View Single Post
Old 13-03-2010, 09:20 PM   #21
acori24
Member

acori24's Avatar

acori24 is on a distinguished road
Default "hajduk živi vječno " stvarno

[QUOTE=Petak;204563]Evo ovako, malo san pogleda svoje karte, pa sam izdvojia sljedeče, tj. duple

Hajduk:
-prvestvo, kup : krcato karata, večinom od 2000-2009...mada ih ima i ranijih
-europa : Malmo, Schalke 04, Levski, Dunaferr, Ferencvaros, Mallorca, Fulham, Roma, Haka, Sampdoria, Debrecen, Birkirkara, Deportivo (sve domače)
-prijateljske : Trofej Marjan 2003, Vasas, Werder, Napoli

Hrvatska :
-Kvalif. 2000 Belgija-Hrvatska
-Euro 2004, Švicarska-Hrvatska
-SP 2006 Japan-Hrvatska
-Euro 2008 Poljska-Hrvatska

Ostale reprezentacije :
-Euro 1996 : Francuska-Španjolska, Češka-Italija
-SP 1998 : Nizozemska-Belgija
-Euro 2000 : Engleska-Njemačka, Nizozemska-Češka
-Euro 2004 : Danska-Švedska
-SP 2006 : Italija-SAD, Švedska-Engleska, Angola-Portugal

Ostalo :
-Brazil 1. liga Fluminense-Palmeiras

Sve navedene karte su za razmjenu za karte od Hajduka
-Hajduk (jugoliga), Hajduk (europa)

Vidim da si od 2000 nadalje redovit , drago mi je viditi sve te koreografije , gosotovanja , Torcida po Europi,,,,da nam je u igrača misao veća ka Hajduku i nogometu , nego prema parama,,,,,,Hajdukovac sam od kad znam za sebe , ma i prije jer otac drugi dan rodljenja me učlanio u hajduka...Willson Johnny i Holcer su nam bili prvi susjedi.....da skratim , da ne serem...Hajduk če živiti vječno , jer ima ljudi običnih koji bi umrli za njega.....šta Sharbini , goni to , znam ja tu bagru kad je igrala u Rijeci...subotom obavezno Cajke , šmrkanje Koke , po kladionicama kontra Rijeke....ma smeće je to , kupovina njih je samo provizija kojadolazi nakon prodaje.....Svaguša i ekipa.....aj popia sam koju litru vina pa se raspriča i malo skanka.....uglavnom kad još nadjem karata po ormarima sve poklanjam Torcidi....ja sam počea ići na sjeveroistok kad je rat bio gotov.....blizu sam torcide , uvik tu , ali malo mirniji nego prije......i ovom prilikom :"POČIVALI U MIRU BOŽJEM" , svi naš dragi Hajdukovci dillljem Hrvatske koji su položili svoje živote....da bi HAJDUK I HRVATSKA ŽIVILI VJEČNO....
acori24 is offline   Reply With Quote