[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 31-08-2011, 03:08 PM   #2821
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Za derbi triba zaminit pozicije Vukovicu i Milicevicu. Vukovica na Beqiraja, a Ljubu na Joa. Pa kom opanci, kom odojci
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2011, 03:08 PM   #2822
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by digitron View Post
Stvarno te ne kužim, realno je za očekivati da osoba kao mamić, sa toliko iskustva i raznoraznim načinima "poslovanja" i ponašanja može učiniti puno "više" od Maleša. To ne znači da Malešu triba zamjerati šta se borio.
ja sam lipo napisa i sada i prije da mu ne triba zamjerit sto se borio ... dapace borba za igraca kalibra Simunic zasluzuje svaku pohvalu ... ono sta mu triba zamjerit sam jasno napisa ... a sve sta je radio zadnjih dana kada je prihvatio njihov stil igre je i te kako nastetilo ugledu kluba
Quote:
Originally Posted by digitron View Post
Onaj koji ne pruža podršku Malešu sada ide na ruku mamiću ...
demagogija ... da bi se Hajduk suprostavio dinamu na terenu triba se naravno svim silama boriti protiv krada i zakulisnih igara dinamove mafije ali isto tako triba se igracki pojacavat na mistima di si tanak ... isto je i sa Upravom, NO, strukom ... a kod nas propuha i mista di smo tanki koliko oces
Old 31-08-2011, 03:11 PM   #2823
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

Quote:
Što prije vratiti Igora
Koji kurcev Stimac, svaka mu cast kao igracu, no tu gubu treba drzati sto dalje od Poljuda, imao je on godina i godina na raspolaganju u Hajduku, radije dovesti Matu kokicara, barem bi se mogli nadati da ce biti sposoban i posten, sa Sticom znamo na cemu smo, hvala i dovidjenja za sva vremena...

Treba projekt "Nas Hajduk" odvesti do kraja, a sto se tice borbe protiv Mamica, pa Males je vec sad bolji od yebenog Stice, za sada se bori kako zna i umije, ne lize se s njim svako malo po medijima kao sto su neki znali raditi (a niti se nudja Mamicu da bi radio u Dinamu)...

Old 31-08-2011, 03:17 PM   #2824
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by Grizli Adams View Post
Koji kurcev Stimac, svaka mu cast kao igracu, no tu gubu treba drzati sto dalje od Poljuda, imao je on godina i godina na raspolaganju u Hajduku, radije dovesti Matu kokicara, barem bi se mogli nadati da ce biti sposoban i posten, sa Sticom znamo na cemu smo, hvala i dovidjenja za sva vremena...

Treba projekt "Nas Hajduk" odvesti do kraja, a sto se tice borbe protiv Mamica, pa Males je vec sad bolji od yebenog Stice, za sada se bori kako zna i umije, ne lize se s njim svako malo po medijima kao sto su neki znali raditi...
Potpis.
To je put. Novi, strucniji, posteniji i ako je moguce funkcionalniji NO (ne bi se zakleo da iz trenutnog odnekud nije i curilo).
Transparentno i pošteno poslovanje. Trenutno izgleda kao veliki uteg (i je) na nogama ali sutra bi nam moglo dat krila...

Triba stat na celo kolone svih koji osjecaju nepravdu. A ko ce drugo nego Hajduk. Ali Hajduk bez Stimca, Sinovcica, Sose i slicnih
Old 31-08-2011, 03:21 PM   #2825
digitron
Šime

digitron's Avatar

digitron will become famous soon enough

@Bodul

Demagogija je to tvoje. Jer ako se krenulo sa uštedama i stvaranjem mladih igrača koji bi tribali napravit dobar rezultat, i dobro ih se prodati, ne kupovati sve i svašta, samo da se zakrpe pozicije, nego radije ne kupiti nikoga nego nekoga bezveze onda je to cilj. A nije cilj uć u borbu sa nekim tko "valjda" ima više novaca, sa novcem kojeg nemaš i ima suce i savez u rukama, sa prljavim stvarima protiv kojih se boriš?!?!?. A da bi se proveo cilj onda onaj kojeg si izabra tribaš mu dati podršku. ZA OČEKIVAT je da će griješiti u odnosu na onoga koji ima iskustva i igra prljavo, ali nije za očekivat da nakon prve greške mu svi navijači "pljunu u usta". Di si ti tako brzo zaboravio cilj, kako ljudi brzo zaborave da se rješava igrača koji nisu potrebni, da se ne kupuje bezveze (puno se manje griješi), kako ste zaboravili Miličevića i Lušticu koji SU DOŠLI MUKTE, a uvatili ste se mamića i njegovog igrokaza ?!?!?!?! ne pričaj mi o demagogiji, a pogotov ne mamićevom...

