[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka

[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka (http://www.hnkhajduk.com/forum/index.php)
-   Hrvatski sport (http://www.hnkhajduk.com/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Hrvatska-Turkey, 11./15.11.2011. (http://www.hnkhajduk.com/forum/showthread.php?t=23252)

brainsn 11-11-2011 09:07 PM

Quote:

Originally Posted by HSTZ (Post 261339)
neznam jel smješniji čosić ili ovaj komentar :D:D:D:D. jeli moguće da je bilić prvi put nakon 3 godine pogodio sa taktikom???

mislim da je prije hiddink falija:p ali ozbiljno turci su ekstremno losi pogotovo u obrani:eek:

optimist 11-11-2011 10:09 PM

kako smo pobjedili bez samira, vrsaljka, badelja i kelave?! :confused::confused:

hebali smo im majku :D

dinastija mamić se nastavlja, USKOK je naša posljednja šansa :p

:thumbsup::eusa_ange

Seti 11-11-2011 10:39 PM

Di si SVABO87, MAJKU TI BALIJSKU JEBEM, KAO I OSTALOJ AUTONOMAŠKOJ, ORJUNAŠKOJ BANDI KOJA UVIK NAĐE NEKI RAZLOG DA BI NAVIJALI KONTRA HRVATSKE. PATI GUBO UŠLJIVA!!!!! I ODJEBI OD HAJDUKA!!!!! HRVATSKA IZNAD SVIH! VELIČANSTVENA POBJEDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!

ZA DOM SPREMNI!
BOG I HRVATI!

Bule 11-11-2011 11:21 PM

caps off, time samo pokazujes kolki si debil a ne kakve argumente imas

Gledao sam samo golove i stvarno samo ih nakantali usred Istanbula, neznam prije sam skakao na gol hrvatske kao da je i hajduk dao, sada samo meh...

P.S. Nadam se da ekipa iz mostara sada slavi jer kada se sjetim 2008 kada je balijska polovica živjela za tursku :eusa_booh

Sergio 11-11-2011 11:26 PM

Quote:

Originally Posted by Seti (Post 261344)
Di si SVABO87, MAJKU TI BALIJSKU JEBEM, KAO I OSTALOJ AUTONOMAŠKOJ, ORJUNAŠKOJ BANDI KOJA UVIK NAĐE NEKI RAZLOG DA BI NAVIJALI KONTRA HRVATSKE. PATI GUBO UŠLJIVA!!!!! I ODJEBI OD HAJDUKA!!!!! HRVATSKA IZNAD SVIH! VELIČANSTVENA POBJEDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!

ZA DOM SPREMNI!
BOG I HRVATI!

Mrs u pizdu materinu budaletino i ne spominji Hajduka u svom odvratnom postu !

monkul 12-11-2011 12:30 AM

:) :) a turski vratar?? :) :)

Grizli Adams 12-11-2011 12:32 AM

pay back time

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...36943627_n.jpg

svabo87 12-11-2011 01:57 AM

Quote:

ZA DOM SPREMNI!
BOG I HRVATI!

Necu se spustat na tvoju razinu pa te necu vrijedat, vidi se da si bolestan ;) Drugo moja "baljiska" majka ( kako ti kazes) je izgubila svog brata ( mog ujaka) za vrijeme rata u nasoj rodnoj Slavoniji zato ti nemas pravo pricat o njezinom "Hrvatstvu" jer je sto posto cisca Hrvatica od tebe.
Kao trece, reci mi molim te gdje sam ja to reko, da navijam za turke? ja ti zivim u njemackoj,znas li ti kakav je to osjecaj kad oko tebe zive tri milijuna turaka? Ja se bogu zahvaljujem da smo ih danas sredili, neznas koliko sam ponosan da od tih turaka sad neko vrijeme necu nista cuti. Cak se i njemci nama zahvaljuju. I nisam "autonomas" samo nemogu vise tako navijati za "repku" kao prije ( osim protiv turaka i srba) zbog neke stvare koje se dogadjaju u savezu. Ali nikad, bas NIKADA nisam bio PROTIV nase reprezentacije ;)

Inace svaka cast nasim momicma, pogotovo Olicu i Srni...Sta su ova dvojca danas odigrali - svaka im dala :D

Corto Maltese 12-11-2011 04:12 AM

Quote:

ZA DOM SPREMNI!
BOG I HRVATI!

Svašta majka rodi i traktor povuče.
Ovo predzadnje ti pogotovo nije tribalo,a odgovorit ću ti potpisom jednog kolege sa foruma- BASKI,IRCI,DALMATINCI.:p

Bukowski 12-11-2011 08:24 AM

Quote:

ZA DOM SPREMNI!
BOG I HRVATI!

:D:D:D
Moj je tata veći ustaša od tvog.

Hajdukovac-RI 12-11-2011 10:18 AM

Bome samljeli ih jučer

Mrky 12-11-2011 10:23 AM

Quote:

ZA DOM SPREMNI!
BOG I HRVATI!

Imam nekako osjećaj da si ti još jedan pripadnik Mladeži HDZ-a koji nama ovdi prosipaš dogme i parole o ustašama, orjunašima i partizanima. A di si bija majmune kad je grmilo?? Mišu iza tipkovnice. :D:D

http://www.pula-online.com/images/ar...a-CrnaGuja.jpg

HSTZ 12-11-2011 10:40 AM

Quote:

Originally Posted by Bule (Post 261347)
caps off, time samo pokazujes kolki si debil a ne kakve argumente imas

Gledao sam samo golove i stvarno samo ih nakantali usred Istanbula, neznam prije sam skakao na gol hrvatske kao da je i hajduk dao, sada samo meh...

P.S. Nadam se da ekipa iz mostara sada slavi jer kada se sjetim 2008 kada je balijska polovica živjela za tursku :eusa_booh

ista stvar :D

sad prodat 10 000 karata za uzvrat, ostalih 30 000 podjelit, maminjo će dovest tamburaše i idemo na euro

Bodul 12-11-2011 11:14 AM

mamic - "ova godina bit će označena kao veliki uspjeh hrvatskog nogometa. Hrvatska se plasirala na EP u Ukrajinu i Poljsku, Dinamo igra Ligu prvaka. To je poruka svima onima koji su se nabacivali blatom na hrvatski nogomet, koji su ga polijevali crnilom. Nakon večeri u Istanbulu sve je sjajno, divno, hajdmo sad svi uživati.".

markovic - "jebe mi se i za vas i za izjave! Gdje su sada ti favoriti za HNS?"

Zidak je neki dan pisao o najljepsem i najgorem scenariju utakmica s Turskom ... po njemu najljepsi je nazalost pogodio sto pokazuju i izjave mamica i markovica gori

"... Vlatko Marković i Zorislav Srebrić bit će spašeni od narodnog gnjeva i vikat će Štimcu: “Nećeš, razbojniče”! ... Sammiru će biti oproštene sve lumperajke i na SP-u u Brazilu bit će u hrvatskoj ekspediciji."

Jbga sad nazalost necemo doznat bi li se i onaj po njemu najgori ostvario

"Kompletan Hrvatski nogometni savez išuljat će se iz Rusanove ili požarnim stepenicama ili na vrata za poslugu."

Mauser 12-11-2011 12:22 PM

http://sportske.jutarnji.hr/-najpono...se----/986677/

evo ga, nije dugo trebalo cekat.
pa vi navijajte i veselite se braco hrvti, jos da hdz ponovno dobije mandat i sve ce bit divno i krasno, hrvatska ce cvasti.

fanat baštoni 12-11-2011 12:53 PM

Quote:

Originally Posted by Mauser (Post 261367)

pa vi navijajte i veselite se braco hrvti, jos da hdz ponovno dobije mandat i sve ce bit divno i krasno, hrvatska ce cvasti.

Nabijem ga na kurac, njega i slična smeća.....
Draža mi je jedna turska riječ od cijele hrvatske nogometne repke:)

Švabo 12-11-2011 04:34 PM

svaka čast momcima, napokon su odigrali utakmicu s mudima, za razliku od onih sranja dosada.....

razbit Tursku u Istanbulu s 3:0, kad smo svi, uključujući i mene očekivali pušing sa 3:0, stvarno kapa do poda, nisan virova da naši imaju snage za to nakon ovako kriminalnih kvalifikacija....

a ljude koji će želit da Hrvatska ispadne da bi se Mamić i Marković makli neću i nemogu razumit, nisu oni Hrvatska, i ka šta je neko već ode prije mene reka, niste navijali protiv Hajduka dok su ga vodili Livaja, Svaguša, ili prije Grgić ili ne znam ko, zato ne serite kvake i ne likujte nakon odlične pobjede Hrvatske.....

i žalosno je da zaboravljate da nas ima sve skupa ko taj kvart u Istanbulu di se igrala utakmica, a razguzili smo ih ko niko...... a dosta vas će možda za tjedan dana u Vukovar na 20 godina, a već navijate protiv Hrvatske radi ova dva izroda i smeća od ljudi.....

U svakom slučaju, još dovršit posao u Zagrebu i pakirajmo kufere za Euro........

Torcida Kr 12-11-2011 07:39 PM

Odlična utakmica jučer u Istanbulu, napokon je Bilić pogodija s taktikom i odabirom igrača. Vidjelo se koliko nam znači Olić, čovik sa svoje 32 godine ima više snage i brzine od mnogih koji ni 25. nisu prešli. Svaka čast momcima na igri i pobjedi, i svaka čast svima onima koji su potegnuli do Turske bodrit Hrvatsku. Isto tako svaka čast Torcidi na organiziranom praćenju utakmice uz svinjetinu. :D IDEMO NA EURO!

Corto Maltese 13-11-2011 04:10 AM

Quote:

Originally Posted by Mauser (Post 261367)

Neka slavi,ima i razloga.Jučer se izvuka,pitanje je oće li drugi put imati toliko sriće.Ovakva liga mora prije ili kasnije doći na naplatu.

baRBa 13-11-2011 10:10 AM

Zakaj se ovaj veseli?

http://sportske.jutarnji.hr/tko-kaze...iptiz-/986850/

All times are GMT +2. The time now is 06:44 AM.