[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka

[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka (http://www.hnkhajduk.com/forum/index.php)
-   Hajduk (http://www.hnkhajduk.com/forum/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Marko Livaja blizu odlaska u Inter (http://www.hnkhajduk.com/forum/showthread.php?t=10487)

ofsajd zamka 26-05-2010 12:46 AM

Quote:

Originally Posted by HSTZ (Post 211957)
aj vuliću da i ti napišeš nešto pametno, ali mislim da razum neće pobjediti, mali će otići u inter, svršavati godinu dana kolko mu je tamo dobro, kolko je napredovo, vratit se u Hajduk i karijeru provest po HNL niželigašima

Baš to.
Lijepo će moći birati da li u Gospić u 1.ŽNL kod Grivičića(Sjećate se njega?Bronca s EP U-17 s Kranjčarom) ili u Savski Marof kod još jednog velikog talenta Gondžića.
Možda ipak s Teom Kardumom bude bez kluba.

Mauser 26-05-2010 12:52 AM

ako inter da 1,5mil eura nek ga vode, jos im i copa s njim poslat gratis.

a ako ne, onda se borit svim sredstvima da sjebemo i njega i inter na sudu jer to imamo legitimno pravo. cheslea je nedavno spusio slican spor jer se tu radi o ocitoj otimacini igraca na koje je uefa alergicna.
jos se livaja sam sjebo sto je izjavio da ce i roditelji ici s njim ako ce biti potrebno. :eusa_clap

ovo ce biti odlican primjer svima ostalima koji su si zabrijali da su ne znam sto i da su prerasli Hajduka.

zoranvulic 26-05-2010 03:00 AM

a uefu to zivcira..sta uefa onda lipo ne zastiti stipendijski ugovor do 18te godine i da igrac nakon 18 godina mora potpisat minimalno 4ero godisnji ugovor sa klubom koji mu placa stipendiju do 18te godine
jednostavan cin,pa cu onda reci da je Uefa alergicna na nesto

ovo vrijeme je otislo u kurac s tim otimacinama,iznosima placa,visini transfera..treba staviti salary cap ko u formuli..pa ti slazi momcad za 40 mil eura..a ne tamo neke brojke koje je tesko i napisat koliko 0 ima
a kao svi se brinu za male klubove adobijes pisljivih 90 tisuca eura za godinu razvoja!

Mauser 26-05-2010 04:24 AM

Quote:

Originally Posted by zoranvulic (Post 211968)
a uefu to zivcira..sta uefa onda lipo ne zastiti stipendijski ugovor do 18te godine i da igrac nakon 18 godina mora potpisat minimalno 4ero godisnji ugovor sa klubom koji mu placa stipendiju do 18te godine
jednostavan cin,pa cu onda reci da je Uefa alergicna na nesto

to je stvar naseg saveza a ne uefe. svaki drzavni savez odreduje pravila u svojoj ligi.
a uefa ima svoje regule po kojima livaja NE SMIJE u inter ako ga Hajduk ne pusti ili ako mu roditelji sele tamo ISKLJUCIVO zbog posla.
a on se sjebo pa je izjavio u novinama da ce ako zatreba i njegovi roditelji s njim tamo ici.
pa sta mislis zasto ce Hajduk odbit prvotnu ponud intera?
da nemaju nekih uslova za sudjenje sigurno bi prihvatili i dovidjenja.

Hajdukovac-RI 26-05-2010 08:21 AM

Meni se na manageru nikad nije desilo tako nešto, na početku sezone uvijek provjerim kome ističe na kraju iduće :D

Grabovac 26-05-2010 09:22 AM

Quote:

Originally Posted by Hajdukovac-RI (Post 211979)
Meni se na manageru nikad nije desilo tako nešto, na početku sezone uvijek provjerim kome ističe na kraju iduće :D

Da da...a ako neće potpisat,onda ga više ne stavljaš u igru i gotovo :D

To sam ja prije govorio,šta nema u klubu ono kao neki popis kome je do kad ugovor?Ovako imam osjećaj da menadžer nekog igrača javi drugim klubovima da ovaj ima ugovor do tad i tad...pa krene po novinama o prelasku,onda klub (točnije Hajduk) kaže, "a šta je njemu sad gotov ugovor?hm...ajmo ga probat zadržat...." ,a onda netko drugi iz uprave kaže, "a ček,ko je taj?nisam ni znao da imamo takvog...." ,pa se dalje nastavi, "pa gle,valjda imamo,a kad se već Inter (ili neki drugi) zanima za njega,valjda i vrijedi nešto..."
Sve mutavac do mutavca,*ebem vas nesposobne!Odlazite više iz Hajduka *ebo vas onaj ko vas je doveo na te pozicije koje imate! :angryfire:angryfire:angryfire

Malo off,ali već vidim da je slična fora...ovaj Sačer kojeg je Andabak doveo,čitam da nije igrao,a kao,velika nada,najbolji strijelac ovo ono...i sad je pitanje "igrat" i dalje za Hajduk ili ići dalje?
Uh...

baRBa 26-05-2010 09:24 AM

Sačer je proslu polusezonu bio na posudbi u Varteksu...

only1950 26-05-2010 09:31 AM

Quote:

Originally Posted by baRBa (Post 211990)
Sačer je proslu polusezonu bio na posudbi u Varteksu...

i u zadnja tri kola zabio 2 gola i jedan asist al jedno vrime nije igra jer su ga vareždineci nešto jebavali...

Grabovac 26-05-2010 09:33 AM

Aha...*ebalo ih novinarstvo...piše da se u drugom dijelu sezone vratio u Varteks,ali da bi se volio vratit u Hajduk...znači na posudbi je bio...ok.
Doduše,to je 24sata,a ekipa koja piše članke kod njih...ajoj...

Koliko se diglo prašine oko tog Livaje,pa jel on stvarno toliko dobar ili?
Mislim,gledao sam ga čini mi se na nekom malom nogometu,4 kafića ili tako nešto...ali neznam ovako inače,na "pravom" terenu,jel valja ili su ludi ovi "naši" što ga nisu Interu dali za pola mil. eura?

baRBa 26-05-2010 09:40 AM

Dat ce ga za 750.000...

NeoWhite 26-05-2010 09:49 AM

a svakakvih je i dosad gresaka bilo... propustili su nasi i bobana i prsu a kleli se u grgurevica...
tako ni za ovog ja nebi stavija ruku da ce bit extra klasa od njega... ali drag mi je ovi pokusaj da se Hajduk napokon predstavi onako kako mi zelimo, ka jak klub i za svoga juniora trazi 1,5M eura odstete.... pa sta bude

baRBa 26-05-2010 09:54 AM

A da ga daju besplatno ali da Inter dodje na proslavu 100 godina?

I onda nek odigraju Barca-Inter na Poljudu :D:D:D:D:D:D
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
he he

nije bitno II 26-05-2010 10:14 AM

Quote:

Originally Posted by NeoWhite (Post 211998)
a svakakvih je i dosad gresaka bilo... propustili su nasi i bobana i prsu a kleli se u grgurevica...

To je to...zbogom i neka mu je sa sricnom....

nikad nas nece stufat

igraci odlaze i dolaze a sta ostaje je HNK "Hajduk Split" 1911, kad tad ces se nauciti iz svoji gresaka.

"Hajduk" zivi vjecno!

Hajdukovac-RI 26-05-2010 10:16 AM

Quote:

Originally Posted by nije bitno ii (Post 212001)
to je to...zbogom i neka mu je sa sricnom....

nikad nas nece stufat

igraci odlaze i dolaze a sta ostaje je hnk "hajduk split" 1911, kad tad ces se nauciti iz svoji gresaka.

"hajduk" zivi vjecno!

a "Š.d.d.? :d

zoranvulic 26-05-2010 03:18 PM

Quote:

Originally Posted by Hajdukovac-RI (Post 211979)

pa to je to! da bar odigrjau jednu sezonu na menageru to im se nikad ne bi dogodilo ili bi barem malo razmisljali

taj menager koliko god bio virtualan puno moze naucit nekoga ko se bavi tim poslom

i koliko pratim menagera,10ak godina..oni pogode sa barem 10ak mladih igraca,imaju jacu tu info sluzbu nego neki klubovi scautsku :cool:

Mauser 26-05-2010 04:13 PM

trebo bi netko pomoc fiorentiniju oko instalacije :D

zoranvulic 26-05-2010 04:20 PM

ali da mi gubimo igraca zato jer je dosla nemoralna ponuda,jer je los ja bi rekao
ali nama talenti odlaze jer nemaju potpisan jeben ugovor od 10ak tisuca kuna..ali prije toga ih mi reklamiramo malo
sjetite se malesa na pripremama,pa perisica najavljujemo ko zvijezdu i ode..pa je strinic odlican a dovedemo onog Gaala pa i ovaj ode..sad Livaju najavljujemo kao ekstra i ode i on..
ticinovic jos godinu dana ugovora

monkul 26-05-2010 04:50 PM

tko je guba?...guba su uglavnom novinari....

jer najlakše je inpicavati...
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hajd...7/Default.aspx

dovoljno je vidit naslov i eto odma vraga...
:eusa_booh :eusa_booh :eusa_booh

Torpedo 26-05-2010 05:23 PM

Quote:

Originally Posted by Mauser (Post 212046)
trebo bi netko pomoc fiorentiniju oko instalacije :D

Ma nije ni instalacija ... crack ih jebe ... pa sad raspravljaju ... Šure bi u Boliviju , skautirat tog Cracka, čuo je da tamo igra na veliko ... a Krafna je više za legalnu opciju - riješit ugovore s Šerićem , Jertecom , Buljatom , Vejićem ... pa kupit svakom iz uprave po jedan original FM 2010 ... a Špaci CM 1984

Grabovac 28-05-2010 08:24 AM

Hehe...
Koliko god neki pljuvali po manageru,mislim da bi ovi "naši" u upravi mogli nešto i naučit tamo.Iako,možda bi im klub otišao u minus već u prvoj sezoni,dovodili bi neke igrače,jer su od njih imali koristi u live verziji,pa možda tako bude i na kompu,a lovu od transfera će probat isprintat :D

Da se malo vratim na temu...evo čitam u 24sata (neznam koliko njih treba ozbiljno shvaćat),da bi se moglo nešto uzjebat sa Interom,neka suspenzija za Livaju...e sad,ajmo reć da Livaja ostane u klubu,odluči to što mirnije rješit,potpiše ugovor i onda malo zapne da se dokaže,da ga neki klub sigurno snimi (pitanje je koliko će se Inter za njega zanimat poslije),da što prije ode iz Hajduka,a onda bi ovi iz uprave mogli reći da se vidi da s njima nema zajebancije i kako se igrač počne malo više zalagat kad ga se stisne kojekakvim suspenzijama...umjesto da su od početka znali za situaciju i ponudili dobar ugovor na vrijeme...

No,u cijeloj toj priči se sad javlja i interes za nekog stranca iz Širokog...kojeg su (neznam sad ko je naveden,Šurjak mislim i još jedan) gledali na utakmici sa Zrinjskim...ako se ne varam,ozbiljni klubovi igrača gledaju na malo više utakmica,a ne samo na jednoj.Ovako mi se čini da su vidjeli dvd,pa onda ajd da jednu i uživo pogledamo,da ne bude da se kupuje preko dvd-a...
Još za njega kažu da nisu sigurni jel to tip napadača kakav traže,jer takvog imaju (Vukušića).Šta to znači?Primjer,ako imamo jednog napadača koji zabije 15 golova i želimo pojačat napad za sljedeću sezonu,imamo u ponudi sličnog napadača koji može zabit toliko golova i imamo nekog koji je drugačiji tip igrača koji možda neće toliko puta zabit,ali bar nećemo imat dva ista igrača...uostalom,zašto da dvojica igrača skupa zabiju 30 golova,kad mogu druga dvojica zabit 18...
Jedan Ahmad nije dobio priliku,Rodić...to su igrači koji su kupljeni kao da pojačaju napad,a onda ih se drži na klupi.Pusti čovjeka da igra,da opravda investiciju u njega.Ovako će se desit da si za njega dao pare,nisi ga stavljao u igru nego je sjedio i još ćeš ga pustit bez odštete...meni ovo zvuči kao žešće pranje love...
Od 4-5 napadača u klubu,bar 2 neće dobit priliku,osim ako se ovi drugi ozlijede ili skupe kartone,jer se stalno forsirala igra s jednim napadačem i to Ibričićem koji je zapravo vezni igrač,ali se eto pokazao i u napadu (ali stavi npr. Pandžu u napad,počet će i on davat golove svako malo)...

All times are GMT +2. The time now is 09:23 PM.