[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 16-12-2010, 07:39 PM   #21
Torcida Kr
Senior Member

Torcida Kr's Avatar

Torcida Kr is on a distinguished road

Prognoziram 1:2, za nas zabijaju Ibro i Vukušić.
Torcida Kr is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2010, 09:04 PM   #22
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

A terena
Najbolje bi bilo da odgode ovu i da mi silom prilika docekamo proljece u Europi
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2010, 09:06 PM   #23
ELESSAR
Senior Member

ELESSAR's Avatar

ELESSAR is on a distinguished road

al ibro nije kartoniran??
Old 16-12-2010, 09:09 PM   #24
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by ELESSAR View Post
al ibro nije kartoniran??
Nije ima dva, ali jema zokivulinog frenda buduceg kapetana Maloce
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2010, 09:12 PM   #25
ELESSAR
Senior Member

ELESSAR's Avatar

oćemo pobjedu!! čuje se čujeee
Old 16-12-2010, 09:26 PM   #26
jsucic5
Senior Member

jsucic5's Avatar

jsucic5 is on a distinguished road

vučević se boji individualnih pogreš.... i gool, gool.. pogreška radoševića,
Old 16-12-2010, 10:09 PM   #27
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

a vi isto očekujete puno
pa momci su umorni, zima im je, a i čop je imo rođendan u subotu, pa se navodno anas toliko napio da je završio na ispumpavanju(toliko o želučanim problemima), a božo još i danas vidi duplo. nema brige, sad će tomasov u igru koji je navodno nakon dvije čaše ležo na podu
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2010, 10:40 PM   #28
ELESSAR
Senior Member

ELESSAR's Avatar

naši nisu dorasli ni hnl-u kamoli anderlechtu...
što ih više gledam to više liče amaterskoj momčadi... profesionalnost nula bodova
Old 16-12-2010, 10:48 PM   #29
Faca
bavo Aduk :)

Faca's Avatar

Faca has disabled reputation
Send a message via ICQ to Faca

Bez obzira na prijetnje suspenzijom i sličnim kaznama, debili ostaju debili i opet pale baklje, bacaju ih u teren i prekidaju utakmicu, a eto "neizmjerno puno" vole Hajduka....

Koje licemjerstvo....

Faca is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2010, 11:11 PM   #30
Alfa91
Senior Member

Alfa91's Avatar

Alfa91 is on a distinguished road

Radošević mi stvarnio nije jasan, ako mu ne ide to ispucavanje pa šta ga forsira jel jedina solucija da on ispuca balun a to ne zna napravit??Jel stvarno nemoguče dodat najbližem igraču ????ka drugo u 80' ako si uša u 16 m i imaš suigraća ili pucaj ili mu dodaj ane mlako nigdi poslat balun. ka treće nije bilo šanse da ih dobijemo jer su stvarno bolji od nas. naši su trkali i trudili se koliko su mogli. Koliko je zenit zaluta u ovu ligu toliko smo i mi ali sa druge bande. Draže mi je da su Belgijanci prošli nego oni cigani!!
Alfa91 is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2010, 11:12 PM   #31
Alfa91
Senior Member

Alfa91's Avatar

Alfa91 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Faca View Post
Bez obzira na prijetnje suspenzijom i sličnim kaznama, debili ostaju debili i opet pale baklje, bacaju ih u teren i prekidaju utakmicu, a eto "neizmjerno puno" vole Hajduka....

Koje licemjerstvo....
Slažem se!!!Svaka čast šta nas je 1000 došlo na nebitnu utakmicu ali da ima idiota ima!!
Alfa91 is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2010, 11:31 PM   #32
istok1950
Senior Member

istok1950's Avatar

istok1950 is on a distinguished road

Neću ništa reć, ali ako nas kazne izbacivanjem, to ne ide na dušu KERUMU, SVAGUŠI I SLIČNIM KRETENIMA!

Hvala igračima i stožeru na 10 euroutakmica!

LAKU NOĆ!

PS. OCU I JA KODEKS JEBENI!
istok1950 is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2010, 11:46 PM   #33
Torpedo
Senior Member

Torpedo's Avatar

Torpedo is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by istok1950 View Post
Neću ništa reć, ali ako nas kazne izbacivanjem, to ne ide na dušu KERUMU, SVAGUŠI I SLIČNIM KRETENIMA!

Hvala igračima i stožeru na 10 euroutakmica!

Potpis.

A rezultat i igra , kao što kapetan reče - naša su realnost.
Torpedo is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2010, 11:51 PM   #34
only1950
Senior Member

only1950 is on a distinguished road

gonite se svi lipo u neku stvar, j**a vas platiMi & co., i moderni nogomet...postali ste samo poslušnici...šta ne idete u kino, znači oni ako su bacili baklje manje vole hajduk od vas "pravih" navijača...
Old 16-12-2010, 11:54 PM   #35
Švabo
deutschtürke

Švabo's Avatar

Švabo has a little shameless behaviour in the past

ajde sad udri balvan revoluciju.......
prijo, palite baklje koliko vas volja, ali čemu bacanje u teren, riskiranje prekida utakmice, dobivanje debele kazne svakog puta?

to nije niti može bit pomoć klubu u ikojem smislu i amen, možda je nekad moglo, danas ne može i bok te veselija..... uostalom kad su baklje bile normalne, normalno je i bilo da pogine po 20 ljudi na utakmici, a danas nije, a skužaj mi ako mislin da je normalnije da možeš doć na utakmicu bez da gledaš oće li ti baklja ili bomba doletit u glavu
Švabo is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2010, 12:00 AM   #36
only1950
Senior Member

only1950 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Švabo View Post
ajde sad udri balvan revoluciju.......
prijo, palite baklje koliko vas volja, ali čemu bacanje u teren, riskiranje prekida utakmice, dobivanje debele kazne svakog puta?

to nije niti može bit pomoć klubu u ikojem smislu i amen, možda je nekad moglo, danas ne može i bok te veselija..... uostalom kad su baklje bile normalne, normalno je i bilo da pogine po 20 ljudi na utakmici, a danas nije, a skužaj mi ako mislin da je normalnije da možeš doć na utakmicu bez da gledaš oće li ti baklja ili bomba doletit u glavu
skužaj i ti meni šta mislin da si u najmanju ruku markovićev sin i da ti je mamić očuh !!! kad je to poginilo 20 ljudi od baklje ??? kad je tebi doletila baklja u facu ????
šta se tiče hajduka jeben im mater svima uzduž i popriko, oni nisu hajduk, hajduk je onih 1000 ljudi na tribini koji su ih došli bodrit !!!

adio
Old 17-12-2010, 12:09 AM   #37
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by only1950 View Post
skužaj i ti meni šta mislin da si u najmanju ruku markovićev sin i da ti je mamić očuh !!! kad je to poginilo 20 ljudi od baklje ??? kad je tebi doletila baklja u facu ????
šta se tiče hajduka jeben im mater svima uzduž i popriko, oni nisu hajduk, hajduk je onih 1000 ljudi na tribini koji su ih došli bodrit !!!
adio
večina se i slaže sa tobom šta se tiče ovoga, ali jebemu mater, jesu morale te baklje završit na terenu i uzrokovat prekid. šta da nas sad izbace iz europe na 2-3 godine. šta bi bilo opet krafne kiflići?svi kažu hajduk se treba pojačat, a ko će ti doć u hajduk ako 2-3 sezone neće igrat europske utakmice???
svaka njima čast šta su prevalili onoliki put, i samo se nadam da zbog par debila nećemo bit izbačeni iz europe
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2010, 12:15 AM   #38
Torpedo
Senior Member

Torpedo's Avatar

Torpedo is on a distinguished road

Quote:
gonite se svi lipo u neku stvar, j**a vas platiMi & co., i moderni nogomet...postali ste samo poslušnici...šta ne idete u kino, znači oni ako su bacili baklje manje vole hajduk od vas "pravih" navijača...
Ne , oni koji su bacili baklju u situaciji kad im je (ili bi bar trebalo) biti vrlo dobro poznato da to samo može donijeti štetu klubu u koji se kunu i baš nikakvu korist , jednostavno su sebični debili. Majmuni koji će ispred svih i ispred svega staviti svoju moronsku potrebu da sami sebi izgledaju veliki i čine se zajebanim facama.

A što se poslušnosti i poslušnika tiče. U istoj onoj mjeri u kojoj ne dopuštam da me kontrolira demagogija Mamića , Markovića , Keruma , Svaguše , Štimca , Platinija , Blatera , kurcapalca ... e u istoj toj mjeri ne dopuštam ni da mi se nameće jeftina demagogija koju ti nudiš i lažno prodavanje tobožnje borbe protiv modernog nogometa i slične licemjerne pizdarije.

Quote:
Originally Posted by HSTZ View Post
večina se i slaže sa tobom šta se tiče ovoga....
E pa ja se ne slažem ni oko ovoga.

Da je netko prije par mjeseci rekao kako će Hajduk igrati u skupini EL svi bi ga smatrali budalom , a sad je odjednom ovo veliki neuspjeh i sramota?

Jebote ... izbacili su Dinamo B i Unireu koji se poprilično jači od nas ... dobili su Anderlechta doma , nisu se osramotili rezultatski ni u jednoj utakmici , ostvarili su bodovni učinak u EL bolji od Salzburga , Lausanne i Karpatya , a jednak onom Debrecena , CSKA Sofije , Bruggea i Rosenborga.
Drastično su poboljšali koeficijent i doveli se u poziciju da slijedeće sezone budu nositelji u 3. pretkolu.

Danas su na gostovanju izgubili 2:0 od momčadi koja je objektivno klasu bolja i u kojoj možda ni jedan naš prvotimac ne bi imao mjesta.

I sad im treba jebavati majku?

Ma daj jebote pa bar mrvicu realnosti.
Torpedo is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2010, 12:26 AM   #39
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by Torpedo View Post
Ne , oni koji su bacili baklju u situaciji kad im je (ili bi bar trebalo) biti vrlo dobro poznato da to samo može donijeti štetu klubu u koji se kunu i baš nikakvu korist , jednostavno su sebični debili. Majmuni koji će ispred svih i ispred svega staviti svoju moronsku potrebu da sami sebi izgledaju veliki i čine se zajebanim facama.

A što se poslušnosti i poslušnika tiče. U istoj onoj mjeri u kojoj ne dopuštam da me kontrolira demagogija Mamića , Markovića , Keruma , Svaguše , Štimca , Platinija , Blatera , kurcapalca ... e u istoj toj mjeri ne dopuštam ni da mi se nameće jeftina demagogija koju ti nudiš i lažno prodavanje tobožnje borbe protiv modernog nogometa i slične licemjerne pizdarije.

E pa ja se ne slažem ni oko ovoga.

Da je netko prije par mjeseci rekao kako će Hajduk igrati u skupini EL svi bi ga smatrali budalom , a sad je odjednom ovo veliki neuspjeh i sramota?

Jebote ... izbacili su Dinamo B i Unireu koji se poprilično jači od nas ... dobili su Anderlechta doma , nisu se osramotili rezultatski ni u jednoj utakmici , ostvarili su bodovni učinak u EL bolji od Salzburga , Lausanne i Karpatya , a jednak onom Debrecena , CSKA Sofije , Bruggea i Rosenborga.

Danas su na gostovanju izgubili 2:0 od momčadi koja je objektivno klasu bolja i u kojoj možda ni jedan naš prvotimac ne bi imao mjesta.

I sad im treba jebavati majku?

Ma daj jebote pa bar mrvicu realnosti.
eevo ja tri dodajem mrvicu za sve napisano. možda sakupimo za cilu fetu.
i svake godine budemo u evropi, svake godine budemo prvi ili drugi u ligi, i ne budemo kažnjavani uvik zbog pizdarija koje smo sami mogli ne činiti.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2010, 01:00 AM   #40
Švabo
deutschtürke

Švabo's Avatar

Švabo has a little shameless behaviour in the past

Quote:

adio
aj oladi čoviče
ako ti je sa nadan se 20 i kojon godinon napeto palit baklje i bacat ih i to je vrhunac života, onda te žalim......

ako imaš ispod 20, onda te i mogu razumit, i ove gluposti koje pišeš, al baklje ne tribaju nikome, takva su pravila u modernom svitu i to je to, uostalom štimung se može napravit i bez jebene piromanije, uostalom ako je moglo na Poljudu, moglo se i ovde.....

20 ljudi nije poginilo od baklje nego je poginilo na tribinama sa stajanjem prije, u isto vrijeme kad su baklje bile u modi, e pa isto kako nema više takvih tribina iz takvih razloga jer je poginulo 20 ljudi, tako nema ni baklji upravo ovih razloga danas, jer idioti mogu prekinit utaikmicu, natjerat klub da plaća kazne za njih, i na koncu konca, koštat klub para i mista dogodine u EL.

I ne zaboravi jednu stvar, ako si kod nekoga gost u kući, onda ćeš se ponašat po njegovim pravilima, inače će te izbacit iz kuće.

Mi smo gosti u EL koja ima svoja pravila, ako ih se ne pridržavaš, adio, i to je to, kraj priče.
Švabo is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules