[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 09-02-2011, 11:00 PM   #761
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by ditepuka View Post
btw
HTV je posvetio prilicno dosta vremena Hajduku za 13. 02. - cijelo poslijepodne, potom opet dokumentarac navecer, nemam prituzbi
----------------------------------------

Ma jel ovaj dokumentarac na TV ili samo u kinu na poljudu za uzvanike?
Danas ga je HTV visekrat najavljivao sa kratkim "filmicima" - scene Torcide, Starog Placa... gledam sad na raspored.hrt.hr al ga tamo nema u najavi, ili ga jos nisu ubacili ili sam ja krivo zapamtio datum, mozda nije u nedjelju

Edit:
nasao sam, na prvom je programu

HTV 1
11:00 Svečano obilježavanje 100. godišnjice Hajduka, prijenos
21:50 Glava u balunu, dokumentarni film (82'07")
23:12 PP

HTV 2
14:15 Nogomet, 100 godina Hajduka: Hajduk - Slavija, emisija*
15:15 Nogomet, 100 godina Hajduka: Hajduk - Slavija, prijenos*
17:05 Nogomet, 100 godina Hajduka: Hajduk - Slavija, emisija*

Sto se tice Maminja kojeg se spominje u skoro svakom postu, mislim da njemu nije mjesto u ovom topicu, ima poseban topic posvecen njegovu liku i djelu
Osobno nemam nista protiv toga sto ga je uprava pozvala (nije njega nego NK Dinamo) dapace to je normalna odluka - pozvali su mnoge, od predstavnika klubova, lokalnih vlasti, drzavnih vlasti, sportskih celnika... bice sigurno koja iljada uzvanika koja ce udrit po prsutu i siru nakon utakmice, medju njima nek bude i Maminjo pa sta, sta bi mi dobili da smo uskratili pozivnicu NK Dinamu, kao da bi se Maminjo puno sekirao oko toga... meni smeta sto je malo toga u ovom klubu na pravom profesionalnom nivou, sto nam gradonacelnik odlucuje o trenerima, sto igrace dovodimo preko DVD-ova, sto ova proslava 100-godisnjice nije na nivou na kakvom Hajduk zasluzuje... itd, a to sto ce se i krkan naci medju uzvanicima - nebitno, ko ga jebe, nek zdere i loce, ja bih ga doveo i noc prije da gleda vatromet pa nek opet u ZG urla kako bi s Torcidom osvojio prvenstvo mlijecne staze
Krkana ne bi zabolilo kad bi mu uskratili dolazak u Split, njega bi vise zabolilo kad bi npr. Hajdukova struka koja "radi" s mladim talentima sprijecila da s podrucja Dalmacije odvodi buduce igracine
Old 09-02-2011, 11:02 PM   #762
Sergio
Senior Member

Sergio's Avatar

Sergio is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by ditepuka View Post
btw
HTV je posvetio prilicno dosta vremena Hajduku za 13. 02. - cijelo poslijepodne, potom opet dokumentarac navecer, nemam prituzbi
Ma jel ovaj dokumentarac na TV ili samo u kinu na poljudu za uzvanike?[/QUOTE]

HTV1 13.02.2011. 21:50

Glava u balunu, dokumentarni film
Godina proizvodnje: 2011.
Glava u balunu priča je o Hajduku i njegovih 100 godina. Film donosi kratke priče o Fabjanu, Luki, Frani, o Visu, Bajdi, pedesetima... O krizi, prvom Kupu, 1971., o zlatnoj generaciji, osamdesetima, devedesetima, o Torcidi...
U filmu govore igračke legende Bilih Vladimir Beara, Petar Nadoveza, Jurica Jerković, Ivica Šurjak, Ivan Buljan, Dragan Holcer, Vilson Džoni, Tomislav Ivić, Ivan Gudelj, Blaž Slišković, Aljoša Asanović, Alen Bokšić, Igor Štimac, Slaven Bilić i mnogi drugi.
Saznajte nepoznate detalje o njihovim karijerama, poput podatka da su četrdesetih i pedesetih godina prošloga stoljeća nogometaši tjedno bili plaćeni kilogramom mesa, o antologijskim utakmicama, o uspjesima i neuspjesima...
Ne propustite priču o ljubavi prema balunu, samo na HTV-u!
"Glavu u balunu" snimala je osmeročlana ekipa HRT-a, na čelu s urednikom i redateljem u Dokumentarnom programu Mladenom Ćapinom.

Trajanje: 82 min.
Scenarij: Mladen Ćapin
Snimatelj: Mak Vejzović
Redatelj: Mladen Ćapin
Produkcija: HTV
Urednik Dokumentarnog programa: Ninoslav Lovčevi
Sergio is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2011, 11:03 PM   #763
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

amo, amoooooo

nemošdočekat1950
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2011, 11:19 PM   #764
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

totalni offtopic jbga ... iskreno ka i ovo mlacenje prazne slame o dinamu i mamicu

gledan sad Danska-Engleska i dres engleza (bilo plava kombinacija ka nasa) mi izgleda jebeno dobro ... a i njima je sponzor Umbro ... koji qrac mi nemamo takve dresove

Old 09-02-2011, 11:32 PM   #765
BenficaSplit
Senior Member

BenficaSplit's Avatar

BenficaSplit is on a distinguished road

http://www.facebook.com/pages/Ajmo-d...33941943338664
BenficaSplit is offline   Reply With Quote
Old 10-02-2011, 08:48 AM   #766
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Hajdukovac-RI is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
totalni offtopic jbga ... iskreno ka i ovo mlacenje prazne slame o dinamu i mamicu

gledan sad Danska-Engleska i dres engleza (bilo plava kombinacija ka nasa) mi izgleda jebeno dobro ... a i njima je sponzor Umbro ... koji qrac mi nemamo takve dresove

I Vrancuzi imaju takve. A valjda Fio nije uspio dogovorit
Old 10-02-2011, 09:08 AM   #767
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

Quote:
a ko je Hajduk ?!
OK, znao sam točno kako ćeš odgovorit, al ja sam barem tu dosljedan, naime nisam dobar kao ti u quotanju, a i da ne citiram samog sebe, ja sam ne baš tako davno, o našem trustu mozgova ( Grbić, Sapunar, Rico, Livaja....) napisao da ONI NISU HAJDUK !!
a na tvoje veselje, Mamić danas je agregat...
i tu je razlika...
a ti si pametn, pa ne znam zašto se praviš "mutav" i "čorav", te da ne vidiš tu nebitnu razliku
Old 10-02-2011, 09:21 AM   #768
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
Originally Posted by aleština View Post
ja sam ne baš tako davno, o našem trustu mozgova ( Grbić, Sapunar, Rico, Livaja....) napisao da ONI NISU HAJDUK !!
a na tvoje veselje, Mamić danas je agregat...
i tu je razlika...
a jbga OK ti se reka da je ovi dinamo a ovi nisu Hajduk jos da objasnis bilo bi super pa cu se i ja rado slozit s tobom ... zasto ovi "nasi" ne mogu a ovi "njiov" moze ... jel po godinama radnog staza ili kako to gledamo ko je ovi oni ... dok motan novi ovi

i da se vratim na moj prvi post s naglaskom na ovo tvoje danas
Quote:
opet se bavite jeftinim aktualnostima ... raznim Grbicima, Sapunarima, mamicima a zaboravljate da 13og Hajduk slavi 100 godina
a imas pravo previse san se pocea quotat jos malo pa cu pocet govorit ka Tomislav Mercep pa obecajen da je ovo moj zadnji (isti ka i prvi ) post na ovu temu ... jedino ako me Vokri opet ne povuce za jezik
Old 10-02-2011, 09:31 AM   #769
maith an fear
Senior Member

maith an fear's Avatar

maith an fear is on a distinguished road

Baš san se evo jutros probudija sa nekin nemiron u želucu i na putu do posla vidin da ima sve više zastavica po gradu (bolje da sad ne komentiran da službeni Hajduk ima najmanje veze s tin, jer ću se samo snervat) pa san jutros odlučija malo manje radit, a malo više se posvetit Hajduku, odnosno jedinom dobrom šta je od Hajduka ka dobrog europskog kluba ostalo - a to su uspomene. Pa evo, svi ste to sigurno vidili milijun puta, pa možete još jednom, 50000 ljudi - Hajduk - Torino - Baka:
Old 10-02-2011, 09:52 AM   #770
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
Kaže Šurjak kako se iz svojih igračkih dana najradije sjeća pobjeda nad Partizanom i Crvenom zvezdom, te velikih europskih trijumfa.

- Sjećam se velikih pobjeda nad Partizanom u Beogradu, 6:1 (1976. godine, op. a.) i 4:0 (1981., dva gola Šurjaka). I nad Zvezdom je bilo velikih i lijepih pobjeda. Rado se sjećamo i pobjede 4:1 nad Saint-Etienneom i 2:0 nad PSV-om, no, na žalost, oba smo puta eliminirani u uzvratima. Šteta, u Europi smo uvijek bili blizu, igrali smo i polufinale Kupa kupova s Leedsom 1973., i tada smo tijesno ispali.
toliko o rivalstvu

lipi dresovi na videu,a ni Bakin gol nije loš

NIMA DUŠA ONO ŠTO JE SNILA,DALMACIJA ZASTAVU RAZVILA
rezervirano is offline   Reply With Quote
Old 10-02-2011, 10:49 AM   #771
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
Originally Posted by rezervirano View Post
toliko o rivalstvu
ako je i bilo tako do 90te a nije jer uvik je ta utakmica imala svoju tezinu ... nebi bilo korektno zanemarit zadnjih 20 godina Hajdukove povijesti i ignorirat Mikijev gol a sa druge strane Jelicic i Novakovic ... pa Stipina utakmica zivota i onih 1:1 koji vride ka 3 osvojena prvenstva ... pa Ceko za 3:2 ... pa demonstracija sile nakon nesretnog ispadanja od Rome ... pa Ronaldo iz Turcinovica sa ona dva gola ... ipak je to 1/5 od tih prebogatih 100 godina

a evo i popisa na kojem smo se nasli lani ... Real Madrid - Barcelona, Liverpool - Manchester United, Milan - Inter, Celtic - Rangers, Galatasaray - Fenerbahce, Borussia - Schalke, Benfica - Porto, Liverpool - Everton, Boca Juniors - River Plate, Olympiacos - Panathinaikos, Flamengo - Fluminense, Roma - Lazio, Arsenal - Tottenham, Benfica - Sporting, Dinamo - Steaua, PSG - Marseille, Al Ahly - Zamalek, Ajax - Feyenoord, Crvena Zvezda - Partizan, Hajduk - dinamo
Old 10-02-2011, 11:11 AM   #772
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

rezervirano will become famous soon enoughrezervirano will become famous soon enough

Quote:
... nebi bilo korektno zanemarit zadnjih 20 godina Hajdukove povijesti

zadnjih 15 bi najradije prispava,da se ikako moglo

no odnos između Hajduka i dinama nije rivalstvo,barem ne rivalstvo u onom pozitvnom,natjecateljskom i sportskom duhu,zadnjih 20g. to je demonstracija sile od strane dinama,vlasti,sudaca u kojem je najmanje bitna bila sportska komponenta,jer su čelni ljudi dinama imali fetiš na titule,a predstavnici takvih/og kluba/ova, nisu, po mom skromnom sudu dostojni velike fešte

isto tako ni HNS nije zaslužio pozivnicu zbog svega što je uradio na štetu Hajduka posljednjih godina,i od ljudi koji predstavljaju Hajduk očekujem da prestanu s kvazi uljudbom,finim manirama i skidanjem gaća,od njih očekujem da kao Frane Matošić odu u savez i "kupe dva deka poštenja" i jasno daju do znanja da oni koji godinama rade na štetu Hajduka nisu dobrodošli

Old 10-02-2011, 11:25 AM   #773
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

jebo vas dinamooooooo.

Amo svi skupa:

TOTALNO SAN PUKA
100 GODINA HAJDUKA
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 10-02-2011, 11:36 AM   #774
neven
Senior Member

neven is on a distinguished road

"Sramotna proslava
Kad se u mom i svakom drugom selu selu slavi svetac zaštitnik dernek je neizbježni segment organizacije. Predsjednik mjesnog odbora u dogovoru s viđenijim seljanima odredi gdje se ima staviti vrtuljak, gdje će biti štandovi s đinđama, između koja će se dva kandelabra razapeti tiramol sa zastavicama, koliko će se janjaca zavrtjeti, tko će hladiti pivo, a tko regulirati promet. On sam će pak obaviti razgovor s fratrom da skrati malo propovijed i da produži korak u procesiji. A predsjedniku lokalnog Kulturno umjetničkog društva dat će zadatak da osigura kulturno-zabavni program. Tko će ojkati, neka ojka, ali red ja da se u selo dovede i neko poznatije ime. Idealan bi, recimo, bio Jasmin Stavros. Priča se da zna napraviti dobar štimung. A i ne traži novac unaprijed, nega kulturno čeka da obavi svoj umjetnički dio, pa da mu se dade postotak od onoga što je zarađeno. A zaradi se jer nitko ne žali kad je dernek u pitanju. Pogotovo oni koji u rodni kraj iz daleka svijeta dođu, pa s kričavim sakoima i okašima razgrću svjetinu kako bi iz prvog reda promatrali spektakularni vatromet kojega su sami selu donirali. I preko granice ispod rezervne gume prošvercali.

Kad ovih dana prošećete Splitom kao da ste na dernek došli. Zastavice i đinđe vise sa svakog kantuna, janjci samo što nisu nataknuti, pivo se već naveliko pije, a i Stavros će, ne vodite brigu, zapjevati. Priča se da zna napraviti dobar štimung. S popom je razgovor već obavljen, klasične procesije neće biti, ali će zato biti vatrometa. Spektakularnog, nega!

Proslava Hajdukova stotoga rođendana pretvorena je u najobičniji seoski dernek. Veselicu koja imponira tek onima što hranu jedu prstima, a mast iznad usana brišu rukavom. Onima koji nikuda ne idu bez upaljača. Jer kako bi inače pivu otvorili. Onima što iz ruku ne ispuštaju ključ od auta. Jer čime bi inače uši čačkali.

Proslava stotoga rođendana najslavnijega sportskog kluba u državi odvija se na sramotan način. No, grad kojemu su za kolektivni orgazam dovoljna Jelena Rozga i njene pjesme bez gaćica i mozga ništa drugo nije ni zaslužio. Gradom u kojega su 1911. godine prvu loptu donijeli intelektualci sto godina kasnije zavladali su neandertalci.

Poljud će u nedjelju 13. veljače biti pretvoren u gumno. A balegu, bojim se, još godinama neće imati tko skupiti." by Vinko

POTPISUJEM, POTPISUJEM,POTPISUJEM,POTPISUJEM
neven is offline   Reply With Quote
Old 10-02-2011, 11:38 AM   #775
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
Originally Posted by rezervirano View Post
zadnjih 15 bi najradije prispava,da se ikako moglo
oni najstariji bi vjerovatno isto napisali i za sezdeste ... al to je naša povist tako je to bilo ... Hajduk zivi vjecno sta bilo da bilo

evo nas i Vinko pocastio svojim osvrtom na proslavu koja se jos nije ni dogodila ... bice i on cita ovi forum
Old 10-02-2011, 11:38 AM   #776
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Pretjerao je
Old 10-02-2011, 11:39 AM   #777
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Quote:
oni najstariji bi vjerovatno isto napisali i za sezdeste ... al to je naša povist, tako je to bilo ... Hajduk živi vječno, šta bilo da bilo

evo nas i Vinko pocastio svojim osvrtom na proslavu koja se jos nije ni dogodila ... bice i on cita ovi forum
Poslije 60-ih su došle 70-e. Dobro onda, naše desetljeće je krenulo
Old 10-02-2011, 11:40 AM   #778
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
Originally Posted by Hajdukovac-RI View Post
Poslije 60-ih su došle 70-e. Dobro onda, naše desetljeće je krenulo
a sta ja pisen ode cilo vrime
Old 10-02-2011, 11:40 AM   #779
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Quote:
a sta ja pisen ode cilo vrime
Ne znam, tebe i rezerviranog baš i ne čitam
Old 10-02-2011, 11:43 AM   #780
rezervirano
Goran Rubil

rezervirano's Avatar

Quote:
Originally Posted by baRBa View Post
TOTALNO SAN PUKA
100 GODINA HAJDUKA

pisma je bolest teška

Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules