Thread: Novi trener
View Single Post
Old 22-03-2012, 08:28 AM   #2260
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

koliko patetike, umotano u celofan, zvan "opet nemamo kontinuitet"......Ja za Krešom ne žalim, mislim da je i ovako jadan Hajduk moga, morao bolje, a vi sad opletite po meni slobodno.
Očigledno da ja živim u paralelnom svemiru, jer se zadnjih koliko-toliko dobrih Hajdukovih utakmica u ovom prvenstvu sječam još tamo od početka sezone , Šibenik 2-1, te Zagreb 4-0, sve ostalo jad, tuga i čemer...ispada da njabolje predstave pod njim su bile nekidan Zagreb, te jučer Rijeka...

ali se zaboravljaju porazi od superjakih protivnika kao Zadar, Lokomotiva, mučenje s Karlovcem, pa ono nekidan mučenje doma s Splitom, ispadanje od Zagreba u kupu...te onu sramotnu utakmicu na Torcidin rođendan kontra Intera ( 1-2 )....ispadanje od Stokea mu ne zamjeram, koliko mu zamjeram jadnu, katasrofalno jalnu utakmicu protiv istih u Splitu....
Šta sam vidio ove sezone od Kreše...neku novu taktičku formaciju ???
Ne, koliko se sječam...neki novu akciju, potez ??
Je, opet stoput ponavljano dupliranje kod kornera ??
i......šta još da bi palac bio gore.....da bi rekao bravo Krešo ???

Ne znam, ponavljam, možda je stvar u meni, mom viđenju nogometa, možda stvarno živim u tom nekom paralelnom svemiru, ali ja ne mislim da je on "najbolje šta se dogodilo Hajduku "......i ne mislim da će Hajduk bez njega biti ni bolji, ali sigurno ne i gori....ma tko ga vodio....jedino se nadam da rješenja neće biti lešinari koji talno kruže oko hajduka, ka Ivan Pudar i slični....