[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka

[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka (http://www.hnkhajduk.com/forum/index.php)
-   Hajduk (http://www.hnkhajduk.com/forum/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Marko Livaja blizu odlaska u Inter (http://www.hnkhajduk.com/forum/showthread.php?t=10487)

zoranvulic 04-06-2010 04:48 PM

inace sastav livaje:
subasic
oremus buljat jonjic jozinovic
ticinovic andric andrijasevic sharbini
livaja ibricic

ja bi samo dodao Strinica umjesto Jozinovica,ali pogledaj iz primjera koliko oni zele da igraju hajdukovi mladi igraci plus kvaliteni igraci sa strane

dodas u ovu momcad lendric,ljubicice,barica,boljata,jozinovica,stipic u i eto jeftine a nimalo losije ekipe od sadasnje

Mauser 04-06-2010 04:50 PM

to stoji u neku ruku, ali nemoze ti kako da to slikovito kazem "iz osnovne skole doci na fakultet", sve treba ici dozirano, a sa livajom se tako i radilo dozirano.
sa 16 je vodjen na pripreme s prvom momcadi, i ove godine ga planiraju vodit i dat mu sansu u prvoj momcadi sto je odlicno za jednog 17-godisnjaka.
tic je posebna prica, decko stagnira i velikim dijelom si je i sam kriv, jebga zabrijo je da je sa 17 godina prerasto Hajduk i da ide u HSV...

za napadace tipa cop i trazenje sidruna se slazem, ali to su vec neke druge stvari.

zoranvulic 04-06-2010 04:51 PM

pa Hajduk 15 godina preskace igrace iz omladinske skole,da nema zanimanja intera.livaja bi 2 sezone proveo u solinu,pa dvi u puli i onda bi mu dopizdilo,doigrao jednu sezonu u Hajduku i ajmo vanka

koji je to nas mladi igrac ostao tri godine u Hajduku igrat standradno?!

Mauser 04-06-2010 05:02 PM

to sto ti pricas je bilo prije par godina, a sada je situacija puno drugacija.
gabric,kalinic,strinic,oremus,vukusic,jozinovic,ma loca,buljat,subasic,ticinovic...
gledajuci unazad 2 sezone mladi igraci su itekako dobili priliku da se pokazu.
a i vucevic je tu da uredi omladinsku skolu.

i ja se nadam da cemo nastavit tako radit.

zoranvulic 04-06-2010 05:09 PM

pa meni ne trebaju mladi da bi se pokazivali ,nismo mi trgovina mjesovitom robom pa da pokazemo materijal
mi smo sportski klub pored cijeg imena pisu rezultati,nisam vidio na stadionu nijedan natpis vrijednost transfera,vec samo neke godine!

meni treba kalinic koji ce igrat 5 sezona u hajduku,i ovi nabrojani da bi moga se nadat da HAjduk nece ispast od ribara

ja navijam za jakog Hajduka a ne za export import sluzbu

ako treba uzmi kredit 10 mil eura! svakog igraca vezi na 7 godina i uzmi kvalitetnog trenera,ostalo prepusti Vucevicu i Vlasicu i 5 godina rada ujutro i popodne!!

a tih 10 mil eura cemo vratiti i zaraditi 5 puta vise nakon sta nesto napravimo,nakon sta izbacimo kojeg ribara i unistimo dinama i ostale HNl klubove na terenu zajedno sa sucima

euskadi 04-06-2010 05:15 PM

Quote:

Originally Posted by Mauser (Post 212892)
http://sportske.jutarnji.hr/index.ph...lanak_id=21272

hahahaha, jao jao jao.
ocito treba svakome malo zaprijetit pa da vidis.

sta se cudite pa takvi su danas mulci,za kilu kupusa bi se prodali!:)meni bi bila cast igrat u Hajduka,al opet mi navijaci smo tu radi ljubavi za razliku od ovih placipizda:mad:

Mauser 04-06-2010 05:18 PM

znamo svi da to neide tako, pogotvo ne danas kad je sve biznis i kad svatko gleda da si osigura egzistenciju.
pa jel nije tvoj perisic se vratio u Hajduk zato jer je htio na 2 godine potpisat a ovi mu nudili 3 ili 4?
tako nesto je bilo...

mi nazalost nemozemo zivjet od prodaje suvenira,bogatih sponoza,ruskih tajkuna,prodanih karata...itd.
mi moramo zivjeti od proizvodnje i prodaje igraca, a i ti igraci ako nesto vrijede (tipa srna,kalinic) se moraju kad tad prodat van da im ne kocimo razvoj i da nesto zarade.
pa eno ti i dinamo koji je morao kad tad prodat modrica,corluku,eduarda...ni oni nisu mogli tamo ostat do kraja karijere.
jos ajde da imamo jaku ligu, ali ovo smece od lige...

Bodul 04-06-2010 05:22 PM

Quote:

Originally Posted by zoranvulic (Post 212946)
nemam nigdje sastav Hajduka tako da neznam,jel kapetan?!

ne ... kapetan je igrao stopera al slicno izgledaju ... oba su visoki i plavi pravi arijevci :D

zoranvulic 04-06-2010 05:23 PM

je,to su novinari prenijeli,a nisu ga htjeli platiti 300 tisuca eura jedina istina :D

jel ja nekome kocim razvoj da od 18te do 23 sazrije u Hajduku?!

zoranvulic 04-06-2010 05:25 PM

Quote:

Originally Posted by Bodul (Post 212962)
ne ... kapetan je igrao stopera al slicno izgledaju ... oba su visoki i plavi pravi arijevci :D

nadam se da ce igrat finale pa cu otici,danas mi se nije dalo,gledao NBA do 6 ujutro

evo ti sastav,neznam bas sve igrace

samrdzic-barisic,mic,cerina,basic-bradaric,pesic,caktas,zupan-vukovic,vukcevic
jos igra oni bukal iz medjimurja

sutra igraju sa vilarealom ali obecao da idem na zadra

Mauser 04-06-2010 05:27 PM

koliko znam, po pravili prvi profi ugovor nemoze biti dulji od 3 godine.
tu smo mi s kalinicem izvisili na kraju jer smo ga morali prodat.
nudjen mu je odlican novi ugovor koji on nije htio jer je htio ici van.
a nemozes ti nekoga zadrzat ako on nece ostat.

ali polako, ja se nadam da stvari idu nabolje.
jos da se rijesimo ovih tipa seric,smoje,jertec i da smanjimo ugovore vejicu i buljatu i da nikoga ni ne dovedemo ja sam zadovoljan.

zoranvulic 04-06-2010 05:30 PM

ispod 18 ako se potpisuje ,ide na tri godine..nakon 18 godina mozes stavit koliko oces ,tj na koliko igrac pristaje..pa mamic ti je juce potpisao komorskog do 2017.!

Bodul 04-06-2010 05:32 PM

Quote:

Originally Posted by zoranvulic (Post 212964)
evo ti sastav,neznam bas sve igrace

samrdzic-barisic,mic,cerina,basic-bradaric,pesic,caktas,zupan-vukovic,vukcevic
jos igra oni bukal iz medjimurja

Bravo sad si mi pomoga ... Filip Bradarić ... ne znam kakav je mali inace jer jbga ovo mi je prva utakmica juniora koju sam gledao ali mali me odusevio

zoranvulic 04-06-2010 05:37 PM

Quote:

Originally Posted by Bodul (Post 212967)
Bravo sad si mi pomoga ... Filip Bradarić ... ne znam kakav je mali inace jer jbga ovo mi je prva utakmica juniora koju sam gledao ali mali me odusevio

mozemo u nedilju na cugu i pogledat

Bodul 04-06-2010 05:40 PM

Quote:

Originally Posted by zoranvulic (Post 212968)
mozemo u nedilju na cugu i pogledat

nazalost ne ... u nedilju sam na putu al ako uspijem sutra svakako idem na Villareal ... inace danas sam 15 min. izgubio dok sam nasa di igraju ... prvo sam isa na Hitrec-Kacijan pa na jug a ovi igraju na Sveticama :rolleyes:

zoranvulic 04-06-2010 05:41 PM

to su igrali na sveticama radi kise,da ne uniste mocno igraliste :D
sutra ce biti jebena utakmica,oni su finalisti prosle godine,a i pobjednik ide u finale..jedino ako danas kiksaju i X ce nam pasat

Mauser 04-06-2010 05:42 PM

Quote:

Originally Posted by zoranvulic (Post 212966)
ispod 18 ako se potpisuje ,ide na tri godine..nakon 18 godina mozes stavit koliko oces ,tj na koliko igrac pristaje..pa mamic ti je juce potpisao komorskog do 2017.!

da, istina.

i sta sad napravit s livajom?
potpisat ga na 3 godine do 19te i onda ce nam postavljat uvjete za 3 godine?
vec vidim kak ce bit...

Bodul 04-06-2010 05:44 PM

ekipa je pricala da je Kijev jucer razbio Hajduka i da je cudo sta su falivali a Hajduk je navodno zabio u zadnjoj minuti iz slobodnjaka za 2:1 ... jbga jel istina ne znam al tako sam cuo

zoranvulic 04-06-2010 05:48 PM

Quote:

Originally Posted by Mauser (Post 212971)
da, istina.

i sta sad napravit s livajom?
potpisat ga na 3 godine do 19te i onda ce nam postavljat uvjete za 3 godine?
vec vidim kak ce bit...

zasto bi postavlja uvjete..potpis na 3 godine!
za godinu i po napuni 18..i odma ugovor na 5 godina za 100 tisuca eura!ako ne potpise ,godinu dana ga sjest na tribinu i javno ga iskritizirat!
tako sa svima!

zoranvulic 04-06-2010 05:49 PM

Quote:

Originally Posted by Bodul (Post 212972)
ekipa je pricala da je Kijev jucer razbio Hajduka i da je cudo sta su falivali a Hajduk je navodno zabio u zadnjoj minuti iz slobodnjaka za 2:1 ... jbga jel istina ne znam al tako sam cuo

a nasi uopce nisu psolali najjaci kadar
fali jonjic,livaja,lendric,andrijasevic,stipica,barica ne vidim,pa Boljat
a dinamo je dosao i sa komorskim i sa mihom i mlinarom

All times are GMT +2. The time now is 10:15 PM.