Žuga si prije to se prominilo, nisi u stanju reć, svaka čast čoviku na pravom je putu, iako se u ovoj situaciji nije snaša, ali naučit će. Hebo Vas i mamić i štimac i HNS i joe...

Projekt "Naš Hajduk"... Ko piše ovde, a nije se učlanio? Zašto? Ako je projekt loš šta ste napravili po pitanju projekta? Jeste li nekome poslali mail da mislite da se to i to triba popraviti, da bi se zbog toga puno više ljudi učlanilo? Jeste li poslali mail podrške? Išta osim šta žugate iz naslonjača? ito tako samouvjereni u sveznalost.

JE LI ZNATE ŠTA SE DOGAĐA U POZADINI TRANSFERA JOEA, NIKE KRANJAČARA, I DRUGIH? ne znate, ka ni ja pa onda ne kenjajte tako olako ni protiv ni za o tome. Ima stvari oko kojih se može napravit i pričat itd... (oni na koji se odnosi će se pripoznat)
Old 31-08-2011, 03:21 PM   #2826
sHpar
Member

sHpar is on a distinguished road

Neka mi neko objasni kakvim je to papirima onda Maleš maho na Dnevniku 3!!
Inače, Šimunić bi nam itekako dobro došo, ali nije mi pretjerano žao što nije došo.. Star je, uzeo bi previše novca kojeg ionako nemamo, a i ne bi imali neke koristi od njega.. Žao mi je jedino zato što će sad ispast da smo opet izgubili bitku protiv onog koji ne zaslužuje da mu pišem ime i prezime, a i skreće se pozornost sa puno važnije bitke, a to je ona za promjene u savezu i društvu.. Neka Maleš proba nać na brzinu nekakvu 10-ku i nekog stopera.. Taj Husejinović je jeftin, možda bi mogo dobro doć, valjda ima i on nekog asa u rukavu.. Naravno, vidimo se 10.09. i navijajmo i pjevajmo zajedno cijelu utakmicu, a ako će bit potrebno i više od toga nema problema..
HŽV
sHpar is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2011, 03:32 PM   #2827
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Daj prestanite više plakat za Šimunićem. Odabrao je dinamo,odabrao je bogatiju ponudu i dokurca.
maleš se borio svim snagama i svim sredstvima ali je to trenutno preslabo za borbu s dinamom.
Oni imaju novaca i mogućnosti da nude bogate ugovore a tko to i na koji način financira je problem njih samih,njihovih navijača (a možda i nekih državnih institucija )

Hajduk nema novaca,ovi svi prije Maleša su nabili dugove,spičkali pare i sada kada je napokon doveden za predsjednika netko tko MORA odgovarat skupštini dioničara počelo sa sa racionalizacijom troškova. Da je mogao, Maleš bi dao Šimuniću milion eura pa bi onda svi mi jebali mater i rekli bi da je za te pare mogao dovest deset boljih i mlađih.

Bitno de se plače i kuka i pljuje po svima.

Sretno mu u dinamu, a mi bi trebali stat na Malešovu stranu i skupa s njime i Torcidom vidit što se i na koji način da napravit u borbi protiv korumpiranog saveza i sudaca.
Old 31-08-2011, 03:36 PM   #2828
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

Predsjednik Hajduka Hrvoje Maleš komentirao je Šimunićev prelazak u Dinamo ovim riječima:

- Duboko sam razočaran Šimunićem kao čovjekom koji je dao riječ, dogovorio dolazak u Hajduk, jučer kaže da ne želi biti uzrok podjele Hrvatske na dva dijela, a zatim potpiše za Dinamo. Ovo otužno stanje u hrvatskom nogometu će trajati dok god nadležne institucije budu dopuštale da u HNL-u sve ima svoju cijenu, kao što je očito ima i Šimunićev obraz - poručio je Maleš.
Old 31-08-2011, 04:03 PM   #2829
shaka_zulu
Ku-Klux-Klan

shaka_zulu is on a distinguished road

http://hnl.hr/vijesti_main/simunic_v...u_i_novac.html

uu koji dobar tekst
shaka_zulu is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2011, 04:14 PM   #2830
optimist
Senior Member

optimist's Avatar

optimist is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by baRBa View Post
Predsjednik Hajduka Hrvoje Maleš komentirao je Šimunićev prelazak u Dinamo ovim riječima:

- Duboko sam razočaran Šimunićem kao čovjekom koji je dao riječ, dogovorio dolazak u Hajduk, jučer kaže da ne želi biti uzrok podjele Hrvatske na dva dijela, a zatim potpiše za Dinamo. Ovo otužno stanje u hrvatskom nogometu će trajati dok god nadležne institucije budu dopuštale da u HNL-u sve ima svoju cijenu, kao što je očito ima i Šimunićev obraz - poručio je Maleš.

sjajno zaključuje maleš
optimist is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2011, 04:18 PM   #2831
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

A jeste li vidjeli Marićevo priopćenje na DalmacijaNewsu?

http://www.dalmacijanews.com/Hajduk/...a-Poljudu.aspx

Pazi točku 6! A mi pozivamo nadležne institucije da zaustave krađu na sportskim terenima majmune Daruvarski.
Zamilsi, otišao na bolovanje zbog stresa.

Kad sam već off topic, nedavno je neki tu naš sudac (prva županijska liga virovitičko-podravska9 dospio na listu prve lige i pazi njegovu izjavu :Puno sam ja govana pojeo da bi do tu dogurao"

Iz prve ruke mogu potvrdit da je riječ o lopovu kalibra Bruno Marić, Bukvićev igrač (Bukvić je Markovićev igrač, predsjednik našeg saveza i nakon skupštine HNS-a član neke UEFA komisije).
Old 31-08-2011, 04:19 PM   #2832
Dice
Member

Dice's Avatar

Dice is on a distinguished road

Aaaaa majku in je*?!#%&en!!!!!!
Dogovor s Josipom Šimunićem www,hajduk,hr/?otvori=vijest&vijest=2243
Ćemu onda lažu??? Koga uviravaju???
Dice is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2011, 04:19 PM   #2833
Dice
Member

Dice's Avatar

Nisam moga izdržat više!!!
Old 31-08-2011, 04:24 PM   #2834
Dice
Member

Dice's Avatar

A vidi ovo!!!
www,index,hr/sport/clanak/hajduk-svagusi-za-osvojeni-kup-isplatio-vise-nego-dinamo-igracima-za-ligu-prvaka/569233,aspx
A NEMA SE!!! NEEMA SEE!!!
Old 31-08-2011, 04:26 PM   #2835
Dice
Member

Dice's Avatar

Ima se, Neda se, Uzima se! Krivi Mamica! Pljuc!!!
Old 31-08-2011, 04:36 PM   #2836
zg torcida
Senior Member

zg torcida's Avatar

zg torcida is an unknown quantity at this point
Default Nesposobna uprava

Od prvog dana uclanjenja na forum govorim da je uprava nesposobna da nije dovela niti jedno pravo pojacanje nego samo bacila novac na lose igrace..jedini izuzetak je vukovic...obrana je katastrofalna..niti jedan od cetvorice u liniji nije za veliki klub poput Hajduka..druga stvar Hajduk nema desetku koja ce brzim krilima anasu i tomasovu djeliti lopte..isto tako i napadacima..ja sam rekao da bi bilo dobro dovesti Krizanca Simunica i Ivana leku..ostalo bi se nekako pokrpalo i sve bi bilo ok..jos nije kasno..mogu dovesti krizanca i leku..mogu dovesti neretljaka i gabrica..ali oni nista ne poduzimaju..prikazuu lazne ugovore,kupuju lose igrace,gubi se od zadra nakon 100 god,gube se bodovi protiv patuljka splita..dinamo sve jaci i jaci Hajduk sve slabiji..nema urote ni losih sudaca..samo nesposobna uprava..stimac je bog.,.on bi izvukao Hajduk u jednoj sezoni..Stimac predsjednik Katalinnic trener i u kadru nasi mladi igraci plus tri,cetiri odlicna igraca sa strane..to je recept za uspjeh..nekad je hajdukova skola bila puno bolja od dinamove..
zg torcida is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2011, 04:49 PM   #2837
only1950
Senior Member

only1950 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by zg torcida View Post
Od prvog dana uclanjenja na forum govorim da je uprava nesposobna da nije dovela niti jedno pravo pojacanje nego samo bacila novac na lose igrace..jedini izuzetak je vukovic...obrana je katastrofalna..niti jedan od cetvorice u liniji nije za veliki klub poput Hajduka..druga stvar Hajduk nema desetku koja ce brzim krilima anasu i tomasovu djeliti lopte..isto tako i napadacima..ja sam rekao da bi bilo dobro dovesti Krizanca Simunica i Ivana leku..ostalo bi se nekako pokrpalo i sve bi bilo ok..jos nije kasno..mogu dovesti krizanca i leku..mogu dovesti neretljaka i gabrica..ali oni nista ne poduzimaju..prikazuu lazne ugovore,kupuju lose igrace,gubi se od zadra nakon 100 god,gube se bodovi protiv patuljka splita..dinamo sve jaci i jaci Hajduk sve slabiji..nema urote ni losih sudaca..samo nesposobna uprava..stimac je bog.,.on bi izvukao Hajduk u jednoj sezoni..Stimac predsjednik Katalinnic trener i u kadru nasi mladi igraci plus tri,cetiri odlicna igraca sa strane..to je recept za uspjeh..nekad je hajdukova skola bila puno bolja od dinamove..
nisan pratio forum duže vrimena, a i sad ga ne pratin redovito nego priletin, pa bi te pita: jesi ti onaj zoranvulić ? pitan te jer je on isto sra gluposti ka i ti ...
Old 31-08-2011, 05:18 PM   #2838
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Hajdukovac-RI is on a distinguished road

Dosta o Šimuniću.
Maleš mu je ponudio "sitnu lovu" i najbolje navijače na svijetu, Mamić mu je ponudio ogromnu lovu i Ligu prvaka.

Joe je ispao govno jer je dao riječ Malešu i onda je pogazio.

Malešu pohvale na: uopće pokušaju dovođenja Šimunića, na nagovoru Šimunića da dođe (ovaj je kasnije ispao smrad), na dogovoru s Hoffenheimom.
Kritika zbog mahanja ugovorima na televiziji
Old 31-08-2011, 05:39 PM   #2839
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

@Digitron jbga sve je kako gledas na stvari ... ti kazes da se krenulo sa stvaranjem mladih igraca sa ciljem daljnje prodaje na kojoj bi tribali zaradit a meni prvo padne napamet da svi igraci dovedeni imaju kao i do sada klauzulu od 30-40% od transfera, a sto se tice stvaranja igraca odma se sitim da je Grbicev punac i dalje sef omladinske skole, a buduce zvijezde nam i dalje traze Frfa i Dzoni

ti kazes da je covik na pravom putu ja jbga ne vidim ni p od promjene u odnosu na prosla vrimena osim vrhunskog PRa i samopromocije samog Malesa

o "Nasem" Hajduku su napisana slova i slova pa nema smisla opet otvarat tu temu

ni ja ne znam nista o pozadini transfera Joea a sve sta sam napisa je na temelju Malesovih izjava, priopcenja i mahanja papirima ... uostalom i ta prica je zavrsila kako je nazalost bilo i za ocekivat od strane Hajduka ... sa placipizda priocenjem na sluzbenim stranicama

da i Malesova Uprava ima dobrih poteza ima ... i ja sam to pisa ... uostalom imala ih je i Svagusina ... ali kad se pogleda cila slika ni oni prije a ni ovi sada nisu zasluzili podrsku

... inace kad sam vec spomenija Svagusu ... covik je u svojih godinu dana osvojio Kup i usao u Europa ligu (i to si je dobro naplatio ) ... Males za sada ima jedno ispadanje u prvom kolu (i sliku kao uspomenu na posjet muzeju ManUa sa zenom ) ... jos je naravno prerano za ovakve price jer Males je tek na pocetku al evo cisto kao napomena za neke buduce rasprave
Old 31-08-2011, 06:22 PM   #2840
bahrija
Senior Member

bahrija's Avatar

bahrija is on a distinguished road

koji kurčev šimunić--za mene je on sad ko i mamić--smeće nad smećima..mislim da u ovome svemu nije odigrala lova(jer ju ima šimunić),već jebena liga prvaka i dinamo u njoj-radi toga je izgleda presudila šimunićeva odluka....
prednost u svemu tome je kaj šimunić nije u nekoj top formi-i za 10.9 sumnjam da bude 100%spreman fizički da igra protiv nas....
nije smak svijeta radi ovoga-život ide dalje--hajduk može i mora i bez šimunića pokazati da parira dinamu--največi poraz za šabana i dinamo bi bilo kad bi popušili 10.9 i još k tome da prek šimunića padne gol....
bahrija is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules