[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 20-08-2010, 02:27 PM   #1
Krešo
Junior Member

Krešo's Avatar

Krešo is on a distinguished road
Thumbs up Dva bratska U ligi Europe

Braćo i sestre, Hrvatice i Hrvati,
Nakon onog jučer srce moje je veliko kao naš Velebit, kao naš Marjan, Medvednica, Dinara, Učka, Žumberačko gorje. Osmjeh mi je širok kao slavonska ravnica, Šaka stisnuta kao Hercegovačka stina!
Jučerašnji uspijeh naša dva velika bratska kluba je gotovo ravan uspjehu naše oružane sile na kuli kninskoj. Ruke su nam sinoć bile uzdignute kao našem prvom (i još uvijek JEDINOM!) Hrvatskom predsjedniku doktoru Franji Tuđmanu nakon Oluje! Disali smo svi isto. Neki više na drugom, neki na prvom programu, ali svi uz našu Hrvatsku televiziju. Uz naše sinove. Sušeca mladjeg i onog Balega. Zagrlili smo se da vide koliko nas ima. Hajdukovci na prepunom Poljudu a dinamovci u kinu Mosor. Koja simbolika i koje jedinstvo.
Nisam dugo dolazio na hrvatski dio interneta. Nisam sudjelovao ni na ovom, hajdukovom forumu pa sam se odlučio registrirati da vas sve pozdravim i pozovem na jedinstvo dva velika Hrvatska kluba. Oba su srce ove države koja je stvorena pod doktorom Tuđmanom devedesete, obranjena i oslobođena sa našim zajedništvom. Tako trebamo i u Europskoj ligi zajedno. Zar nije bilo lijepo sinoć vidjeti kako naš Ante zabija dva za njih a njihov bosanac kod nas dva. Lijepo je vidjeti i Vahu i Špacu kako su tim barbarima sa sjevere i istoka Europe pokazali tko je i kako Hrvat brani grb na svojim prsima.
Nek se vije naša šahovnica visoko i ponosno. Da nam bratski klubovi igraju ligu Europe bez podjela i svađa. Ne nasjedajte na UEFINA sranja i pokušaje destabilizacije jednog od dvi klupske Hrvatske okosnice jer to je napad na opstojnost našeg, nogometa, naše države i nas samih.
Dragi navijači podržite gospodina Markovića, čestitajte gospodinu Srebriću. Pozovite gospodu Mamić, gospodina Svagušu i gradonačelnike Keruma i Bandića da se okupe na jednom mjestu i izvedu nas na svijetlu budućnost. Najprije svajko svoje klubove, pa nogomet a onda i naše društvo. Nema većih, poštenijih i časnijih ljudi od ovih hrvatskih vitezova. Oni su naša slika i prilka, naše zvijezde vodilje u svijetlu budućnost.
Da nam živi Hrvatska! Da nam žive Hajduk i Dinamo dva Hrvatska bratska kluba vođena Hrvatskim sokolima i vojskom junačkom!
Old 20-08-2010, 02:32 PM   #2
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

ja jebeno ne vjerujem, jel se ovo mladen švarc registriro

dok je srca bit ce i kroacije :P
Mauser is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2010, 02:35 PM   #3
a ono
Senior Member

a ono's Avatar

a ono is on a distinguished road
Send a message via MSN to a ono

zdravko mamić sa peticon u nosu osobno na hajdukovon forumu !
a ono is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2010, 02:42 PM   #4
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

neko je zaboravija šifru od oriđiđi kreše pa registrova novoga

Čitam medije i već se stvara atmosfera radovanja zajedničkim uspjesima,to se ne može i neće dogoditi preko noći i taj proces se ne smije siliti.

Ja kao navijač Hajduka veselim se uspjesima svih HR klubova osim dinama,ne zato što ga mrzim,već zbog očitih sumnji da njegovi sadašnji(a i prijašnji) čelnici se koriste nedopuštenim stvarima da oštete moj klub,kada ja ili bilo koji drugi navijač izgubi takav dojam,dakle kada Hajduk derbije ne bude završavao s penalom i/ili isključenjem,kada tijesna borba za naslov ne završi čudnim utakmicama,sazrijet će vrijeme,da ljude razveseli i pobjeda dinama u europi,no na silu neće ići,jer sila stvari riješi na neko vrijeme,a onda se problemi vrate u daleko gorem obliku i obimu.

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2010, 02:42 PM   #5
Krešo
Junior Member

Krešo's Avatar

Quote:
Originally Posted by Mauser View Post
ja jebeno ne vjerujem, jel se ovo mladen švarc registriro

dok je srca bit ce i kroacije :P
Brate,
Prije nego što drugi put pomisliš napisati ovako nešto sjeti se da dok omalovažavaš bilo kojeg svog sunarodnjaka omalovažavaš i sebe. Mi ovako mali sa skromnom ligom i ispaćenim gospodarstvom smo ulaskom naših najboljih klubova u ligu Europa pokazali da tu pripadamo! Ne pod svaku cijenu i ne spuštenog čela. Upravo suprotno, trebamo kao i jučer dignuti ruke ponosno gore. Dobro, možemo jednu ruku dignuti a drugom zagrlit svoga brata do sebe. Tako ako htjednemo možemo poći u tu Europu. Ponosno što smo Hrvati i bez da nas netko gazi!
Ajdemo navijači Torcide skupa sa navijačima zagrebačkih plavih BBBa zagrljeni podržati naša dva kluba u liga Europe. Tako smo naučeni štiti svoj dom još od ponosnih Hrvatskih kraljeva, preko banova do doktora Franje Tuđmana prvog Hrvatskog predsjednika!
Sve za Hrvatsku, Hrvatski ni za što!
Old 20-08-2010, 02:45 PM   #6
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

samo ne znam dal da prvo zagrlim sammira ili čađu
ili vahu i njegovog brata

ja isto tako podrzavam neke hrvatske klubove u europi, kao sto su npr. varteks ili slaven.
a za dinamo,rijeku,osijek,sibenik me zaboli neka stvar.
Mauser is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2010, 02:46 PM   #7
raunig
Member

raunig's Avatar

raunig is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Krešo View Post
Nisam dugo dolazio na hrvatski dio interneta.

kakav domoljub i patriot

ovo si bio sad na"hrvackom dijelu interneta" pa nemoj opet narednih 20 godina
neces nam nedostajat.
raunig is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2010, 02:48 PM   #8
a ono
Senior Member

a ono's Avatar

a ono is on a distinguished road
Send a message via MSN to a ono

zdravko pošto komad ?
a ono is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2010, 02:52 PM   #9
Krešo
Junior Member

Krešo's Avatar

Quote:
Originally Posted by rezervirano View Post
neko je zaboravija šifru od oriđiđi kreše pa registrova novoga

Čitam medije i već se stvara atmosfera radovanja zajedničkim uspjesima,to se ne može i neće dogoditi preko noći i taj proces se ne smije siliti.

Ja kao navijač Hajduka veselim se uspjesima svih HR klubova osim dinama,ne zato što ga mrzim,već zbog očitih sumnji da njegovi sadašnji(a i prijašnji) čelnici se koriste nedopuštenim stvarima da oštete moj klub,kada ja ili bilo koji drugi navijač izgubi takav dojama,dakle kada Hajduk derbije ne bude završavao s penalom i/ili isključenjem,kada tijesna borba za naslov ne završi čudnim utakmicama,sazrijet će vrijeme,da ljude razveseli i pobjeda dinama u europi,no na silu neće ići,jer sila stvari riješi na neko vrijeme,a onda se problemi vrate u daleko gorem obliku i obimu.
O Bože i Oče naš i Duše sveti. Sveta Majkom Marijo, kraljice Hrvata
Da nisi ti onaj doseljenik u Hrvatsku koji svim silama želi braću posvađati sa svojim separatističkim idejama i stavovima. Kako te sram nije još uvijek uzvraćati nam tako. Dijeliti nas i uništavati? Vraćati tako našoj Hrvatskoj koja te zagrlila kao majka što svoje čedo zagrli i tiho mu pjevuši Hrvatske budnice da sniva slatki san u svojoj Domovini.
Zašto se ne osvrneš oko sebe i pogledaš ozarena lica i sreću u očima hrvatskih majki, ponos na čelu Hrvatskih očeva nakon što smo pomoću klupskih predsjednika, trenera, sportskih i ostalih direktora došli pred skute lige Europa nego siješ klice sumnje i razdora međ navijače Torcide i bratske naviječe zagrebačkih plavih BBBe? Primili smo te, pružili ti ruku a ti još uvijek tako? Nema ti kruha u tome. Samo nas zajedništvo svih Hrvata i drugih građana koji pošteno žive tu može dovesti do svijetle budućnosti. Samo tada će padati Young Boysi, Baseli, Juventusi, Tottehemi i ostali kubovi. Samo ako izađemo hrabro i izborimo se za svoj grb, dres, klub, dvoransko prvenstvo, nacionalnu ligu, kup, reprezentaciju i nogometni savez. Ostanimo uvijek vijerni našem zajedništvu kao što nas je učio prvi hrvatski predjesnik doktor Tuđman!
Old 20-08-2010, 02:55 PM   #10
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Krešo View Post
Samo tada će padati Young Boysi, Baseli, Juventusi, Tottehemi i ostali kubovi.
sram te može biti,ti sebe Rvaton nazivaš,a rušio bi klubove poput Tottenhama u kojem naši hrvati zarađuju za koricu kruha i onda taj novac donose nama u Hrvatsku da ga zajedno trošimo i uživamo u blagodatima ingleških funti,taj novac toliko potreban da se pokrene onemocalo hrvatsko gospodarstvo ti bi rušio.

Srami se pešo

Old 20-08-2010, 03:13 PM   #11
Krešo
Junior Member

Krešo's Avatar

Nisam bio u Domovini neko vrijeme ali stigao sam na ovu povijesnu Hajdukovu utakmicu i srce mi je veliko. Nas je malo i trebali bi uvažavati svakog stranca koji svojim profesijalnim angažmanom čini hrvatsku boljom i konkurentnijom. Bez obzira da li je on nogometaš, trener ili radi u pekari. Nema mjesta jalu niti vrijeđanju. Bi li zagrlili Ibričića ili strance koji su sudjelovali u obrani Domovine pod zapovjedanje Vrhovnika?

Daj Bože nama što manje podjela i da se što češće ponavljaju ovakve slika zajedničkog slavlja:
Attached Images

Old 20-08-2010, 03:16 PM   #12
Deranja
Senior Member

Deranja is on a distinguished road

hahahaah
Deranja is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2010, 03:20 PM   #13
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

imaš ovi kadar snimljen minut poslije

Old 20-08-2010, 03:38 PM   #14
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Nije covik pametan sta rec nakon ove zanimljive diskusije i na cijoj strani bit. Ima Kreso svojih argumenata a i vokrija, nase forumsko nezeljeno dijete, dijelom razumin.

Evo, bojim se tesko ce bit isposlovat ovo zajednistvo Torcide i BBBa koje Kreso zaziva jer npr. ovaj njegov slikovni primjerak prijateljstva moze samo dodatno potaknut na nesnosljivost. Torca sa bracom iz BBB Mostara slavi a ono oni bojkotiraju bojkot BBBa i podrzavaju Mamica? A heba te aj budi pametan...

Quote:
"Na vašem portalu, Index.hr, prije dan-dva osvanuo je tekst u kojem se piše da su Bad Blue Boysi iz Hercegovine podržali bojkot Dinamovih utakmica, a samim time stali nasuprot izvršnog dopredsjednika Zdravka Mamića... To je notorna laž, izmišljotina i podvala. U tekstu se ne navodi ime niti jednoga voditelja navijača BBB iz Hercegovine, a unutar jedne zagrade ste stavili (Međugorje, Grude, Široko Brijeg itd.). Ovakav način oglašavanja je neprihvatljiv, nedopustiv.
U ime svih Bad Blue Boysa iz Hercegovine, Boysa iz Međugorja na čelu sa Mateom Ivankovićem, Boysa iz Gruda na čelu sa Božom Šimunovićem, Boysa iz Širokog Brijega na čelu sa Markom Galićem i Nikolom Rozićem odlučno odbacujemo bilo kakvu povezanost sa tim "huškačkim" tekstom i svi zajedno stajemo na stranu Dinama, a time i stranu uprave... Ono što je ispisano u tekstu, nije napisao nitko iz Hercegovine, pogotovo ne netko od nas, pravih Boysa...
Uvijek uz sve igrače i Upravu na čelu sa Zdravkom Mamićem!!!"
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2010, 03:41 PM   #15
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Quote:
Originally Posted by baRBa View Post
Nije covik pametan sta rec nakon ove zanimljive diskusije i na cijoj strani bit. Ima Kreso svojih argumenata a i vokrija, nase forumsko nezeljeno dijete, dijelom razumin.

ja znam da je krešo naHeba kad qwert vidi da se opet pojavija i dok je god mali qwert na mojoj strani ne more mi niko ništa

Old 20-08-2010, 03:42 PM   #16
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by rezervirano View Post
ja znam da je krešo naHeba kad qwert vidi da se opet pojavija i dok je god mali qwert na mojoj strani ne more mi niko ništa
qwert je jugonostalgicar pa nije ni cudo da se sutebon slaze. Vi ste baklja do baklje u grbu.
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2010, 03:46 PM   #17
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

i krešina je baklja oma naman do naše

puno je to vatre na malo prostora

Old 20-08-2010, 04:24 PM   #18
19hst11
Senior Member

19hst11's Avatar

19hst11 is on a distinguished road

sinko koliko si ti samo gluposti nadrobija u svojih 5 postova...samo nek ostane na ovih 5 postova jer sve šta napišeš je glupost...al mora san primjetit: da ruke u zraku kao kod prvog i jedinog prcjednika rvacke dotora vranje tuđmana...majko mila šta ovi forum sve trpi...da podrška markoviću i srebriću, sinko oni su najveće zlo hr nogometa...ma ko će vama iz dijaspore (čast iznimkama) išta objasnit kad ne živite ode i ne znate kako se živi ode...glavno da su tebi usta puna rvacke i njenog prvog (i jedinog) precjednika...aj lipo te molin nemoj više pista na ovon forumu jer pišeš gluposti koje nemaju veze s mozgon...
Old 20-08-2010, 04:41 PM   #19
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Quote:
Originally Posted by baRBa View Post
Quote:
"Na vašem portalu, Index.hr, prije dan-dva osvanuo je tekst u kojem se piše da su Bad Blue Boysi iz Hercegovine podržali bojkot Dinamovih utakmica, a samim time stali nasuprot izvršnog dopredsjednika Zdravka Mamića... To je notorna laž, izmišljotina i podvala. U tekstu se ne navodi ime niti jednoga voditelja navijača BBB iz Hercegovine, a unutar jedne zagrade ste stavili (Međugorje, Grude, Široko Brijeg itd.). Ovakav način oglašavanja je neprihvatljiv, nedopustiv.
U ime svih Bad Blue Boysa iz Hercegovine, Boysa iz Međugorja na čelu sa Mateom Ivankovićem, Boysa iz Gruda na čelu sa Božom Šimunovićem, Boysa iz Širokog Brijega na čelu sa Markom Galićem i Nikolom Rozićem odlučno odbacujemo bilo kakvu povezanost sa tim "huškačkim" tekstom i svi zajedno stajemo na stranu Dinama, a time i stranu uprave... Ono što je ispisano u tekstu, nije napisao nitko iz Hercegovine, pogotovo ne netko od nas, pravih Boysa...
Uvijek uz sve igrače i Upravu na čelu sa Zdravkom Mamićem!!!"

A zato je jučer zdravkec bio u Hercegovini,ima bit da su ovi lipu svoticu stavili u žep za ovakvo blamiranje

19hst11

svaka čast,dobro si mu reka,ovo je neki provokator i gotovo sam uvjeren da je ovdje po zadatku

Old 20-08-2010, 04:47 PM   #20
Krešo
Junior Member

Krešo's Avatar

Braćo Hrvati i Hrvatice ponosan sam što sam dio ovog pobjedničkog jata koje ka feniks na šiptarskoj zastavi izlazi s ovog jugoistočnog dijela Evrope di su gotovo svi ratovi započimali. Kladim se da je i vjetnamski rat netko od naših zakuhao. Ponosam sam jer smo preko jučerašnje pobjede Hrvatskih bratskih klubova nad barbarima s istoka pokazali Evropi da smo napeti ka puška i da ćemo ih kad odlučimo pomest sa nogometne karte Evrope. Mi Hrvati ne znamo normalno nešto osvojiti jer su nama pobjede u genima od stoljeća sedmog. Naši su momci dopustili sebi blamiranej na dnu ljestvice Evropskih klubova a sad ćemo ih satrat. Ka Ivanišević na Wimbledonu, naši rukometaši, skijaši. Drhtite licemjerni bogataši i gledajte Hajduk i dinamo. Gledajte kako se igra pravi nogomet. Patite i plačajte šta vi ne znate tako kao mi. Neke se stvari ne mogu kupiti novcem. Nama je u krvi naše zajedništvo na koje nas je tijekom devedesetih podsjetio i probudio ga prvi Hrvatski predsjednik doktor Franjo Tuđman. Od tada ga na svakom derbiju Hajduka sa Croatiom, dinamom HAŠKOM i ostalim klubovima iz Zagreba naši momci po tribinama, na terenu i ulicama naših gradova ponosno pokazuju svima.
Neka i u predstojećem utakmicama u ligi Europe i na skorom derbiju kao i uvijek do sada pokažemo svijetu svoje zajedništvo, umijeće i trik igrača s HR domovnicom. Poludi Sammire, poludi Etto! Neka se Evropa klanja derbiju svih derbija bratskih klubova u kojem ćemo im pokazat kako stoji Hrvat do Hrvata i da smo braća svi. Opet ih treba pokazati zajedničku pjesmu sa tribina, a nogometaši će uzvratiti tečnom igrom bez puno prekršaja i sa puno golova. Neka pati koga smeta brazilci su s ove strane svijeta!

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules