[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hrvatski sport

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 08-10-2006, 08:33 PM   #21
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

utakmica...sve smo znali unaprijed samo nismo znali sa kolikom razlikom ćemo dobiti..nek mi neko kaže oli je klasnić musliman???? ( obratiti pozornost na mot učinjen posli datog goala )

navijački puk...uglavnom muk, kazalište "svetice", bacači pomorskih signalnih sredstava aktivni a obzirom da zagreb nema mora osim nešto umjetnog za pretpostaviti je tko su bacači plamenova ( ) i sasvim je jasna poruka upućena prvenstveno gospodi i drugovima iz svečane lože:
(da citatiramo i parafaraziramo..), baklje naše koštat će živce vaše, he he he...
i neka će....!!!! jer gadljivo je ovo gledat, ne našu reprezentaciju već mjesto odigravanja...
i bože mi oprosti, al ono "u boj u boj - za narod svoj" mi je išlo na jetru, jer bilo je to tipično dinamo !..pa drugi dil stadiona zakrešti zagreb...ma ufff, neka ih..neću se više obazirat na njih...

komentatori...srećom nisam gleda direktno nego evo sada snimku ( sinoć sam bio službeno spriječen ) pa gledam bez da se obazirem na njihove nebuloze...

prognoza ( )...sutra će se zadržati anticiklona i biti će hladnije. bura na jadranu.u kontinetalnom dijelu hrvatske sredinom tjedna očekuje se pad anglo-saksonske ciklone i stvaranje nove vatrene euforije.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2006, 08:45 PM   #22
majstor s mora
Senior Member

majstor s mora's Avatar

majstor s mora is on a distinguished road

Prognoze su se obistinile, dobili smo visokon razlikon 7-0. Od pojedinaca bi izdvojia Mladena Petrića, momak stvarno igra u impresivnoj formi. 4 gola su dobar poticaj za Engleze, a drago mi je šta je i Klasnić napokon zabija gol. Sad se triba okrenit Englezima koji dolaze bez ferdinanda i gerrarda
Old 08-10-2006, 08:51 PM   #23
BILI ANDJEO
Barba's Backup Boy

BILI ANDJEO's Avatar

BILI ANDJEO will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
srećom nisam gleda direktno nego evo sada snimku ( sinoć sam bio službeno spriječen )
domaćica

inače još jedna loša rep. utakmica.
broj ljudi, navijanje, raspored ljudi na sjevernoj tribini... sve je to bilo žalosno.
očito je svima jasno da se utakmica morala odigrati u varaždinu ili na nekom trećemu stadionu.
jedini koji su pokušavali stvoriti kakvu takvu atmosferu bili su kohorta i ultrasi, barem su tako djelovali. ultrasima još jedan plus za pjesmice po zg tramvajima
sve u svemu loše, izuzev par komičnih scena.
a sada, stand up....
BILI ANDJEO is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2006, 09:21 PM   #24
mcmanaman
englezski armadas

mcmanaman's Avatar

mcmanaman is on a distinguished road

Alo ljudi pozdrav, evo me nakon izvjesnog vremena, faks i bologna me inace izludjuju, ne mogu ni pit ni zajebavat se nego samo ucit, vrag neka odnese i prosvjetu i skolstvo i EU!!!!!!
Inace tekma je bila legendarna, sve sami rekordi, prva liga samo onaj Markovic nam ne treba, svaka cast Slavenu, samo da u srijedu dobijemo, makar i 1:0.
Old 08-10-2006, 09:33 PM   #25
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by mcmanaman View Post
Alo ljudi pozdrav, evo me nakon izvjesnog vremena, faks i bologna me inace izludjuju, ne mogu ni pit ni zajebavat se nego samo ucit, vrag neka odnese i prosvjetu i skolstvo i EU!!!!!!
Inace tekma je bila legendarna, sve sami rekordi, prva liga samo onaj Markovic nam ne treba, svaka cast Slavenu, samo da u srijedu dobijemo, makar i 1:0.
pa ko te tjero u bolonju dok ti traju predavanja na faksu???
da si slušo znao bi..
Old 08-10-2006, 09:49 PM   #26
mcmanaman
englezski armadas

mcmanaman's Avatar

mcmanaman is on a distinguished road

Ma ovaj vrazji novi sistem me izludjuje, ali ja ostajem po starom i ako ne diplomiran do 2008. se moram ispisat!! I nema vise... A onim tempom kojim studiram prije 2010. necu zavrsit garant pa sad budi normalan... I jos sranja sa novim stanom....
Ali da se ne skrece s teme, cini mi se da ce nasa draga metropola lijepo zaradit od ulaznica za utakmicu s Englezima
Old 08-10-2006, 10:24 PM   #27
nostalgija
Banned

nostalgija's Avatar

nostalgija is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by mcmanaman View Post
Ma ovaj vrazji novi sistem me izludjuje, ali ja ostajem po starom i ako ne diplomiran do 2008. se moram ispisat!! I nema vise... A onim tempom kojim studiram prije 2010. necu zavrsit garant pa sad budi normalan... I jos sranja sa novim stanom....
Ali da se ne skrece s teme, cini mi se da ce nasa draga metropola lijepo zaradit od ulaznica za utakmicu s Englezima
većinu novaca koje HNS zaradi od ove utakmice odnijet će Marković i gospoda, a ostatak ćemo odnijet slovencima na pripreme u Čatež
nostalgija is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2006, 11:52 PM   #28
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

Hns pederi,nogomet ste sjebali....
Old 09-10-2006, 02:04 AM   #29
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

al pederi ne mogu nikako nešto sjebat jer oni ne jebu..oni SE jebu...
a ovi ni jedno ni drugo...amebe!
Old 09-10-2006, 08:37 AM   #30
Faca
bavo Aduk :)

Faca's Avatar

Faca has disabled reputation
Send a message via ICQ to Faca

JA neću komentirat o HNSu, pripremama u Čatežu koje su po meni čisti idiotizam (pa koji kurac imamo olimpijski centar na Bjelolasici) kad uvik svi idu u Deželu na pripreme. Ja ću prokomentirat baklje u terenu. Mislim to je živi primjer budalaštine djela navijača koji vjerojatno nemaju pojma koliko bi nam štete donjelo da je jedna baklja pogodina nekog igrača Andore ili Hrvatske, prvo utakmica se prekida, drugo kazna od -xx bodova ili diskvalifikacija sa prvenstva, treće zabrana igranja domačih utakmica ili igranje bez publike na sljedeći xx utakmica.. Mislim mrzim jebeni HNS sa tim što sve jebene utakmce stavlja u Zagrebu ali opet ne mrzim reprezentaciju da bi se ponašao kao bacači sa tribina (neznam tko je bacio niti me zanima). Molim boga da ih policija povata sve do jednog i da dobiju zabranu dolaska na stadion barem sljedećih 20 godina....

Faca is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2006, 08:42 AM   #31
Faca
bavo Aduk :)

Faca's Avatar

Faca has disabled reputation
Send a message via ICQ to Faca

Quote:
Originally Posted by nostalgija View Post
eto, kratki izvještaj, ocjene...
broj gledatelja: s obzirom protiv kog se igralo 4
navijanje: loša 2, navijalo se jako slabo, na trenutke je bilo dobro, čak se slabo pjevalo i dok je himna svirala...duboko sam razočaran i nadam se da ako u Zagrebu nema interesa za takve "male" utakmice, da će se ubuduće igrati u Splitu, Osijeku, Varaždinu...

za kraj...HNS pederi, nogomet ste sjebali!
Svi se mi možemo nadati da će se ovakve utakmice igrati van Zagreba, ali to će ostati samo na nadi kad govna iz HNSa sve stavljaju u Zagreb...

Faca is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2006, 08:46 AM   #32
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Dabogda ih UEFA kaznila s obvezom igranja 300 km dalje od Zagreba
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2006, 09:00 AM   #33
pegula
Banned

pegula's Avatar

pegula has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by baRBa View Post
Dabogda ih UEFA kaznila s obvezom igranja 300 km dalje od Zagreba
znaci Budimpesta
Old 09-10-2006, 09:18 AM   #34
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by pegula View Post
znaci Budimpesta
A di drugo?
Split ce dobit domacinstvo samo ako uleti kazna s igranjem bez publike.

Sta se tice kretenizma i gadjanja igraca sa sjevera nemam rijeci.
Old 09-10-2006, 11:37 AM   #35
BILI ANDJEO
Barba's Backup Boy

BILI ANDJEO's Avatar

Quote:
Originally Posted by Faca View Post
Ja ću prokomentirat baklje u terenu. Mislim to je živi primjer budalaštine djela navijača koji vjerojatno nemaju pojma koliko bi nam štete donjelo da je jedna baklja pogodina nekog igrača Andore ili Hrvatske, prvo utakmica se prekida, drugo kazna od -xx bodova ili diskvalifikacija sa prvenstva, treće zabrana igranja domačih utakmica ili igranje bez publike na sljedeći xx utakmica.. Mislim mrzim jebeni HNS sa tim što sve jebene utakmce stavlja u Zagrebu ali opet ne mrzim reprezentaciju da bi se ponašao kao bacači sa tribina (neznam tko je bacio niti me zanima). Molim boga da ih policija povata sve do jednog i da dobiju zabranu dolaska na stadion barem sljedećih 20 godina....
mislim da su oni itekako svjesni situacije u kojoj su se našli.
i uvijek će biti onih koji će ih podupirati i onih koji će ih kritizirati, ali više je važno da će dok je ovoga HNS-a biti i onih koji će baklje bacati sve dok...

pitanje je jesmo li spremni na diskvalifikaciju jednih kvalifikacijskih utakmica po cijenu promjena situacija u HNS-u.
ili smo toliko sebični da smo zadovoljni rezultatima hrvatske bez obzira tko je vodi, a o problemima ćemo pričati kada izgube, ili kada nas diskvalificiraju.
problema neće biti nakon poraza, ispadanja, diskvalifikacije, problem traje godinama, problem je sada.
Old 09-10-2006, 11:43 AM   #36
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

A da otmu avion i spucaju se s njim u pun Maksimir pa ce sjebat HNS?
Old 09-10-2006, 11:46 AM   #37
majstor s mora
Senior Member

majstor s mora's Avatar

majstor s mora is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Faca View Post
Ja ću prokomentirat baklje u terenu. Mislim to je živi primjer budalaštine djela navijača koji vjerojatno nemaju pojma koliko bi nam štete donjelo da je jedna baklja pogodina nekog igrača Andore ili Hrvatske, prvo utakmica se prekida, drugo kazna od -xx bodova ili diskvalifikacija sa prvenstva, treće zabrana igranja domačih utakmica ili igranje bez publike na sljedeći xx utakmica.Molim boga da ih policija povata sve do jednog i da dobiju zabranu dolaska na stadion barem sljedećih 20 godina....
Ovo si predobro napisa, dijelim mišljenje s tebom. Kako ih nije sramota bacat, šta bi bilo da su pogodili kojeg našeg igrača. Triba snimit te majmune i dobro ih ispribijat da mu ne padne napamet više to radit, i zabranu prisustvovanja reprezentativnim utakmicama. Đubrad purgerska. Stvarno kad neko gleda sa strane ispadamo seljačine i primitivci s balkana, ali neću više u to ulazit.
Samo se nadam da će se u budućnosti koja utakmica odigrat u Splitu
Old 09-10-2006, 11:46 AM   #38
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

hrvatska-angora 7-0
petrić 6 golova, balaban jedan,kranjčar tri,klasnić dva i modrić jedan. oni nijedan

Last edited by monkul; 09-10-2006 at 11:47 AM. Reason: recite da nije tako i šaljem vam svog sina poštom pa mu dokažite suprotno.
Old 09-10-2006, 11:47 AM   #39
BILI ANDJEO
Barba's Backup Boy

BILI ANDJEO's Avatar

Quote:
Originally Posted by majstor s mora View Post
samo se ti nadaj...
Old 09-10-2006, 11:54 AM   #40
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Quote:
Originally Posted by majstor s mora View Post
Ovo si predobro napisa, dijelim mišljenje s tebom. Kako ih nije sramota bacat, šta bi bilo da su pogodili kojeg našeg igrača. Triba snimit te majmune i dobro ih ispribijat da mu ne padne napamet više to radit, i zabranu prisustvovanja reprezentativnim utakmicama. Đubrad purgerska. Stvarno kad neko gleda sa strane ispadamo seljačine i primitivci s balkana, ali neću više u to ulazit.
prijatelju možda je preteško reći đubrad purgerska..dobro ako si bio na stadionu na dijelu stadiona odakle su letile baklje pa možeš tvrditi da je tako..a ako nisi onda nije lipo za vidit...jer onda daješ povoda nekome da napiše "đubrad tovarska" a ja popizdim kad mi to netko kaže i mislim da je bolje spriječit nego liječit jer ako bude trebalo liječit bojim se da će biti kasno...

svi (mislim..) dijelimo mišljenje da je hns totalno razheba nogomet u hrvatskoj, da još uvik živu na račun slave vatrenih i da imamo pravo buniti se i vikati i lajati al ne preko naših reprezentativaca...
uostalom kad su hrvatskoj bile prave poštene demonstracije u vezi bilo čega..ono sa kordonima pulicije isprid demostranata pa ajd šora....izlinili smo se i svi smo nekako "pusti me da prođem.."

Last edited by monkul; 09-10-2006 at 12:01 PM. Reason: a da mi svi skupa bojkotiramo metropolske reprezentativne događaje...
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules