[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 12-01-2011, 07:32 PM   #581
jerkovac
Senior Member

jerkovac's Avatar

jerkovac is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by WB-VD View Post
ti ka nebi jel?
bije ih glas da su bolje u krevetu od mršavica,

ima tu istine
Old 13-01-2011, 03:31 PM   #582
Visoka
Visoka

Visoka's Avatar

Visoka is on a distinguished road

PRIKLJUCITE SE
http://www.dalmacijanews.com/Magazin...iti-u-dan.aspx
Old 13-01-2011, 09:28 PM   #583
Visoka
Visoka

Visoka's Avatar

Visoka is on a distinguished road

Old 13-01-2011, 11:00 PM   #584
PRIVATEERS
Senior Member

PRIVATEERS's Avatar

PRIVATEERS is on a distinguished road

jeli ima ko kakvi dokumentarni film o hajduku,možda onaj 10 minutni šta je hrt bio pušta???
PRIVATEERS is offline   Reply With Quote
Old 14-01-2011, 09:00 AM   #585
jerkovac
Senior Member

jerkovac's Avatar

jerkovac is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by PRIVATEERS View Post
jeli ima ko kakvi dokumentarni film o hajduku,možda onaj 10 minutni šta je hrt bio pušta???
bit će ti vjeroVatno opet na hRTu tijekom ove godine...valjda će i Velo Misto reprizirat
Old 14-01-2011, 01:13 PM   #586
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

Slusao sam juce emisiju na Radio KLM o Hajduku, poprilicno su "popljuvali" nacin na koji se vodi ova proslava 100-godisnjice

Rodjendan je za manje od mjesec dana, a stimung je nikakav, kao da su prije 2 tjedna saznali da je 100 godina Hajduka, pa imali su godine i godine da se pripreme za proslavu... prvo su na pocetku napravili cirkus oko odabira logotipa, kada su odbacili misljenje struke i za logo odabrali "wallpaper", hajd dobro to i nije toliko vazno, zabavljali su malo javnost... ali i sve ostalo je bilo neprofesionalno, slijedi nam 100 godina, Hajduka bi trebali biti puni mediji (a jos se igralo u EL) a oni nisu u stanju pred rodjendansku godinu osigurati sponzora...

A sta tek reci o Barceloni, jos nije sigurno jel to dogovoreno ili nije, nasi mrmljaju sebi u bradu i kazu da ce "pokusati" smanjiti cijenu i promjeniti datum... pa da oni nisu bili u stanju kad su pregovarali sa Barcom unaprijed iskalkulirati kad bi trebali igrati pretkola LP/EL i reci - "oprostite od tog do tog datuma ne mozemo - igramo sluzbene UEFA utakmice, sve ostalo moze", nego bi oni sad mjenjali datum
Ako se dovodi Barca za veliku lovu, onda mora biti cilj na tome zaraditi, a poceti raditi na promociji tog dogadjaja je trebalo - JUCE, strategija kako bi se od toga mogla ubrati dobra lova (na razne nacine) je vec trebala biti smisljena, a jos visi u zraku hoce li tog meca uopce i biti... pa vec na mecu sa Slavijom su mogli prodavati specijalne salove, majice posvecene dolasku Barce

Ono sto su oni do sada dogovorali za proslavu nije lose, ali takve stvari bi se trebale desavati svake godine - dovodjenje protivnika ala Slavija na prijateljski mec, predstave "Kraljice lopte", za 100 godina se ocekuje ipak nesto vise (u Marseillu su 6 godina prije stogodisnjice poceli sa pripremom, npr. zasadili su neka stabla specijalno zbog rodjendana)
Old 14-01-2011, 02:32 PM   #587
Torpedo
Senior Member

Torpedo's Avatar

Torpedo is on a distinguished road

Daj Bože da se varam , ali čini mi se da je novogodišnji doček na rivi najbolji pokazatelj na šta će ličiti proslava u organizaciji mudrih glava kluba - na sve uobičajene događaje nakelji onaj svemirski grb i napravi vatrogasnu zabavu ...
Torpedo is offline   Reply With Quote
Old 14-01-2011, 02:47 PM   #588
anonymous69
Senior Member

anonymous69 is on a distinguished road

Trebaju se organizirat sva drustva prijatelja Hajduka i okitit cijelu Dalmaciju sa Hajdukovim obiljezjima od Konavala do sjeverne Dalmacije, na rodjendan u ponoc zapalit bengalke na svim glavnim trgovima, rivama, gdje se najvise ljudi okuplja, u svim Dalmatinskim gradovima, u Splitu u svakom kvartu, napravit visednevni program u Splitu od karusela, standova, kafica, satora, bakljadi, odlaska na utakmice i svasta sto padne na pamet Torcidi, vjerujem da ce se oni organizirat jer su do sada pokazali da znaju ali sve u ime drustva prijatelja Hajduka, Torcide a ne sto ovi organiziraju. Da se mene pita ja bi bojkotiro njihovu organizaciju i njihove grbove, osim utakmica u kojima ipak treba doc i iskazat nezadovoljstvo transparentima a pjevat Hajducke pjesme i slavit rodjendan. Volio bi kad bi se svaku utakmicu u ovoj 100. godini napunilo barem 10 tisuca ljudi i da ipak odamo priznanje rodjendanu. Pozvat sve legende Hajduka da uvelicaju slavlje, napravit studiju o Hajduku, predavanja svih koji imaju veze sa Hajdukom ... Nadam se da ce se barem neke ideje uspjet ostvarit i da ce ljudi prepoznat i proslavit ovaj rodjendan naseg voljenog kluba ali bez ovih govnara sa kata. Cisto slavit ime Hajduk, klub, pojam, povijest, i ono sto nam svima znaci Hajduk i dat do znanja da ovi upropastavaju proslavu i da se maknu dok im je navrijeme.
anonymous69 is offline   Reply With Quote
Old 15-01-2011, 03:20 AM   #589
Švabo
deutschtürke

Švabo's Avatar

Švabo has a little shameless behaviour in the past

manje od misec dana do 100 godina, a NIŠTA se ne događa, NIŠTA se ne zna...... šta će organizirat hrpa kretena kojoj je vrhunac zabave ispeć janjetine gladnom narodu i dat da žderu i loču i dovest neku pevaljku i to je to..........

PSIHIJATRIJSKA USTANOVA HNK Hajduk š.d.d.
Švabo is offline   Reply With Quote
Old 15-01-2011, 01:47 PM   #590
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Evo dio intervjua s Ivom Begom,bivšim igračem Hajduka,ovako se živilo i doživljavalo Hajduk

Quote:
Slažen se s vama, ali mu već puno godina fali i – bodova!

– Nemojte me bost u živu ranu, u srce! Nemojte... Meni dođe za puknit od muke kad vidin da san još u kratke rukave, da je bablje lito, a Dinamo nan već pobiga toliko da ga ne moremo uvatit do kraja prvenstva. A i toga je bilo zadnje vrime... Ja se s tin ne mogu pomirit. Ne mogu i gotovo. Isto ka šta mi niko, ali niko, ne more objasnit da Hajduk more izgubit od momčadi koje se zovu Istra, Karlovac, Lokomotiva... Ej, čoviče, da nas tuče Karlovac!? I to se događalo... S tin da ja i sad virujen da ćemo na proliće uvatit Dinama. Triba ga dobit u Zagrebu i bićemo prvaci. Moramo za svoj stoti rođendan bit prvaci!

Čekajte, i Dinamo će ove godine slavit sto godina!

– Ma, to su pizdarije. Osnovani su poslin Drugog svjetskog rata i da oni slave sto godina!? To samo budale mogu govorit. A šta se mene tiče, mogu oni ove godine slavit i 200 godina. Jebe mi se za Dinama...

Govori se da niko u Splitu toliko ne voli Dinama ka – Davor Grčić Gaga i Ivo Bego!

Dinamu želin da izgubi svaku utakmicu: i u Hrvatskoj i u Evropi! I kad ja to rečen, onda niki skoče na mene: “Ivo, nemoj, neka gube doma, ali neka dobijaju u Evropi. To je dobro za rejting hrvatskog baluna!“ Ma, jebe mi se za rejting hrvatskog baluna, samo neka oni gube. Doma i vanka. I oni i Cibona u košarci, i Mladost u vaterpolu, i Zagreb u rukometu...

A pogotovo ovi Medveščak šta igra balun na ledu. Čoviče, nije normalno koliko su izmaltretirali cili Hrvatsku s ledon i Medveščakon. Neka idu u kurac oni i njijov led. Mene zanima Split, Dalmacija i more. I gotovo! Volin Hajduka, Jugoplastiku, Tonija Kukoča, Dina Rađu, Blanku Vlašić, Gorana Ivaniševića, volin kad Metković tuče Zagreb u rukometu, kad Zadar tuče Cibonu u košarci, kad Jug tuče Mladost u vaterpolu. A kad Hajduk tuče Dinama, pogotovo u Zagrebu, onda to feštajen danima. Volin, ludo volin Split i Dalmaciju.

Sve splisko i sve dalmatinsko mi je u srcu. I pustite me svi na miru, takvi san, i takvi ću ostat dok san živ. Ne mrzin nikoga na svitu, ali Dinama ne volin. Satrali su cili hrvatski balun s pozicija moći, sile, država in je davala koliko in je god tribalo, suci su krali za njih, svi su sakrivali iza toga da je njijov najveći navijač bija Franjo Tuđman. Jebe mi se za sve njih, ja volin Hajduka i ne dan da ga niko takne. Ako nas ko dobije pošteno, ja patin u sebi, muka mi je, ali priznan da je ti šta nas je dobija bija bolji. A Dinamo je puno, puno utakmica dobija na silu. Ne samo protiv nas. I tako osvaja prvenstva...

možemo se mi pravit nojevi,zabijati glave u pijesak,praviti se kvazi moralisti i tražiti greške u sebi,a ne u svima oko nas,moremo reć da je ovi stari porebambija,ma isto je u njegovin ričima puno istine

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Old 15-01-2011, 04:50 PM   #591
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

krizanac raskinuo sa zenitom i vjerojatno dolazi kod nas osim ako ovi genijalci iz uprave nesto ne sjebu.
Old 16-01-2011, 06:05 PM   #592
PRIVATEERS
Senior Member

PRIVATEERS's Avatar

PRIVATEERS is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Mauser View Post
krizanac raskinuo sa zenitom i vjerojatno dolazi kod nas osim ako ovi genijalci iz uprave nesto ne sjebu.
imamo kvalitetne stopere, tako da nan ne triba
ja sam očekiva da će reć da nemamo para za njega, ovi debil dade vaku izjavu
PRIVATEERS is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2011, 01:50 PM   #593
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

Quote:
FEŠTA POD BIOKOVOM 11. VELJAČE KONCERT U SPORTSKOJ DVORANI
Mišo i Coce u Makarskoj zagrijavaju za rođendan Hajduka

U povodu 100. obljetnice Hajduka, Društvo prijatelja “bilih” i Torcida Makarskog primorja organiziraju veliku feštu pod Biokovom. Predsjednik Društva Nediljko Lalić, Mijo Pašalić, vlasnik “Apfela”, i Mate Prgomet inicirali su koncert koji će se održati 11. veljače, u 20.30 sati, u gradskoj sportskoj dvorani, a pjevat će Mišo Kovač, Vinko Coce, Zorica Andrijašević i klapa “Iskon”.

O proslavi stoljeća “radosti i muka” najdražega kluba novinare su izvijestili Nediljko Lalić i Mijo Pašalić, budući da su “Gastro grupa” i “Apfel” glavni pokrovitelji koncerta. Društvo prijatelja Hajduka ima 1392 člana s Makarskog primorja.

Zahvaljujući Miji Pašaliću, prijašnjih je godina Hajduk dolazio na pripreme u Makarsku, no otišao je na Brač zbog boljih uvjeta.
− Bilo bi dobro i Makarskoj i Hajduku da češće dolazi u naš grad. Međutim, za to se trebaju stvoriti uvjeti vrhunskog domaćina, a ne da svaki dan moraš pitati deset ljudi da bi igrači mogli trenirati – komentirao je Pašalić.
Jos jedna "manifestacija" povezana sa rodjendanom, naravno ne u sluzbenoj organizaciji, nego u organizaciji lokalne Torcide

Sto se tice dolaska Barcelone, prije godinu dana kada je najavljena mogucnost dovodjenja Katalonaca nisam imao nista protiv te ideje, tocno je da to ne bi bila priredba za "navijace" nego za guzonje i ostale, ali cinjenica je da bi sposobni organizatori uz dobro pripremljen marketing "ko od sale" mogli ne samo isplatiti ulozeno nego i solidno zaraditi, a klubu bi svaka kuna dobro dosla
Sad nakon sto se vidi kako tece ova organizacija stogodisnjice (1 mjesec uoci) nadam se da Barca ipak nece doci, sad je potpuno jasno da u Hajduku nema sposobnim i "promocurnih" ljudi koji bi na najbolji nacin iskoristili dolazak kluba kao Barca
Da netko drugi dovodi Barcu vjerujem da bi zaradio, ali u slucaju Hajduka je to tesko vjerovatno
Ma da NK Zagora iz Unesica dovodi Barcu siguran sam da bi zaradili vise nego sto bi Hajduk, ako je dolazak Dinama u Kupu bio "event" ovo bi sigurno bio spektakl za pamcenje... zivnula bi cijela dalmatinska Zagora, prodavali bi se salovi, majice, sukanci, kape s motivima Zagore i Barce, prodavali bi se posebni CD-i, DVD-i sa ojkavicom i guslama u cast Barce, najbolji lokalni "ojkas" Mate Slavuj bi snimio duet sa Messijem, prodavalo bi se vino, smokve, rakija upakirane u simbole Zagore i Barce, svako okolno selo bi odrzalo utrku tovara posvecenu ovom dogadjaju, guslar Mile Bukara bi pred TV kamerama ucio Guardiolu kako da gusli... da ne spominjem janjce, samo od prodaje meketavaca bi se pokrio dolazak Barce

Last edited by Grizli Adams; 17-01-2011 at 02:28 PM.
Grizli Adams is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2011, 02:10 PM   #594
Johnny Rebel
Member

Johnny Rebel's Avatar

Johnny Rebel is on a distinguished road

kakvo nan je stanje u klubu taka će nan bit i fešta za sto godin..
a ovo šta je šjor Bego reka mu je svaka na mistu
tako bi triba svaki navijač Hajduka razmišljat
Old 17-01-2011, 04:51 PM   #595
maith an fear
Senior Member

maith an fear's Avatar

maith an fear is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Švabo View Post
manje od misec dana do 100 godina, a NIŠTA se ne događa, NIŠTA se ne zna...
Lažeš! Lažeš ko pas! Samo ti je cilj rušit ovu Upravu koja ima znanje i viziju. Evo ti link pa pati...

http://www.hajduk.hr/?otvori=vijest&vijest=1645

Hajduk će 13. veljače proslaviti 100. rođendan, a tom će prigodom na Poljudu gostovati praška Slavia.

...

A on govori da se ništa ne događa?! Pa evo, ima cili jedan redak na službenoj stranici kluba o tome da nam klub slavi 100 godina...
Old 17-01-2011, 04:53 PM   #596
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

evo jedna pametna

Što briga predsjednika kluba za omladinsku školu i skautsku službu i dijete od 13 godina kada zna da mu je mandat kratak i da neče ubirati plodove rezultata tog djeteta. Da je privatni vlasnik bilo bi drukčije, ulagao bi u nešto što će mu se vratiti za šest-sedam godina.
Old 17-01-2011, 08:14 PM   #597
Torcida Kr
Senior Member

Torcida Kr's Avatar

Torcida Kr is on a distinguished road

Sramota, Hajduk je danas veliki klub samo zbog svojih navijača i svoje bogate i trofejne povijesti. Na Cocu i Mišu ću ići, ali sramota da klub nema apsolutno nikakav razrađen plan oko proslave 100 godina najvećeg hrvatskog kluba.
Torcida Kr is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2011, 08:27 PM   #598
Torcida Kr
Senior Member

Torcida Kr's Avatar

Torcida Kr is on a distinguished road

http://www.vecernji.hr/sport/vijesti...-clanak-240548
Torcida Kr is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2011, 07:22 PM   #599
covjek62
Junior Member

covjek62 is on a distinguished road

Toliko se spominju svi ti klubovi. Prvo Barca, pa Tottenham, pa HSV...čak se čujem glasine o Fiorentini pa je i Zvezda ušla u sliku. Da se mene pita (a ne pita me se ) jedan jedini klub vrijedan obilježavanja 100 godišnjice Hajduka bi bila praška Slavija. Povijesno je najbliža Hajduku nego ijedan od tih klubova a ruku na srce i uprava će bolje proć nego da dade milijune za Barcelonu.
covjek62 is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2011, 08:01 PM   #600
Bule
Senior Member

Bule's Avatar

Bule is on a distinguished road

Pa zar ovo nije prožvakano več 100000 puta?? Na lijeto dolazi barca il ko vec a u drugom mjesecu se igra sa Slavijom i mozda uzvrat u Prgau. Idea sa barcom na lijeto je savrsena samo ako se profitira od toga, a moze se samo hoce li se . . .
Bule is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules