View Single Post
Old 21-07-2011, 10:26 PM   #20
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
evo se KN i kod projekta "Nas" Hajduk poziva na UEFAu i njezine dokumente/naputke ... nadam se da ce nesto slicno napravit i prije europskih utakmica Hajduka di ce upozorit sve navijace na moguce kazne koje nam prite prema raznim dokumentima/naputacima UEFAe i pozvat ih da se suzdrze od svega onoga sto UEFA zabranjuje bez obzira slagali se mi s time ili ne

ja san mislija da san ti ja jedini fetiš

Bodule,ja san u KN bija jednom u životu,al u vrime dok san bija u tom điru,zna san poprilično i ljudi i događaja,razlika između 3 baklje u terenu i 50 baklji u terenu,je dogovor unutar grupe da se baklje ne bacaju,to šta će na Stoke doći raznoraznog čudnog svita,pa će poneki imati poriv da se o njima priča misec dana po selu,rezultirat će sa te tri baklje,na koje ni dragi Bog ne može utjecat,a ne KN.

Ti ko da u životu nisi vidija berlavih ljudi,pa pričaš ko da KN na svaku šušu može utjecat,jedno je sigurno,kad je dogovor da se ne baca i ne pali,može se užgat par baklji,kad je dogovor da se pali,Faca ima šta slikavat(a i suzini ).

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote