[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 04-02-2011, 02:18 PM   #661
malosi
Senior Member

malosi is on a distinguished road

triba napunit stadion radi koregrafije,ma radi svega,a ovi šupci nisu nikakav marketing napravili,ma nista se ne zna,cijene karata,online kupovina za nekoga iz njemacke sta ce doc 2 dana,pa jeben in majku,i ne bi ih covik rignija kad prođu priko puta!!!
place mi se majkemi!!
malosi is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2011, 08:12 PM   #662
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

E jebiga, ipak je dinamo stariji od nas. Sad znamo i zašto naši jebu Barcelonu s terminom

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hajd...9/Default.aspx
Old 04-02-2011, 09:10 PM   #663
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

04.02.2011. | 12:52
TORCIDIN GRB U SUHOZIDU
SDP Za, HDZ Protiv

Svim su mogućim “projektilima” na maratonskoj sjednici gradskog parlamenta Kaštela u srijedu navečer gradski vijećnici HDZ-a, HSP-a i Berketove nezavisne liste “pucali” po projektu postavljanja spomen-obilježja, Hajdukova grba na Kozjaku, koji je za 100. rođendan splitskim “bilima” osmislila Ekomarketinška agencija “Zeleni mediji”, uz potporu kaštelanske Torcide.

Iako je projekt uvršten u službeni program obilježavanja velikog Hajdukova jubileja, od njegove realizacije, posve je sigurno, neće biti ništa jer je javnu podršku od 25 gradskih vijećnika dobio jedino od troje SDP-ovaca, Alenke Rokov, Dražena Đakovića i Filipa Plećaša.

− Mi svakako podržavamo ovu inicijativu, međutim, držimo da bi za postavljanje spomen-obilježja, kamenog suhozida u obliku Hajdukova grba, trebalo naći bolju lokaciju na Kozjaku.

Takav projekt zasigurno bi bio i turistička atrakcija i primjeren dar Hajduku, koji je, htjeli to neki ili ne, među vijećnicima ipak važna institucija − izjavio je SDP-ovac Đaković. Za razliku od SDP-a, iz redova oporbenoga HDZ-a ne žele ni čuti za taj projekt.

− Mjesni odbor Kaštel Sućurca žestoko se protivi ovoj suludoj ideji. Volim Hajduka i Torcidu, međutim, moramo zaštiti vrijednosti Kozjaka. Na kraju krajeva, Torcida taj grb ne bi ni vidjela sa sjevera, pa bi inicijatorima projekta možda bilo bolje da ga naprave na Marjanu − izjavio je HDZ-ov gradski vijećnik Zoran Bonacin, ističući da Mjesni odbor Sućurca, kojemu je on na čelu, u svojoj odluci ima potporu gradskih udruga za očuvanje kulturne i prirodne baštine.

Za HSP-ovca Karmela Milanovića rasprava je o ovom projektu, kako kaže, gubljenje vremena.
− Suludo je o ovome uopće govoriti i protiv sam toga − dodao je Milanović, na što je njemu i ostalima replicirao HSLS-ovac Branko Radačić.

− Ovo vijeće i postoji da se na njemu raspravlja, a građani su nas zbog toga i izabrali. Ako ćemo biti pravo Gradsko vijeće, onda o ovome svi moramo raspravljati i donijeti konačan stav, a moj je da ovu inicijativu podržavam, međutim, s dodatnim izmjenama lokacije i veličine grba − zaključio je Radačić.

Torcida, kao što se i moglo očekivati, žali zbog ovakve odluke i mišljenja gradskih vijećnika Kaštela, isto kao i direktor marketinga Hajduka te tajnik Organizacijskog odbora proslave 100. obljetnice kluba Ivan Kraljević.

− Bio sam skeptičan u vezi s ovim projektom jer njegova realizacija zahtijeva dozvole brojnih institucija. Dali smo mu podršku i čak ga uvrstili u službeni program obilježavanja, no pretpostavljali smo da će negdje zapeti.

Šteta je što je projekt propao, žao nam je, jer svakako bi bio vidljiva i prepoznatljiva atrakcija, no priznajem da smo takvu odluku politike i očekivali − kaže direktor Hajdukova marketinga Ivan Kraljević.
Old 05-02-2011, 09:00 PM   #664
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

Name:  Krstitke 027_1.jpg
Views: 708
Size:  29.8 KB

malo privatiziram forum al nadam se da necete zamirit ... krsten je mali Vito pa smo i to iskoristili da obiljezimo 100 godina ... dva tako velika dogadaja u istoj godini
Old 06-02-2011, 11:16 AM   #665
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

Zvijezde ipak na Poljudu
Galacticosi dolaze za milijun i po eura?

Prema neslužbenim infomacijama gostovanje Cristiana Ronalda i njegovih suigrača i najboljeg trenera na svijetu Mourinha, Hajduk bi koštalo oko 1,5 milijuna eura, što je manje nego je tražila Barcelona. Barcina cijena bila je, naime, dva milijuna eura

SPLIT Čini se da je gotova stvar da Barcelona neće 25. srpnja gostovati na Poljudu i odigrati prijateljsku utakmicu s Hajdukom povodom stotog rođendana bijelih. No, čelnici kluba ne odustaju od ideje da za veliku obljetnicu dovedu nogometne zvijezde pa su, uz pomoć veza bivših košarkaša nekada slavne Jugoplastike, stupili u kontakt s ljudima iz Real Madrida.

Prema neslužbenim infomacijama gostovanje Cristiana Ronalda i njegovih suigrača i najboljeg trenera na svijetu Mourinha, Hajduk bi koštalo oko 1,5 milijuna eura, što je manje nego je tražila Barcelona. Barcina cijena bila je, naime, dva milijuna eura.

Da će "kraljevski klub" zaigrati na Poljudu obećao je prije više od tri godine bivši predsjednik kluba Ramon Calderon kada su košarkaši gostovali na Gripama. Hoće li tako dobre volje biti i njegov nasljednik Florentino Bares tek će se vidjeti.
.................................................. ................

Neraskidive veze: Benfica na Poljudu umjesto Barcelone?

Sve je izglednije da Hajduk i Barcelona neće na ljeto zaigrati na Poljudu u sklopu proslave stogodišnjice splitskog kluba. Zbog toga se traže alternativna rješenja. Spominje se mogući dolazak madridskog Reala koji bi koštao oko 1.5 milijuna eura i Rejinog Lazia koji bi praktički bio besplatan .

Osim ta dva kluba uprava Hajduka u rezervi kao opciju drži i dolazak portugalske Benfice s kojom se u posljednje vrijeme uspostavljena i poslovna suradnja. No osim poslovnih veza poznato je da se navijači Hajduka i Benfice otvoreno simpatiziraju. Vežu ih neraskidive veze iz iz 1994. godina kada su dva kluba nastupala istoj skupini Lige prvaka.

U prvoj utakmici navijači Benfice No Name Boysi su na svojoj tribini u jeku ratnih zbivanja izvjesili veliki transparent "Hrvatska sloboda" zbog čega su na uzvratu prijateljski dočekani. Po povratku iz Splita u prometnoj nesreći je poginulo troje njihovih članova.

Nakon toga česta su bila putovanja Torcidaša na utakmice Benfice i obrnuto, a gotovo svake godine splitski navijači podsjete na trojicu tragično preminulih navijača portugalskog kluba.
http://www.dalmacijanews.com/Sport.aspx

Last edited by Grizli Adams; 06-02-2011 at 12:40 PM.
Grizli Adams is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2011, 06:11 PM   #666
jerkovac
Senior Member

jerkovac's Avatar

jerkovac is on a distinguished road

http://www.dalmacijanews.com/Vijesti...stavicama.aspx

kiti se kiti
Old 06-02-2011, 06:32 PM   #667
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Grizli Adams View Post
No osim poslovnih veza poznato je da se navijači Hajduka i Benfice otvoreno simpatiziraju. Vežu ih neraskidive veze iz iz 1994. godina kada su dva kluba nastupala istoj skupini Lige prvaka.

U prvoj utakmici navijači Benfice No Name Boysi su na svojoj tribini u jeku ratnih zbivanja izvjesili veliki transparent "Hrvatska sloboda" zbog čega su na uzvratu prijateljski dočekani. Po povratku iz Splita u prometnoj nesreći je poginulo troje njihovih članova.

Nakon toga česta su bila putovanja Torcidaša na utakmice Benfice i obrnuto, a gotovo svake godine splitski navijači podsjete na trojicu tragično preminulih navijača portugalskog kluba.
http://www.dalmacijanews.com/Sport.aspx
bem ti naše novinarstvo,prva utakmica je igrana u Splitu,došlo je 9 NNB-a,ulovilo ih izrakijalo po gradu cili dan i tako to..............na povratku ih je troje poginulo u prometnoj,Torcida je na gostovanju položila vijenac,oni izvisili trans "Sloboda za Hrvatsku" i tako je krenulo,traje i danas,jedno lipo navijacko druzenje

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2011, 07:24 PM   #668
Tradicionalist
Senior Member

Tradicionalist's Avatar

Tradicionalist is on a distinguished road

Ako nisan lud, a čini mi se da nisan, mislin da je rođendan za tjedan dana! A nigdi ništa, nikakvi koncert, priredbe, kino projekcije starih utakmica, službene stranice kluba bez ikakvog bannera odbrojavanja...pa jel ikoga uopće briga za Hajdukom???
Old 06-02-2011, 07:46 PM   #669
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Tradicionalist View Post
Ako nisan lud, a čini mi se da nisan, mislin da je rođendan za tjedan dana! A nigdi ništa, nikakvi koncert, priredbe, kino projekcije starih utakmica, službene stranice kluba bez ikakvog bannera odbrojavanja...pa jel ikoga uopće briga za Hajdukom???

rekli bi neki

http://www.hajduk.hr/100/program.pdf

Old 06-02-2011, 08:09 PM   #670
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
Originally Posted by rezervirano View Post
ma ima svega ... neki se prave grbavi pa tvrde da ni tih otuznih 10ak stranica ne postoji i jos oce proturit pricu da ce Hajduk za 100 godina igrat protiv Zvezde ... podmecu nasem Hajduku sa svih strana ... i iznutra i izvanka
Old 06-02-2011, 08:17 PM   #671
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

postoji i plan za ekonomski oporavak Hrvatske na preko više od 100 stranica............pa..................ma raju nemoš zajebat

Old 06-02-2011, 08:27 PM   #672
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
postoji i plan za ekonomski oporavak Hrvatske na preko više od 100 stranica............pa..................ma raju nemoš zajebat
sta nece bit utakmice sa Slavijom ka sta nece bit npr. ni smanjenja nezaposlenosti?! ... virujem ja raji al cu se ipak strpit do 13og
Old 06-02-2011, 08:33 PM   #673
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

car si nema šta

valjda je i lova dobra

Old 06-02-2011, 08:37 PM   #674
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
car si nema šta

valjda je i lova dobra
opet se vracas na staro ... drz se teme covice ... a ako nemas argumenata prebaci se na drugu ... sad ce zuzulnews spomenit jos kojeg igraca koji bi triba u Hajduk
Old 06-02-2011, 08:51 PM   #675
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

držim se teme i ne mogu si baš dozvoliti da me ti koji nisi u Splitu uvjeravaš kako pripreme za prosalvu u Splitu su dobre i dostojne proslave stotke,nažalost u ovoj priči ti si taj koji informacije prikuplja iz žužulnjuvsa i ostalih medija,a ja sam,igrom slučaja taj koji sam svaki dan u gradu u kojem bi se ta proslava trebala dogodit,svaki dan pričam s ljudima i o Hajduku i o famoznoj "fešti" i svaki dan naiđem na razočarenje oko istog

večerašnje naše druženje završit ću uz jednu narodnu

„Pametnima ne treba ništa objašnjavati, glupani ionako neće ništa shvatiti“
da ne bi mislio da je namijenjeno tebi,samo ti pokušavam ukazat da tvoja bitka nema smisla i može naići na odaziv samo kod ..............,jer oni ............ ionako imaju svoje mišljenje

e da,ulaznice za Slaviju navodno u četvrtak,kao i kad nam dolazi Istra,Lokomotiva,HD........očito je njima to utakmica ko utakmica

Old 06-02-2011, 08:56 PM   #676
maith an fear
Senior Member

maith an fear's Avatar

maith an fear is on a distinguished road

Quote:
držim se teme i ne mogu si baš dozvoliti da me ti koji nisi u Splitu uvjeravaš kako pripreme za prosalvu u Splitu su dobre i dostojne proslave stotke,nažalost u ovoj priči ti si taj koji informacije prikuplja iz žužulnjuvsa i ostalih medija,a ja sam,igrom slučaja taj koji sam svaki dan u gradu u kojem bi se ta proslava trebala dogodit,svaki dan pričam s ljudima i o Hajduku i o famoznoj "fešti" i svaki dan naiđem na razočarenje oko istog

večerašnje naše druženje završit ću uz jednu narodnu

„Pametnima ne treba ništa objašnjavati, glupani ionako neće ništa shvatiti“
da ne bi mislio da je namijenjeno tebi,samo ti pokušavam ukazat da tvoja bitka nema smisla i može naići na odaziv samo kod ..............,jer oni ............ ionako imaju svoje mišljenje

e da,ulaznice za Slaviju navodno u četvrtak,kao i kad nam dolazi Istra,Lokomotiva,HD........očito je njima to utakmica ko utakmica
Pa, jebote, odakle ti volja više?! Pa kako ti se da?! Stvarno ne razumin...
Old 06-02-2011, 09:05 PM   #677
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
držim se teme i ne mogu si baš dozvoliti da me ti koji nisi u Splitu uvjeravaš kako pripreme za prosalvu u Splitu su dobre i dostojne proslave stotke
i sad bi ti ja triba odgovorit na ovo ... mogu se samo ponovit drz se teme ... ako ces razgovarat radi to argumentirano ... ja bi reka da je najbolji argument na forumu kad nekoga quotas i onda udes s njime u raspravu ... probaj to napravit i ponovno napisat ovo gore sta si napisa ... evo i od mene jedna narodna za koju mi se nekako cini da je se ti drzis ... "ako sto puta ponovis neku laz ona postane istina"
Old 06-02-2011, 09:46 PM   #678
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Hajdukovac-RI is on a distinguished road

Dakle, u ponedjeljak se ipak ne ide na posao

Utakmica sa Slavijom, koncert na splitskoj Rivi i vatromet točno u 19.11 sati - kratak je sadržaj Hajdukove rođendanske proslave.

Zabavni program 13. veljače počet će na Poljudu u 14.30 sati, 45 minuta prije utakmice Hajduka i Slavije.

Nakon utakmice, od 18.30 sati na Rivi će pjevati Vinko Coce, Marijan Ban, Jasmin Stavros i Mladen Grdović...
Old 07-02-2011, 12:33 AM   #679
Švabo
deutschtürke

Švabo's Avatar

Švabo has a little shameless behaviour in the past

ja ne znan šta je tim ljudima i tome ko ih je stavija, ali da sam na njihovom mistu, sam bi sebi jeba mater šta san ljudima koji 100 godina žive za Hajduka ukra jedan jebeni dan u 100 godina, pljunija bi sam sebe u lice i sutra podnija ostavku i reka da me sram i da se ispričavam

jer ovakva razina jebene bahatosti, neodgovornosti, nezainteresiranosti i kretenizma ipak nije nikad stanovala u Hajduku, i ja iskreno ne mogu virovat, ali stvarno ne mogu virovat da su došla vrimena da ću žalit za Svagušom ili Grgićem, jednostavno mi je to nepojmljivo.....

a još mi je nepojmljivije kako oni majmun od gradonačelnika, koji uvik izvodi pizdarije, dili svemu i svakome nije uredova da ta bagra koju je iz svoje familije postavija na najodgovornije moguće misto u gradu u ovoj godini napravi proslavu dostojnu Hajduka i tako sebi spasi obraz

majku im jebem svima skupa kobogda in pale grede na glavu dok budu ulazili na stadion 13.2., niko neće plakat za njima.......

da se ljudi sami moraju zajebavat, postavljat zastavice, da prokleti grad Split s onim mandrilom od gradonačelnika nije moga organizirat da grad bude cili u bijelo primjerice ko Marseilles kad su slavili 100 godina, ili barem NEŠTO napravit, neznam, platit postavljanje zastava, šalova, vatromet, neki kurac, BILO ŠTA, da ovi prokleti idioti u klubu za koji doslovno živi grad i ko zna koliko tisuća ljudi šta će doć autima, avionima iz tri pičke materine udaljene Australije i Novog Zelanda nisu sposobni napravit web stranicu, program, upute, oglasit prodaju karata da se ljudi znaju organizirat, da naprave BILO ŠTA, osim šta ljudi samoinicijativno rade.....

da mi je neko reka da će ovako izgledat 100 godina Hajduka u SPLITU, posla bi ga u pm i reka mu da se ne zajebaje s menom, ali ovo dočekat, stvarno je nevjerojatno.......

nažalost, HNK Hajduk Split je umra prije svog 100. rođendana, odnosno u stanju je kome, vegetacije i stanja ko biljka, di ništa ne razumi i ne radi, a dok on tako spava u komi na intezivnoj njezi, ekipa prijatelja ga bakljama, vikom i svim mogućim načinima pokušavaju probudit za rođendan, međutim, čini se da ništa od toga, bolesnik je u terminalnom stanju i nastavlja vegetirat šta god prijatelji pokušavali.....
Švabo is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2011, 09:39 AM   #680
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

evo kao kratki uvod jedan quote da nebi u sljedecem postu mora citat nekakve u najmanju ruku neshvatljive interperetacije svojih postova
Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
svi smo se vise manje slozili da ova proslava nije niti blizu onome sta klub renomea ka sta ga ima Hajduk zasluzuje ...
al s obzirom da znam da se neki ljudi i informiraju priko ovoga foruma cisto da ne zbunjujemo
Quote:
Originally Posted by Švabo View Post
... vatromet ... program, upute ...
14:30 sati - Kulturno-zabavni program (stadion Poljud)
15:15 sati - Prijateljska utakmica Hajduk - Slavia Prag (stadion Poljud)
18:30 sati - koncert na Rivi
19:11 sati - vatromet

off topic ... Vlada: Želimo dovesti Google

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules