Thread: Forska liga
View Single Post
Old 23-11-2016, 11:18 AM   #18047
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by cunga lunga View Post
Lipo je da si se zauze i da bronis interese kluba kojega sad zastupos.

Neznon ca bi onda rekli drugi klubovi i mista di imo puno manje svita za organizaciju i za odigrat utakmicu. Nison nisto pretjerano zadovojan sa povjerenikon zodnjih godisc ali samovoljno je i nekorektno tako ucinit, pretpostavijen da imote i razlog za to i da su drugi odgodili protiv vos jer nisu imali igrocih. ali ako ste stavjeni tad igrat onda bi morali i odigrat. lone su tako forani igrali kad ih je bilo voja, a to ne vodi nicemu.

Vece misto veci utjecaj i veca prava? ili smo svi isti?
pa naravno da ću zastupat interese kluba.... a virovo ili ne... zastupo bi i interese bilo kojega kluba...al necu na Forumu ništa...kako se to moderno reče "prejudicirat" jer son se dovoljno puti opeka i ispo dežurna budala...ne somo jucer nego i prikjucer i loni i prid desetak godišć....i sa Povjerenikom i sa svakim nastojim uvik bit u dobre, bila Sloga bi Varbonj ili Jadran ili bilo koji klub naše lige..... ma dovoljno je somo sitit se koliko mi glasova u Skupštini NS ŽSD imomo ili kako se pločodu službene osobe i koliko je to legalno, po Zakonu ili ni....
u konkretnom slučaju jednostavno ni mi leglo da son dobi raspored kola i u njemu vidi da je utakmica levanda - jadran odgođena a da nos nitko, ali baš nitko ni obavijesti ili ne doj Bože pito ( naravno da je apsolutno pravo domaćina da zatraži odgodu i ne želin omalovažavat Levandu jer od parvega do zonjega u temu klubu su mi prijateji a za Grandeta usudin se reć ono baš, provi prijatej..) i to me zasmetalo..jer vidi son da se utakmice koje su odgođene igrodu priko šetemone a tuot dolazimo do tega "da zastupon klub u kojem jeson" - jer priko šetemone...teško mi je imat na okupu momčad koju bi inače imo vikendom....upitno mi je i dali bi uopće skupili dovoljan broj igroči - da se kapimo, i svi drugi klubovi koji imodu iste probleme u istoj su nezgodnoj situaciji i jo da odlučijen - gledo bi da i jednon i drugi klub budu kuntenti...
Može se non, ne doj Bože sutra dogodit da i priko vikenda smo u problemima bilo koje vrste i da se ne moremo sakupit ali na kraju ipak mi je nejasno da nismo nego u kvarat trata a da već ovoliko odgođenih utakmici...i tuot uopće ni u Pitanju Povjerenik nego mi somi...
monkul is offline   Reply With Quote