View Single Post
Old 24-03-2010, 06:26 PM   #76
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Cool

nevjerovatnih par vrhunskih dodavanja.. nekima na treningu ne treba ništa radit do dodavat se...
inače, sredstvima koja opravdavaju cilj, rezultat je nula nula, no bilo bi to odlično kad bi znao da ćemo sa takvim rezultatom na krraju utakmice, na Poljudu krenuti dat gol.....dinamo u prvom dijelu loš, samo dodaje vodu na naš mlin, mi smo morali biti agresivniji svaki put kad bi im uzeli balun, sa četvoricom petoricom krenit prema njihovom 16-ercu, i sa malo više i sa malo boljom kombinatorikom ugrozit butinu.....
iritirajuće je i tužno za utakmicu dva najbolja hrvatska kluba gledat na kakvom terenu i u kakvom se okruženju sastaju..ovo dva hrvatska kluba shvatite uvjetno jer to znam za Hajduk, a za ove druge....
komentator je reka da je dobro što nije spomenut u više navrata sudac, slažem se ali upalo mi preko malog ekrana kako za postavljanje strinića sudi faul za plave, dok za istu stvar s druge strane samo širi ruke i pušta da se igra...al, dobro, nećemo o sucima ni o dinamu...ajmo uvalit gol pa bar dvi tri tisuće više gledatelja dovest na uzvrat na Poljud.
monkul is offline   Reply With Quote