[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka

[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka (http://www.hnkhajduk.com/forum/index.php)
-   Hrvatski sport (http://www.hnkhajduk.com/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Hrvatska-Turkey, 11./15.11.2011. (http://www.hnkhajduk.com/forum/showthread.php?t=23252)

monkul 13-11-2011 10:54 AM

usra se od demirela...

Mrky 13-11-2011 03:28 PM

Sad se nećemo moć rješit gube iz HNS-a još 7-8. miseci. A bila je idealna prilika...

jerkovac 13-11-2011 03:30 PM

eto pobjedili smo, Mamić je sretan, Bilić je siguran, Olić je majstor, a mi za po godine idemo na kurve u Ukrajinu :D

aleština 13-11-2011 07:43 PM

Svakom,iole normalnom,ova pobjeda protiv Turaka,jasno govori da se radi o malom koraku za hrvatski nogomet,a velikom za mafijaše koji taj isti nogomet vode,gledajući samo i jedino vlastite interese.

Sergio 15-11-2011 05:16 PM

Marković ide nakon Turske, Mamić na mjesto predsjednika gura - Damira Vrbanovića!

http://sportske.jutarnji.hr/markovic...ovica-/987272/

Ajmo Turci!

svabo87 16-11-2011 04:33 AM

nadam se da cemo sad igrat protiv spanjolce, svabe i francuze pa da vidimo koliko vrijedimo :) Ako u takvoj skupini skupimo 4-6 bodova onda mozemo rec da imamo veliku reprezentaciju...

Quote:

Kakva glupost. Kakva budala na tribini gađa Pletikosu bakljom? Nevjerojatno... Umalo je Stipe nastradao, prve baklje su se upalile na sjeveru, a netko je bacio baklju pred gol Pletikose.

Inace cudi me da nitko ne spominje da je Pletikosa umalo pogodjen bakljom. Zamislite samo kako bi ljudi iz zagreba navalili na Split i Dalmaciju, da se to kojem slucaju dogodilo u Splitu i da je npr. Modric ili neki drugi dynamovac u pitanju. Reprezentacija nebi nikad vise igrala u Splitu:rolleyes:

Faca 16-11-2011 08:39 AM

Quote:

Originally Posted by svabo87 (Post 261454)
Inace cudi me da nitko ne spominje da je Pletikosa umalo pogodjen bakljom. Zamislite samo kako bi ljudi iz zagreba navalili na Split i Dalmaciju, da se to kojem slucaju dogodilo u Splitu i da je npr. Modric ili neki drugi dynamovac u pitanju. Reprezentacija nebi nikad vise igrala u Splitu:rolleyes:

Dobro si rekao, meni je ono stvarno bilo nevjerojatno. Baklja mu je pala 2 metra iza leđa, a da ga je pogodila...

Ma svatko tko baca baklju na teren (tartan) i sl je budala bilo u Zagrebu, Rijeci, Splitu ili negdi drugo jer koja je razlika da ta baklja pogodi vratara, igrača ili redara, vatrogasca, fotografa, dite koje skuplja balune ili nekog trećeg, a o topovskim udarima neću ni govoriti....

monkul 16-11-2011 09:35 AM

6 velikih lignji, i jedna sipa... nije ni tako loše obzirom na laganu buru.
a sada: u osvajanje evropskog prvenstva i zaokruživanje vječnog ciklusa vodstva HNS-a.
..vrhunsko navijanje, koreografija, sjajna bakljada i mala kompaktna skupina protivničkih navijaća.
zašto kod nas sve javne osobe kritike javnosti na svoj račun doživljavaju kao uvredu i napad na osobnost???...sistem koji nije dobar i treba napadati i rušiti kroz napade na osobe koja ga predstavljaju.

PRIVATEERS 16-11-2011 07:15 PM

di loviš to jebate, ja i prika dvi male lignje i jednu sipu...

monkul 16-11-2011 08:47 PM

neću ti reć di lovim jer Račice malo toga ti može govorit...:)))

sptp 17-11-2011 03:37 PM

Quote:

Originally Posted by baRBa (Post 261395)

Kad već nemože balkanskoj Barci da se veseli :o

Mauser 18-11-2011 02:55 PM

Quote:

Originally Posted by Mauser (Post 259971)
zelim da ja a i svi ostali budu postedjeni 6 mjeseci guranja raznih samira i slicnih i pranja novca preko nacionalne momcadi.

i evo ga, pocinje...

http://sportske.jutarnji.hr/minuta-s...olice-/987842/

Švabo 18-11-2011 09:49 PM

ovaj video je vrh....... jebeni narkoman i ko ga snima i onda pušta...... pazi ti obraza tog kurčevog čobana od Sammira stavljat isprid Pletikose, Srne, Ćorluke, Olića pa i ostalih šta su godinama tu......

nego ga nema više kome utopit nakon bajnih igara u LP, a ne uđe li u reprezentaciju, ništa od toga......

ne znan, ostajen pri tome da će ta točka bit prelomnica, ako Sammir ikada zaigra za reprezentaciju, za mene nije ista, end of story, do tada je moja....

jerkovac 19-11-2011 09:35 PM

Quote:

Originally Posted by svabo87 (Post 261454)

Inace cudi me da nitko ne spominje da je Pletikosa umalo pogodjen bakljom.

sa jednog drugog foruma

Evo bio ja gore...
Baklju bacio netko iz ekipe riječana.
Prije toga izbio fajt riječana i istrijana.
Uletjele kornjače i smirile situaciju.
Najjači mi bio jedan riječan koji je uplakan histerično vikao prema
istrijanima,
"četnici nećete živi prijeći Učku"

:D:D:D:D:p

ofsajd zamka 20-11-2011 01:50 AM

Quote:

Originally Posted by jerkovac (Post 261606)
Najjači mi bio jedan riječan koji je uplakan histerično vikao prema
istrijanima,
"četnici nećete živi prijeći Učku"
[/I]

:D:D:D:D:p

Neznam ja tko je tu četnik :D:D:D

franema 20-11-2011 03:07 AM

"Hvala vam"!

Quote:

Originally Posted by monkul (Post 261351)
:) :) a turski vratar?? :) :)

Popsebna je prića. Tri gola primiti u nastaloj gužvi, iz peterca je umijće nesposobnog vratara. I pobjeda može izazvati zabrinutost. Eto, Turci kao da su nam napravili medvjeđu uslugu (bila je prilika aktivirati metlu)
Sve u svemu, ipak mi je drago, da smo tu gdje jesmo i da odemo što dalje, makar i s našim siromašnim nogometm na EP. :eusa_pray

Bukowski 20-11-2011 12:21 PM

Quote:

Originally Posted by Mauser (Post 261520)

-"....sve vas koji niste vjerovali u Bilića,Markovića,MENE.....sve SAM VAS pobijedio!"

-"...to vam kažem kao jedan dinamovac i KROATOFIL...."

-"....za sve igrače u reprezentaciji Sammir je SPACE SHUTTLE,osim za Luku Modrića."

-"...naravno da Kovačić MORA zaigrati za reprezentaciju,pa jeste li ga gledali u LP,pored onih igrača prolazio kao PORED ČUNJEVA..."

:notworthy:notworthy:notworthy
Ovaj lik je lud sedamsto gradi.

Mauser 20-11-2011 01:21 PM

da mi je upoznat njegovog dilera :D

Mrky 20-11-2011 03:26 PM

I ovo je Hrvatska

http://www.slobodnadalmacija.hr/Nogo...9/Default.aspx

Bodul 21-12-2011 01:55 PM

jos jednom veliko fala repki na celu sa Bilicem :angryfire koja je odigrala maestralnu tekmu u Istanbulu i time sebe plasirala na EP, a markovicu, mamicu, srebricu i ekipi osigurala da na miru odrade svoj "posa" do kraja

All times are GMT +2. The time now is 06:11 AM.