[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Zafrkancija

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 07-12-2005, 02:21 PM   #1
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about
Thumbs down HAJDUK - Dinamo (komentari)

Odlučio sam ovo stavit u ZAFRKANCIJE jer se ovaj dio navodno ne moderira (večini je jasno zašto sam to napravio)

Evo nekih osvrta na utakmicu i na ono šta se dešavalo poslje utakmice od strane onih koji se nazivaju članovima Torcide:

"shvatite jedno:šta nas pojedinci na ovom forumu više mrze,mi znamo da smo na pravom putu...i zato odjebite!!!!!"

"A e kiša je neću ić. Ma jeben vam mater svima takvima ne tribate na sjeveru ni kad sunce sija gamadi jedna nedostojna kluba za koji "navijate" i skupine za koju se predstavljate idioti jedni."

"A jadniče jadni žali dan kad si se rodija u ovom gradu izrode jedan. Radi razbijena tri izloga ti i takvi dvoličnjaci ka ti su se našli ovde nešto govorit."

"bog te jeba šta je ovo???? koji kurac ovo još stoji otključano??????
ala debila... koji se sad kurac pravite pametni???? di ste bili u subotu???? padala vam kiša,jel pičkice???? pa ste došli tu pametovat!!! ma gonite se u pičku materinu majmuni !!!!"

"A za ove koji seru...jadnici,lako van je pizdit iza raznih nickova,ako vas več nešto muči il zanima,znate di je klub navijača,pa se uputite... "

"dobro bog te jeba šugava koji ti kurac ne dođeš u klub i rečeš to momcima u facu,a???? e da je imat muda pa doć jel?????
poklopi se ušima i mrš leć deegenu jedan!"

Ovo je samo dio onoga što se može ćuti na ovome forumu koji by the way ima i svoja pravila.
Evo ako neko ne viruje: Pravila foruma
Old 07-12-2005, 02:29 PM   #2
Faca
bavo Aduk :)

Faca's Avatar

Faca has disabled reputation
Send a message via ICQ to Faca

Vidi vidi što je meni sve promaklo odkad nemam kompjuter doma. Ovdi se zahtjeva jedna drastična akcija baniranja

Faca is offline   Reply With Quote
Old 07-12-2005, 03:02 PM   #3
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

@ Bodul
Nacelno se slazem s tvojom primjedbom.
E sad poanta je u "nacelno" jer sve sto si nabrojao je nekulturno i neprimjereno od strane autora i nije nacin na koji se pise ni po Forumu, ali mislim (ustvari tako pise) da je ovome naglasak na "od strane onih koji se nazivaju članovima Torcide" pa se ne slazem.

Naime, korektno bi umjesto spominjanja grupe s tvoje strane bilo napisati XYZ, QSA, XXX kaze to i to a taj i taj ga ne sankcionira i ne brise se. Tako ispada iz onog sta si citirao. Kako je javnost s Foruma dijelom upoznata sa tvojim problemima s bannom moze se prihvatiti tvoje indirektno ukazivanje ne neke nepravilnosti , ali nije mi jasno zasto iste te koji su (ponavljam) po tebi protezirani, a recimo da su ili imaju u nicku nesto zajednicko potices na netematsku diskusiju odgovarajuci na slican nacin?
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 07-12-2005, 03:12 PM   #4
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by baRBa
Naime, korektno bi umjesto spominjanja grupe s tvoje strane bilo napisati XYZ, QSA, XXX kaze to i to a taj i taj ga ne sankcionira i ne brise se.
Jasno sam napisao da se radi o komentarima na temu Hajduk - Dinamo tako da svako može provjeriti ko je šta napisao. Namjerno nisam spominjao imena da se i ovo ne razvije u nekakvo prepucavanje između pojedinaca.

Quote:
ali nije mi jasno zasto iste te koji su (ponavljam) po tebi protezirani, a recimo da su ili imaju u nicku nesto zajednicko potices na netematsku diskusiju odgovarajuci na isti nacin?
Daj konkretno, gdje sam ja bilo koga nazvao nekim pogrdnim imenom ili bilo šta ili bilo koga opsovao ili kako ti kažeš poticao na netematsku diskusiju
Old 07-12-2005, 03:13 PM   #5
brale_st
starija ekipa

brale_st's Avatar

brale_st is on a distinguished road

hehe, šta ti je bogatstvo rvackog jezika...
Old 07-12-2005, 03:58 PM   #6
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by Bodul
Jasno sam napisao da se radi o komentarima na temu Hajduk - Dinamo tako da svako može provjeriti ko je šta napisao. Namjerno nisam spominjao imena da se i ovo ne razvije u nekakvo prepucavanje između pojedinaca.
Ma, necu se ni ja ovde prepucavat ne pada mi na pamet. OK je sto si pronasao nekoliko neprimjerenih citata, ali nije OK sto posredno rjesavas neke probleme koje samo ti vidis.

Kazes da bi moglo doci do prepucavanja izmedju pojedinaca? Koliko se ja kuzim u neke stvari ti nickovi su nickovi od vise ljudi. I ne odgovaraju ti pojedinci nego je to stav valjda veceg broje istomisljenika s kojima se uopce ne trebas slagat. Zar mislis da zasticeni znakovi navijacke skupine smiju biti prostituirani od strane pojedinca? Pa koliko je ljudi ovdje mijenjalo nickove jer su neovlasteno koristili neke nazive.
Pa nemoze svaka ovca imat nick Torca.
Old 07-12-2005, 04:38 PM   #7
barca_5
Figo je moj idol

barca_5's Avatar

barca_5 is on a distinguished road

....ja neznam kako Bruno moze dopustiti pojedincima da imaju 2 ili vise nicka -tj koji jedan uvjek sluzi za normalno pisanje a ostala 2 za provociranje i zajebavanje!pa valjda nekog reda mora biti!a i koliko vidim uvjek se brisu samo neciji postovi,a drugi se ostavljaju-pa to je valjda zato sto nismo svi "TORCIDA"!
....nije mi jasno zasto pegula je spajao dva topica o navijacima i o torcidi-topic hajduk-dinamo!u kojem su navijaci pisali svoje videnje,a torcida svoje,skupa sa bbb!zato i je rasulo na ovom forumu jer svako pise sto god hoce i nije baniran!(ah tako je to kad nismo svi mi "TORCIDA"-vec ima nas i koji smo obicni ljubitelji hajduka)
...Bruno ako malo ne napravis reda izgubit ces jako,jako puno ljudi(i to ok decki)!
barca_5 is offline   Reply With Quote
Old 07-12-2005, 07:16 PM   #8
GE
slovenac aka "janez"

GE's Avatar

GE will become famous soon enough

Podržavam Bodulov post jer pojedinci stvarno šalju kavu i napolitanke moderatorima pa mogu pisati svašta....
A što se tiće više nickova takvi se mogu dopustiti ali molim da se registriraju na sljedeći način:
Manus_1, Manus_2, Manus_3....shvatili ste...
Old 07-12-2005, 07:45 PM   #9
pegula
Banned

pegula's Avatar

pegula has disabled reputation

Manus pise pod jednim imenom .. sto se i vidi iz njegovih upisa

Last edited by pegula; 07-12-2005 at 07:56 PM.
pegula is offline   Reply With Quote
Old 07-12-2005, 08:18 PM   #10
GE
slovenac aka "janez"

GE's Avatar

Quote:
Originally Posted by pegula

Manus pise pod jednim imenom .. sto se i vidi iz njegovih upisa
Ma ne radi se tu o Manusu već o primjeru, evo da bude ljudima lakše i da se nitko ne uvrijedi GE_1, GE_2, GE_3 itd...
Kakve su napolitanke?
Old 07-12-2005, 09:41 PM   #11
Torca Manus
Lav Trocki

Torca Manus's Avatar

Torca Manus will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Glas etera
Podržavam Bodulov post jer pojedinci stvarno šalju kavu i napolitanke moderatorima pa mogu pisati svašta....
A što se tiće više nickova takvi se mogu dopustiti ali molim da se registriraju na sljedeći način:
Manus_1, Manus_2, Manus_3....shvatili ste...
aj reci ti meni jesi ti normalan???
Old 08-12-2005, 10:37 AM   #12
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

Meni nije jasno sta ste navalili i zapeli kad je ocitio da ovoliko psovki ne moze istrest jedna osoba nego brat bratu cila (cak bi se usudio rec poveca) grupa. Osim toga, po nicku se vidi da je grupa u pitanju jer kad se vidi nick npr. Duje Torcida IVANICGRAD ili Josip_Torcida Dubrovnik zna se da je rijec o jednom clanu te grupe.

Ovako ili su neki vrhunske duhovne vodje cijele skupine ili svi skupa koriste isti nick. Meni bi bilo logicno da svi koriste jer se to vidi po sadrzajnosti i rjecitosti izrecenog, odnosno tesko je za ocekivat da jedan moze bez nagrade tako kvalitetno predstavaljat cili kvart - grupu, a posredno i cijelu navijacku skupinu.

ZAVJERA KAZEM VAM!
Old 08-12-2005, 11:54 AM   #13
GE
slovenac aka "janez"

GE's Avatar

Sve je to konspiracija velikih korporacija....
Možda imaju jedan kvartovski kompjuter pa piši li ga pišu...
Old 08-12-2005, 12:09 PM   #14
barca_5
Figo je moj idol

barca_5's Avatar

barca_5 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by pegula
s obzirom na upise ovih dana, opomene idu ..

smogovcu zbog upisa u Raspravama s Policijom

barci_5 zbog upisa u Svi na derbi .. pljuvanje po Torcidi na osnovu clanka u novinama

bestijici zbog psovki i vrijedjanja u nekoliko zadnjih upisa .. ako ces vrijedjat nekog vrijedjaj mene, ja sam pizda pa se ne mogu uvrijediti, .. no opravdanje lezi u cinjenici da je dobila poklon-paket od Monkula
..i od svih tih sto prave nered evo tko je na crnoj listi!po ovome se moze svatiti na koju je nisku granu pao ovaj forum!uvjek kroz razgovore cujem kako je prije bilo puno vise ok ljudi!bas me cudi zasto ih vise nema?
barca_5 is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2005, 12:10 PM   #15
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

Quote:
Sve je to konspiracija velikih korporacija....
Nemam pojma ali meni je samo cudno da se i o(v)de ka i u pederskim novinama(i jos pederskijem radiju) pokusava necije misljenje i ponasanje pokazat ka misljenje i ponasanje skupine. Mislim pun mi je organ etiketiranja i generaliziranja.

Ako je neko faca neka se nazove Stipe, Mate ili Jozo a ne ovako i sve isti (slicni) nickovi. I onda ovaj lik Bodul u straju da ga se ne oplete s bannom izvaci neke poluteze i tribas citat medju redova. Ma dosta je vise kodiranih poruka i laznih svjedocenja. Mi smo ovako mi smo onako.

Kazi kaj mislis i gotovo. Mislim, nije u redu napadat cijelu skupinu zbog par likova, Bodule! Bez obzira sta ti i tvoj decko (sorry, prijetelj) mislite tako ili sta se njizi xy svi koriste istim nickom. Reci sta mislis a ne tra la la kenj kenj ser ser. Necu vise o ovome.

Evo ja sam triba prominit stari nick iggy lover boy jer su mi se javili iz pop-rok skupine da je njih vise a ne jedan i da to nemoze tako iako sam imao jedninu u imenu. Onda sam uzeo nick baba ali su se javili iz udruge B.a.b.e. - isto tako, da iako mislimo isto ne mogu nastupati s njihovim nickom. Onda sam ulatio s barbe pa me shevao ken i barbike i sad sam tu di jesam. Nisam zadovoljan sa sobom (tribam je piturat, novi namjestaj i slicno) ali kazem kaj mislim.

Last edited by baRBa; 08-12-2005 at 12:24 PM.
Old 08-12-2005, 12:22 PM   #16
GE
slovenac aka "janez"

GE's Avatar

A je.. ga baRBa ni to tak jednostavno....
Da je pojedniac samo svoj i nije pod ničijim utjecajem onda recimo ne postoji organizirani kriminal u Hrvatskoj već su to samo sporadični izopčenici društva, Gotovina je kriv za eventualne zločine kao pojedinac i sl...
I na tribini ako hoćete svako navija po svojoj šarbloni jer su svi snažni individualci...
Postoji princip mase, domino-efekt i to su dokazane sociološke tendencije društva...znam da svako misli svojoj glavom ali ne možeš reći da nije ni pod utjecajem neke skupine...

Kako bi rekla moja baka: S kim se družiš dečec, takav si...
Old 08-12-2005, 12:27 PM   #17
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

Moj je did zna meni rec "su kin si su njin si" ali to ne znaci da je bio u pravu, iako kazu da "starijem valja bizat od gu.ice a ne od pameti" sta je moj dida moga znat o tim naprednim tehnologijama.
Prije se znalo ko vice i jita stinu a ne vako njizi trizi voze mimzi
Old 08-12-2005, 12:31 PM   #18
GE
slovenac aka "janez"

GE's Avatar

Quote:
Moj je did zna meni rec "su kin si su njin si" ali to ne znaci da je bio u pravu...
E ova me nasmijala, a kad smo već kod poslovica neki dan čuo ovu od bake...
Razgovaramo se oko mojeg preseljenje iz rodne mi kuće, ona smatra da je to loša ideja, da mi doma ništa ne fali pa kaže:
E sinek, ne zna pes plivati dok mu se vuha ne zalevaju...
Old 08-12-2005, 12:47 PM   #19
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

Quote:
E sinek, ne zna pes plivati dok mu se vuha ne zalevaju...
Sta ?
Jelto sad ti manipulatorski izmedju redaka brez kompleksa zoves navijace pasovima!? Kao nemaju pojma da je i vakav Hajduk bolji nego da ga nema? Ono kad je stadion nikidan popliva onda su vidili da su nesto mozda i imali, a ovako nista od derbija, e ako je i od tebe, previse je!

Sram te bilo GE!
Necu vise pricat su tobom i tvojom kao babom.
Old 08-12-2005, 01:42 PM   #20
GE
slovenac aka "janez"

GE's Avatar

Poslovica je tajna zamotana u misteriju obavijena dvomislenošću i premazana tajanstvenošću...

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules