Thread: Forska liga
View Single Post
Old 06-02-2011, 12:08 AM   #11496
messi
Junior Member

messi is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by joker s klupe View Post
Jadran - Juznjak 3:1

Juznjak pove 1:0 nason greskon...parvih 20 min su dominirali onda smo mi okrenili utkamicu...nismo nikako mogli dat gol al na kraju je dobro pasalo...sudac totalno los...nojaca mi je bila situacija kad je nas igroc ucini faul...i sad, nas igroc se diga sa poda reka je u redu faul je i isa se maknit ca...i dok se mico ca svilicic je nabi balun u njega i sudac doje zuti nasemu igrocu uz obrazlozenje da se ni maka 9 metrih...e sad, jo bi voli kad bi meni tin sudac pokozo kako se maknit 9 metrih u kvarat sekunde...
neznam sta ti nije jasno tu???? ako nisi znao to,onda bar nekad upali neku utakmicu na televiziji pa ces vidit da je to zuti karton...... svudi u svjetu......
..............osim ako mi u lizi nepisemo neka nasa pravila....a ako neznamo onda radje pitaj tu na forumu pa onda napadni bilo koga pa makar to bili bidni suci koji bi da ih se 11 skupi i igra protiv selekcije otoka dali par komadi ko od sale i malo ko od nos je upola spreman i ima znanja makar teoretskog (bas praksa i ne,al dobro...) kao oni.....
messi is offline   Reply With Quote