View Single Post
Old 08-10-2011, 07:23 PM   #26
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by drugi View Post
Ma toliko san frustriran

JEBEN MATER I FIFI I UEFI! A ako na ovo ne reagiraju onda stvarno triba zapalit cili stadion na sljedeću utakmicu. A HNS neću ni spominjat, smradovi!
Mi skoro radi belgijanaca nismo izletili iz Europe. Utakmicu kasnije cilo drugo poluvrijeme se gađa naša tribina bakljama, kamenicama, raketama. Redari puštaju gamad da izlaze i ulaze na tribinu s rekvizitima. I nikome ništa.

Ne branin srbe, ali prekine se utakmica u Italiji radi par baklji u terenu. Ovdi se baci KOKTEL na stadionu na protivničke navijače i nikome ništa?!?!?
Na žalost to je svit u kojem živimo.
Da se ovo dogodilo u Splitu, odmah bi se sastao državni vrh, index, net.hr, 24sata, te novi dušebrižnik s sportneta ne bi danima stali s člancima o povampirenim splitskim navijačima željnim krvi...Imali bi o toj temi barem jedno otvoreno, plus još dvi-tri specijalne emisije...
Sitimo se koliko se pisalo nakon utakmice sa Gruzijom, kako se vrhuška HNS-a tresla od strašne kazne, koja će ubiti naš nogomet, o onoj famoznoj svastici pisalo se danima...
ali u Evropi kojoj mi težimo, u koju želimo ući po svaku cijenu, bacanje molotovljevog koktela je normalna pojava, pogotovo kad se baca na hrvate.
To je Evropa , a mi...mi smo građani drugog reda.....
Žilina, pa i Bukurešt su nam bili klupski primjer tog obrazca ponašanja "Evrope" spram nas...
Da se radi o normalnim okolnostima, utakmica od jučer, nakon onoga, morala bi završit samo na jedan način...suspenzijom Grka....
ali i naši vrli mediji o tom ne pišu puno...pazite kakav članak indexa.yu

http://www.index.hr/sport/clanak/dan...la/576171.aspx

a o nama i Sarajevu dva dana se nije prestalo pisat, koristeći laži, manipulacije, sve šta mogu da nas se ocrni, i za ono za što smo krivi, te za ono šta nismo ni napravili...

objektivno hrvatsko novinarstvo, odavno je izumrlo.