[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 25-07-2014, 03:38 PM   #61
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

i nisi pridodao utakmice 4, pretkola
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2014, 04:17 PM   #62
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

rijeka,shaktar,SLAVEN,SHAKTAR,lokomotiva,ZADAR,osi jek,DINAMO,slavija

evo sredjeno
Old 25-07-2014, 06:44 PM   #63
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

1. jozinović u 6 godina nije dignuo centaršut.
2. Jozinovic i nižić ne smiju igrat ni za Hajduk 2
3. stipica???? daj budimo ozbiljni
4. vlašić i gptal jedina su dva igrača koja rade razliku trenutno
5. KAKAV GOD DA JE NAŠ JE! SVI PO PRETPLATE
6. Dušebrižnici jedite govna!
7. Torcida
8. Hvala Hajdukovac-ri
Old 26-07-2014, 08:59 AM   #64
Grabovac
Senior Member

Grabovac's Avatar

Grabovac is on a distinguished road

Zašto svaki put mi stanemo oko 60-e minute, kao, vodimo i to je to...pa onda panika zadnjih 10-ak minuta...kako se drugi ne predaju do kraja (evo primjer jučer utakmica HNL-a )
OK, šalu na stranu...nakon 60-e minute, igrali smo, pa brat bratu lošije nego moja ekipa s posla. Vađenje na mladost i neiskustvo...molim te...pa Jozinović ima koju godinu igranja za prvu ekipu, pa nemože onako poklonit loptu. Osim toga, Bradarić...em nezna dodat, em nezna opalit po golu...kaže ovaj kao, nakon što je falio dva penala na pripremama, palo mu samopouzdanje!?
A kad sam vidio da Stipica hoće dodat Maloči loptu dok ovaj kraj sebe ima igrača, a na drugoj strani dvojica sama stoje...Maloča se nešto izderao (kontam da je bilo nešto u stilu, a jebate daj tamo na drugu bandu), onda je lopta išla tamo...pa mislim, šta treba komplicirati stalno? Kao i izvođenje auta...dodaj loptu onome što ima na leđima njihovog igrača...i šta, ako prođe bit će heroj, ako ne prođe, a bio je dobar pokušaj, imao je dobru namjeru...igraj na slobodnog igrača majku mu jebem.

Nego, Hajdukovac-Ri...ti si otvorio temu kad se išlo u goste (pobijedili), uzvrat se nastavio komentirat u istoj (izgubili)...e sad, jel ti se to broji kao uspješno otvorena tema ili?
Old 26-07-2014, 09:01 AM   #65
Bobika
Krešo

Bobika's Avatar

Bobika will become famous soon enough

Jozinović je dobar dio prošle sezone bio solidan, a ovo neki dan mu nije trebalo, pa skoro s centra je iša vratiti golmanu. Ili Miloviću. Neznam, ali znam d anije pogodio niti jednog od njih dvojice. Nižić je cijelu prošlu sezonu bio smješan na toj poziciji. I ostao je smiješan. Pretpostavljam da je igrao zbog svoje visine.
Mene jebe Anđelković i njegovo alibi rješavanje lopte kao i Bradarić i njegovo šutiranje prema golu gdje mu niti jedna lopta u ove dvije utakmice na Poljudu nije išla u okvir. Pa de brate pogodi barem golmana.
Kad se sjetim samo kako su Radošević i Milić igrali zadnjeg veznog u paru..... Radoševića nažalost nemamo a Milića imamo ili na klupi ili na boku. Tudor je htio nešto malo mudrovat, nešto malo odmarati ponekog igrača (Maglica na klupi, Caktaš rano van...) i to nam se skoro osvetilio. Izvuć pouke i hrabro dalje. U Kazahstan na janjetinu!

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules