[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka

[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka (http://www.hnkhajduk.com/forum/index.php)
-   Kanta za Smeće (http://www.hnkhajduk.com/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Za koga biste navijali da se Hajduk raspadne?? (http://www.hnkhajduk.com/forum/showthread.php?t=23547)

jerkovac 12-10-2012 10:18 PM

Za koga biste navijali da se Hajduk raspadne??

Evo čisto hipotetsko pitanje iako se danas čini i realno :rolleyes:

Hajdukovac-RI 12-10-2012 10:26 PM

Orijent Sušak :)

Bule 12-10-2012 10:28 PM

Varteks :)

Švabo 12-10-2012 10:33 PM

Zagoru Unešić :D

HSTZ 12-10-2012 10:34 PM

da se Hajduk raspadne, raspao bi se i moj život.

CHICO DJ 12-10-2012 10:53 PM

...ma Hajduk će ostat !

ForcaTorca 12-10-2012 11:00 PM

Quote:

Originally Posted by HSTZ (Post 279803)

također HŽV

Bule 12-10-2012 11:12 PM

Dobro tema je malo nepretna, možda bi bilo bolje da se zove "koji klub u Hrv (osim Hajduka) simpaizirate" ili slično. Naravno da niti jedan nogometni klub nebi pratio niti približno kao Hajduk.

Lumbrela 12-10-2012 11:33 PM

Quote:

Originally Posted by HSTZ (Post 279803)

Apsolutno se slažem s tobom, nemogu zamisliti život bez Hajduka, vez veselja tuge i plača, jednostavno ne mogu.
Osim toga nije navijanje kao mjenjajne gača da možeš mjenjati kako očeš, jednostavno to je u tebi i to živiš, jednostavno ne mogu misliti na nijedan drugi osim Hajduka.

osvomposlu 13-10-2012 12:05 AM

Quote:

Originally Posted by jerkovac (Post 279799)

Tema ti je malo morbidna u ovom trenutku dok klub živi na aparatima.

Kad smo bili dica, svi su imali neki strani klub za koji su navijali (Manchester, Juventus,...) pa san se i ja trudia imat pa je to bija Lazio dok je Bokšić tamo igra. Ali dok su ovi bili uživljeni u te svoje klubove, meni bi dopizdilo ubrzo. Svatija san da je to zato jer mi ti klubovi ništa ne znače i mogu ja upirat po tome, ali nema emocije nikakve. Eventualno mogu simpatizirat neki klub, ali u mom životu postoji samo jedan klub, klub s kojin iden leć i s kojim se dižen.

Bukowski 13-10-2012 12:42 AM

Quote:

Originally Posted by Lumbrela (Post 279808)
Apsolutno se slažem s tobom, nemogu zamisliti život bez Hajduka, bez mazohizma,tuge i plača, jednostavno ne mogu.
Osim toga nije navijanje kao mjenjajne gača da možeš mjenjati kako očeš, jednostavno to je u tebi i to živiš, jednostavno ne mogu misliti na nijedan drugi osim Hajduka.

Fixed 4 obvious reasons.:lol::lol:
Za Istru!

euskadi 13-10-2012 09:15 AM

Orijent Sušak mi je drag,ali ipak ni priblizno kao Hajduk:mad:,o kakvom raspadu pricamo samo dobivanje politickih bodova na racun Hajduka:eusa_whis

monkul 13-10-2012 09:29 AM

KAKVO NAVIJANJE ZA DRUGI KLUB POBOGU?????

istina boli, ali laž ubija.

istina je da nam u Hajduku ne cvatu ruže, nikad nisu onako baš idealno da sve cvate, al uvik je to naš cvit, a laž je da će se Hajduk raspast.

Mass_Sarr 13-10-2012 09:39 AM

Quote:

Originally Posted by jerkovac (Post 279799)

jesi ti normalan????

koji drugi klub???

da će se Hajduk raspast????

šta postoji više od Hajduka,šta postoji i blizu Hajduka?

uostalom Hajduk nije klub,Hajduk je više od kluba,više od igraća,više od povijesti,više od čovika....Hajduk je iznad svih i ŽIVI VJEČNO!!!

ovo je najdebilnija tema ikad,koja je protivna svemu na čemu je postavljen Hajduk...

All times are GMT +2. The time now is 12:41 PM.