[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 30-07-2014, 10:05 AM   #6501
aleština
Junior Member

aleština's Avatar

aleština will become famous soon enough

barba moj....
bojim se da smo izgubili sve bitke, a sad i rat...
bojim se da nas čeka sad demoliranje u Kazahstanu...
u zadnjih 7-8 godina Hajduka na prve dvi domaće utakmice nije gledalo manje ljudi, vengo sad kontra Istre i Iraca...
tuga neka me vata....depresija....a još je tu Uno di noi...koji iz utakmice u utakmicu pokazuje svoju taštinu, ponavlja iste greške......
Sljedeći dan-dva pokazat ce puno toga..
Old 30-07-2014, 12:28 PM   #6502
anonymous69
Senior Member

anonymous69 is on a distinguished road

Opasna se halabuka stvorila, napadaju sa svih strana, Baka, Skoblar, Surjak... Legende? O novinarima da ne govorim. Cini mi se da su svi jedva docekali par kikseva.
anonymous69 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2014, 12:41 PM   #6503
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

kavatap is on a distinguished road

to je šablona... akd nemaš o čemu pisat pljuj po Hajduku. Šta pričat o novinarskoj profesiji. Više ne postoji istraživačko novinarstvo. Svi pišu polu istine i tračeve pod krinkom senzacija zbog klikova, komentara i sličnog sranja. Portali su puni plaćenih komentatora počevši od strane političkih stranaka pa sve do nogometnih mešetara.

Članak od prije 12 godina je pokazatelj kako je netko tada vidio širu sliku koju danas putem plaćenih članaka svi pokušavaju pretvoriti u veliko umijeće i sposobnost.
http://www.nacional.hr/clanak/13300/...ojio-je-dinamo
Old 30-07-2014, 12:42 PM   #6504
maith an fear
Senior Member

maith an fear's Avatar

maith an fear is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
a da ne pricamo o tome da je mojoj generaciji koja je igrala CM 00/01 on uvik bio glavni cilj za dovest u klub (pored Pawela Brozeka naravno)
Doda bi još Tó Madeiru, Aghahowu i Florentina Petrea...
Old 30-07-2014, 12:50 PM   #6505
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

Evo zadnja dva teksta tj razgovora s Skoblarom i Šurjakom je napravio izvjesi Saša Čobanov iz Šibenika bivši zaposlenik HHO-a.
Treba li nastaviti ili svi znamo tko je platio tekst??
Old 30-07-2014, 12:55 PM   #6506
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

3 prvenstva Jugoslavije, 8 Kupova marsala Tita, polufinale Kupa UEFA, 1/4 finale Kupa prvaka, 1/4 finale Kupa pobjednika kupova ... a po nekima okupatori, agresori, likovi bez lica i nalicja, ponosa i obraza, ljudi bez alata i bez zanata ... e moj Hajduce svatko li danas svojata tvoje ime
Old 30-07-2014, 01:28 PM   #6507
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

Quote:
.. e moj Hajduce svatko li danas svojata tvoje ime
E slažemo se u tome al na drugi način!
Old 30-07-2014, 01:36 PM   #6508
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

Skoblar zbog kojeg je Špaco ni kriv ni dužan dobija po glavi u BG i koji je naravno živio u društvu jednog Tapie-a me ne iznenađuje. Nazvat čovika cinkarošem i to čovika zbog kojeg su određeni ljudi završili u zatvoru.. ejjj ma moga je Hajduku donit 4 lige prvaka, 3 miss universa i 8 prvih mista u podvodnom ribolovu al ovo graniči s zdravom logikom. Di je bia prošlih 20 godina?? Šta nije o generacijama i ljudima iza svog mandata nije ovako priča??? zašto??
Šurjak.... amje meni! Nogometaš ipo, čovik nula i basta! Sve šta on govori je vezano za istraživanje njegovih malverzacija i naravno da mu je u interesu pljuvat po sadašnjim ljudima...

legendama svaka čast na svemu a o njima ću povuć paralelu s radnikom u tvornici.
Možeš ti bit najbolji radnik na svitu i sam dignit produktivnost za 20% ali to ne znači da si dobar da istu tvornicu vodiš!
Old 30-07-2014, 01:38 PM   #6509
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

Evo ti primjer Barbe, bia jednom odličan forumaš a vidi ga na mistu administratora....
Old 30-07-2014, 02:17 PM   #6510
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

znas sta je ironija cile price ... s jedne strane imas neke sitne duse koji se pozivaju na povijest jednog 103-godisnjaka, a s druge imas ljude koji su tu povijest pisali; koji su bili dio onog njenog najslavnijeg dila

i kako danas tako ce se i za jos 103 godine pricat legende o Bakinim golovima iz kornera, Skoblarovom Kupu maršala protiv prvaka Europe, Šurjakovih 70 i nesto golova ... a ovi aktualni u najboljem slucaju mozda dobiju jednu malu crticu u nekoj sljedecoj Gizdicevoj monografiji ... da ti dam aktualni primjer; Josip novaca nema niti ce ih biti Paladino je od nekakvih kvazi udruga i pojedinaca docekan maltene ko mesija; spominje li ga danas vise itko, hoce li ga se za par godina uopce itko i sicat?!
Old 30-07-2014, 02:38 PM   #6511
suzanaoko
dektiva

suzanaoko's Avatar

suzanaoko has a spectacular aura aboutsuzanaoko has a spectacular aura about
Send a message via AIM to suzanaoko

čitam ovaj Skoblarov intervju i zapitaš se, baš se hebeno zapitaš di je otiša ovaj svit. prozivat čovika drukerom čak na uštrb osuđujuće presude je ne amoralno nego ljigavo, nisko, ma ne znam kojom riječi opisati. ali pazite, kad je Hajduk malo "pokleknuo" javila se "moralna" svita sa svih strana. šta bi tribali krast prvenstva. kupovat suce i naručivat kurve za "podobne" da bi opstali. poruka mora biti jasna: više vridi pošteno 10 na tablici nego lopovlukom prvak svita. i nije patetika nego jedini ispravan put.
na stranu da smo odigrali loše, ali od kuda pravo da se zbog loše igre traže u rukavicama savezi sa lopovlukom i kriminalom (jer šta iščitati iz poruke da je netko tko ukaže na podmićivanje obezvrijeđen). kome bi bio potreban takav Hajduk, pitam se?
kritika zbog lošeg rezultata i igre........da.
više rada i samokritike......................da
lopovluku, kriminalu, mafiji................NE!!!!!!

HŽV!!!!!!
Old 30-07-2014, 03:49 PM   #6512
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

istina nije se Skoblar kod Malesa najsretnije izrazio, al jasno je sta je htio rec ... i ja sam napisa da Malesu ka coviku skidam kapu, a ka predsjednik Hajduka je bio katastrofa; valjda je do sada svima postalo jasno koliko aktualnih sranja je upravo on zakuhao svojim nazovi vodenjem kluba

Skoblar je u tom intervju reka jako puno pametnih stvari; prije svega o Hajduku danas i kako se vodi i s druge strane o Rijeci; ali nazalost za njih triba procitat cili intervju, a ne samo naslov
Old 30-07-2014, 05:29 PM   #6513
fanat baštoni
Senior Member

fanat baštoni's Avatar

fanat baštoni is on a distinguished road

Quote:
istina nije se Skoblar kod Malesa najsretnije izrazio, al jasno je sta je htio rec ... i ja sam napisa da Malesu ka coviku skidam kapu, a ka predsjednik Hajduka je bio katastrofa; valjda je do sada svima postalo jasno koliko aktualnih sranja je upravo on zakuhao svojim nazovi vodenjem kluba

Skoblar je u tom intervju reka jako puno pametnih stvari; prije svega o Hajduku danas i kako se vodi i s druge strane o Rijeci; ali nazalost za njih triba procitat cili intervju, a ne samo naslov
Skoblar je govno, kao i na žalost mnoge legende kluba. Veliki igrači nekad i mali ljudi danas. Dakle, Skoblar je govno i to takvo da me može ovako nezaposlenog i u teškoj besparici, nagovorit da posudim pare i učlanim se odmah jer još nisam. Jebiga zajebano mi je, ali kad vidim takva govna, ne da mi se čekat ni dana više.
Old 30-07-2014, 07:14 PM   #6514
VVuuKK
Senior Member

VVuuKK is on a distinguished road

Quote:

Ema ali šta ti opravdavaš, jel to normalno opradavat nekog ko JASNO I GLASNO kaže da je Hrvoje Maleš CINKAROŠ? Jel to normalno? I ti onda pričaš o njegovom vođenju kluba. Gospe moja. I onda još kažeš da je jasno šta je htio reć. Aj objasni šta je htio reć ovom rečenicom.
A Rijeka je jedna lijepa priča. Kad se tako ispriča.
Evo majke mi moje mile nemogu virovat da navijač Hajduka Rijeku tako zamišlja. Rijeku koja je dobila na dar od Mamića 25 igrača, zaminjuje domaćinstva kad in se prdne iako PROPOZICIJE kažu da se to ne smije.....al oni su se dogovorili oko toga, ko in što može. Dogovor kuću gradi. U vezi svačega.
VVuuKK is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2014, 07:30 PM   #6515
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

sta je tu cudno za skoblara, pa ta protuha je namjestao po francuskoj prvenstva i kupove s marseilleom, cak i LP im je sumnjiva. zato mu je ovo s malesom nepojmljivo.
on,tapie i ciro. creme de la creme.
Old 30-07-2014, 08:25 PM   #6516
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Mauser fali ti Tito Kirigin ... inace mislio sam da ce pored Skoblara neko komentirat i izjave agresora Bake
Old 30-07-2014, 09:04 PM   #6517
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

sta ce jadan baka, taj ne zna ni koja je godina ni vrijeme.
Old 31-07-2014, 01:39 PM   #6518
suzanaoko
dektiva

suzanaoko's Avatar

suzanaoko has a spectacular aura aboutsuzanaoko has a spectacular aura about
Send a message via AIM to suzanaoko

Quote:
istina nije se Skoblar kod Malesa najsretnije izrazio, al jasno je sta je htio rec ...
hmmm....nekad stvarno pretjeruješ, tko god je pročitao (u cijelosti) njegov intervju je zgrožen. obični ljudi, navijači, stari, mladi, svi ga redom osuđuju i pitaju čime je motiviran? možemo nagađat, a i ne moramo, ono šta je izrekao je za svaku osudu,
ponavljam, da je kritizirao rad sve pet, ponudio rješenja opet sve pet, ali da nam onako mučki, ljigavo, podlo, ispod stola nudi teoriju "saveza" da bi za godinu podigli pehar kupa nek se hebe (isprika za ovu riječ) on i cijela mu priča,
upamti, ovaj klub iznad vode drže samo i isključivo njegovi navijači, predugo radim sa tim klubom i kad sve vidim i zbrojim, kakvi god da jesu sa vrlinama i manama kad je dobrobit Hajduka u pitanju nemaju greške niti drugog interesa osim da taj klub bude onaj Hajduk kakvog većina navijača želi uspješan i pošten.
put je trnovit, vrimena su hebena, ali drugog načina nema niti smije biti,
Old 31-07-2014, 01:57 PM   #6519
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Quote:
Originally Posted by suzanaoko View Post
upamti, ovaj klub iznad vode drže samo i isključivo njegovi navijači
bolje receno sacica navijaca i ne daju mu da ispliva
Quote:
Originally Posted by suzanaoko View Post
drugog načina nema niti smije biti
drugog nacina i te kako ima ... e sad smije li ga biti to ne znam; ovi sta ga po tebi drze iznad vode rekli su "letit ce glave"

a sta se Skoblara tice, covik je jos tamo 2011 rekao "Nesretan sam jer se Hajduk jako srozao. Nije problem samo prva momčad i rezultati koji su daleko ispod renomea ovog kluba. No, čini mi se da je problem što ne postoje kriteriji na ni jednoj razini Hajduka, od igračke, preko trenerske, do upravljačke."
Old 31-07-2014, 02:18 PM   #6520
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

evo jos jedna razina odgovornosti u Hajduku ... banalna s obzirom na sve ostale pormasaje, al cisto da se zabiljezi

Do lipnja 2014. trebamo imati 10.000 članova, a do kraja desetljeća - 50.000. ... promasio za vise od 30%; a opet u Hajduku predsjednik Uprave fali u svojim financijskim planovima za 50% pa ovo cak i nije lose

al ajmo sad pustit sva sranja po strani i dobit Kazahstance pa ce opet Mass_Sarr uletit sa postom di je Nas Hajduk, a di su svi drugi

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules