Thread: Forska liga
View Single Post
Old 27-04-2007, 02:42 PM   #1604
plačenik
Junior Member

plačenik is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by NAPOLEON View Post
južnjak ce biti prvi

da objasnin zbog toga šta poskok gostuje u sućurju i tamo neće izvuć bodove osim ako ne kupu utakmicu a u to sumnjan.pozdrav
¸E vidiš kad smo kod kupovanja utakmica ja ne sumnjam.Naime mada sve skupa izgleda banalno i neki bi rekli pa šta se u ovoj ligi ima šta kupovat i namištat spoznanja sam da se upravo tako nešto već desilo.Naime utakmica između Poskoka i Južnjaka trebala je biti odsvirana na naćin da ovi prvi zadrže svoju poziciju na tablici.Neću o imenima ali jedan visoki dužnosnik u Savezu(Ovo veliko S nezaslužuju,al kad se tako piše...) baš na tu utakmicu pošalje samo njemu poznatu sudačku trojku, koja se do sada nije baš često pojavljivala na Hvaru (glavni nikako), da sviraju kako im je rećeno.I kad odvrtim film i sjetim se kako nije ni pomislio svirati čist penal u 10 minuti a nakon toga za psovku daje direktan crveni karton igraču Južnjaka, iako za istu psovku igraču Poskoka samo nekoliko minuta ranije nije ni opomenu dao.Sve to je slaba režije golobradog suca koji je kad je vidio da je vrag odnio šalu i da će mu cila tribina doći glave počeo svirati malo drugačije.Jer ipak je glava na ramenima bitnija od neznam kojih para.
Osvrnut ću se još jednom na Savez koji konstantno apelira na nas igrače da ne radimo ekscese na utakmicama, a ja apeliram na njih da ne rade budale od nas.
plačenik is offline   Reply With Quote