[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 09-02-2011, 08:05 PM   #741
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
... cak bi se moga slozit sa ovim kruske i jabuke ... ja o Hajduku, proslavi 100 godina i pozivu klubu koji je uvelike obiljezio tu povijest a ti .............
aleština i ja isto o klubovima koji su uvelike,i još malo više,obilježile tu povijest,a ti o................politici,nacionalnosti,svemu samo ne o sportu i balunu...........slažem se,kruške i jabuke

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2011, 08:14 PM   #742
euskadi
Senior Member

euskadi's Avatar

euskadi is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Hajdukovac-RI View Post
Imat ćeš moju podršku u tome. A i natjerat ću te
zelim ti srecu,trebat ce ti,ako su me jedva natjerali znas tko onda ti nemas sanse,ali evo par pivi bi mogao tek toliko,ali posto smo osvojili titulu dat cu sve od sebe
euskadi is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2011, 08:18 PM   #743
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

Quote:
Originally Posted by rezervirano View Post
aleština i ja isto o klubovima koji su uvelike,i još malo više,obilježile tu povijest,a ti o................politici,nacionalnosti,svemu samo ne o sportu i balunu
postoje stvari koje su iznad sporta i baluna ... naravno ne ove koje si ti napisa i opet kazem suvisno ih je spominjat ... pametna raja sigurno shvaca
Old 09-02-2011, 08:23 PM   #744
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Hajdukovac-RI is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by zoranvulic View Post
kalinic!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Možda sad zagrebački novinari kažu da je skoro ko Mandžukić
Old 09-02-2011, 08:31 PM   #745
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

treba doci odigrat sa Slavijom i ostat u nasem kadru
on,strinic i Niko i sa njima srusit Dinama!
Plete i Srna kao slag na tortu u ljeto! i Modric ispuni ocu zivotnu zelju da mu mali zaigra za Ajduka!
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2011, 08:39 PM   #746
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Hajdukovac-RI is on a distinguished road

Napokon je promijenjen grb na onom stolu di se održavaju presice
Old 09-02-2011, 08:46 PM   #747
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
postoje stvari koje su iznad sporta i baluna ...
a pa tako reci,ja sam mislio da je bitan samo Hajduk

nego kad smo kod tih uzvišenijih stvari,trebamo li pozvati Borišu Đorđevića ili Zorana Simovića ili postoje stvari koje su uzvišenije

kako bi meštar reka "neću politiku u svoju bitugu"

uglavnom,Z.M je osoba koja godina radi izravnu štetu Hajduku,ne na sportskom planu već zakulisnim radnjama,Z.M je osoba koja je godinama u sukobu interesa i njegovim pozivanjem,mi mu dajemo kredibilitet da to i dalje radi,odnosno da se mi slažemo s tim,ako se i išlo na foru rivalstva,tada je pozive trebalo poslati nekim igračima dinama koji su obilježili to rivalstvo do 90-ih,jer ono kasnije nije bilo rivalstvo već bljuvotina....................baš me zanima jel Štef Deverić pozvan

Old 09-02-2011, 08:57 PM   #748
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

sa tim "uzvisenijim stvarima" se cak ni ti nebi triba sprdat u nekoj svojoj tesko ostvarivoj zelji da napises suvisli post

pricas gluposti i sto je najbolje to jako dobro znas i upravo mi je zato potpuno nejasno zasto inzistiras na njima ... svaki post ti je blesaviji od ono proslog ... i zato cu jos jednom napisat da vidim oces li i u sljedecem postu uspit nadmasit sam sebe

pozvan je klub a ne Z.M. ... isto ka sta klub slavi 100 godina a ne predsjednik uprave ili predsjednik nadzornog odbora ... i ka sta sam napisa u prvom postu na ovu temu koja se sada potpuno nepotrebno razvlaci "koga ce oni poslat to je njihova sramota"

Deveric je pretpostavljam pozvan ka i svi drugi bivsi igraci Hajduka ... isto tako pretpostavljam da ces ti bojkotirat sluzbenu proslavu u nedilju jer nije vrag da ces ti bit na istom mistu sa mamicem, barisicem, Grbicem, Sapunarom ...
Old 09-02-2011, 08:58 PM   #749
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

Quote:
vrtimo se u krug ... cak bi se moga slozit sa ovim kruske i jabuke ... ja o Hajduku, proslavi 100 godina i pozivu klubu koji je uvelike obiljezio tu povijest a ti o nekakvim u tom kontekstu nebitnim likovima tipa mamic,barisic i Grbic

ili drugim ricima ...raspast se moze Austrija, krepat moredu svi kralji i carevi ma Ajduk ce ostat
hehehehehh....dobar pokušaj, al ne ide
Naime, da još malo karikiram, poziv onoj dvojici gnjusoba ( prije sedam dana je bio jako lip intervju s gosponom Mirkecom, u kojem je jako lijepo pričao o klubu koji ga zove na ročkas ), je isto kao da ti netko sruši kuću, a ti ga onda na svoj rođendan pozeveš, o svom trošku , i to kao posebno dragog gosta....
Nema opravdanja za pozivanje ovog dvojca, ako je tako, onda po istom ključu, nediljnu utakmicu može i mora sudit, jedino, i isključivo nedužni Bruno Marić , jerbo i njegov timbar Hajduku je jako značajan !!

Da zaključim, nakon slikavanja Vučevića s Vahom, te ovim pozivom, dobili smo dvi triske, dva autogola u sedam dana...oba su nadmašila onaj TRubilov malom agregatu
Old 09-02-2011, 09:09 PM   #750
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Quote:
sa tim "uzvisenijim stvarima" se cak ni ti nebi triba sprdat u nekoj svojoj tesko ostvarivoj zelji da napises suvisli post

te uzvišenije stvari si potega upravo ti,ako si zaboravija...........teško da si veći nacionalist od mene,ali prvo gledam da li je tko čovjek,a tek onda tko je i odakle,uostalom danas na državnoj razini dolazi u normalne posjete Hrvatskoj predsjednik te države,ne vidim šta bi se sportski kolektiv,poput Hajduka trebao stavljati iznad države,pa ne pozvati predstavnika sportskog rivala,ako je već nit vodilja poziva dinamu bilo rivalstvo

Quote:
jer nije vrag da ces ti bit na istom mistu sa mamicem, barisicem, Grbicem, Sapunarom ...

radi tih marginalaca nisam ni krenuo na Hajduka,pa neću ni prestati

a ovo da je pozvan klub,a ne Z.M,je argument do jaja,kojim im naša nesposobna uprava opet daje legitimitet,današnja UG NK dinamo je osnovana prije 10g. i s nama ih ne veže nikakvo rivalstvo,upućivanjem poziva takvom klubu,mi dajemo LEGITIMITET njihovom kršenju zakona,a i kod slanja poziva,potrebno je dobiti i potvrdu da li netko i tko dolazi,pa kada stigne odgovor da dolazi Z.M,moguć je i odgovor da zbog njegovih radnji nisu/smo u mogućnosti primiti tako uvaženog gosta

Old 09-02-2011, 09:36 PM   #751
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

sve ovo polako gubi smisao ... alestina cili post ti pada u vodi na tezi "poziv onoj dvojici gnjusoba" jer pozivi nisu upuceni osobno njima da jesu cak bi se i slozija s tobom ovako mogu po treci/cetvrti put ponovit "koga ce oni poslat to je njihova sramota"

Vokri razlika je "potegnit" nesto i "sprdat" se s time ... opet se ponavljam da mi ne pada na pamet usporedivat primjere zvezde/partizana i dinama i zasto tim klubovima nije misto na proslavi 100 godina Hajduka ... a nacionalistom se ne smatram pa cu ti rado prepustit titulu najveceg ... cak bi reka da je u ciloj ovo prici problem u ljudima koji vise mrze tude nego sta vole svoje
Old 09-02-2011, 09:41 PM   #752
ditepuka
Member

ditepuka's Avatar

ditepuka is on a distinguished road

btw
HTV je posvetio prilicno dosta vremena Hajduku za 13. 02. - cijelo poslijepodne, potom opet dokumentarac navecer, nemam prituzbi[/QUOTE]

Ma jel ovaj dokumentarac na TV ili samo u kinu na poljudu za uzvanike?
ditepuka is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2011, 09:44 PM   #753
Županjac
kupuje sve o `Ajduka

Županjac's Avatar

Županjac is on a distinguished road

Evo i moje tetovaze za 100 godina

www.zlaja.de
Županjac is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2011, 09:45 PM   #754
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
Originally Posted by Županjac View Post

Evo i moje tetovaze za 100 godina
dobra je sad al stas s njom dogodine
Old 09-02-2011, 09:49 PM   #755
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

Quote:
sve ovo polako gubi smisao ... alestina cili post ti pada u vodi na tezi "poziv onoj dvojici gnjusoba" jer pozivi nisu upuceni osobno njima da jesu cak bi se i slozija s tobom
čekaj malo jel me ti to zajebaješ, ili...??
Post mi pada vodu na temelju toga kome je upućen poziv ??????
mamić je u agregatu od 1992......indirektno od početka 80-ih, i prodaje onih podmetača za stolice....danas on je dinamo( ma šta bojsi, ili neko treći pokušavali ), dok Braišić, stari neodgojeni metuzalem ( iako krinkom daje drugačiji dojam ) mu je mentor, netko tko je za izvršnog direktora nekoliko puta podmentnuo leđa....
Za mene je uvreda, oliti po pet put triska, da se IKOGA iz ovog dinama zove na proslavu, bio to Mamić Zdravko, ili Zoran, ili još jedna gnjsuoba Marčinko, ili Ljuština.....svi su oni za mene gnjusobe, te vjerni psi svog gospodara zdravkeca....
Svima njima NIJE MISTO NA PROSLAVI ROĐENDANA NAŠEG KLUBA....
Old 09-02-2011, 09:51 PM   #756
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

a ko je Hajduk ?!
Old 09-02-2011, 09:51 PM   #757
Županjac
kupuje sve o `Ajduka

Županjac's Avatar

Županjac is on a distinguished road

Quote:
dobra je sad al stas s njom dogodine
Ostat ce mi za uspomenu za sva vremena.

www.zlaja.de
Županjac is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2011, 09:52 PM   #758
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
Originally Posted by Županjac View Post
Ostat ce mi za uspomenu za sva vremena.
ma zajebajen se ... svaka cast
Old 09-02-2011, 10:10 PM   #759
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Quote:

Vokri razlika je "potegnit" nesto i "sprdat" se s time ...
sprdat???

pitao sam da li bi zbog tih uzvišenih stvari Hajduk kao klub trebao uputiti poziv igračima koji su ostavili traga u tom klubu poput Đorđevića i Simovića,šta je tu sprd točno

nadalje,aleštini spočitavaš poziv "one dvojice" i opravdavaš ga kao poziv klubu,ja sam ti lipo napisa da je današnja UG NK dinamo osnovana prije 10g. i ničim značajnim nije utjecala na Hajdukovu povijest,i ma koliko je poziv rivalu uljudben,pristup proslavi se može uskratiti nepodobnim ljudima iz tog kluba

Quote:
... cak bi reka da je u ciloj ovo prici problem u ljudima koji vise mrze tude nego sta vole svoje
a ova izjava je totalna suprotnost za čovjeka koji kaže da zbog uzvišenih stvari treba sportske rivale gledati kroz neku drugu prizmu,odnosno jasna je aluzija na mržnju,istu onu koju spočitavaš ljudima što ne vole dinamo......čudo jedno....neviđeno

Old 09-02-2011, 10:34 PM   #760
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

evo Vokri ovaj filozofski tekst mi je dao volje da pojasnim ... razliku zvezda/partizan i dinamo bi moga najbolje shvatit ako npr. u subotu dodes na polaganje vijenca na sjevernoj tribini poljudskog stadiona ... masa je ljudi za koje ta spomen ploca ima ime i prezime ... ne radi se o nikakavoj mrznji niti "aluziji na mrznju" prema bilo kome nego o postovanju prema necem i nekom drugom ... ukratko postovanje a ne mrznja ili nacionalizam

evo ti jedan stari moj stari post "bez mrznje" na temu da igrac koji navija za partizan ne moze igrat za Hajduk
Quote:
Originally Posted by Bodul
nes ti sta Ilče navija za Partizan i sad on ka ne moze igrat u Hajduka ... ma to su gluposti
vidis da nema nikakvog cuda pa ni nevidenog u toj prici ... triba citat sa razumijevanjem a ne samo trazit nacin da se kontrira ... da budem slikovit je nebi imao nista protiv koncerta Miroslava Ilica ili Bubamare u Splitu ako postoji publika koja to slusa al bi me itekako smetalo da oni nastupaju na proslavi 100 godina

sta se tice UG dinamo i ostalih teorija to sigurno nije nesto s cime bi se Hajduk triba bavit ... pogotovo ne u kontekstu 100 godina ... po meni je Hajduk uljudno posla poziv dinamu ka i virujem svim drugim klubovima HNLa i tu bi ta prica tribala stat sa strane Hajduka ... oce li oni prihvatit poziv i koga ce poslat da ih predstavlja je po peti put njihova sramota ... "uskracivanjem dolaska nepodobnima" bi se samo spustili na njiovu razinu ... i ne sumnjam da bi neki ode to tili ja osobno ne

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules