[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 24-08-2010, 11:43 PM   #441
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by Mauser View Post
ne laprdam bezveze, to je ona agencija na koju su se donedavno pozivali na ovom forumu, tj. agencija koju bi Hajduk trebao osnovat za svoje igrace.
jedno je agencija kluba a jedno agencija privatne osobe di pare idu u privatni dzep jednog covika na ustrb kluba ... ajme stvarno pricas gluposti ... pa i Rukavina je dosa u dinamo jer ga je soso na kraju prodao mamicu i tu je ta cifra od 3 mil. eura koja se spominjala u startu ... 2 mil. sosi i milion grcima ... ajme gadimo temu 100 godina Hajduka sa mamicem i dinamom ... idem lec
Old 24-08-2010, 11:45 PM   #442
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

o jebote pa ti kao da si od jucer...

dinamo=mamic.
Mauser is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2010, 07:59 AM   #443
digitron
Šime

digitron's Avatar

digitron will become famous soon enough

Šta bi bilo da je recimo Unirea imala Kodeks, prije nego šta je kupio sadašnji vlasnik, a po kojem bi se morao obavezati na redovita, pa i finanacijska izvješća svim dioničarima. Bi li oni možda prepoznali nerealna ulaganja i vrlo vjerojatno vađenje novca iz kluba da bi se pokrili privatni recesijski gospodarski dugovi. Kako to spriječit da se ne dogodi Hajduku ukoliko dođe do te prodaje?
Old 25-08-2010, 08:06 AM   #444
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by digitron View Post
Šta bi bilo da je recimo Unirea imala Kodeks, prije nego šta je kupio sadašnji vlasnik, a po kojem bi se morao obavezati na redovita, pa i finanacijska izvješća svim dioničarima. Bi li oni možda prepoznali nerealna ulaganja i vrlo vjerojatno vađenje novca iz kluba da bi se pokrili privatni recesijski gospodarski dugovi. Kako to spriječit da se ne dogodi Hajduku ukoliko dođe do te prodaje?
Kladim se da bi jos igrali u trecoj ligi
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2010, 08:40 AM   #445
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

vi ste porebambili totalikus.

Usvojimo kodeks,grad proda svoje dionice,od koga onda tražiti kodeks???
od privatnog vlasnika??
neće ići,ustrajanje na kodeksu je gubitak vremena,živaca i energije,kodeks je da se razumijemo apsolutno pozitivan,no Hajduk će biti apsolutno u vlasništvu privatnika........

U prvom postu sam napisao da je Torcida svojim pametnim akcijama natjerla ljude u i oko Hajduka da se mnoge stvari naprave pozitivno,a dio tih stvari i kvalitetnih poteza je napravio Svaguša,tu su se svi složili,ajmo Svagija pustit na miru(do daljnjega) i usmjerit akcije na ono loše što je još u Hajduka,a ne svagija,jer nije moguće da nam više smeta Svaguša,koji je ipak napravio sitne ali pozitivne korake,nego li Fio koji i dalje čuči iza nekog grma i čeka da opet preuzme glavnu ulogu,ajmo riješit da se ne posluje s mafijašima,ali ne na način da mičemo svagušu,jer teško ćemo ga trenutno maknuti,nego na način da pritiskom na svagušu on prekine suradnju sa Šošom i sličnima,pritskom na svagušu izbaciti mesara i mrkija iz NO.

Slastica je daleko od idealnog predsjednika Hajduka,no ugodno je osvježenje nakon 15 godina,ma kako to čudno zvučalo,slastica ima još stvari koje su loše i koje mora riješiti,no nije ih on stvorio već naslijedio,a tek je godinu dana tu,neke stvari ne idu preko noći.........

Jebiga ne sviđa se meni ni policijsko postupanje s navijačima,pa sam opet pohvalio ih nakon nedavne promjene pristupa,ne sviđa mi se ni igrač Ćep pa sam opet priznao da je protiv Uniree dao odličan gol i napravio par dobrih dodavanja,isto tako mi se ne sviđa ni Svaguša,ali ću priznati da je napravio neke dobre poteze,a za njegovo micanje ću biti ako čujem tko bi ga naslijedio,neki prijedlog,rješenje,jer sve stavke iz kodeksa nekažnjavanost,obrazovanost,sportski djelatnik zadovoljava i Fio,i nije isključeno da maknemo Svagija i dobijemo Fija,šta onda?

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2010, 08:42 AM   #446
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

sta ti je cehovska solidarnost
Old 25-08-2010, 08:49 AM   #447
Deranja
Senior Member

Deranja is on a distinguished road

Kodeks apsolutno da, ali odlazak Svagija i uprave apsolutno ne u ovoj situaciji.
Sam Svagi je prilikom svog ustolicenja izjavio nek se priceka s blacenjem i optuzbama, pa nek ga se sudi po radu. Ima jos uvijek taj intervju na hajduk stranici - evo

I sta se dogodilo nakon toga? Hajduk osvojio najvise bodova u proljetnom dijelu sezone, osvojio 2. mjesto i kup nakon loseg starta. Trenutacno je prvi na ljestvici i koraca ka EL. Ostale stvari koje su napravljene u Hajduku i oko njega su vec spomenute. Ovog nije bilo u zadnjih X godina, a sve nakon sta je nas pekar dosa na poziciju predsjednika Hajduka.

Jos jednom - kodeks da, ali ne na nacin da se sve potjera iz kluba preko noci. Komunikacija s upravom, stalni rad predstavnika KN s upravom (ono sta je recimo Schalke imao, pa je Magath otjerao predstavnika i sad ima sranje) i to je to.
Deranja is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2010, 08:57 AM   #448
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Deranja View Post
I sta se dogodilo nakon toga? Hajduk osvojio najvise bodova u proljetnom dijelu sezone, osvojio 2. mjesto i kup nakon loseg starta. Trenutacno je prvi na ljestvici i koraca ka EL.
Rezultat koji ga prati najmanje je bitan,mogli smo ispasti od dinama B i ne bi bilo ovolike euforije,više raduje samostalnost koju je dobio Vučević u radu s omladinskim pogonom,slektiranje istog,a najviše od svega ne pristajanje na ucjene(Livaja,Tić,Grčić............) i ne samo nepristajanje,već i pravna borba,odnosno stopiranje njihovih nastupa za protivnike(Grčić) i pravna borba(Livaja),što je donedavno bilo nezamislivo,a sve to će poslati jasnu poruku onima koji u budučnosti budu htjeli bježati.

Old 25-08-2010, 09:06 AM   #449
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
Originally Posted by Deranja View Post
Kodeks apsolutno da, ali odlazak Svagija i uprave apsolutno ne u ovoj situaciji.
ovo je filozofsko pitanje Kako biti jeben i ostati posten? ... jbga kume ne ide ... trenutno je loptica na strani Torcide, a ka sta sam vec reka ustraje li se na stavu ka sta je u zadnjem tekstu na torcida.org koji je usmjeren iskljucivo protiv Joska Svaguse onda nema tu kruva ... ni krafni ni kiflica
Old 25-08-2010, 09:09 AM   #450
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

Mislin da ti muktasi oce dovest Sticu u Hajduka

Old 25-08-2010, 12:17 PM   #451
digitron
Šime

digitron's Avatar

Quote:
Originally Posted by rezervirano View Post
vi ste porebambili totalikus.

Usvojimo kodeks,grad proda svoje dionice,od koga onda tražiti kodeks???
od privatnog vlasnika??
neće ići,ustrajanje na kodeksu je gubitak vremena,živaca i energije,kodeks je da se razumijemo apsolutno pozitivan,no Hajduk će biti apsolutno u vlasništvu privatnika........

U prvom postu sam napisao da je Torcida svojim pametnim akcijama natjerla ljude u i oko Hajduka da se mnoge stvari naprave pozitivno,a dio tih stvari i kvalitetnih poteza je napravio Svaguša,tu su se svi složili,ajmo Svagija pustit na miru(do daljnjega) i usmjerit akcije na ono loše što je još u Hajduka,a ne svagija,jer nije moguće da nam više smeta Svaguša,koji je ipak napravio sitne ali pozitivne korake,nego li Fio koji i dalje čuči iza nekog grma i čeka da opet preuzme glavnu ulogu,ajmo riješit da se ne posluje s mafijašima,ali ne na način da mičemo svagušu,jer teško ćemo ga trenutno maknuti,nego na način da pritiskom na svagušu on prekine suradnju sa Šošom i sličnima,pritskom na svagušu izbaciti mesara i mrkija iz NO.

Slastica je daleko od idealnog predsjednika Hajduka,no ugodno je osvježenje nakon 15 godina,ma kako to čudno zvučalo,slastica ima još stvari koje su loše i koje mora riješiti,no nije ih on stvorio već naslijedio,a tek je godinu dana tu,neke stvari ne idu preko noći.........

Jebiga ne sviđa se meni ni policijsko postupanje s navijačima,pa sam opet pohvalio ih nakon nedavne promjene pristupa,ne sviđa mi se ni igrač Ćep pa sam opet priznao da je protiv Uniree dao odličan gol i napravio par dobrih dodavanja,isto tako mi se ne sviđa ni Svaguša,ali ću priznati da je napravio neke dobre poteze,a za njegovo micanje ću biti ako čujem tko bi ga naslijedio,neki prijedlog,rješenje,jer sve stavke iz kodeksa nekažnjavanost,obrazovanost,sportski djelatnik zadovoljava i Fio,i nije isključeno da maknemo Svagija i dobijemo Fija,šta onda?

Ukoliko grad zadrži 25% + 1 dionicu onda se statut (u kojem je kodeks) ili kodeks ne može mijenjati bez obzira tko je vlasnik bez tih 25%+1.
Old 25-08-2010, 12:25 PM   #452
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Quote:
Originally Posted by digitron View Post
Ukoliko grad zadrži 25% + 1 dionicu onda se statut (u kojem je kodeks) ili kodeks ne može mijenjati bez obzira tko je vlasnik bez tih 25%+1.
a bi li ti uložio svoj novac u nešto s čime ne bi mogao raspolagati?

Kontrolni paket dionica 25% +1 može samo biti osigurač da netko klub neće premjestiti iz Splita,da klubu neće promjeniti ime,dresove,stadion,no s 25% dionica iluzorno je očekivati da češ nekome uvjetovati koga da postavi za predsjednika,za trenera,s kim da posluje i koga da kupuje.

Old 25-08-2010, 12:38 PM   #453
19hst11
Senior Member

19hst11's Avatar

19hst11 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by zoranvulic View Post
cekaj,predsjenik se postaje kada na ulici prikupis 20 tisuca potpisa,u kojem ti filmu zivis,koliko ti je godina
ako se sjecas oni coban iz slavonije je mogao postati zakonski predsjenik Hrvatske da ga je narod izabrao i mozda bi bio bolji od Josipovica

tako da,ako zelisbiti predsjednik,gradonacelnik i to ti mozes biti i to vrlo lako
kad već odgovaraš,onda se bar potrudi pročitat i svatit šta je neko napisa: zato san i napisa da bi MORA imat visoko obrazovanje za takvu neku funkciju...

p.s. kad već pitaš u kojen filmu živin, u onom di ću doć na stranice Hajduka i di me neće cjepit na svkoj temi i sa svakin drugin poston jebivjetar ka šta si ti...
Old 25-08-2010, 12:56 PM   #454
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

treba napravit kodeks i za forum, nemoze svatko ovdje pisat
Mauser is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2010, 01:03 PM   #455
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

da li u Hrvatskoj nesto znaci visoko obrazovanje?
da li je isto visoko obrazovanje na privatnom fakultetu,drzavnom
da li je isto visoko obrazovanje kupovanjem ispita
da li je isto obrazovanje prije 10 godina i sada

da li su visoko obrazovani spasili hrvatsku od situacije u kojoj je sada a sve su mgr,dr,psih,soc itd

da li visokoobrazovani znaju kako je zapalit baklju,da li viosko obrazovani znaju ista osim onoga sta su naucili u knjizi,a praksa im je na razini djeteta od 5 godina

vise o zivotu zna neki seljak,nego obrazovani covjek koji misli da moze vodit Hajduka

i mi svi od kluba radimo neke visoko obrazovanu instituciju di moraju raditi smao skolovani
a ustvari osim par funkcija u klubu(racunovodstvo,financije),sve ostale funkcije su stvar struke visoko ili nisko obrazovanja,ali su strucni..kuhar,trener,sportski direktor..vecina predsjednika u nasoj drzavi su poduzetnici jer su novci najbitniji

a najbitnija je stvar ljudi ispod predsjednika i kako obavljaju funkciju kao i u velikim firmama ,moze predsjednik Uprave biti seljak,ako ce imat vrsne direktore on ce biti bogat,poznat i cijenjen

a ispod naseg seljak presidentea su ipak jedan Ivica Kalinic kao sportski direktor,Spaco kao trener i Goran vucevic kao sef omladinksog pogona..i oni su ti direktori Hajduka! uz pomoc savjetnika-cini mi se da je Tomislav ivic postao puno aktivniji,Zoran Vulic itd..te ljude citam da su tu negdje

i najbitniji je rad tih direktora..koga ce kalinic izabrat od igraca zajedno s predsjenikom koji ce voditi financije(ugovore),kako ce spaco pripremit momcad i kakav ce imat rezultat,te koliko ce igraci igrati u Hajduku ili izacui u prvu momcad Hajduku..

ljudi u N.O samo to odobravaju,kontroliraju,ali nisu od presudne vaznosti za uspjeh kluba a mi stalno radi najvecu vaznost u Mrkiju,pekaru

a ono sta je glavno a to su trener,sportski direktor,sef omaldinske skole o njima ne pricama i njima dajemo mizernu ulogu

predjsednika se mora gledat kroz izbor trenera(uspjeh tog trnera),kroz kvalitet igraca(sa sportskim direktorom) , financijsko stanje kluba(ugovori,prihodi,rashodi) te kroz razmisljanje u buducnosti(kamp,muzej,infrastruktura,pojacanja,odl asci)

i na osnovu toga se treba davat ocjene rada a ne ko je ciji,i ko je kakav

toliko od mene,da ne spamam dalje temu
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2010, 01:51 PM   #456
digitron
Šime

digitron's Avatar

pa rekli bi mnogi tu, ionako je to sve propisano zakonom, statuom pa šta bi mi onda smetalo?

Ono šta je Kodeksom propisano mi ne bi smetalo ukoliko mislim ozbiljno, ukoliko mislim muljat sigurno ga ne bi volio. Jedino što bih kao vlasnik želio imati svog čovjeka koji mi je osoba od povjerenja. Ovo ostalo sve može stajat.
Old 25-08-2010, 02:09 PM   #457
zoranvulic
Senior Member

znaci cim dodje kodeks onaj ko je mislio krast prestat ce,da ga uvedemo u sve firme,sabor itd
ja sam prvi,kada krecemo u borbu ako ce kodeks to sprijeciti,da ja s diplomom nesto vrijedim,da necu trebat menagera za uspit u nogometu,da cu zivit u hrvatskoj i uzovat u moru,nizinama,vodama,sumama i da to niko nece iskoristi osim na dobrobit nas Hrvata
da nece biti simona,anti,dollya,angelina,karabaticki
Old 25-08-2010, 02:22 PM   #458
digitron
Šime

digitron's Avatar

Uvodi se u sve državne firme. U nadzorne odbore više neće birat političare nego osobe iz struke. Navodno.
Šta se tiče borbe ako te to toliko smeta, onda kreni. Obzirom da ti kodeks ne triba, onda ti ne triba i da bi krenio u borbu. Šta čekaš?
Old 25-08-2010, 02:25 PM   #459
zoranvulic
Senior Member

s kime da se borim ,sa Jurcicem u podravci,on ce pomoc svojim savjetima..ajde u sta ti vjerujes..njima svima su eurici pred nosom,ne bi svaki uzivao vile,stanove,kuce
evo ti mamicev vozac ima hotel,kladionicu
kad ces ti to imat?(mozda vec imas )

20 godina su ljudi izmuzli ovu drzavu,a sad bi sve na fino,e nemoze
Old 25-08-2010, 02:27 PM   #460
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

malo ste otisli off topic

Thread Tools
Display Modes