[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka

[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka (http://www.hnkhajduk.com/forum/index.php)
-   Hajduk (http://www.hnkhajduk.com/forum/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Marko Livaja blizu odlaska u Inter (http://www.hnkhajduk.com/forum/showthread.php?t=10487)

zoranvulic 02-06-2010 01:44 AM

ohoho,da si ih usporedio sa zagorkama jos bi razumio..ali di ces o talijankama majstore..pa jel ti gledas njihove one glazbene showove..pa to je raj za oci..ti nabrojis samo najljepsu zenu na svijetu i da jedino to imaju
a ja neznam nijednu dalmatinku da je najljepsa na svijetu,dalmatinkama su i hercegovke velika konkurencija :D

pa messi je otisao iz svog kluba u barcelonu radi para i financijske pomoci kod lijecenja,specificna situacija..

ali trebamo cuvat te nase mlade pa makar bili klosarcine,na njima Hajduk ostaje i zivit ce od malog Strinica a ne od CCernata i takvih

primus omnium 02-06-2010 02:03 AM

ma di će livaja uvatit one iz showowa...to je rezervirano za malo veće čunke to može uvatit kad padne prvi milijunčić... :D
nego livaja... bilo bi super da ostane pa nek odma igra udarnu postavu al razočaranje je tu ...al ok...

zoranvulic 02-06-2010 02:23 AM

ako produzi,sam ce se morat nametnut treneru za prvu ekipu..ja radije trpim njegove greske nego ahmada,rodica i slicnih nogometasa
isto u veznom redu..neka igra ticinovic nego forisrat igraca kojemu je radijus kretanja ko psu na lancu

Mrky 02-06-2010 08:45 AM

Livaju skupa sa Rukavinom odmah transferirat u Lokomotivu. Pa nek se kali. Ništa Mosor, ni Split, Lokomotiva je super sredina za takve vanserijske talente!!

http://www.likaworld.net/photoalbum/...lokomotiva.jpg

Torpedo 02-06-2010 02:34 PM

Quote:

Originally Posted by zoranvulic (Post 212653)
pa messi je otisao iz svog kluba u barcelonu radi para i financijske pomoci kod lijecenja,specificna situacija..

Našao si baš loš primjer za poređenje s Livajom jer Messijeva je obitelj prvo preselila kod rođaka u Španjolsku , a tek onda ga je primjetila i u svoju školu dovela Barcelona.

zoranvulic 02-06-2010 02:42 PM

sta nije messi bio kod svojih koji nakon otkrivenja bolesti nisu htjeli placat 900 Eura vec su procjenili da im je to skupo i da nece biti koristi od maloga.dobro,zaboravimo messija..ali htio sma reci da klubovi koji imaju skaute po medunarodnim turnirima naravno da vabe igrace jer placas samo razvoj i starcima posao

Torpedo 02-06-2010 03:10 PM

River je bio zainteresiran za Messija , ali su procjenili da im se ne isplati plaćati liječenje. Stari mu je i dalje vjerovao da će od malca biti nešto pa su preselili kod rođaka u Španjolsku (ako se ne varam negdje u blizini Barcelone) , a onda ga je na nekom kampu , turniru , šta li već , vidio Rexach i doveo u Barcu.

Livaja se s druge strane fino zajebo rekavši da će ako treba i obitelj za njim u Milano čime je Hajduku dao neosporiv argument u slučaju arbitraže. :D

zoranvulic 02-06-2010 03:49 PM

pa to je dobro za nas! ja bi stvarno volio vidjet da ti nasi mladici ne odlaze iz kluba sa 16 godina,radije neka propadnu u nas,nego da rasturaju u tamo nekom lecce-u

irilov 02-06-2010 07:06 PM

samo da pojasnin za lea- njega je barca u sklopu svoje skautske sluzbe gledala jos dok je bija u argentini ko i mnoge klince, i pratila ga, al tek kad su od svih argentinskih klubova dobili odbijenicu za placanje terapije, obitelj messi odlucuje otic u otvoreni barcin kamp di se leo triba pokazat. tada neko od barcinih trenera zove rexacha kao glavnog i odgovornog, barcinu legendu, da dođe samo da vidi tog malog. ovaj se vraca s puta na kojem je bija, cak i poprilicno iznerviran , jer su mu poremetili planove, al kad je vidija messija- sve je bilo jasno. ostatak je povijest, a nju znate...

Mauser 02-06-2010 09:36 PM

zato nas surjak ima gliser, da nemora na duze vrijeme odmor prekidat :D

Hajdukovac-RI 02-06-2010 10:50 PM

Ima li ko pederušu za minjat se ili prodat?

zoranvulic 02-06-2010 11:15 PM

imam ja jerteca i serica :D oces?

Mauser 04-06-2010 09:03 AM

http://sportske.jutarnji.hr/index.ph...lanak_id=21272

hahahaha, jao jao jao.
ocito treba svakome malo zaprijetit pa da vidis.

Hajdukovac-RI 04-06-2010 09:16 AM

Aha, idemo sad prvo ispisati pet stranica o tome, a onda napraviti feštu?

Mrky 04-06-2010 10:08 AM

Quote:

Originally Posted by Hajdukovac-RI (Post 212767)
Ima li ko pederušu za minjat se ili prodat?

Iman ja.:D:D pazaruša. Cijena prava sitnica;)

http://www.limundo.com/slika-pederus...-16529x400.jpg

anonymous69 04-06-2010 12:56 PM

60 000 eura za 16-godisnjaka, eto primjera kako se pumpa cijena. Tako i za Ibru klub treba ako ga misle prodat, rec imali smo 4-5 mil eura ponudu odbili, pa da izvuku 6 mil plus sponozori i moze se prezivit. Ali treba osmislit plan da Hajduk prodava svoj brand, svoje proizvode i da ima prihod cijelu godinu, jedino tako mozemo naprijed.

Johnny Rebel 04-06-2010 01:28 PM

ma zamisli ti njega a,ponuda je dobra možda i ostanen..:eek:
kroz zatvorena vrata bi ga ispalija stari moj:kava:
u vrimenu besparice i životarenja nama mulac od 16 godin kroji sudbinu:rolleyes:
bolje bi in bilo da razmisle kako zadržat ključne igrače i ne prodavat ih na prvu ponudu koja sleti u klub nego da se zamaraju ovin miševima kojima bila boja nije u nosu a kamoli u srcu..

zoranvulic 04-06-2010 01:45 PM

a da li bi ispalio kroz zatvorena vrata Vejica,Serica,Buljata,Jerteca,Cernata?!
ako je dobio i tamo ponudu od 60 tisuca eura,sta ce ostat u Hajduku igrat za brokve pored tamo nekog cernata,dajte nemojte me zajebavat
makni ove sa liste,imas za 25 igraca po 60 tisuca eura! a neki ce doci i manje

anonymous69 04-06-2010 02:19 PM

Quote:

Originally Posted by zoranvulic (Post 212915)
a da li bi ispalio kroz zatvorena vrata Vejica,Serica,Buljata,Jerteca,Cernata?!
ako je dobio i tamo ponudu od 60 tisuca eura,sta ce ostat u Hajduku igrat za brokve pored tamo nekog cernata,dajte nemojte me zajebavat
makni ove sa liste,imas za 25 igraca po 60 tisuca eura! a neki ce doci i manje

Ne kazem da ovi stariji zasluzuju ove ugovore ali momku od 16 godina bi to trebala bit placa da se udara nogom u guzicu, zivi doma, ima 5 hilja eura mjesecno i igra nogomet. Ko garantira da ce on postat igrac, ko garantira da ce se prodat, ko garantira da nece otic besplatno kad mu taj ugovor zavrsi?
Vejic je bio reprezentativac s inozemnim iskustvom, Seric je broncani sa SP, igro po Europi, dokazani igrac, Cernat je igro ligu prvaka s Kijevom, igro za Rumunjsku, Buljat je bio na pragu reprezentacije i da nije nogu slomio ko zna bi li ikad Corluka bio ovo sto je danas, Jertec nekad velika nada danas samo kita :) Ne mozes usporedjivat jednog balavca sa dokazanim igracima, daj Boze da Livaja ostvari vecu karijeru od ovih svih i to kroz Hajduk ali sine stani malo na zemlju, pa ljudi rade 8 sati dnevno za 3 hilje kuna a on za 35 hilja igra nogomet i misli se. Jebo te moderni nogomet, globalizacija, konzumerizam i jebeni Inter, eno mu onoga Eliakwua iz Interove omladinske skole pa u nas nije probu proso. Kad je Inter zadnji put izbacio pravog igraca, ovi Balloteli i Santon su ko nesto pokazali ali oni izbace igraca za prvu postavu 3 u 10 godina, ovo ostalo pokupuju.

zoranvulic 04-06-2010 02:28 PM

stare zasluge! i o njima ne govorim,papadopulos najbolji igrac grcke ,pao-a..jesam li u pravu?

da ima reda u hajduku onda i mali ne bi trazio 60 tisuca eura,izmedju ostaloga,ovo NIJE njjegov zahtjev vec PONUDA HAJDUKA,ka za Kalinica 400 tisuca eura,o tome se radi da su izjednacili ponudu intera i hajduka ne bi li mali ostao!

sta zelim reci,da u hajduku nema preplacenih igraca onda bi i klincima bilo gust igrat i za 3 tisuce eura,ako bi recimo sharbini ima 150 tisuca eura jer bi svatili o kvaliteti i razlici

a ja bi da ruku u vatru da ce Livaja isplatiti svih jebenih 60 tisuca eura u 5 godina! pa neka mu podigne jos 200 tisuca eura! znaci 500 tisuca eura da ce isplatiti ko iz one stvari! a ON JE KLJUC ! a ne oni koje ne mozes prodat
meni ne smeta da Lendric,Ticinovic,Jonjic,Strinic,Livaja imaju visoke ugovore jer oni ce Hajduku donijeti kroist i igracki i kasnije ko i Kalinic

ali poznata splitska publika ako mali ostane ce ga razapet ako u 45 minuta ne zabije gol!

All times are GMT +2. The time now is 09:02 PM.