[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

View Poll Results: Mozemo li opet do plasmana u EL?
Dakuce da mozemo 20 35.09%
Mozemo i vise, proljece cekamo u Europi 10 17.54%
Jesil pri sebi, i FC Honka je prejaka za nas 27 47.37%
Voters: 57. You may not vote on this poll

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 16-07-2011, 01:47 PM   #381
DannyStokie
Junior Member

DannyStokie is on a distinguished road

Hope it's not too much money to come to croatia.
DannyStokie is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2011, 02:05 PM   #382
sptp
Senior Member

sptp's Avatar

sptp is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Torca-H View Post
koda ce te englezi napast..mozda te poliju kavon
Je neizgledaju ovi da bi baš napadali, ali kakvih smo sve debilnih posijavanja imali...ma neće oni ni kavom, kod njih je čaj u điru
sptp is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2011, 02:06 PM   #383
Biliboy
Senior Member

Biliboy's Avatar

Biliboy is on a distinguished road

Ako bog da idee se

Biliboy is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2011, 02:10 PM   #384
narent
Member

narent's Avatar

narent is on a distinguished road

velika je prednost šta je druga doma, nek gori popuše golom razlike i onda doma gazit za prolaz!!! ajmo bijeli!!!!!
Old 16-07-2011, 02:21 PM   #385
istok1950
Senior Member

istok1950's Avatar

istok1950 is on a distinguished road

Gori ćemo dobit u jaketu samo tako, pojist će nas, ne gine nam 2-3 razlike u prvoj utakmici, moje mišljenje.
Ovi Stoke je ka i sve ekipe u Engleskoj, osim prvih 4-5.
Sikira do sikire, fizički spremni gladijatori, koji svoje nogometno neznanje i katastrofalnu tehniku nadoknađuju trkom i snagom.
Nama to ne odgovara, mi im ne možemo parirat i to je cila priča.
Samo me zanima kako će Vukušić izgledat pored njihovih stopera, da li taj momak vridi išta ima šansu pokazat sad protiv ove ekipe.
Kako će Vejić izgledat u skoku i dvobojima sa njihovim igračima, to me strah i pomislit.
istok1950 is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2011, 02:57 PM   #386
abatenoj
Senior Member

abatenoj's Avatar

abatenoj is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by istok1950 View Post
Gori ćemo dobit u jaketu samo tako, pojist će nas, ne gine nam 2-3 razlike u prvoj utakmici, moje mišljenje.
Sikira do sikire, fizički spremni gladijatori, koji svoje nogometno neznanje i katastrofalnu tehniku nadoknađuju trkom i snagom.
Samo me zanima kako će Vukušić izgledat pored njihovih stopera, da li taj momak vridi išta ima šansu pokazat sad protiv ove ekipe.
Kako će Vejić izgledat u skoku i dvobojima sa njihovim igračima, to me strah i pomislit.
točno tako
Old 16-07-2011, 07:57 PM   #387
19torcida50
Member

19torcida50 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by istok1950 View Post
a mis smo našu sikiru u izrael prodali
19torcida50 is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2011, 10:15 PM   #388
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Thumbs up

zar drugoplasirana momčad naše lige ne može dobit u dvi utakmicu 13,14,15-tu ekipu engleske lige??? neš ti njih!

protuv jedne jebene Rome smo završili svi se sjećamo kako, šta nam taj štok predstavlja veći problem???

nek se taj Hajduk već jednom dokaže!!!!
šta smo se unaprid predali??? onda nemojmo dogodine ni ić u evropu!!!

ja sve do zadnjeg sučevog na Poljudu vjerovat ću, kao i uvik.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2011, 10:35 PM   #389
roby101
Senior Member

roby101 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by monkul View Post
zar drugoplasirana momčad naše lige ne može dobit u dvi utakmicu 13,14,15-tu ekipu engleske lige??? neš ti njih!

protuv jedne jebene Rome smo završili svi se sjećamo kako, šta nam taj štok predstavlja veći problem???

nek se taj Hajduk već jednom dokaže!!!!
šta smo se unaprid predali??? onda nemojmo dogodine ni ić u evropu!!!

ja sve do zadnjeg sučevog na Poljudu vjerovat ću, kao i uvik.
e da je to jedan stari Hajduk,ne bi se mi nikoga bojali nego bi se svi bojali nasih ubojiti napada,hajducke igre i borbenosti, a ovako se mi sviju bojimo,a niko se ne boji nas,tj nasih igraca ali ako nista,baren se svi boje nasih navijača

ma englezi jos nisu niti na pola snage kakvu ce imat kad krene prvenstvo i moramo ih nadtrcat,bit na svakome balunu brzi i odlucniji i dobit cemo ih,samo triba hrabro a ne sasrat se, neće bit njih vise nego nas(osin ako ljubo ne poludi i dobije crveni )
roby101 is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2011, 10:48 PM   #390
Hajduknajbolji
Junior Member

Hajduknajbolji is on a distinguished road

Stoke danas nerijeseno igrao protiv petoligasa, tek su zapoceli pripreme, to je Hajdukova velika sansa. Hajduk je igrao vec 7-8 utakmica, nadam se da su se uigrali. A prije Stokea imaju Šibenik i Barcu, mislim da smo tu u prednosti. I oni nas respektiraju koliko i mi njih!
Hajduknajbolji is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2011, 10:50 PM   #391
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

a šta da je to " onaj stari Hajduk" ??? ma nema toga, stari mladi ovo ono..Hajduk je uvik Hajduk. samo to ovi šta trenutno su dio njega MORAJU ZNAT.uvik mi nešto kukamo, a da smo prošli ovog, a da smo prošli onog....totenham, leeds, fulham, st.ettiene, hsv,bordo,roma - ljudi moji meni je već pun qrac toga.
Ovaj Stock koliko god bio iz respektabilne lige ( šta je, je), meni se hebe za to. meni je važan Hajduk, jedino i samo Hajduk, i ka sve ove ludo proćerdane godine i ove opet iznova. nepopravljivo optimističan. kad sam doživio stogodišnjicu i vidio kako će svijet izgledati prve noći trećeg svjetskog rata, vjerujem da mogu opet guštat kao onih godina lige prvaka, kao onog trenutka osvajanja posljednjeg kupa, kao onih nula šest na armijskom stadionu, kao svih onih trofeja Marjana...zar bih se triba bojat jednog Stoke-a,a??...bojim se nas samih, nikoga više od nas samih se ne bojim....

i nikako ne mogu prežalit da u ovu sezonu ulazimo bez klasičnog razigravača, bez tzv.fantaziste ma koliko netko trubio da borbenost, kolektiv ovo ono mogu nadomjestiti takav tip igraća..složio bih se sa njima da nisam bio svjedokom jerkovića, asanovića, sliškovića..svih onih nositelja broja 10. nekdašnjih i današnjih. mogu i taj vuković i vukušić i lendrić i ahmad biti maradone, neimari i rauli u jednom al ako im nema tko podvalit, zavalit uvalit balun...jebeš ti to.
Old 16-07-2011, 10:56 PM   #392
Biliboy
Senior Member

Biliboy's Avatar

Biliboy is on a distinguished road

Nerazumijem zasto su svi tako pesimisticni? Oni su tek krenuli sa pripremama...odigraju sa najboljim sastavom 1-1 protiv nekog 5 ligasa.. a mi dobijemo Bursaspor...? Zasto nebi bilo opet kao protiv turaka? Oni bolji...mi zabijamo

1-0, 1-1 , 2-1, i cak 3-1 su prolazni...
Ljudi imaju utakmicu sa Chelsea 4 dana poslje 4.8 i kako svi govore da cu istrcati sa B-ekipom u splitu...
Zasto ne naguzit engleze sa 5-0?

Prolazimo,

Nikad nisam bio sigurni!
Biliboy is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2011, 01:14 AM   #393
dino95os
Senior Member

dino95os's Avatar

dino95os is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Biliboy View Post
Nerazumijem zasto su svi tako pesimisticni? Oni su tek krenuli sa pripremama...odigraju sa najboljim sastavom 1-1 protiv nekog 5 ligasa.. a mi dobijemo Bursaspor...? Zasto nebi bilo opet kao protiv turaka? Oni bolji...mi zabijamo

1-0, 1-1 , 2-1, i cak 3-1 su prolazni...
Ljudi imaju utakmicu sa Chelsea 4 dana poslje 4.8 i kako svi govore da cu istrcati sa B-ekipom u splitu...
Zasto ne naguzit engleze sa 5-0?

Prolazimo,

Nikad nisam bio sigurni!
Potpisujem sve što si rekao EUFORIJA LAGANO POČINJE!!
A i uz to, MI VIŠE NEMAMO JURICU BULJATA!
Old 17-07-2011, 04:39 AM   #394
malduk
mišO

malduk's Avatar

malduk will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by sptp View Post
Ovaj put će valjda svi pripaziti kako se nose transovi...
to je najbitnije od svega

svaka cast, odlicno si to primjetia
Old 17-07-2011, 08:03 AM   #395
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

Quote:
Originally Posted by dino95os View Post
Potpisujem sve što si rekao EUFORIJA LAGANO POČINJE!!
A i uz to, MI VIŠE NEMAMO JURICU BULJATA!
ma šta LAGANO???? nema da je nema!!!!!!
evo ja prvi. EUforičan do daske.
Old 17-07-2011, 01:45 PM   #396
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

Ljubo Milicevic se oporavlja brze od ocekivanja, ubrzo ce trenirati sa ostalim igracima, najvjerojatnije ce vec do meca u Stokeu biti spreman ""ko zmaj"
Old 17-07-2011, 03:21 PM   #397
Torca-H
Senior Member

Torca-H's Avatar

Torca-H is on a distinguished road

prolazimoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooo
Torca-H is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2011, 08:25 PM   #398
smijuljica
Senior Member

smijuljica's Avatar

smijuljica is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by northwichstokie View Post
have you got any centre backs that can't play full back, ... we have Danny Collins, we can swap
We have many centre backs that can't play full back. Actually, we have centre backs that can't shepherd two drawn sheep.
"Best" of them, Yoritzh Boliat, we swapped for 600.000 €.

Urbani Jugoslaveni 1950
smijuljica is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2011, 11:49 PM   #399
istok1950
Senior Member

istok1950's Avatar

istok1950 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Grizli Adams View Post
Ljubo Milicevic se oporavlja brze od ocekivanja, ubrzo ce trenirati sa ostalim igracima, najvjerojatnije ce vec do meca u Stokeu biti spreman ""ko zmaj"
Gaje pojedinci nadu na tek početak priprema Stokea, i kao tu smo u prednosti, ok, ali kako je onda naša prednost Ljubo Miličević, rekovalescent, koji zadnje 2 godine ili malo manje uopće nije igra ozbiljan nogomet (2.Australska liga) i nije proša pripreme u Austriji.
Njihove sikire pojest će naše gelirane šminkeriće, u dvobojima će završavat u reklamama i sa poda već ih vidim, kako za svaki kontakt dozivaju suca i u nevjerici ga gledaju 'kako ovo nije faul'
Njihove 2 špice od skoro 2 metra, na našeg đapanezea, i prekaljenog Vejića, jednostavno neće i ne moze na dobro.
Nadam se da sam u totalnoj zabludi, Bože daj!!!
istok1950 is offline   Reply With Quote
Old 18-07-2011, 01:17 AM   #400
Švabo
deutschtürke

Švabo's Avatar

Švabo has a little shameless behaviour in the past

vezano za put, London je pun kua daleko, najbliže su Manchester i Liverpool.

Ima čak direktna linija Split - Manchester i Dubrovnik - Manchester, za one malo dubljeg džepa, iako se radi o low budget agenciji, budući da je to srce sezone, cijene su u jednom smjeru debelo priko 100 eura........

za Liverpool leti Ryanair iz aerodroma nama najbližeg Venecia - Treviso, nedavno sam letija s njega, ludilo aerodromčić, lako se snać, tu negdi blizu se da nać i parking i to je ideala. Samo šta ne radi nešto Ryan stranica pa nisan naša koliko bi on doša......

U svakom sl, pogledajte i s Ryanom ima još pun kua nekih glupljih engleskih gradova jeftinijih blizu tog Stokea, pa se da nać, ali kako god okreneš, letit sad usrid lita za Englesku je pun kua skupo...... Ili najbolje dizel kombi i piči.....
Švabo is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules