View Single Post
Old 26-10-2011, 05:54 PM   #22
svabo87
Slavonijo, tko te nije volio

svabo87's Avatar

svabo87 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by psihijatrija View Post
Ni ja ne volim makrovica,mamica,srebrica i ostalu bandu iz hns-a,gadi mi se cijela ta organizacija,gadi mi s zapostavljane Splita i ostalih Hr gradova kad je reprezentacija u pitanju,ali jos mi se vise gade izjave tip: navijt cu za tursku. Iz svih navedenih razloga i jos puno vise toga jasn lo mi je da netko nece gledat tu utakmicu sa nekim zanimanjem,i ja sam medju takvima,ali brate mil da netko moze javno podrzat jeben le balije nikako mi nije jasno. Neznam mene bi bilo sram...
X
ja ni protiv Srba necu toliko navijati za nasu reprezentaciju kao protiv Turaka...
Jer ja zivim u Njemackoj, i vi neznate sta bi ovdje sve bilo ako Turci prodju...
Necu sad nista ruzno protiv Turaka reci , jer imam dosta turski prijatelja ( osobno me boli k... koje nacionalost ili vjere neki covijek ima ako ima dobar karakter ) koji su bili maksimalno fer prema meni nakon tog nesretnog poraza 2008 ( znali su koliko me ta utakmica dotukla, pa je nikad nisu spomenuli kad sam ja bio u blizini) ali onda ima i onaj drugi dio koji su divljali po gradu, provocirali i trazili nerede i bas zbog njih ocu da ih gazimo kao nikoga prije.
Ali cisto sumnjam da cemo proci, igra nam je za k.... i imamo trener koji pojma nema tako da ja mislim da ce Turci proci....
svabo87 is offline   Reply With Quote