[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka

[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka (http://www.hnkhajduk.com/forum/index.php)
-   Hajduk (http://www.hnkhajduk.com/forum/forumdisplay.php?f=2)
-   -   100 godina Hajduka (http://www.hnkhajduk.com/forum/showthread.php?t=8947)

19hst11 01-02-2010 01:58 PM

100 godina Hajduka

Približavamo se velikon i jedinstvenon jubileju našeg kluba, i kako ta proslava neće trajat samo jedan dan, nego kroz cilu godinu, bilo bi lipo da se održi šta više događanja, utakmica, izložbi, predstave i šta ti ja znan...

evo već san u nekin postovima naletija na par zanimljivih prijedloga, npr da se odigravaju utakmice sa protivnicima koji su obilježili našu povist (Tottenham, HSV...), pa da se posjeti pivnica Flek, pa usput bacit protiv Sparte, ja bi doda da obavezno mora odigrat utakmica i 11.6. (datum prve službene utakmice Hajduka protiv Calcio)...

evo prilike da i mi navijači iznesemo svoje prijedloge i ideje, pa ako naša draga uprava čita ovaj forum, možda naiđu na koji zanimljiv prijedlog...a najzanimljivije uprava Hajduka nagrađuje poklon paketom Bobisovih kolača :)

malosi 01-02-2010 04:27 PM

ne zaboravimo 99....rođendan koji je za 12 dana.... dakle tocno subotu prije belupa.
još se ne zna s kime se igra. ..bilo bi lipo da to bude obilježavanje uvoda u 100 rođendan...poćetak pravih priprema...

oćekujen dosta svita prve dvi doma su belupo pa rijeka.

jel možda objavljeno ko dolazi za 99 rođendan?

a flek i prag triba uključit u 100 rođendan svakako.

svi sa šeširima s onoga transparenta maloga.

to bi bilo lipo hehehe

kolji..melji..aaaaaaaaaaaaaa

malosi 01-02-2010 04:29 PM

to su šeširi sa slike od 19hs11 hehheh

Johnny Rebel 01-02-2010 08:53 PM

2011 će bit godina Hajduka i triba je sa stilon obilježit!
prije svega toplo se nadan jubilarnon dresu sa vjencen,organizirano putovanje u Prag u pivnicu,zajednička večera,druženje,prijateljska utakmica sa slavion ili sparton,pokretanje Hajduk tv di ćemo svi moć uživat u starin utakmicama kako jugolige tako i europe,izrada novih majca,šalova,zastava,kapa,kako za odrasle tako i za dicu,uglavnon sve u tonu stogodišnjice kluba,hrpa novih grafita i murala itd..

Žele 01-02-2010 09:13 PM

Quote:

Originally Posted by 19hst11 (Post 201990)
Približavamo se velikon i jedinstvenon jubileju našeg kluba, i kako ta proslava neće trajat samo jedan dan, nego kroz cilu godinu, bilo bi lipo da se održi šta više događanja, utakmica, izložbi, predstave i šta ti ja znan...

evo već san u nekin postovima naletija na par zanimljivih prijedloga, npr da se odigravaju utakmice sa protivnicima koji su obilježili našu povist (Tottenham, HSV...), pa da se posjeti pivnica Flek, pa usput bacit protiv Sparte, ja bi doda da obavezno mora odigrat utakmica i 11.6. (datum prve službene utakmice Hajduka protiv Calcio)...

evo prilike da i mi navijači iznesemo svoje prijedloge i ideje, pa ako naša draga uprava čita ovaj forum, možda naiđu na koji zanimljiv prijedlog...a najzanimljivije uprava Hajduka nagrađuje poklon paketom Bobisovih kolača :)

Čekaj zašto si ti otvorio sada ovu temu kad postoji slična ?

Jabuka 01-02-2010 10:43 PM

Quote:

Originally Posted by Žele (Post 202006)
Čekaj zašto si ti otvorio sada ovu temu kad postoji slična ?

Neka zasebnog topica...100 godina nije mala stvar...;)

Nadan se da će cila godina proć sa različitin sadržajima, kao što je već navedeno...
Volija bi vidit sljedeće sezone donekle ispunjen Poljud sa pretplatnicima....

19hst11 02-02-2010 01:00 PM

jebiga žele, nisan ga uopće sinja, a vidin da je i barba uvik bija vizionar kad je ljeta gospodnjeg dvi i sedme pokrenija sličnu temu ;) ... kako bilo, samo san tija da i mi probamo na neki način doprinit velikoj obljetnici našeg kluba...

Hajdukovac-RI 02-02-2010 01:52 PM

I naravno, reprize Velog mista

anonymous69 02-02-2010 02:11 PM

100 godina Hajduka treba obiljeziti u skladu sa Hajdukovom povjescu. Treba obic Prag, Flek i Spartu, treba obnovit Trofej Marjan, treba ostvarit gostovanja po cijeloj Dalmaciji, pa i Jugoslaviji, treba napravit Hajdukov brand, otvarat Hajdukove fan shopove po cijeloj Hrvatskoj, napravit dokumentarac 100 godina Hajduka, organizirat utakmice najboljih igraca Dalmacije protiv Hajdukovih tica.
Trofej Marjan kad bi uspjeli dovest Tottenham, Hsv i Shaktar bi imali vrhunski turnir, a mogli bi nam Hrvati svugdje pomoc. Cetiri utakmice u kojima mozes vidit Modrica, Corluku, Kranjcara, Srnu, Petrica, Defoa, Van nisterlooya, Shaktarove brazilce itd. mislim da bi ispunile Poljud, recimo stavit karte 50 kn, sjever 30 i imas dobar profit. Treba otvorit muzej Hajduka, treba pokrenut gradnju kampa, sredit Stari plac. Ima puno puno stvari koje Hajduku mogu vratit stari sjaj i ovo je idealna godina za to.

sptp 02-02-2010 03:45 PM

Quote:

Originally Posted by anonymous69 (Post 202027)
100 godina Hajduka treba obiljeziti u skladu sa Hajdukovom povjescu. Treba obic Prag, Flek i Spartu, treba obnovit Trofej Marjan, treba ostvarit gostovanja po cijeloj Dalmaciji, pa i Jugoslaviji, treba napravit Hajdukov brand, otvarat Hajdukove fan shopove po cijeloj Hrvatskoj, napravit dokumentarac 100 godina Hajduka, organizirat utakmice najboljih igraca Dalmacije protiv Hajdukovih tica.
Trofej Marjan kad bi uspjeli dovest Tottenham, Hsv i Shaktar bi imali vrhunski turnir, a mogli bi nam Hrvati svugdje pomoc. Cetiri utakmice u kojima mozes vidit Modrica, Corluku, Kranjcara, Srnu, Petrica, Defoa, Van nisterlooya, Shaktarove brazilce itd. mislim da bi ispunile Poljud, recimo stavit karte 50 kn, sjever 30 i imas dobar profit. Treba otvorit muzej Hajduka, treba pokrenut gradnju kampa, sredit Stari plac. Ima puno puno stvari koje Hajduku mogu vratit stari sjaj i ovo je idealna godina za to.

Pa je, nije loše ovo sve. Onda isto, ako treba i po bivšoj Jugi? Zašto ne, šta je to tabu? Jel možda da se u dinamu nebi naljutili? Ko ih jebe, Hajduk mora ostati velik klub, a za to će svakako pomoći ako se igra gdje ima navijača. A onda Sparta isto, pa i ovi drugi itd…Onda bi trebali i oni luzeri u Hajduku napravit i malo marketinga, atmosfere, sve, ne da se ide s jednom rečenicom na ztv-u tj. htv-u dan prije utakmica.

Lumbrela 02-02-2010 10:25 PM

Kada bi se islo po Jugi, poslije bi to ispalo tragedija...

dklunic 03-02-2010 12:47 AM

Definitivno je vrijeme za fan shop Hajduka u Puli. Što se tiče slavlja ne zaboravimo nekad popularnu Hajdukovu ''Bilu noć''.

sptp 03-02-2010 01:04 PM

Quote:

Originally Posted by Lumbrela (Post 202047)
Kada bi se islo po Jugi, poslije bi to ispalo tragedija...

Ne mislim da bi ispala tragedija, Hajduk ipak nije nižeprovincijski klub.

PRIVATEERS 03-02-2010 01:51 PM

vjerojatno je mislio na mrtve....

sptp 03-02-2010 03:00 PM

Mrtvima je najveća zahvala ako Hajduk ostane i postane još veći klub, a on će uvijek bez obzira koliko postao velik biti uvijek prvo dalmatinski ili ako hočeš hrvatski klub, pa onda dalje i europski zašto ne.

eclips 03-02-2010 09:21 PM

Quote:

Originally Posted by Johnny Rebel (Post 202005)
2011 će bit godina Hajduka i triba je sa stilon obilježit!
prije svega toplo se nadan jubilarnon dresu sa vjencen,organizirano putovanje u Prag u pivnicu,zajednička večera,druženje,prijateljska utakmica sa slavion ili sparton,pokretanje Hajduk tv di ćemo svi moć uživat u starin utakmicama kako jugolige tako i europe,izrada novih majca,šalova,zastava,kapa,kako za odrasle tako i za dicu,uglavnon sve u tonu stogodišnjice kluba,hrpa novih grafita i murala itd..

ovo lito svi sa pinelima u rukama svaki zid,portun,zgrada,kuća,prolaz....bilo da se radi na veliku gospu ili na oluju ;)

Alfa91 03-02-2010 09:28 PM

Organizirat trofej Marjan na ovo lito kao uvod u veselicu, dovest 3 jaka kluba+Hajduk. Svakom klubu obečati isplatu od 40 % ulaznica, primjerice (idem u krajnost)da dovedemo Milan, Bayern M. i Real. Svaka utakmica će biti kopletno prodana znaći 35 000 ljudi x 120,00- 250,00 kn = minimum 4 200 000,00 kn + autorska prava od tv kuća dolazimo do lipe svote. Prva utakmica primjer mi i Milan, oni dobiju 40 % a mi ostalo. Nakon toga utakmica Real : Bayern (opet svako po 40%) a klub 20 za organizaciju. U nedilju se igraju nove dvi utakmice, dakle ,minimum 17 000 000,00. Ne loša zarada i prezentacija kluba, ne loš početak obljetnice, svi sretni i veseli!!

MOBITEL 03-02-2010 09:31 PM

dobri prijedlozi!

Lumbrela 04-02-2010 10:28 AM

Pa nece postati velik ako bude isao po jugi sigruno veliki klub, kao sto su prije nabrojali, treba pozvati spartu, ajax, totenham, itd. a ne partizan i zvezdu ili jos gore ici tamo. Mislis da bi se pricalo o nogometu poslije, ako protiv Dinama se nikad ne prica o nogometu zasto bi se pricalo i protiv partizana

Grizli Adams 04-02-2010 12:36 PM

100 godisnjicu treba dostojno obiljeziti, ali sam skeptik po pogledu nase uprave, evo najavljuju se Barce za 100-ti rodjendan, bojim se da cemo umjesto Barce prije docekati Borac iz Cacka, Beveren ili tako nesto...

All times are GMT +2. The time now is 01:03 AM.