[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka

[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka (http://www.hnkhajduk.com/forum/index.php)
-   Hrvatski sport (http://www.hnkhajduk.com/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Hrvatska-Turkey, 11./15.11.2011. (http://www.hnkhajduk.com/forum/showthread.php?t=23252)

HSTZ 03-11-2011 07:12 PM

Quote:

Originally Posted by Hajdukovac-RI (Post 260717)
Ahahahaha, Jurica pozvan :D :D :D

kaj ovaj bilić bilde panglu jedan, kaj koji kurac tovare zove :angryfire

Švabo 03-11-2011 08:49 PM

o jebalu majku kad nam je Jurica Buljat zadnja šansa, onda tek vidin di je ova reprezentacija došla, muko moja......

KATASTROFA! Ali kad vidin kako je Šimunić tek igra protiv Ajaxa, izuzetno mi je drago šta ga nismo uzeli..... A kako ćemo tek proć protiv Turske, straj me i pomislit......

psihijatrija 04-11-2011 12:10 AM

Quote:

Originally Posted by HSTZ (Post 260722)
kaj ovaj bilić bilde panglu jedan, kaj koji kurac tovare zove :angryfire

Kaj nije mogu barbaricu pruzit sansu,mislim fakat smijesno

Mrky 04-11-2011 09:01 AM

Vatreni ne može vjerovati što je Bilić napravio!

Bilić me nikad uživo nije ni vidio kako igram, nije mi dao priliku niti u prijateljskoj utakmici. Čak niti protiv Lihtenštajna, premda sam sjedio na klupi. Nije me ni nazvao, niti bilo što naznačio...', šokiran je bio Manuel Pamić kad je čuo da je na popisu za Tursku.

Baš prije najvažnije utakmice godine za hrvatsku reprezentaciju, izbornika Slavena Bilića snašle su nevolje s ozlijeđenim igračima. Uoči dva susreta dodatnih kvalifikacija s Turskom (11. i 15. studenog), ozlijedili su se lijevi bek Ivan Strinić i stoper Lyona Dejan Lovren.

Što napraviti? Bilić je u dva dana morao smisliti rješenje te je na kraju pozvao Manuela Pamića, čovjeka koji za Hrvatsku nije već godinama zaigrao ni minute s ovom momčadi, a u četvrtak je izbornik objavio da će Lovrena zamijeniti Jurica Buljat, bivši hajdukovac na privremenom radu u Maccabiju iz Haife.

I dok je Buljata poziv razveselio, Pamić ne može vjerovati da je pozvan, jer čini se po njegovoj reakciji, ni on sam u ovakvoj situaciji sebe ne bi zvao.

"Čisto sumnjam da ću igrati. Bilić me nikad uživo nije ni vidio kako igram, nije mi dao priliku niti u prijateljskoj utakmici. Čak niti protiv Lihtenštajna, premda sam sjedio na klupi. Nije me ni nazvao, niti bilo što naznačio. Čak nisam znao niti da sam ostao na skraćenom popisu", izjavio je šokirani Pamić za Sportske novosti.

Bio bi to prvi put da standardni bek praške Sparte, lidera češkog prvenstva, zaigra u formaciji sa Šimunićem i društvom...

"Teško je reći kako bi funkcioniralo da sad prvi put upadnem. Bilo bi dobro da sam odigrao barem dvije-tri utakmice", skeptičan je Pamić te objašnjava zašto nije 'poletio' nakon poziva:

"Daleko sam ja od letenja. Život me naučio. Samo sam rekao svoje mišljenje, a uvijek je kako trener odluči. Na dispoziciji sam. Zdrav, u formi, igram svaku utakmicu od prve do posljednje minute, kod mene nema straha, profesionalac sam, spreman uskočiti. Ha, kako bi to bilo, prvo pa u vatru".

Mauser 04-11-2011 12:00 PM

kajgod, netrebaju nam ovakvi igraci.
zalosno je da se ovakvi zovu a ne mali Lucho koji bi srce i dusu ostavio na terenu za repku.

baRBa 04-11-2011 11:05 PM

Boduleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D

SLAVEN BILIĆ ZA SN
'Od poraza s Englezima u Zagrebu ništa ne valja! I da ne odemo na Euro nije kraj svijeta'

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Mrky 05-11-2011 01:39 PM

Sinoć isteka rok za vouchere za Istanbul. Ko je jamija jamija je.

Torcida Kr 05-11-2011 07:50 PM

Ma kaj ovaj tovar Bilić brije s tim Buljatom, pa kaj je on ponorel? Trebal je pozvat malog Kovu i Lucha, a fakat ne kužim zakaj u repki još nema Sammira i Calella, pa dečki igraju kak navijeni.

HSTZ 05-11-2011 07:58 PM

Quote:

Originally Posted by Torcida Kr (Post 260880)
Ma kaj ovaj tovar Bilić brije s tim Buljatom, pa kaj je on ponorel? Trebal je pozvat malog Kovu i Lucha, a fakat ne kužim zakaj u repki još nema Sammira i Calella, pa dečki igraju kak navijeni.

ozljedio se i vrsa, kurac sad pak mora dat poziv malom luchu, ak je iko zaslužil, mali je zaslužil.

ofsajd zamka 06-11-2011 12:21 AM

Kaj ne zove Jerka Leku?Odigral je supač s Realom desnog beka,bolje on nego tovar Srna.Fakat ono buraz Leki ni Ronaldo nije nikaj mogel.

Mrky 06-11-2011 06:36 PM

Ma ne, kajgod, gospon pa taj poziv je zaslužil Kramarić, po meni mali Šitum. A zakaj ne Rukavina?? Prosim lepo Biliću.

optimist 06-11-2011 06:38 PM

Quote:

Originally Posted by ofsajd zamka (Post 260909)
Kaj ne zove Jerka Leku?Odigral je supač s Realom desnog beka,bolje on nego tovar Srna.Fakat ono buraz Leki ni Ronaldo nije nikaj mogel.

zajebaji se ti eno ga stvarno pozvo :eusa_danc:eek::confused:

ohoho 06-11-2011 07:01 PM

Jerko će bit i kapetan ja mislin. :D

HSTZ 06-11-2011 07:33 PM

jerko bude dobro odigral, ja sam ziher u to,samo bi debilić trebal pozvat i malog tomečaka i lucha, za rezervu, a i trebal bi onog barbarića probudit iz kome, dečko zna al ga nejde ove sezone.

ohoho 06-11-2011 07:40 PM

Kelava
Vrsaljko - Šimunić - Atta - Lucho
Callelo - Leko
Sammir - Kovačić - Badelj
Rukavina
Repka bi bila najbolja ovakva :D

aleština 06-11-2011 09:54 PM

DeBilić je dotaknuo dno...nova akvizicija "repke" Leko je definitivno najgori igrač koji je zadnjih godina nosio nekad sveti "kockasti" dres.Privatna prčija DeBilić-Mamić-Marković pjeva svoj "labuđi pjev",i to je jedina dobra stvar koja će izaći iz ovog debakla reprezentacije.

HSTZ 06-11-2011 10:54 PM

bilić cigane, nisi pozval damira i mali se napije od tuge, i sad ga mamić suspendiral, biliću tovare glupi odjebi, dajte nam jurčića za izbornika

franema 07-11-2011 03:17 AM

Kako preskočiti Tursku teškim nogama?

Quote:

Originally Posted by aleština (Post 261006)
DeBilić je dotaknuo dno...nova akvizicija "repke" Leko je definitivno najgori igrač koji je zadnjih godina nosio nekad sveti "kockasti" dres.Privatna prčija DeBilić-Mamić-Marković pjeva svoj "labuđi pjev",i to je jedina dobra stvar koja će izaći iz ovog debakla reprezentacije.

«Jako je bitno zbog našeg nogometa da izborimo Euro". A možda i nije!
Objektivno govoreći malo je vremena za sveobuhvatnije pripreme. A, pripreme će imati smisla samo onda ako se one budu odvijale u pravcu regeneriranja igrača.
Često se dvaput i više, dnevno trenira, što rezultira padom izdržljivosti, koncentracije, preciznosti igrača… (sve ono što «krasi» naš nogomet) U takvoj situaciji nemoguće je doći do pobjede, pa svi oni, koji priželjkuju poraz našoj momčadi u nadi da će, zbog toga, «sutra» biti bolje, neće se razočarati.
S druge strane, ako se ne plasiramo na EP, to bi značio totalan krah, hrvatskog nogometa, jer nas u svim kategorijama u Europi više nigdje nebi bilo (klupski i reprezentativni nogomet u Europi za nas više ne bi postojao).
I šta sad? Uzest metlu i... :mad:

jerkovac 07-11-2011 03:59 PM

nema rođo ovo padamo u StaMbulu sa glatkih 3:0, JugoSlaven je bivši na putu od tamo do Plesa

TUR ĆI JA TUR ĆI JA TUR ĆI JA

Švabo 07-11-2011 04:50 PM

Jurica Buljat zabija autogol :D
STUP OBRANE!

Pušing rođo sa glatkih, recimo 4:1

All times are GMT +2. The time now is 04:45 AM.