službena dinamova stranica samo jedno je Dinamo a drugo Hajduk ma koliko mi šutjeli o tome

foto-galerija: profesionalna, i to iz Hajdukove arhive - za imat službenu fotogaleriju HNKHAjduk treba imati i službenog fotografa koji bi iša sa njima na sve utakmice, treninge, svečanosti a to košta što znači manje novaca hm za što...

forum za sve prijatelje i navijace Hajduka - za ovo sam jedino ako će imat administratora konstantno online inaće će biti sranja samo takvih

predprodaja ulaznica - za to služi webshop ali definitivno ako ne to onda barem neka rezervacija i sl.

sitemap - kako se drugačije snaći na velikom sightu bez toga

vise jezika, a barem jos engleski i njemacki - i talijanski bi dodao ali ajmo barem engleski :)

video-izjeci poneki izjava igraca, press-konferencija i sl. - pa vidi stavili su video sa youtubea:)

Faca
13-07-2007, 10:44 AM
Smješna stvar je ja pitam hoče li se vijesti i sl obnavljati i dodavati kad mi momak kaže da ja sam zadužen za to. Sutra ga pitam zašto si skinio link na hnkhajduk.com sa navijača a on pa to ne obnavljam ja nego neko iz Hajduka pa nisam za to zaduzen ali cu pitat ^^ omg ko tu koga jebe da mi je znat

baRBa
13-07-2007, 10:46 AM
Sta se tice fotografa mozda je Bozo Biskupic Hajdukovac?

rezervirano
13-07-2007, 10:53 AM
Sutra ga pitam zašto si skinio link na hnkhajduk.com sa navijača a on pa to ne obnavljam ja nego neko iz Hajduka

da ljudi ne vide da ima onih koji su nezadovoljni stanjem u klubu :)

PS: skini i ti njima svoju sliku dok ne vrate link :D

to obnavlja netko iz Hajduka :eusa_wall :eusa_wall :eusa_wall ova izjava može u rang s krešinim i qwertovim :D :D :D

baRBa
13-07-2007, 10:56 AM
Ukratko nemaju oni pojma ko ce njima objavljivat sadrzaje i najsretniji bi bili da ni nema tog vrazijeg interneta. Uopce me ne bi cudilo kad bi uskoro koji od nove plejade legendi kluba (Musa, Balic, Zivkovic, Tudor?) zavrsio kakav tecaj i odrzava stranice kluba. Tako se to u Hajduku radi.

A sama stranica.
1. Treba skroz maknit onu grezu vertikalnu navigaciju
2. Treba stavit normalniji font i uskladit velicine
3. Treba maknit idiotske mail adrese sa drugih domena @st.htnet.hr @yahoo.com
Ovo ko da im je slagao onaj ******* sta je femozno slozio boje i fontove na semaforu na Poljudu.

KATASTROFA!
Toliko od mene po ovoj temi. Vec mi lagano zivci pucaju a jos valja radit pa na put. A tek sekirancija veceras na Poljudu ko ce sljedeći izvrnit nogu...
Ajme

zagor
13-07-2007, 11:26 AM
sta se tice svega toga, jos je dosadasnji design bija najbolji do sada... mada je i onaj tamo 1997/1998 mislim bija bolji... (di je slika poljuda bilo prvo - cak negdi jos iman print...)

sve u svemu mi je zalosno, koriste se neke skripte koje su po web-u bezplatne... dobro da nisu napravili adresu na onin 6x.to adresi ili slicno...

zasto se jednostavno nisu sitili kontaktirati nekoga od web-designera u ST (predpostavljam da ih ima), da in izradi stranicu... to bi vjerovatno bilo cak i mukte! Neka taj azurira osnovne stvari, a vijesti neka stavlja "glasnogovornik" (haha) Hajduka! Slike bi mogli kupovati od fotografa koji su svakako po utakmicama (npr. Brunine iz ST, a ima i drugi...)! Za web-shop su se mogli spojiti, tj. pridati prodaju nekom privatniku (cro-fan-shop), rezervacije ulaznica rjesit priko hajdukovog shopa na poljudu (nes ti primit mail i stavit ulaznice na stranu, a cak bi i to moga azurirati onaj s shopom - samo neka izadje potvrda da je placeno i rezervirano, i da se digne na dan utakmice na xy-mistu), arhiva slika bi tribala biti uradjena u stranice, a ne ova script-download s web-a! Forum bi triba imati 1-2 administratora (a ja bi in moga nabrojiti bez problema s ovog foruma dvoje koji bi to mozda i tili radit... das in ponekad dres ili trenirku i to je to)!

Zalosno je stanje u Hajduku!!! Bas nikidan jedan prika pita u Gal-a dres (u Mainzu, igrali su zajedno i znaju se) - a ovaj njemu da nesmiju!
Jebes klub di igraci nemaju barem za svaku utakmicu dres, kojeg mogu poklonit nekomu, ili baren bacit navijacima na tribinu...

Sve u svemu je Hajduk posta doslovno seoski klubic, bez marketinga, organizacije i zastite svojih interesa... a to ide od urpave, igraca pa sve do interneta i pristupa navijacima... (a pod pristup pada i ciscenje WC-a... ko je bija, zna o cemu govorin!)

Ovaj topic bi se triba preimenovat u HAJDUKOV MARKETING - JAVNO PRIKAZIVANJE!

jebes ti to sve kad ti je glasnogovornik Alfirevic, glavni u upravi (koji dovodi igrace) Sose, a urednik sluzbenog web-nastupa neki momak od koji 18 godina!

baRBa
13-07-2007, 11:49 AM
Vec san triba bizat ali san se jos necega sjetio.

Sta nije sramota da u bloku na stranici pise design: ta i taj. Ili u zaglavlju: foto: Bruno Karadza
Nije vazno ko su ti balavci :D:D:D:D ali hebes klub koji ne plati koliko treba ljudima za objavu njihova intelektualna vlasnistva (design, fotografiju) nego se ovako blamira.
Mislim ajde za Arasa su svi culi i fino je vidjeti da je Hajduk angazira bas tog majstora (skoro kao da design potpisuje Brody, Carson, Glaser, Caslon, Bodoni) za izradu stranice. To ipak nesto govori, ali koji je ovaj Karadza pobogu. Jos na slici u zaglavlju?????
STRASNO!!!

Faca
13-07-2007, 11:57 AM
Vec san triba bizat ali san se jos necega sjetio.

Sta nije sramota da u bloku na stranici pise design: ta i taj. Ili u zaglavlju: foto: Bruno Karadza
Nije vazno ko su ti balavci :D:D:D:D ali hebes klub koji ne plati koliko treba ljudima za objavu njihova intelektualna vlasnistva (design, fotografiju) nego se ovako blamira.
Mislim ajde za Arasa su svi culi i fino je vidjeti da je Hajduk angazira bas tog majstora (skoro kao da design potpisuje Brody, Carson, Glaser, Caslon, Bodoni) za izradu stranice. To ipak nesto govori, ali koji je ovaj Karadza pobogu. Jos na slici u zaglavlju?????
STRASNO!!!

Dočekat ću te negdi i ubit, zatuć, umlatit čaak.

zagor
13-07-2007, 11:59 AM
jel se vama ucitavaju slova iz vijesti uvik kako triba???

meni svaki put dok udjem fali neka vijest, tj. bude samo bilo polje, i dok markiran s misom, onda se tek vide slova!

baRBa
13-07-2007, 12:39 PM
Dočekat ću te negdi i ubit, zatuć, umlatit čaak.

Pa nisi ti valjda Aras? :eek: :eek: :eek:

Eeeee sory Ivane :o :D:D

P.S. Samo me probaj taknit nes vise nikas smit slikavat iza sjevernog gola :D:D Iman ja svojih ljudi ode :D:D

Faca
13-07-2007, 12:57 PM
Pa nisi ti valjda Aras? :eek: :eek: :eek:

Eeeee sory Ivane :o :D:D

P.S. Samo me probaj taknit nes vise nikas smit slikavat iza sjevernog gola :D:D Iman ja svojih ljudi ode :D:D

Nisam ja al neko je, a ko neman pojma:)

baRBa
13-07-2007, 01:05 PM
Nisam ja al neko je, a ko neman pojma:)

Ako ga upoznas molin te pitaj ga zasto je stavio ono MENU u onom predominantnom idiotskom horizontalnom izborniku (kao da je rijec o stranicama dvojice srednjoskolaca koji pedstavljaju svoj seminarski rad iz biologije) i sta MENU znaci?
Mozda ce tu bit link do stranice na kojoj ce se vidit sta je koji igrac pojio koji dan, a zbog http://www.hnkhajduk.com/FORUm/showthread.php?t=2452

Jeremija
13-07-2007, 02:03 PM
A menu znas... znaci da tu mozes nesto narucit za poist i popit... :o

Zapravo je stranica dozivjela blagi redizajn i to je to, sve ostalo je isto, mislim da neznaju kad je 'ko rodjen... bez komentara.

zagor
13-07-2007, 02:21 PM
pogledajte www.niktitanik.com (http://www.niktitanik.com) - to je za ovu Hajdukovu televizija u boji!!!

PS: cak video-snimke (jubito) nisu sa youtube-a, nego vlastite!

Duje_KH
13-07-2007, 02:36 PM
meni je i dalje katastrofa

Bobika
13-07-2007, 03:19 PM
Stranica je i dalje katastrofa,dizajn je također katastrofa,sve je bezveze.

Faca
14-07-2007, 12:07 AM
evo kad smo kod toga pogledajte službenu stranicu WBA. Pa jebote moš kupit sve imaju svoju TV imaju sve šta moš i šta nemoš zamislit. a drugoligaš su...

http://www.wba.premiumtv.co.uk/page/Home/

hs1911
14-07-2007, 02:08 AM
Stranica je i dalje katastrofa,dizajn je također katastrofa,sve je bezveze.

Znam da je teško napravit,ali žalosno je ako neko(Hajduk) plaća za onu stranicu....

bacite pogled na tablicu lige,"sveti klub":D ima 2 predstavnika

baRBa
17-07-2007, 05:23 PM
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nema vise: Foto: Bruno Karadza :D:D:D:D:D

Faca
18-07-2007, 12:37 PM

Toliko je jadan ovaj naš Hajduk da niti dogovor oko jebenih slika nisu u stanju ispoštovat kako triba, a šta bi tek bilo da je nešto bitnije :)

zagor
18-07-2007, 12:44 PM
sta je tebi bitnije?

Povesti sve igrace na pripreme? Pustit najjace igrace prije bitnih utakmica?
Gradit ekipu na posudjenin igracima?

ma daaaaaaj...

baRBa
18-07-2007, 03:05 PM
Samo jedan podatak koji govori o kvaliteti sluzbene stranice Hajduka:
- zanimalo me pa sam se spojio s dial-up (modem sta koristi jako, jako veliki broj ljudi u RH) i izmjerio koliko treba da se ucita pocetna stranica.
Rezultat je porazavajuce ocekivan: stranica se ucita za 250 sec! (preko 4 minute!!!)
Ljudi koji se uglavnom jos uvjek u velikom broju ne koriste sirokopojasnim internetom dobiju mlade dok se ucita stranica a da ne govorimo koliko su sretni kad nakon tolikog cekanja vide na sta su "troslili Windowse" (po qwertu op. a. :D:D:D) preko 4 minute!

AMATERI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hebala vas skripta s rotiranjem slika u zaglavlju (headeru) hebala vas idiotska navigacija sa slikama (horizontalna), hebala vas optimizirano za Firefox i izradio taj i taj, hebala vas flash animacija kontakt 060!!! broja...

Strasno!

Miha-7
19-07-2007, 10:14 AM
Kada smo vec kod Hajdukove stranice..:D:D
stavili su nove slike od igraca..:D:D mislim da su slikane ujutro prije nego sto su krenili u podgoricu jer na poljudu je skoro mrak..pa koga zanima..

http://www.hnkhajduk.hr/index.php?otvori=klubmomcad

Faca
19-07-2007, 11:02 AM
Dali to oni prate ovaj forum ili ne pitanje je sad :)

zagor
19-07-2007, 11:13 AM
da prate bi upitali neke profesionalce za uradak...

jos su oni najvise falili sto nisu uzeli bruna ka svog placenika, i napravili prebacivanje sa .hr na .com!

baRBa
19-07-2007, 11:42 AM
Jeste li ubrali "alt" tagove na slikama igraca :D:D:D:D
("alt" - tekstualna alternativa - opis slika)

Dodjite na sliku i pricekajte...

Miha-7
19-07-2007, 12:11 PM
Jeste li ubrali "alt" tagove na slikama igraca :D:D:D:D
("alt" - tekstualna alternativa - opis slika)

Dodjite na sliku i pricekajte...

To je glupo..:eusa_wall:eusa_wall bolje neka stave ime igrača ako vec nesto stavljaju kao opis slike..a jesmo nezahvalni stalno nesto kritiziramo..ali sve u svemu trebamo biti zadovoljni jel treba se sjetiti one prije stranice..LOL nije imala ni pravi grb od Hajduka a vjesti objavljivali svake prijestupne..Hajdukova službena stranica se pocela ozbiljno popravljati..samo mogli bi poraditi na marketingu i mozda napraviti Live prijenos utakmice..skromne zelje :angel4::angel4:

baRBa
19-07-2007, 12:16 PM
Ova stranica je 90% ista ka i ona prije; ima samo drugi amaterski template (predlozak) koji ne vrijedi vise od 700 kuna a ovisno o kojem se CMS-u radi.

Miha-7
19-07-2007, 12:24 PM
Ova stranica je 90% ista ka i ona prije a ima samo drugi amaterski template (predlozak) koji ne vrijedi vise od 700 kuna a ovisno o kojem se CMS-u radi.
E tu si u krivu barba..stranica nije ista vijesti se redovito objavljuju..ono prije je bila sramota za sluzbenu stranicu (vec sam naveo da su se vjesti objavljivale svake prijestupne)..a i dizajn je malo bolji po meni..popravit ce se stranica bit ce jos bolja samo da procitaju malo nase prijedloge u ovoj temi i da porade malo na tome u cemu smo ih kritizirali..i sve ok ja ti kazem..

baRBa
19-07-2007, 12:28 PM
Ja pricam o jednome a ti o drugome.
- Da se i ona stranica osvjezavala informacijama bila bi isti QA dobra kao i ova "nova"

Bobika
19-07-2007, 04:54 PM
Kada smo vec kod Hajdukove stranice..:D:D
stavili su nove slike od igraca..:D:D mislim da su slikane ujutro prije nego sto su krenili u podgoricu jer na poljudu je skoro mrak..pa koga zanima..

http://www.hnkhajduk.hr/index.php?otvori=klubmomcad

A šta je s Kalinićem? Jel on neide u Podgoricu?

Faca
19-07-2007, 05:27 PM
Mi pricamo nesto a webmaster lipo besplatno putuje sa Hajdukom u Podgoricu...

Bobika
20-07-2007, 07:51 AM
Mi pricamo nesto a webmaster lipo besplatno putuje sa Hajdukom u Podgoricu...

A nisi li ti webmaster?:eusa_thin:icon_mrgr

rezervirano
23-07-2007, 11:26 PM

he heeeeeeeeeeeeeeeeee

ima,ima eno ih je natira da vrate :thumbsup:

ajd sad nam otkrij tajnu kako si uspio stupiti s njima u kontakt obzirom da ne čitaju mailove :D:D:D:D

BILI ANDJEO
01-08-2007, 08:58 PM
napokon netko i radi nešto za plaću koju dobiva.

naravno da je puno bolje nego prije i nadam se da će biti samo bolje, međutim, zaista nije teško kad se već stave slike igrača, popuniti i polja o njihovom datumu rođenja i poziciji.
ukoliko je to stvarno veliki problem, prepišite sa hajduk online / momčad (http://www.hnkhajduk.com/index.php?option=com_content&task=view&id=17&Itemid=30)

baRBa
06-08-2007, 06:16 PM
Zar opet treba obrazlagati što za bilo koji ozbiljniji europski klub znači službena internetska stranica? U Hajduku su taj posao shvatili toliko ozbiljno da su ga dali u ruke - tinejdžeru. Svaka čast mladom autoru i pohvala zbog osobne ambicioznosti, no klupska je sramota što se na pretraživačima mogu pronaći mnogostruko bolje neslužbene klupske stranice koje iz svoje ljubavi izrađuju zaljubljenici u bijelu boju, nego službena stranica koju za džeparac održava jedan srednjoškolac. Možda momak to zaista radi najbolje što može, no zar je to dovoljno za klub koji se diči armijom navijača diljem svih svjetskih meridijana?
No kako uopće pričati o internetu, kad je ta toliko moderna kovanica "PR" u Hajduku još uvijek tabu tema. To dokazuje i činjenica da je Hajduk valjda jedini od svih klubova koji su izborili Uefina natjecanja ove godine, već godinama bez glasnogovornika. Unaprijed se ispričavam ako se pojavi informacija da ga nemaju ni MKT Araz ili FK Süduva.
http://www.sportnet.hr/index.aspx?page=news&id=348184

B.Jurisic, SportNet

Bobika
07-08-2007, 06:05 PM
Jebate, danas odoše dva igrača a informacije se nalaze svuda osim na službenoj klupskoj stranici.

baRBa
08-08-2007, 12:20 PM
Sta je marketing i zasto treba vise osoba za snosaje s javnosti (tri legalno placena i na desetke novinara poslusnika). :D:D:D
Na sluzbenim stranicama jednog kluba u intervjuu sa jednim igracem do prije tjedan dana je pisalo INOZEMNI KLUB U KOJEM BI VOLIO IGRATI: MANCHESTER UNITED, a sad pise INOZEMNI KLUB U KOJEM BI VOLIO IGRATI MANCHESTER CITY

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
http://www.nk-dinamo.hr/igrac/prikaz/30/default.aspx

baRBa
20-11-2008, 04:49 PM
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Hajdukove službene internetske stranice (hnkhajduk.hr) doživjele su prije nekoliko trenutaka hakerski upad. Naime, izvjesna je osoba ušla u Hajdukov sustav, te postavila vijest da je Avram Grant potpisao ugovor na četiri godine za momčad s Poljuda.
U Hajduku su promptno reagirali, stranice trenutačno nema, a jedni natpis je: "Službene web stranice HNK "Hajduk" Split su privremeno izvan funkcije".
http://www.glasdalmacije.hr/?show=0&article=13598

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Faca
21-11-2008, 08:31 AM
Svakome se može desiti da im se Hackira stranica jer to nije nikakav problem narocito kod open code CMSova.

Sicas se kad su prije 4 godine ovdi srbi hackirali stari forum sa 300.000+ postova i sve izbrisali a provider nije ima backup tj backup je ima grešku (prije ovog Vbulletina)...

psihijatrija
21-11-2008, 11:41 AM
Svakome se može desiti da im se Hackira stranica jer to nije nikakav problem narocito kod open code CMSova.

Sicas se kad su prije 4 godine ovdi srbi hackirali stari forum sa 300.000+ postova i sve izbrisali a provider nije ima backup tj backup je ima grešku (prije ovog Vbulletina)...

šta ipak nismo najjjjjjjjači na internetu :icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Bobika
27-01-2009, 01:51 AM
Hakiralo nam stranicu,onu službenu.

Hacked by cybernetic
Dinamo no1.

baRBa, jel to bilo dosadno danas na poslu?

baRBa
27-01-2009, 09:48 AM
jaka nam sluzbena stranica :(:( pa je "tesko" hakirat onome kome se da zahebavat :o
Sigurno je i hosting kod nekog renomiranog providera? Vjerojatno je samo cijena renomirana :D

P.S. Nisam na poslu, na bolovanju sam. Nista strasno i ne zbog sebe (deca). Nema sumnje na mene jer ne pise da je Biscan dosa :D:D:D:D:D:D:D

Bodul
27-01-2009, 09:52 AM
Hakiralo nam stranicu,onu službenu.ali nije ovo sluzbena stranica Hajduka ... pogotovo od kada Prdavac, Vulic i ekipa pisu ode :D:D:D:D

Lumbrela
27-01-2009, 12:43 PM
http://www.hnkhajduk.hr/ Ako mislite na ovu, str. je katastrofa pola toga nepisu pola saznam iz novina jedan tekst bude dva tjedna.:mad:

Stop_alealeštini
27-01-2009, 04:18 PM
http://www.hnkhajduk.hr/ Ako mislite na ovu, str. je katastrofa pola toga nepisu pola saznam iz novina jedan tekst bude dva tjedna.:mad:

a dizajn iz '99
rađeno u frontpage-u :mad:

BeC88
28-01-2009, 01:15 AM
na sluzbenoj stranici nema nikakvih informacija o omladini kluba, ako sam krivo onda me izpravite, a sto se tice novosti i nisu bas nove, prije saznas iz slobodne, jedino sto mi se svidjaju videi sa utakmica ocito golovi.

a statistiku igraca nikad dopuniti