[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 13-02-2011, 12:15 PM   #881
Torcida Kr
Senior Member

Torcida Kr's Avatar

Torcida Kr is on a distinguished road

Hajduče sritan ti 100. rođendan! S tobon san se radova, s tobon san tugova, s tobon san se smija, s tobon san plaka. Ali uvik je u mom srcu, i u mojoj duši, bila ona uzrečica - HAJDUK ŽIVI VJEČNO!

SRITAN TI 100. ROĐENDAN NAJDRAŽI KLUBE!
Torcida Kr is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2011, 06:25 PM   #882
ghost rider 76
Junior Member

ghost rider 76's Avatar

ghost rider 76 is on a distinguished road

pozz
jel se tko sprema na to slavlje...

Hajduče sretan ti 100-ti rođendan...

Last edited by pegula; 13-02-2011 at 10:49 PM.
ghost rider 76 is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2011, 06:43 PM   #883
Sergio
Senior Member

Sergio's Avatar

Sergio is on a distinguished road

E noji glumci (t.j.)igraci!Jeba van pas mater vama i upravi .Uskoro mi je 50 godin a ova sramota me prati vec dugo!Ona gostovanja vlakon u Beograd i Zagreb i Mostar nikad necu zaboravit! To je bio HAJDUK i Ponos ! A i kada je bio igracki kadar oslabljen ostali su to nadoknadili ! A vi ste kurac od igraca i kurac od uprave !!!Da ni bilo Torcide,ni od ove proslave nebi nista bilo!!
A vi stoko jedna iz uprave ,lizite guzicu Mamicu kao i jucer Markovicu kod podjele pokala u Bilom salonu.
Slavia se bori za opstanak u svojij ligi.Zelim im da to i ostvare!!!!
Sergio is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2011, 06:58 PM   #884
jerkovac
Senior Member

jerkovac's Avatar

jerkovac is on a distinguished road

večeras u 21:50 na HRT 1 dokumentarac Glava u balunu o 100 godina Hajduka pa ako jema ko trijezan i opremu da snimi pa na yuotube metne
Old 13-02-2011, 08:22 PM   #885
dino95os
Senior Member

dino95os's Avatar

dino95os is on a distinguished road

snimit ce netko na WarezHR, pa cu kopirat tu linkove, kazu da nevjeruju da ce bit prije utorka :/
Old 13-02-2011, 08:50 PM   #886
Tradicionalist
Senior Member

Tradicionalist's Avatar

Tradicionalist is on a distinguished road

ja san se totalno ispuva...i razočara. Očekiva san danas zdušno navijanje svih ljudi barem na sjeveru a ono atmosfera nula, igra nula, rezultat sramota. Koreografija jedina pozitivna strana. Kako san zadnjih dana bija cili u euforiji (koreografija, ukrašavanja, grafiti...) možda san se zasitija, ispuva se ka balun...a još u petak san se tresa od nervoze iščekivanja
Old 13-02-2011, 09:05 PM   #887
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

razocaran,malo je rec

da mi neko moze i ovi dan pokvarit
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2011, 09:47 PM   #888
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

sretan rodjendan najdrazem klubu, Torcida stvarno na visini zadatka u sto valjda nitko nije ni sumnjao.

a sto rec o igri i igracima. necu govorit da sam razocaran, jer nisu pokazali nista novog. obrana je i dalje smijesna, subasicu ispadaju lopte, ne zna se postavit, dobija gol u svoj kut.
vezna linija borbena ali jednostavno neznaju nista odigrat, mislio sam da ce onaj andrijasevic nesto vise pokazat, ali sta reci o veznjaku koji ima vise krivih nego tocnih dodavanja. manje pricat po novinama a vise radit, sto vrijedi i za ostale.
tomasov ponovno neprimjetan, anas promasuje prazne golove, oremus borben kao i uvijek, jozinovic upola manje inteligentan nego strinic. i ostaje nam vukusic koji nije nista kriv jer jednostavno mu nema tko dat loptu. trebotic zna igrat ali i on se izgubi medju svim tim "znalcima" u sredini. dakle, sve sto smo vec vidjeli i sto smo znali. ono sto me najvise razocaralo je to da se uopce ne vidim nikakav vucevicev rukopis u toj igri, nema paseva, nema brzog rijevanja lopte i drzanja rasporeda, pa se covjek zapita sto su to oni radili na tim pripremama. isto tako su se mogli i po marjanu zajebavat.
nista, ocekuje nas puno mucenja i gubljenja zivaca u ovih 12 utakmica.
Old 13-02-2011, 09:53 PM   #889
Mauser
Senior Member

Quote:
Jurica Buljat: U prvih 15 minuta smo igrali bolje od njih (!!!???, opa. a.), a onda smo primili gol iz slobodnog udarca. To nas je presjeklo, a potom smo pali u igri.
sta rec...
Old 13-02-2011, 10:03 PM   #890
zoranvulic
Senior Member

subasic nije primio u svoj kut,vec priko zivog zida
Subasicu je veca greska kada je zapliva malo prije toga na nabacaj s desne strane

ja onog jozinoivca nemogu podnit..da je dijete iz limaca stavit ne bi ga toliko prolazili ko sta njega prodje svako ko to pozeli,izigraju ga..
oremus se nezna postavljat,ali barem na brzinu i borbenost nesto izvuku

jonjic je bio talentirano dijete,a danas igra ko majmun na terenu,ispada,napucava itd
ali to je klasika u nas da sve razjebemo sta valja

ticinovica nema na karti svijeta,nestao

anas se boji dati gol!
Old 13-02-2011, 11:55 PM   #891
DelmatST
Senior Member

DelmatST's Avatar

DelmatST is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Mauser View Post
sta rec...
Pa bili smo bolji 15 minuta, dobro je reka.
Samo je žalosno koliko kratko...
Old 14-02-2011, 12:00 AM   #892
Švabo
deutschtürke

Švabo's Avatar

Švabo has a little shameless behaviour in the past

sretan rođendan Hajduče.... sinoć smo dobili i po tamburi radi tebe od budaletina, al i to je život....

sinoć ona bakljada, nešto šta se vjerojatno nikad neće ponovit, ono je stvarno vridilo doživit..... utakmica, sama koreografija i to, koreo fantastična, navijanje jako slabo ili nikakvo, ali vjerojatno malo šta je rekao kolega ispuhivanje više od svega ovoga prošlih dana.....

a one šupčine i pičkice šta su nam skoro uspili sjebat proslavu potirat na maraton do Svetog Filip i Jakova pa da malo nauče šta su ljudi u Dalmaciji misec dana sami radili za svog Hajduka a ti prokleti kurvini sinovi ni za plaću od ko zna koliko tisuća eura ne mogu dobit zadnju momčad češkog prvenstva i s cilim stadionom i milijun navijača iza njih

majku im jebem, tu su utakmicu trebali dobit sa 5 igrača sa slomljenim nogama, a oni cigani šetuckaju po terenu.....

ma Hajduk ne postoji, postoji samo Torcida i svi ostali navijači Hajduka i to je to, ostalo je samo to ime i ništa drugo......
Švabo is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2011, 12:02 AM   #893
pc_arhe
Junior Member

pc_arhe is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by jerkovac View Post
večeras u 21:50 na HRT 1 dokumentarac Glava u balunu o 100 godina Hajduka pa ako jema ko trijezan i opremu da snimi pa na yuotube metne
Quote:
Originally Posted by dino95os View Post
snimit ce netko na WarezHR, pa cu kopirat tu linkove, kazu da nevjeruju da ce bit prije utorka :/
Ma koji utorak
Već sam stavio prva dva dijela na youtube:
Valjda će stiće se sve uploadati preko noći.
A sutra ću uploadati i cijeli film u komadu, za one koji ga žele imati u arhivi, na Megaupload.
pc_arhe is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2011, 12:08 AM   #894
Mauser
Senior Member

Quote:
Originally Posted by zoranvulic View Post
subasic nije primio u svoj kut,vec priko zivog zida
Subasicu je veca greska kada je zapliva malo prije toga na nabacaj s desne strane
ma govorim za drugi gol gdje mu lopta prolazi par centimetara od glave, slicno kao i protiv dinamo b. u prijateljskog a on stoji ko kip. sjecam se da su mu nekad takve obrane bile specijalnost.
a kod slobodnjaka je stajao jako lose, dobro da nije drugu stativu u zagrlio, no ajmo rec da nije kriv, ali se sam doveo u situaciju da moze samo gledat loptu.
Old 14-02-2011, 12:10 AM   #895
zoranvulic
Senior Member

ma ko ce branit drugi gol,ja sma covjeku zapljeska iz fotelje

mene vise brine sta Andrijasevic ima vise krivih dodavanja,Jonjic je djelovao kao kakav pioonir,Tomasova nema,Anas se boji zabit gol
Old 14-02-2011, 12:36 AM   #896
zoranvulic
Senior Member

subasic 5..ali vise njega ne krivim,vec trenera vratara,3 godine je u Hajduku nezna izac na balun,pa koji k.. radite na treningu vratara??? ostalo je u redu,kod golova nemocan

oremus 6.5..ne zato sta je nesto odigrao,vec sta mi je zao vidjet da se zrtvuje,ispada,vraca se,uklizuje,trci naprijed,umre na terenu
a uzalud,ali eto kada upravi ne treba bek,ok!

jozinovic 2..stari moj..ja se kladim da na 20 metara od njega je brzi svaki igrac u HNL-u!! pratim ga 4 utakmice,posebnu paznju,masu netocnih dodavanja,nijedan dribling,nijedan koristan centarsut,2 puta dodje do zone centarsuta!!

maloca 6..nisam primjetio nesto lose,nesigurno kao i uvijek,ali prolazno,nije se isticao glupostima

buljat 5.5..iz njegovog prekrsaja gol iz slobodnog,mislim sta reci kada je od Hajudkovih igraca lopta najvise u njegovim nogama!,zalosno!

ljubicic 6.5..po meni najbolji na terenu,bilo ga je svuda,borio se,malo pretjeruje u silini prekrsaja,ali mislim da je on ubacio anasu za mrtvu sansu

andrijasevic 5.5..jako dobro se zagradi,promjeni stranu,ali puno previse netocnih dodavanja,paseva,ali najmladji je,prve seniorske utakmice pa ga necu kudit,popravit segment predaje lopte

trebotic 5.5..previse je poceo drzat loptu,previse dodira s njome,ali i takav najopasniji nas igrac,sa dvi dobre dubinske lopte,kad aje Anas lose reagirao,jednostavno zna napraviti promjenu,zna odigrat,zna dat finu loptu,jedan dobar udarac nakon kornera..ali ocekujem vise

tomasov 4..konkretnosti sinko moj nemas!

anas 3..sta reci o covjeku koji se boji gol zabit..dva puta na 5 metara,a nema gram samopuzdanja
sjeti se Djebura iz Aeka kako je pucao golmanu u glavu,e tako se puca iskosa sinko dragi,a ne u pod!
na 4 metra u praznu branku se usrao ubacit loptu

vukusic 5..trudi se,ali nece to biti dobro ako ovako nastavimo igrat

Jonjic 3..izgubljen,napucavanja,neznam sta je s njime,ali ili je upao u neku krizu glave ali nema vise poleta kod njega

Vucevic 1!!

sinko ako ne ide! onda pogledaj profil igraca i igraj 4-3-1-2! i nemoj pametovat!!!

imas obranu

imas dva zandja vezna cistaca-bulku ili ljubicic
imas tri vezna andrijasevic,trebotic,k.ljubicic

imas dvi poluspice-anas,tomasov

i 4 napdaca-sacer,vukusic,ahmad,cop

znaci onda to i osjeti i odigraj!!

ljubicic(bulku)

andrijasevic/trebotic k.ljubicic

tomasov/anas

sacer/anas/ahmad vukusic
Old 14-02-2011, 01:49 AM   #897
Faca
bavo Aduk :)

Faca's Avatar

Faca has disabled reputation
Send a message via ICQ to Faca

Kako je kasno nisan sredia slike za ovdi evo van link na slike sa facebooka.

Faca is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2011, 07:12 AM   #898
Faca
bavo Aduk :)

Faca's Avatar

Faca has disabled reputation
Send a message via ICQ to Faca

Evo dubrovačka bakljada u velikoj rezolzuciji za stavit na desktop:

Faca is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2011, 08:54 AM   #899
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

Jutro ljudi,

ka prvo da se ispričam, jerbo san u procjeni posjeta poljudu falija, i to debelo....

Ka drugo, noć sa subote na nedilju, i prizor koji se onda vidija ( a iman tu sriču, ili nesriću da ima par godina živim na Kili, i jedna od rijetkih prednosti toga je fantastičan pogled na grad, te sve okolo, Solin, Kaštela, Podstranu, Kozjak, Mosor...) je vjerovatno neponovljiv...
ne znan više koju rič izvuć za opisat ono....
Ono šta sam sinoć sinja, listajući malo neke portale, forume, je da i navijaći drugih klubova su nam skinili kapu do poda,( posebno su me se dojmili komentari od npr. nekih pripadnika Armade ), jer nisi mora bit hajdukovac da ostaneš bez pameti kad vidiš ono ČUDO !!

Jučer, lip ambijent, lipa koreografija, navijanje samo na momente odlično, al uglavnom kao i igra Hajduka, mlako....
Ostajem pri onom svome, a to je da Vučević nije trener ( još uvik ) za Hajduk....je gospodin, je čovik na mistu, ali nekako se ne mogu otet dojmu da mu fali "ono nešto", jel to iskustvo, hrabrost, ili taktička zrelost, ne znam...
Igrači.....a šta reći na njih...100 godina kluba bogate povijesti, pun stadion, a oni ka muve bez glave, bez borbenosti, srčanosti, ideje, bez dva točna dodavanja.....ko da ih je neko prisiliaj da moraju igrati.....
Svakako, mislim da nas čeka turobno proljeće, puno novih razočarenja.....
Ali iskreno, kad vidite ko nam vodi klub, imamo li pravo nadati se boljem ????
Old 14-02-2011, 09:40 AM   #900
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

i nema veze sta Hajduk nema veze.

Bravo za navijace!
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules