[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 07-08-2009, 05:45 PM   #2581
don kacunko
Senior Member

don kacunko is an unknown quantity at this point

sad ce kupit sharbinija
kako da ne....

samo mi nije jasno zasto niko ne spominje KLARICA...on je debil isto ka i ostali
a niko ga ne spominje
klaricu i ti odlazi!!!
don kacunko is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2009, 05:52 PM   #2582
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

odlicno..jebena politika kluba...jebenaaaaaa

ja bi kupio cernatovog brata za 500 tisuca eura...da se ima s kime setat po terenu...
naravno da bi povisicu buljatu,pandzi i maloci...jer jebeno su puno para donili Hajduku!

a upravi bi isto dao ne 50 tisuca kuna mjesecno vec 100 jer treba biti sposoban pa 7 mjeseci ne naci nijednog normalnog napadaca koji ce znat sacuvat loptu!

da ne govorim o famoznom zivkovicu koji je godinu dana na tribini inkasirao 350 tisuca eura,cernat 400 tisuca eura za nespremnost,a da buljat i jertec treniraju za pola milijuna eura...ej treniraju!

recesija je i treba stedit naravno...sastavit momcad za igrat 3-7-0!

kalinicu ozdravi! nisi ti ni kriv toliko...iako je jebeno glup potez!
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2009, 06:03 PM   #2583
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Hajduk_zivi_vjecno View Post
Ne dirajte brku, on nije ima izbora, Paraiba je 5 minuti prije zamjene hoda sporije od moje babe, a ubacit rodica ili vukusica jos gore... uprava je kriva
Paraiba vise nije mogao izdrzati, dok ne podigne spremu njemu je 60min maksimum, koga uvesti umjesto njega je pitanje bez odgovora, nekog od napadaca za kojeg u startu mislis da nece biti prevelike koristi ili...

Nije Brko kriv sto nakon odlaska Kalinica nemamo napadaca "alfa i omegu", sto nam je mladac iz Brazila glavna napadacka uzdanica (sto jes-jes, u ovo malo pokazao je vise od svoje napadacke "subrace)

Da smo igrali i s tri napadaca, mislim da bi epilog u 2 pol bio isti (mozda bi ga prije popili), Hajduk je pao strahovito u nastavku
Grizli Adams is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2009, 06:36 PM   #2584
BACO
plavuša

BACO's Avatar

BACO is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Torcida Gomilica View Post
sad nekuzin sta ove šeprtlje čekaju, šta odma ovih 2M eura od gabrića ne pošalju rijeci za sharbinije, nego čemo čekat da ponudi neki veći klub i onda cemo se mi tek aktivirat
I PRVENSTVO JOŠ NIJE IZGUBLJENO, TRIBA DOBIT U KOPRIVNICI

Prvenstvo je gotovo!!! Ili ocekujes da ce Skoko, Seric, Cernat itd izvuc prvenstvo, vec se sad nemogu micat nakon 60min, koja je svrha da igraju dogodine se nece moc maknit...

Da oce doc neko pametan pa odjebat ove lapane i uvalit ove juniore. nevurujen da ce se ove sezone na ijednoj utakmici skupit 20.000 ljudi dok ovi igraci igraju, stavit lipo mlade i garantiran da ce nam svima bit lakse gledat mladjariju kako trce.

Stvarno nevidin svrhe sad drzat stare igrace ocito nemaju force ni srca!!!

A mi tribamo nesto organizirat! Sta? Nemam pojma! al ovako dalje stvarno nema smisla!!!
Old 07-08-2009, 09:03 PM   #2585
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Sve moje zelje su ispunjene (mozda da jos u strucni stozer budu ukljuceni Soso i Sinovcic), sad krece novo turbouspjesno doba za Hajduka
Old 07-08-2009, 09:18 PM   #2586
BACO
plavuša

BACO's Avatar

BACO is on a distinguished road

nemoj me jebat
Old 07-08-2009, 09:34 PM   #2587
Jack
Senior Member

Jack's Avatar

Jack is on a distinguished road

Štico vraaaaatiii seeee!!

To nan je jedina nada.

Svaki dan ne znan da se smijem ili placem..
Old 07-08-2009, 09:44 PM   #2588
Bili tić
aka "Torcida-Novska"

Bili tić is on a distinguished road

Evo nam nazad mesica,filekovica i sl.... Ak nista bar cemo opet imat preko 30 igraca u kadru i necemo imat problema s manjkom napadaca
Bili tić is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2009, 10:02 PM   #2589
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Stimcev povratak je yebena katastrofa, sad ce trebat opet 6-7 godina da ga se potare ca
Old 07-08-2009, 10:41 PM   #2590
Lumbrela
Senior Member

Lumbrela's Avatar

Lumbrela is on a distinguished road

De dok je on bio Hajduk je bio dobar, sta vi pricate ( nezajebavam se)
tada znam da te još više volim ja.
Lumbrela is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2009, 11:08 PM   #2591
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

misliš kad je igra, vodio ka trener ili nešto treće?
......
ili?
monkul is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2009, 11:11 PM   #2592
JointUnion
Senior Member

JointUnion's Avatar

JointUnion is on a distinguished road

ovo je trebalo hajduku, da napokon dirne dno dna kako bi neki ljudi napokon poceli razmisljat...jebiga idemo sve iz pocetka ... za stimca - no comment :S
In your closet, in your head
JointUnion is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2009, 02:37 AM   #2593
don kacunko
Senior Member

don kacunko is an unknown quantity at this point

ako ima neki diler,sitni lopov ili slicno a da trenutno nema posal nek se javi na portu hajduka!!
don kacunko is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2009, 04:29 AM   #2594
Jope
Senior Member

Jope's Avatar

Jope is on a distinguished road
Send a message via MSN to Jope

Ako zaboravimo aferu "čekić" onda mislim da je Štimac vrhunsko rješenje za sportskog direktora. Štimac i Buljan su po znanju nebo i zemlja...Uvjeren sam, da bi on i Scoria u tandemu donili puno dobroga Hajduku. Ovo je bilo moje mišljenje...

P.S. Radije Štimac nego Šurjak
Jope is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2009, 08:41 AM   #2595
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Radije Dragan Dzajic nego Igor Stimac (Dzajica bi se prije moglo otjerat)

Sjetimo se pompe kad je cetvorka legendi 2000 (ili 2001) ulozila novac u Hajduka, pisalo se o novom pocetku za Hajduka, velikim evropskim ambicijama, medu i mlijeku.... a kako je zavrsilo?
Malo po malo od cetvorke je ostao samo Stimac, koji je postao vrhovni vladar Poljuda, svevisnji Bog (neki od ostalih kompanjona su ga tuzili na sud zbog prevare), jest bilo je i rezultata u HNL-u, osvojenih prvenstava, od kojih ono zadnje za koje neki govore da "smo" ga ukrali jadnom Interu je bilo u doba kad je Dinamo bio najgori u povijesti - 7 u HNL...
Europa (koja je bila glavni cilj kad je Stico dolazio) - najvece euro sramote u povijesti - Shelbourne i Debrecen, od kluba koji je "drmao" Evropom dosli smo do kluba koji ni samog sebe ne moze pobjediti...
Transferi - prilika da se zaradi lova za buducnost kluba, a sta je Stico napravio, zaradio jest al za koga, prodaja dva najveca ondasnja dragulja Pletikose i Srne je zavrsila na sudu, Stico i jos neki su optuzeni da su lazno prikazali sumu koju su dobili od Ukrajinaca, klub je dobio samo mrvice.... a dovodjenje Kranjcara je vise bio poslovno-prijateljski posao neko klupski, Hajduku je od transfere opet isao manji dio kolaca
Doveo je Ciru za kojeg su navijaci otprve govorili da nije dobro rjesenje sto se pokazalo nakon mjeseci, "ratovao" je preko medija sa Mamicem sto mu neki stavljaju kao najveci plus, kao jedini baja koji se suprostavlja Sabanu, jes malo morgen ratovao, predstava za siroke narodne mase, kad je otisao u udrugu prvoligasa i kad je zbilja mogao nesto uciniti slizao se sa Maminjom i vise ga nije spominjao, a da dojam bude kompletan Stico je instalirao Ligu 16 - iskljucivo njegov projekt, a ta Liga nas je dovela do toga da sada imamo tramvaj ligu, Mamic i njegovi igraci mogu pjesice ici na utakmice...

Stimcu kao najveci uspjeh priznajem medisjsku eksponiranost - tu je bio mozda cak i jaci od Mamica, stalno neki skandali, prebijeni konobari, razlupane gostionice, Crne Kronike su ga bile prepune, a tek zuta stampa - koga je sve yeba, zasto ga je Alka Vuica prolila sokom, u tom segmentu je moze se reci nadmasio Maminja, al samo u tome jer su rezultati i poslovanje Dinama trilijardu puta bili "jaci"

Blijeda kopija Mamica nam ne treba (ne treba nam nikakva kopija), sa Stimcem se vracamo 10 godina unazad, opet sve ispocetka,,, aovo je bila prilika da kako je Torcida trazila neki novi ljudi krenu nekim novim putem
Old 08-08-2009, 11:12 AM   #2596
splico
Senior Member

splico is on a distinguished road

Svaguša? Jadni mi, klub pada na još niže grane i niko ništa tu ne može, al kako neće kad i grad ide istim stopama...očekujem uskoro vraćanje Mate Selaka u momčad Hajduka...
splico is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2009, 11:20 AM   #2597
NeoWhite
Senior Member

NeoWhite's Avatar

NeoWhite is on a distinguished road

znaci dosli smo u situaciju da nas moraju vodit oni koji su... hmmmmmm
nego vidim da Danko Koncar zeli kupit sva nasa brodogradilista, rasproda sve rudnike u JAR... da neko njega zvrcne pa da pomete ovu stoku sitnog zuba.
Old 08-08-2009, 11:30 AM   #2598
respect10
Senior Member

respect10 is an unknown quantity at this point

da josko svagusa...a mi smo stvarno postali sprdacina od kluba
respect10 is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2009, 12:28 PM   #2599
Torcida Gomilica
Senior Member

Torcida Gomilica's Avatar

Torcida Gomilica is on a distinguished road

Evo bar nešto pozitivno....

Otišli su Mate Peroš i Luka Miličić, odlazi li Fredi Fiorentini? - upitali su novinari.

- Rekao sam već da želim novi klub s novim ljudima - odgovorio je Svaguša koji će sutra od 20.15 uživo gledati svoju momčad u Koprivnici protiv Slaven Belupa.
Torcida Gomilica is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2009, 12:50 PM   #2600
felman23
Senior Member

felman23's Avatar

felman23 is on a distinguished road

A koga bi vi stavili.. Švaguša je osoba koja se razumije u nogomet i koja ima iskustva.. HNK Konzum Split..

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules