[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Zafrkancija

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 07-07-2006, 02:45 PM   #101
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

ja se radije igran na kauboje i indijance.ja san uvik indijanac.i iman crnu kobilu šta se zove "čiroki".luk i strijelu san napravija od jasena a neki put mi strijele budu od lumbrele pa se nitko neće igrat sa mnom.i ja više volin lulu mira od vatrene vodice.svoj teritorij branim tako šta se sakrijen iza masline i činim "huuu huuuu" ka i sova pa kauboji misle da nas indijanaca ima puno pa se ne usude ulaziti u moj teritorij.kauboji nemaju luk i strijelu nego samo pištolje i uvik kad izađu iz saluna pucaju uzrak iz pištolja pa ja znam di se oni nalaze..onda ja odapinjen strijele prema njima i oni se razbježe.neki dan su mama itata od jednog kauboja došli kod mojeg tate i moje mame i vikali da san ja pogodijo sa strijelom njihovog kauboja dok se vraća doma i da su mu morali sa rakijom mazat guzu.
a
e ali sad san čvrsto odlućio da ću od danas ja biti poglavica mog plemena i da ću dodati svom arsenalu (add..) i zraćnu pušku pa drugi put neće imat tko se žalit tati i mami..jer gađam ravno u..glavu.
(fuk d computer gejms).....
monkul is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2006, 07:56 PM   #102
drugi
Bez trećeg

drugi's Avatar

drugi will become famous soon enoughdrugi will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by pegula
koji je uopce smisao igre u kojoj varas? a tek igre u kojem varas samog sebe?

ako je bilo namjenjeno meni, jos jedan pu procitaj pa ces vidit da san napisa u proslom vremenu

Quote:
Originally Posted by monkul
(fuk d computer gejms).....
pa jesi moga odma to napisat
Old 08-07-2006, 08:27 AM   #103
pegula
Banned

pegula's Avatar

pegula has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by drugi
ako je bilo namjenjeno meni, jos jedan pu procitaj pa ces vidit da san napisa u proslom vremenu
nije .. nego svima ..
Old 02-08-2006, 12:26 AM   #104
malduk
mišO

malduk's Avatar

malduk will become famous soon enough

evo igran 2006 sa hajdukom...dovea san Balatinca u zamjenu za Jelavića (bija je onako kljast na početku)...još san dovea Carbonaria, Ćorluku, Vrućinu (kralj), Rapaića, Daniela, Mazirija dolazi mi Ederson...
igrači nisu bini, glavno je dovest dobre trenere, ja san ih dovea 11!!!
sad mi je cili trening, sve na 4 zvijezdice i rezultati su tu...
tek san u 11 misecu prve sezone...

--------------------Pletikosa----------------

Miladin------Vučko-----------Carbonari---Maziri

--------------Ćaćić-------Daniel--------------

Blatnjak----------Balatinac-----------Hrman----

------------------Vrućina----------------------

uvik s jednim napadačem, ubijan u lp iz kontranapada...
u prvenstvu san prvi, dilin poziciju sa Dinamon, iman 9 pobjeda i poraz, u kupu san proša prvo kolo, osvojia superkup 2-1, Dinama na Poljudu zgazija 4-0...
Uša san u LP priko Anderlechta (2-1 za njih u Belgiji, na Poljudu 3-0!!!)
Prva utakmica u lp na Poljudu protiv Lyona 0-0, teški bunker, jebi ga još nisu proigrali...
Druga utakmica u gostima kod Inter Milana, vodija 2-1 dva gola Vrućine, povuka se i oni izjednačili u 90...
Dobija Fenerbahce u gostima 2-1, Totalno dominira, a oni bili evens favoriti...
imali su 2 šuta na moj gol....
Glavna stvar je dovest treneere, napumpat onaj rating treninga, i BALATINCA dovest, koji je preeeeeedobar, Vrućinu, strašnog golgetera...
Ovaj Kranjčar nevalja, uvik oće na hooliday, sad mi je na tribini ili na klupi, nevalja ništa...sad ću ga prodat...
Iman namjeru iduće lito dovest Srnu, Balabana, Sablića, Edersona triiban čekat do lita...
Inače Đole mi se odma ozljedija i igra neki starkelja Maziri, Bartul je dobro počea, ali je Hrman sad puuuuuuno bolji, praktički su on i Balatinac sami stukli Fenerbahce...
Šteta šta mi Miki ima ban do 31.12...
Moga bi daleko u lp...
i glavno san zaboravija napisat NE PONAVLJAN!!!...
to je glupo...
Old 02-08-2006, 01:08 AM   #105
BILI ANDJEO
Barba's Backup Boy

BILI ANDJEO's Avatar

BILI ANDJEO will become famous soon enough

misli li se igrati normalno i realno sa hajdukom se nemožeš ničemu nadati prve dvije sezone osim nac. kupova i prvenstva. u početku prodaš jednog ili dva igrača i za tu lovu kupuješ dečke od 16, 17 godina koji će kasnije biti zvijezde.
realno gledajući kupnja srne, balabana i sličnih se ne isplati, što zbog njihovih godina, što zbog neprofitnosti. ne slažeš hrvatski dream team nego momad s kojom će klub narednih godina profitirati.
umjesto srne npr. možeš kupiti buljata iz dinama za nekih 200 - 300 tisuća, a za sezonu dvije ga prodati deset puta skuplje.
na kraju svake sezone možeš dovesti sa free transfera barem jedno ili dva dobra pojačanja, a preporučam na početku igre staviti i brazilsku naciju iz koje je lako naći mnogo dobrih igrača.
eto, i ja se malo raspisao
BILI ANDJEO is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules