[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 06-05-2007, 04:39 AM   #1641
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

sloga pošteno legla od jelse 1-0...nije išlo a jelsi sve ka po leroju.nismo skinuli urok zvan jelsa al ja bih radije da se moji momci pripreme za idući susret...i da spremni dočekaju slavljenike pa da se odigra revija baluna.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 06-05-2007, 05:02 PM   #1642
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

levanda-južnjak 0-1 (85.minuta....)
vatra-varbonj 2-2 ??
čekamo izvještaj iz Sućurja.....
Old 06-05-2007, 09:48 PM   #1643
101 dalmatinac
Senior Member

101 dalmatinac's Avatar

101 dalmatinac is on a distinguished road

Mladost-Poskok:1-4
101 dalmatinac is offline   Reply With Quote
Old 07-05-2007, 06:31 PM   #1644
KRAKOZIJA
Senior Member

KRAKOZIJA's Avatar

KRAKOZIJA is on a distinguished road

Sošk je napravio što je trebao.Jedva se su se skupila 11-orica i zaigralo.Nisu nam bili veliki uvjeti jer nam nije bilo 3 dobra igrača ali klupa je to nadoknadila i osigurali smo TREĆE mjesto!!!
KRAKOZIJA is offline   Reply With Quote
Old 07-05-2007, 11:24 PM   #1645
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

završen je ženski malonogometni turnir u JELSI. Osvajačice turnira su ekipa "Taranteli" koje su u finalu dobile mlade snage iz Hvara, ekipu "Ganadores". U utakmici za treće mjesto "Špicaškondal" su dobile "Majtu"...Najbolja strijelica je Jasna iz ekipe "Majte".
Slijedi ljetna stanka do novog prvenstva i najavljenog turnira u Hvaru u desetom mjesecu a do tada svi na zasluženi odmor, vježbanje igranja i dodavanja "u kolo", pucanje penala i osnove fer-pleja....
Forskoj nogometnoj ligi preostaju još dva kola, no izgleda da je sve riješeno što se tiće prvaka, Poskok je pobijedom u Sućurju napravio, čini se - konačni skok ka osvajanju titule, Južnjak ostaje na drugom mjestu a najbolja otočka ekipa je SOŠK..za četvrto mjesto još ima dosta opcija a nadam se da će sve biti razriješeno već iduće kolo...
Sloga zadnje kolo igra protiv Poskoka u Jelsi di se očekuje promocija prvaka, a nekako u isto vrijeme i Hajduk ide u Zagreb na promociju Dinamu....nadamo se da će i Poskok i Dinamo biti malo opušteniji u tim susretima....
Old 08-05-2007, 09:45 AM   #1646
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

HVARSKA NOGOMETNA LIGA

REZULTATI UTAKMICA XX KOLA

N.K.MLADOST N.K.POSKOK 1:4
N.K.SOŠK N.K.VRISNIK 2:0
N.K.JELSA N.K.SLOGA 1:0
N.K.JUŽNJAK N.K.LEVANDA 1:0
N.K.JADRAN N.K.DALMATINAC 4:0
N.K.VATRA N.K.VARBONJ 2:2

TABLICA

1.POSKOK 20 16 3 1 52 19 51
2.JUŽNJAK 20 14 4 2 45 18 46
3.SOŠK 20 11 5 4 47 24 38
4.SLOGA 20 9 3 8 42 31 30
5.JELSA 20 6 8 6 30 22 26
6.LEVANDA 20 6 7 7 45 35 25
7.VRISNIK 20 7 4 9 23 29 25
8.DALMATINAC 20 8 1 11 27 41 25
9.JADRAN 20 6 5 9 29 46 23
10.MLADOST 20 7 1 12 33 41 22
11.VARBONJ 20 4 4 12 25 41 16
12.VATRA 20 1 5 14 19 70 8

RASPORED UTAKMICA XXI KOLA 12 i 13 SVIBNJA 2007

N.K.SOŠK-N.K.MLADOST subota 12.05.2007 igralištePelinje u16.00h
N.K.VRISNIK-N.K.JADRAN nedjelja 13.05.2007 igralištePelinje u14.45h
N.K.LEVANDA-N.K.JELSA subota 12.05.2007 igrališteKrižnalukaHvar u17.00h
N.K.DALMATINAC-N.K.JUŽNJAK subota 12.05.2007 igralištePelinje u18.00h
N.K.SLOGA-N.K.VATRA nedjelja 13.05.2007 igrališteDolci u14.45h
N.K.VARBONJ-POSKOK nedjelja 13.05.2007 igrališteGorica u14.45h
Old 08-05-2007, 11:02 AM   #1647
balunjer
don

balunjer's Avatar

balunjer is on a distinguished road
Talking

Quote:
Originally Posted by 101 dalmatinac View Post
Zdravo svima,htio bih se osvrnuti na današnju utakmicu Jadran-Dalmatinac(4:0)i na katastrofalno suđenje na toj utakmici.Jedan od sudaca je po mom mišljenju imao maksimalno 25 godina i nimalo sudačkog iskustva,pri rezultatu 2:0 za Jadran je propustio priznati čisti gol Dalmatinca a nakon utakmice je ispred mene i još nekolicine priznao da je lopta prošla crtu.Tu je još bilo nedosuđenih prekršaja,ne davanja kartona igračima sa obje strane i jedan nedosuđeni kazneni udarac za Dalmatinac.Gdje nas to vodi??? Glavni sudac je priznao neke svoje greške a pomoćnika je branio,citiram:momku je to tek DRUGA utakmica koju sudi u životu!Mislim da to postaje besmisleno i da smo postali poligon za obuku mladih sudaca.
P.S čestitke Jadranu na fenomenalnoj utakmici i zasluženoj pobjedi
navodi su točni, suđenje je bilo loše. za moju ekipu ovaj put sretno, nije ispravno dosudio par možda bitinih situacija za ekipu Dalmatinca, pa na kraju rezultat ne govori baš cijelu priču.
nakon serije loših igara, ili pehova, ili velikih oscilacija u igri koje su svojstvene mladim ekipama, eto došla je i jedna pobjeda.
žao mi je što se za njom vuku neki repovi. ali eto, suci su pitanje na koje nema odgovora. barem ne nekog odgovora koji bi sve zadovoljio. jer danas je oštetio Dalmatinca, jučer Slogu, prekjučer Jadran. uvjek nekoga. a šta mi tu možemo, ništa. ocemo igrat utakmice bez suca?? ne. vjerojatno je nekome čudno kako ovo sad govorim, jer da se mom klubu dogodilo nešto slično ko Dalmatincu sa tim očitim pogotkom, i ja bi sipao drvlje i kamenje po sucu.
e da, i jedno pitanje: koliko bi vas šta igrate balun, u igri priznalo pogodak protivniku kada to sudac nije.
pitanje i (za možda Monkula, možda on zna): dali sudac može, ako protivnička ekipa kaže da je bio pogodak, promijeniti svoju odluku i priznati pogodak.
iskreno, ja sam se nadao trijumfu Sloge protiv Jelse, ali čujem da su se u malo grubljoj igri bolje snašli Jelsani, da su u prilikama bili konkretniji i sretno spretno ostvarili još jednu pobjedu. ovako je među općinksko sučeljavanje završilo podjelom bodova, ali sa gol razlikom na našoj strani.
općina Jelsa - grad Stari Grad
Jelsa 1:0 Sloga
Vatra 2:2 Varbonj
Dalmatinac 0:4 Jadran
Old 08-05-2007, 04:00 PM   #1648
Anna
moja anuška

Anna is on a distinguished road

e da, i jedno pitanje: koliko bi vas šta igrate balun, u igri priznalo pogodak protivniku kada to sudac nije.

ja bih priznala jer mi nije gušt dobiti nepošteno, naravno ako bi me
pitali, sama se ne bih gurala....
ne igram nogomet ali san igrala odbojku i rukomet pa iman neke veze..

pitanje i (za možda Monkula, možda on zna): dali sudac može, ako protivnička ekipa kaže da je bio pogodak, promijeniti svoju odluku i priznati pogodak.

naravno da može prominiti svoju odluku , ali će teško to napraviti...
to me podsjeća na pravdu u Iranu...oštećeni odlučuju o kaznama za
počinitelje ili o oprostu...
Old 08-05-2007, 05:55 PM   #1649
Trubi-Tribi
Junior Member

Trubi-Tribi is on a distinguished road
Smile

Je znate sa kin igra jelsa sljedeće kolo
Trubi-Tribi is offline   Reply With Quote
Old 08-05-2007, 06:00 PM   #1650
skorpion_
Junior Member

skorpion_ is on a distinguished road
Smile

Quote:
Originally Posted by Trubi-Tribi View Post
Je znate sa kin igra jelsa sljedeće kolo
igra sa levandon u Hvaru- Trubi-tribi ...
skorpion_ is offline   Reply With Quote
Old 08-05-2007, 06:05 PM   #1651
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

molimo suce za iduće kolo forske lige da dođu na vrijeme i da utakmice otpočnu u vrijeme navedeno kao početak odigravanja utakmica....a kada budemo igrali pod reflektorima - to će biti druga prića.....
moji su kiksali protiv Jelse i sada su sami sebe doveli u poziciju da im visi četvrto mjesto pa ih protiv vatre ćeka utakmica koja im odlučuje o cijeloj sezoni..
jadran me nije iznenadio jer meni je logično da je jadran na svome terenu gospodar, a za dalmatinca mogu reći da sam više očekivao...
samo 1-0 govori da je levanda pružila dobar otpor južnjaku, no dobar otpor protiv južnjaka očigledno nije dovoljan, poskok se po rezultatu prošetao sućurjem a derbi sošk-vrisnik gledao sam samo zadnjih desetak minuta i imao sam osječaj da sošk više želi pobjedu i to je i napravio.....
vatra i varbonj su miroljubivo podijelili bodove..
.....
očekujemo da nam povjerenik dostavi trenutnu listu strijelaca..al očekujemo to još od tamo negdje od iza nove godine pa se nadamo da će do idućih božičnih blagdana kompjuterski sistem u nogometnom savezu izbaciti redoslijed..
Old 08-05-2007, 10:48 PM   #1652
101 dalmatinac
Senior Member

101 dalmatinac's Avatar

101 dalmatinac is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by balunjer View Post
navodi su točni, suđenje je bilo loše. za moju ekipu ovaj put sretno, nije ispravno dosudio par možda bitinih situacija za ekipu Dalmatinca, pa na kraju rezultat ne govori baš cijelu priču.
nakon serije loših igara, ili pehova, ili velikih oscilacija u igri koje su svojstvene mladim ekipama, eto došla je i jedna pobjeda.
žao mi je što se za njom vuku neki repovi. ali eto, suci su pitanje na koje nema odgovora. barem ne nekog odgovora koji bi sve zadovoljio. jer danas je oštetio Dalmatinca, jučer Slogu, prekjučer Jadran. uvjek nekoga. a šta mi tu možemo, ništa. ocemo igrat utakmice bez suca?? ne. vjerojatno je nekome čudno kako ovo sad govorim, jer da se mom klubu dogodilo nešto slično ko Dalmatincu sa tim očitim pogotkom, i ja bi sipao drvlje i kamenje po sucu.
iskreno, ja sam se nadao trijumfu Sloge protiv Jelse, ali čujem da su se u malo grubljoj igri bolje snašli Jelsani, da su u prilikama bili konkretniji i sretno spretno ostvarili još jednu pobjedu. ovako je među općinksko sučeljavanje završilo podjelom bodova, ali sa gol razlikom na našoj strani.
općina Jelsa - grad Stari Grad
Jelsa 1:0 Sloga
Vatra 2:2 Varbonj
Dalmatinac 0:4 Jadran

Ako je zaustavio igru i ne sudi gol nego npr. faul pa da znak da se nastavi igrat onda više ne može priznat gol ma što mu ti rekao a prije toga može mjenjat odluke kako hoce.

samo sam upozorio na loše suđenje nisam ga htio koristit ko alibi.

Vidiš nisam primjetio ovaj općinski okršaj,čini se da smo mi malo pokvarili prosjek općine Jelsa

Pitanje: zašto su plačenici koji igraju dobri a plačenici koji sude loši??
101 dalmatinac is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2007, 04:02 PM   #1653
Batistuta
martin zeleni

Batistuta's Avatar

Batistuta is on a distinguished road

alo ekipa....

nemam kad pisat, gužva mi je na poslu, (di su lipi zimski doni...),...

evo onaj gol što sam ga obećao...prvi gol Deana u 2 godine što igra za NK. Levandu....u utakmici LEVANDA - SLOGA 4-1 (ovaj je za 2-0)

http://www.youtube.com/watch?v=0AGKaKda6fk

Pozdrav!!
Old 09-05-2007, 06:08 PM   #1654
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

..ajme meni..obrano moja...sredino moja..golmane moj....
53 sekunda..prva utakmica finala žabarskog kupa.roma-inter...jedan nula -totti..
Old 09-05-2007, 06:13 PM   #1655
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

četvrta minuta..dva nula...odoh gledat ovo!!!
bolje nego naše finale..šta će mi finale ako mi nismo u njemu?!!
Old 09-05-2007, 06:33 PM   #1656
balunjer
don

balunjer's Avatar

balunjer is on a distinguished road
Exclamation

evo 20min a već 3:1 nakon Tottija, Mexesa i Perrotte; Hernan smanjuje
ali žešče je na Crnici, di naši igraju protiv plačenika iz Kazana. a pomalo i protiv zbunjenih sudaca
malo me podsjeća sve to na FNL
Old 09-05-2007, 06:42 PM   #1657
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

kvatro per uno...
eko poko di nervoza a olimpiko.
trenta činkvanta ora, ke dizastro di inter...i neka jer ne mogu smislit mihajlovića na njiovoj klupi.
6-2 na kraju...usporedbe sa finalnom utakmicom hrvatskog kupa nisu umjesne.

Last edited by monkul; 10-05-2007 at 05:25 PM.
Old 09-05-2007, 07:22 PM   #1658
pegula
Banned

pegula's Avatar

pegula has disabled reputation

a ja glupan ne uplati na Romu fix
Old 09-05-2007, 09:31 PM   #1659
skorpion_
Junior Member

skorpion_ is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Batistuta View Post
alo ekipa....

nemam kad pisat, gužva mi je na poslu, (di su lipi zimski doni...),...

evo onaj gol što sam ga obećao...prvi gol Deana u 2 godine što igra za NK. Levandu....u utakmici LEVANDA - SLOGA 4-1 (ovaj je za 2-0)

http://www.youtube.com/watch?v=0AGKaKda6fk

Pozdrav!!
bice da je Dean to dobro proslavi...... Prvi gol!!!!
skorpion_ is offline   Reply With Quote
Old 10-05-2007, 05:22 PM   #1660
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

ajde ako tko zna neka napiše kako stojimo sa listom strijelaca, moje inf. govore da Darko iz Južnjaka, Beleca iz Jadrana i Karković iz Sloge su tu negdje pri vrhu, a za Karkovića znam da je do 18. kola postigao 18 golova....
Ako budem čeka na informacije iz nogometnog saveza ili od našeg povjerenika lige neću do Božića doznat.........
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules