[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 17-12-2010, 09:42 AM   #1781
jerkovac
Senior Member

jerkovac's Avatar

jerkovac is on a distinguished road

ja mislin da je to nečiji plaćeni članak jer se već godinama stvara negativna atmosfera u novinama oko Hajduka i time ćeraju sponzori. Možda je povezano i sa nadolazećom prodajom dionica.
Old 17-12-2010, 10:40 AM   #1782
Duje_KH
PRODAJMO HRVATSKU

Duje_KH is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by rezervirano View Post
Manjak u prihodima-rashodima se odnosi na prvih 6 mjeseci poslovanja,a tada su na plaći u Hajduka bili Cernat,Aračić,Pelaić,Rodić,Jertec............... i rashodi su bili kudikamo veći nego li u drugoj polovici godine,o prihodima da
Ovi su igrali za džabe pa se ne brini
Old 17-12-2010, 11:04 AM   #1783
Mrky
Senior Member

Mrky's Avatar

Mrky is on a distinguished road

Ovaj Hajduk je čudo, jer s ovakvim fondom igrača izborit Europsku ligu i biti na -5 dinamu je ravno čudu...Svaguša i slične neznalice vrime je za odlazak, dok još nije kasno.
Old 21-12-2010, 12:44 PM   #1784
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Hajdukovac-RI is on a distinguished road

IVICA KRIŽANAC:Ovo je moj oproštaj s igranjem u inozemstvu, no uvijek sam bio navijač Hajduka. Mene nije teško naći i tko me bude trebao naći će me. Želju imam, ali mora se puno toga poklopiti. Srce je jedno, ali treba misliti i glavom. Klub mora definirati trener, vlasnik, kadar... Trebale bi se i poklopiti ambicije. Ne volim biti drugi.

Da imamo upravu, možda bi netko i razgovarao s njim
Old 21-12-2010, 01:05 PM   #1785
white boys 1950
Senior Member

white boys 1950's Avatar

white boys 1950 is on a distinguished road

bolje ništa....tražit če brdo para za jednu-dvi sezone a šta če pokazat na terenu naravno ništa ka i puno njih šta dođu završit karijeru tu....
da on može igrat igrabi on i reprezentaciji i u nekoj malo jačoj ligi....
Old 21-12-2010, 01:07 PM   #1786
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Trebao je lani doc, a ne sad. i jos se pravit pametan...
Ako ga dovedu predlazem da uz njega i Vejica jos vratimo Sabljica te osposobimo Zivkovica, Tudora, Miladina i za naprid Popaja i Jeličića ako tidne odigrat polusezonu?
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2010, 01:29 PM   #1787
anonymous69
Senior Member

anonymous69 is on a distinguished road

Ne treba nam sad na zimu niko, nego dat sansu Jonjicu, Andrijasevicu, Ticinovicu ....
anonymous69 is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2010, 03:06 PM   #1788
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

jeste li vi normalni?
pa krizanac nije vejic pobogu, on je kudikamo veci profesionalac i bolji igrac i sigurno jos 2 godine moze odigrat na vrhusnkom nivou.
covjek nam se ponovno sam nudi i ja ne znam sto bi on vise morao napraviti da netko sjedne s njim i razgovara.
naravno, ne kazem da mu treba dat 500k po sezoni, ali ne treba ni trazit da igra besplatno.
po meni mu treba ponudit placu u najvisem rangu Hajdukovih igraca, dakle oko 300k eura godisnje s tim da se obavezno potpise 1+1.

i ne kuzim zasto sad vlada takva letargija i zasto bi trebali igrat s "juniorima" ostatak prvenstva. klub je napravio golemi iskorak ove godine igranjem u europi i tocno smo vidjeli sto nam fali. mogu i ja sad pricat da dinamo ima logistiku i da su vec 99% prvaci, ali nisu nam samo oni krivi za to, nego i mi sami prosipanjem bodova po puli,karlovcu i slicno.
nama trebaju kvalitetna pojacanja uz koja ce i ovi mladi igraci moci vise naucit i morat ce i sami biti bolji da izbore svoje mjesto.
Old 21-12-2010, 03:10 PM   #1789
shaka_zulu
Ku-Klux-Klan

shaka_zulu is on a distinguished road

Znači kad nam se nudi igrač poput Križanca nećemo ga uzet jer je "star i dolazi jer nema di igrat", al zato ćemo za dva miseca jebat mater upravi šta nisu doveli nikoga i šta nan stopere igraju panjevi

tipićno ST stanje uma

Uzimaj ga dok se nudi, nema priče. Pa on bi za "repku" triba igrat u prvoj da Bilić nije debil
shaka_zulu is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2010, 03:16 PM   #1790
Mauser
Senior Member

on je rekao zbogom "repki" i to mi je jos jedan veeeeliki + kod njega.
a ak se netko sjeca imao je muda reci bilicu sto ga ide prije 2-3 godine.
ne samo da bi dobili kvalitetnog i iskusnog stopera, vec bi dobili i vodju na terenu s mudima.
Old 21-12-2010, 03:37 PM   #1791
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Hajdukovac-RI is on a distinguished road

Prije: hoćemo javni natječaj i Križanca
Sad: sve su to mućke i šta će nam Križanac...

Hajduk stvarno ima posebne navijače
Old 21-12-2010, 03:44 PM   #1792
white boys 1950
Senior Member

white boys 1950's Avatar

white boys 1950 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Mauser View Post
jeste li vi normalni?
pa krizanac nije vejic pobogu, on je kudikamo veci profesionalac i bolji igrac i sigurno jos 2 godine moze odigrat na vrhusnkom nivou.
covjek nam se ponovno sam nudi i ja ne znam sto bi on vise morao napraviti da netko sjedne s njim i razgovara.
naravno, ne kazem da mu treba dat 500k po sezoni, ali ne treba ni trazit da igra besplatno.
po meni mu treba ponudit placu u najvisem rangu Hajdukovih igraca, dakle oko 300k eura godisnje s tim da se obavezno potpise 1+1.

i ne kuzim zasto sad vlada takva letargija i zasto bi trebali igrat s "juniorima" ostatak prvenstva. klub je napravio golemi iskorak ove godine igranjem u europi i tocno smo vidjeli sto nam fali. mogu i ja sad pricat da dinamo ima logistiku i da su vec 99% prvaci, ali nisu nam samo oni krivi za to, nego i mi sami prosipanjem bodova po puli,karlovcu i slicno.
nama trebaju kvalitetna pojacanja uz koja ce i ovi mladi igraci moci vise naucit i morat ce i sami biti bolji da izbore svoje mjesto.
jesmo normalni smo,sva srića da ti s njin treniraš pati znaš koliko on još može igrat pa da može igrat igra bi za reprezentaciju, čovik sam kaže da ga bole leđa i da ne može više igrat..,
oče li se možda šta prominit dolaskom njega,oče li možda stići dinamo??
Old 21-12-2010, 03:57 PM   #1793
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

mogu samo reci strasno
ovaj covjek da nista ne odigra treba doci u Hajduk
jer ima svoj stav,ima muda reci kako je i sta je
Hajduk ugovorom moze se osigurat,odigrana utakmica 5 tisuca €,i placa od 200.000 €,pa toliko placamo 3 godine starijeg Vejica koji nicim ne pridonosi poboljsanju Hajduka!
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2010, 04:15 PM   #1794
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Da je zabio autogol onda mozda , ovako nema potrebe ni smisla. Sve sta je htio je napravio u karijeri. Ima veliku zelju zaigrat u Hajduka ali pitanje je njegova motiva za hebavat se po ledinama HNL-a. Iduce kvalifikacije u euro kupove su predaleko. Bojim se da bi ih vise odigra u omisu na Fosalu negu na Poljudu
Ali njegov se dolazak moze promatrat i kao Sticin upliv na Hajduka...

P.S. Maloca je za njega AVIJON!
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2010, 06:43 PM   #1795
jsucic5
Senior Member

jsucic5's Avatar

jsucic5 is on a distinguished road

moje mišljenje je da treba pokušati.. naravno treba se više stvari poklopiti kako i on sam kaže.. ne smije mu se davati neka luda lova s obzirom na goidine i naravno 1+1.. a onda, jedna pogreška u kupovini više ili manje.. imamo ih ionako ohoho, ovu nećemo ni osjetiti. . ali mogao bi biti dobar, ima autoritet, ovim mladim mulcima će sigurno očitati koji put bukvicu, ima medjunarodnog velikog iskustva, igrao je i osvojio sve živo i Hajdukovac je. ali kad malo razmislim, to sve je bio i Tudor.
Old 21-12-2010, 06:51 PM   #1796
Mauser
Senior Member

a jeboga led, ak cemo razmisljat na nacin "pitanje jel se njemu da igrat po HNL livadama" onda mozemo stavit kljuc u bravu sto se tice profesionalnog nogometa i nek igraju juniori ili poluprofesionalci.
pola ovih mladica u koje se kunete i kojima bi vi dali sansu lade jaja protiv istre,cibalije i slicnih i sad ste se nasli krizanca prozivat koji je veci profesionalac od svih njih zajedno. i pustite te price o ledjima, da je covjek invalid sigurno ga rusi nebi placali i trazili da produzi ugovor prije 2 godine.
ja barem tvrdim i mislim tako da je krizanac covjek od rijeci i da se s njim moze dogovorit da igra koliko moze i ako moze i da bude adekvatno placen, jer ne vidim zasto bi se on vise morao uopce trudit nesto zbog love jer je ima dovoljno.
da nemoze igrat vise nogomet sigurno se nebi ni nudio Hajduku.

i da, ja jos uvijek vjerujem da je -5 dostizno, tj. barem mi zbog sebe i zbog kluba moramo pokusat pobjedit svih 12 utakmica jer smo kvalitetom jaci od svih u ligi osim naravno dinama.
Old 21-12-2010, 10:15 PM   #1797
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

Kerum dao ugovor Vucevicu,a sutra ce prodat dionice kluba
pa koja je to budala,di to ima,nezna se vlast a covjek unaprijed odlucuje

pozdravljam Vucevicev izbor ljudi
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2010, 10:46 PM   #1798
ELESSAR
Senior Member

ELESSAR's Avatar

ELESSAR is on a distinguished road

Vučevića za šefa i menađera(ko u premiershipu) i neka on odluči triba li mu križanac, a ne kafići i forumi... jer ako će oni odlučivat, onda vratimo svagušu, a štimca za trenera

Samo stručne osobe nam tribaju, a takvi će znat ko im triba ko ne triba, i šta će s njima! u ovakvom hajduku bi i messi i c.ronaldo zaboravili igrat balun
Old 21-12-2010, 10:55 PM   #1799
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

Po meni Križanac itekako ima mista u ovakvom Hajduku, a i sigurno bio bio manja opasnost za vlastitu obranu, od npr. naših stopera, inače rekordera po broju penala u ligi UEFE-e....
Naravno, ne ni slučajno za cifru kao npr. i moj brat također u agregatu, i stoga zašto ne pokušati ga dovesti, a priče da će uzest misto mlađem , perspektivnijem stoperu, ja vas pitam, kojem ????
Vejiću, Maloči, Buljatu ?????
Old 21-12-2010, 11:10 PM   #1800
Mauser
Senior Member

buljat i jonjic mogu samo profitirat uz njega i naucit nesto.
za buljata mislim da jos ima nade, jer on je dobar dok ima pored sebe nekog iskusnog i kvalitetnog, dok za malocu ja mislim da nema nade.
jedino da od njega napravimo beka zbog brzine koju posjeduje, ostalo je zaliboze.

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules