Thread: Forska liga
View Single Post
Old 06-04-2007, 10:06 AM   #1490
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by tigar View Post
Mislim da MLADOST SUĆURAJ /ne somo njega/ smeta to šta se domaći judi, kako koji, nalavraju puno oko otočkoga prvenstva i da ti lavur malo ko cijeni i prepoznaje a kamoli da im pokrije nužne troškove, a onda dođete vi plačenici i zaradite (ni puno ali niste u gubitku ni sa šoldima ni sa vrimenom) i vas se cijeni i uzdiže. I pari mi se da ima dosta svita kojima to smeta i da bi veće volili da je igra i "manje kvalitetna" ali da su neki uvjeti ipak svima više-manje isti, tj. da se igra radi igre i gušta i bez zarade pa ko hoće neka igra, to mi niki otočani dobro kapimo!! A šta ćeš sad, te reakcije su pitanja ponosa i morala ali svaki klub more činit šta hoće!
naši stranci igraju i radi igre i radi gušta a više radi igre pa kad to prihvate i "domaći" onda to ni ne izgleda loše....bar je meni tako!..i nemju zarade ama baš nikakve ako zaradom možeš računat to šta navrate sa nama u kafane pa zajedno zalumpuju a ujutro se u sitne sate gegaju i ispadaju iz auta u stanjima koji su za nas sasvim normalna stvar... a kad bi samo jednog plaćao kao i vodeći dvojac svoje sigurno više ne bih bio "prvi među jednakima" u vodstvu kluba.
monkul is offline   Reply With Quote