Thread: Forska liga
View Single Post
Old 11-03-2018, 09:49 PM   #18145
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,123
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default 3.Županijska liga - forska nogometna liga /neslužbeni rez. i tablica/

Rezultati 10. kola:

N.K.JADRAN-N.K.LEVANDA 8-1

N.K.MLADOST-N.K.VATRA 5-1

N.K.VRISNIK-N.K.JELSA 0-2

N.K.SOŠK-N.K.VARBONJ 1-2

TABLICA

1. SOŠK............9.....7-1-1.....27-7......22
2.JELSA............9......7-1-1....16-5......22
3.MLADOST.......9.....5-2-2.....21-15....17
4.VARBONJ.......9.....5-1-3.....21-12....16
5.JADRAN.........9....3-2-4......21-23....11
6.VRISNIK........9....2-3-4......12-12....9
7.SLOGA..........8....2-2-4......9-14......8
8.LEVANDA......9....1-1-7......15-38....4
9.VATRA..........9....0-3-6......6-22......3

Varbonj je pobijedom u Jelsi protiv SOŠK-a učinio nastavak prvenstva još zanimljivijim, omogučivši Jelsi da današnjom pobjedom izjednači se po bodovima sa vodećim SOŠK-om. Jadran je deklasirao u drugom poluvremenu Levandu rezultatom 8-1, iako je Levanda na poluvremenu vodila 0-1. Dorijan Lušić sa postignuta 4 gola izjednačio se na listi strijelaca sa Ivicom Plenkovićem iz SOŠK-a, obojica imaju na svom kontu po 10 postignutih golova. Mladost je na svom terenu u Sućurju ispratila Vatru sa 5-1 i zadržala treće mjesto.
Bilo bi lijepo da klubovi polako krenu sa nekim detaljima koji nas sve skupa i čine sudionicima 3. županijske lige. Danas je da su i Jadran i Levanda /nažalost/ imali po jednog igraća na klupi za rezerve ali ni jedan od njih dvojice nije na sebi kao rezervni igrač nosio markirku. Također bilo bi dobro da se samo unošenje Zapisnika sa utakmica unosi odmah nakon završetka utakmice, to i ne zahtijeva velika ulaganja, jer osim njih dovoljna je i dobra volja u klubovima - uostalom to će nam i biti obveza. /Inače ne laje pas radi sela nego radi sebe...tako i ja..jer često se dogodi da pripremajući izvještaje, koje vjerujem većina Vas ipak pročita - na Dalmatinskom Portalu, nije moguće do utorka srijede doznati rezultate pojedinih utakmica.../.
i još jedno slovo..dobronamjerno... jedna od najspominjanijih imenica, glagola, pridjeva.. na utakmicama naše lige nije "dodaj", "pucaj" "idi" "igraj"...već je to Bog... to je lijepo i poželjno jer On vidi sve i čuje sve i sigurno će pomoći svakome...ali čisto sumljam..da će prihvatiti ako ga ovoliko spominjemo u kontekstu psovanja....uostalom utakmice gledaju i djeca i zar nije u redu da ta djeca vide sve nas u najpozitivnijem smislu...kao vrhunske nogometaše, djelatnike u balunu....
monkul is offline   Reply With Quote