[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Ćakule

View Poll Results: Moj predsjednik je...
Andrija Hebrang 3 6.12%
Milan Bandić 3 6.12%
Damir Kajin (Bože sačuvaj) 4 8.16%
Ivo Josipović 11 22.45%
Josip Jurčević 6 12.24%
Boris Mikšić (feminist) 1 2.04%
Dragan Primorac 5 10.20%
Vesna Pusić 8 16.33%
Miroslav Tuđman 6 12.24%
Nadan Vidošević 2 4.08%
Voters: 49. You may not vote on this poll

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 01-02-2010, 11:07 AM   #161
Lumbrela
Senior Member

Lumbrela's Avatar

Lumbrela is on a distinguished road

komunisti odnosno takvi ljudi kao mesic rade kako vjetar puse, tako ih je sada puna nasa politicka scena, jedna od najvecih "desnicarskih" stranka je puna ih je...
Lumbrela is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2010, 06:54 PM   #162
Mrky
Senior Member

Mrky's Avatar

Mrky is on a distinguished road

Lumbrela i WB VD u pravu ste. Samo oni su produkt tajnih službi Europe i US jer im takvi trebaju, jer su poltroni, ljudi bez vlastitog mišljenja i savjesti. Mesić je svjedočio u Haagu protiv Hrvatske, ali nije ništa bolji ni Sanader koji se zaklinjao u generale na Rivi, a kasnije ih expresno posla u Haag.

Mrky is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2010, 08:14 PM   #163
Anna
moja anuška

Anna is on a distinguished road

baš me zanima što je vama komunizam o kojem stalno pričate??

ako je to zalaganje da se ovo nacionalno bogatstvo, nekad zajedničko društveno, pa onda državno, pa onda kriminalno privatizirano vrati svima, ne bojte se, to se neće dogoditi..... neće nam to nitko vratiti

ako mislite da je komunizam zalaganje za neku novu yugoslaviju, ni toga se ne bojte mi niti ćemo mi više svojom voljom ulaziti u nekakve saveze a niti iz njih izlaziti

onda.. gospodo ne postoji komunizam...ako volite bajke preporučam crvenkapicu
Old 12-02-2010, 10:57 AM   #164
crew
Anin

crew's Avatar

crew is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Anna View Post
baš me zanima što je vama komunizam o kojem stalno pričate??

ako je to zalaganje da se ovo nacionalno bogatstvo, nekad zajedničko društveno, pa onda državno, pa onda kriminalno privatizirano vrati svima, ne bojte se, to se neće dogoditi..... neće nam to nitko vratiti

ako mislite da je komunizam zalaganje za neku novu yugoslaviju, ni toga se ne bojte mi niti ćemo mi više svojom voljom ulaziti u nekakve saveze a niti iz njih izlaziti

onda.. gospodo ne postoji komunizam...ako volite bajke preporučam crvenkapicu
a zbog čega ti braniš komunizam ,drugarice?
Old 14-02-2010, 05:02 PM   #165
somalija
Member

somalija's Avatar

somalija is on a distinguished road

Ja se u potpunosti slazem s Anna koja kaze da se ovo sto je opljackano nece vratit.Pa ljudi moji komunisti su uzimali narodu,a HDZ je uzimao narodno i stvarao 200 bogatih ljudi.Ljudima su 1990 obecavane place od 2000-3000DM(1000-1500euro),pricalo se da ce se to ostvarit osamostaljenjem,da bi dosli do toga da su danasnje place iste kao u komunizmu kada se to preracuna u marke ili eure.ZNA SE koliko kosta jedna drzava!
Pricalo se da komunizam nista ne valja.Ovo uvodjenje kapitalizma ima jedino smisla zbog trzista jer kao socijalisticka zemlja vjerojatno ne bi mogli izvozit u kapitalističke.Naš najveći izvoz je prema BOSNI.Mislim, najobicnija smijurija!

le mariage est tombeau de l'amour
brak je grobnica ljubavi
somalija is offline   Reply With Quote
Old 15-02-2010, 03:01 PM   #166
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Tribalo se slusat forumase i izabrat gospodju Pusic

http://www.index.hr/vijesti/clanak/s...ni/475855.aspx
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 15-02-2010, 10:59 PM   #167
Anna
moja anuška

Anna is on a distinguished road

nisu to preveliki grijesi..Klauški puše na hladno valjda da odmah pokaže isti odmak prema svima..normalno je da čovjek u svom domu želi ljude kojima će vjerovati.....a Banski dvori su sad Josipovićev dom..

a to da ga Milovanović ima na daljinskom ...zašto bi..pa jača je funkcija predsjednika nego čelnika oporbene stranke..a ukoliko je i imao potporu te stranke, ona je također profitirala njegovim izborom pa su kvit

a Vesna bi bila odličan izbor....vidi se i po Jaci...u ovoj zemlji izgleda samo ženske imaju mušku ruku
Old 15-02-2010, 11:53 PM   #168
Trešnjevka
Senior Member

Trešnjevka is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Anna View Post
nisu to preveliki grijesi..Klauški puše na hladno valjda da odmah pokaže isti odmak prema svima..normalno je da čovjek u svom domu želi ljude kojima će vjerovati.....a Banski dvori su sad Josipovićev dom..
Ovo o daljinskom, i dvjema velikim Hrvaticama ne bih komentirao, no ... ma dobro svatko ima svoje mišljenje.
Banski dvori nisu ničiji dom, dotični će ipak spavati na Pantovčaku.

Ivo Josipović (8.2009):
Kad biste postali hrvatski predsjednik, biste li ostali na Pantovčaku?
- Ne razmišljam o tome.
- Odlučio bih se za ono što je najjeftinije i najekonomičnije.
Što mislite da je to?
- Ne znam, ne razmišljam o toj temi, treba to izračunati.

Nešto drugo mi je interesantno : baRBa - PravDA -PobjeDA. Slučajnost?
Trešnjevka is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2010, 04:39 PM   #169
somalija
Member

somalija's Avatar

somalija is on a distinguished road

Nadreality Show 10 [6/8]

le mariage est tombeau de l'amour
brak je grobnica ljubavi
somalija is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2010, 11:44 PM   #170
Trešnjevka
Senior Member

Quote:
Originally Posted by Trešnjevka View Post
"Jasenovac je neupitna lokacija, to je strašno stratiše. S druge strane , kod Bleiburga nažalost nisu u prvom planu žrtve već politički marketing. Onog trenutka kad prestane politiziranje i želja da se kroz nesumnjive žrtve vodi dnevna politika, otišao bih i na Bleiburg. Dok se tamo pojavljuju ljudi u crnom ne bih išao." I.J. danas u jutarnjem listu.

PRAVDA ? PREDSJEDNIK SVIH HRVATA ?

PS Pozdrav Bodulu i rezerviranom, znam da čitaju, pa bi bilo lijepo da se malo i
jave, dosadno je bez njihovih konstruktivnih razmišljanja.
Jedva je dočekao doći na NEUPITNU LOKACIJU.
Pitam se kako je izdržao do sada.
Pravda? Kako kome,kako za koga...
Nemam riječi kojima bih mogao opisati koliko mi se sere od hokeja, Medveščaka, te mladih urbanih obitelji što vode svoju djecu u dresovima zig-zaga gledati "naše dobre dečke kak igraju hokej", jer su ti dečki fini, pristojni, kul sportaši i ono baš nam je super u Ledenoj. - citat nepoznatog autora
Old 17-06-2010, 03:54 PM   #171
Trešnjevka
Senior Member

http://www.jutarnji.hr/eu-zgrozen--j...-hrm-a/834987/

"Predsjednik Ivo Josipović zatražio je od zapovjednika Glavnog stožera HV-a generala zbora Josipa Lucića službeno izvješće o nastupu Klape “Sveti Juraj” na splitskom koncertu potpore generalima optuženim i osuđenima za ratne zločine."

A tek je par mjeseci na čelu države...
Što nas još očekuje u narednim godinama?
Nemam riječi kojima bih mogao opisati koliko mi se sere od hokeja, Medveščaka, te mladih urbanih obitelji što vode svoju djecu u dresovima zig-zaga gledati "naše dobre dečke kak igraju hokej", jer su ti dečki fini, pristojni, kul sportaši i ono baš nam je super u Ledenoj. - citat nepoznatog autora
Old 27-01-2011, 03:37 PM   #172
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

Quote:
ANKETA
Josipović bi danas potukao Bandića usred Hercegovine

Da su danas izbori Ivo Josipović bi bez većih problema potukao Bandića u BIH. To pokazuju rezultati naše ankete na uzorku ispitanika od 600 i nešto glasova. Iako će neki pokušati osporiti ovaj rezultat napominjemo da su sve dosadašnje ankete na Poskoku glede biračkog stava Hrvata u BIH imale točnost sa disperzijom rezultata manjom od 3%.

Prije tri mjeseca radili smo sličnu anketu kada je bio primjetan rast popularnosti Ive Josipovića među Hrvatima u BIH no tada se ta popularnost kretala oko 45%. Danas je taj rezultat sličan onome koji je Josipović imao na razini Hrvatske nakon drugog kruga izbora i stao je na oko 57%.

Iako je protiv Josipovića u pojedinim hrvatskim medijima u BiH te iz raznih političkih centara tijekom predsjedničkih izbora u RH rađena vrlo prljava kampanja koja je dosezala granice histerije hrvatski birači u BIH vrlo brzo su shvatili da konačno u Zagrebu na Pantovčaku umjesto Mesića sjedi normalna, realna i lucidna osoba koja poznaje pravo, posebno međunarodno pravo, svjesna što se sve Hrvatima u BIH institucionalno čini u BIH a što je najbitnije ta osoba , Ivo Josipović poznaje svoja ustavna prava i obveze i njih se u ovo malo vremena otkada je predsjednik striktno drži.

U nekoliko navrata ponovio je da zahtjevi za hrvatskom federalnom jedinicom u BIH predstavljaju jedno od mogućih legalnih i legitimnih rješenja za buduću modernu BIH i da se niti jedan prijedlog koji je legalan i legitiman i koji poštuje državnost i suverenitet BHI ne smije odbacivati iz pregovora. Svaki prijedlog je po Josipoviću dobrodošao prijedlog.

Iako su mnogi od Josipovića očekivali nastavak Mesićeve politike po kojoj je Pantovčak Hrvate u BIH trebao nastaviti "učiti loviti ribu" po principu "riba je u Sarajevu, okrenite se Sarajevu, kupite štapove i pecajte Republiku Srpsku" nakon Josipovićeva preuzimanja Pantovčaka iz Zagreba dolazi jedna realna državnička politika koja se postavlja odgovorno prema hrvatskom pitanju u BIH i koja ne podilazi Sarajevu u mjeri u kojoj je Sarajevo to očekivalo.

Stoga ne čudi da su dežurni utopisti i propagandisti unitarne Bosne, sobodne države bosanskih građana, kao i sveprisutne hrvatske daidžanske kreaturre sakrivene ispod sarajevskih habita u nekoliko medija Josipovića okarakterizirali kao negativnu osobu i licemjernog političara.

S druge strane Banjaluka i Mostar ga doživaljavaju kao rijedak primjer političara s državničkim manirima u Hrvatskoj koji je za razliku od većine hrvatskih političara čovjek s vizijom i političar ispred vremena. Svjedoči tome i nedavna nagrada Nezavisnih novina u Banjaluci na čiju svečanost uručivanja su došli svi važniji politički akteri u BIH osim unitarista iz SDP-a.

Ova anketa je ujedno dokaz da je hrvatska politička javnost u BIH poprilično sazrela i da više ne robuje mitovima "vječnih ideoloških neprijatelja". Josipović je ujedno dokaz da ljevica i državništvo apsolutno ne moraju biti niti jesu u koliziji te da interese Hrvata u BIH danas više mogu iz Hrvatske poduprijeti nekompromitirani pojedinci s ljevice s državničkim osjećajima nego desetine kompromitiranih desničara koji su , da povijest prati i pravicu odavno trebali biti izvrisani s političke scene.

Poskok.info
Sve se mjenja... prije je za njih bio komunjara, bezboznik, ovo, ono... a sad u Hercegovini ima "potporu" od 57%
Old 27-01-2011, 03:49 PM   #173
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Ali bi i njizi obojicu Vesna samlila što na forumu što u Dalmaciji
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 09-02-2011, 08:08 AM   #174
Trešnjevka
Senior Member

http://www.index.hr/vijesti/clanak/s...na/537096.aspx

-vidi se tko je Josipoviću držao instrukcije, tj. tko mu ih još drži...
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules