[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 07-08-2011, 04:14 PM   #41
optimist
Senior Member

optimist's Avatar

optimist is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by torca-zd View Post
znam za to al moras postat vip da bi gleda,pa jel znas mozda jos koji?
kažem: za vip platiš sedam dolara (npr. ja jesam )

_____

rijeĆani su optimistiĆni

Čulina: I remi bi bio dobar, ali pobijedit ćemo 2-1; Kreilach: Još nisam izgubio na Poljudu

zbog ovih i ovakvih ja bi da ih pobjedimo 5-0, kad idu kod dinama: Nemamo šanse, Najlakša utakmica sezone, Minimalan poraz je dobar...
optimist is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2011, 04:20 PM   #42
DelmatST
Senior Member

DelmatST's Avatar

DelmatST is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by optimist View Post
kažem: za vip platiš sedam dolara (npr. ja jesam )
Za jednu utakmicu, misečno, godišnje...? I kakva je kvaliteta slike?
Old 07-08-2011, 04:54 PM   #43
optimist
Senior Member

optimist's Avatar

Quote:
Originally Posted by DelmatST View Post
Za jednu utakmicu, misečno, godišnje...? I kakva je kvaliteta slike?
1 mjesec, kvaliteta dobra (zadovoljan sam), možeš gledat svakakve utakmice (npr. ja sam gledo HNL; kvalifikacije EL, U-20 SP,....). Ako se dobro sićam 4 dolara je jedan tjedan.

Meni nije puno, jer ja jeftinije ne mogu nać gledat.
Old 07-08-2011, 05:23 PM   #44
makaranin
Senior Member

makaranin is on a distinguished road

http://livehnl.blogspot.com/
makaranin is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2011, 07:32 PM   #45
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

kavatap is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by roby101 View Post
subasic/kalinic
oremus/james milicevic maloca lima
Inoha
tomasov sarić ticinovic
vukusic lendric

evo vaku bi ja postavu volija protiv rijeke
Bogami i ja bi dva golmana stavija. možda onda Vejić i ekipa prestanu davat autogolove
kavatap is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2011, 07:59 PM   #46
roby101
Senior Member

roby101 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by kavatap View Post
Bogami i ja bi dva golmana stavija. možda onda Vejić i ekipa prestanu davat autogolove
stavija san / izmedu njih dvoje,jer ja neman nista protiv da kalinic brani,nista nije losiji od subasica

tomasov ispa iz prve postave,oremus igra danas na desnom beku,a kukoc na mistu tomasova.U sredini andric i trebotic
roby101 is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2011, 08:27 PM   #47
smijuljica
Senior Member

smijuljica's Avatar

smijuljica is on a distinguished road

Lima centrira, Vukušić glavom???

Urbani Jugoslaveni 1950
smijuljica is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2011, 08:44 PM   #48
BenficaSplit
Senior Member

BenficaSplit's Avatar

BenficaSplit is on a distinguished road

stream?or is passing on tvm, to i search?
BenficaSplit is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2011, 08:45 PM   #49
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

kavatap is on a distinguished road

http://livehnl.blogspot.com/
live stream
kavatap is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2011, 08:50 PM   #50
BenficaSplit
Senior Member

BenficaSplit's Avatar

BenficaSplit is on a distinguished road

i saw it on the top of the page. hvala
1-0 ^^
BenficaSplit is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2011, 08:52 PM   #51
roby101
Senior Member

borbenost je tu.Imamo dominaciju ali veze nemamo sta napravit sa loptom kad dodemo na 30-40 metara od gola.Kretanje i otkrivanje nikakvo.A cini mi se da i ne razmisljaju bas previse dok igraju.Maloča ima loptu,i tri slobodna igraca cekaju loptu a on je daje vukusicu koji ima na ledima igraca i naravno gubi je.I tako i ostatak momcadi jedno 15 puta u prvom poluvrimenu.Također,Maloca dva puta blago receno zapliva.
Sve sta napravimo,napravimo priko livog boka priko lime,krenemo li kroz sredinu,andric ili trebotic izgube loptu ili je daju tamo di nema zive duse.Desni bok zasad ne postoji,oremus 2 puta prisa centar,kukoc osim borbenosti nista nije napravija

kuci se mozemo jos provlacit i dobijat nekako utakmice,ali u gostima cemo tesko bilo koga dobit,mozda lucko
Old 07-08-2011, 09:35 PM   #52
optimist
Senior Member

optimist's Avatar

bravo kapetane!
Old 07-08-2011, 09:54 PM   #53
roby101
Senior Member

loše loše loše

rijeka nas je nadigrala,da su dobili bilo bi sasvim zasluzeno.igra u drugon poluvremenu je bila gora nego ona igra iz drugog dila prosle sezone.Ma ocajno.Drugo poluvrime smo izgledali ko amateri,rijeka izgledala duplo mocnije.Nasi su izgledali kada su se taman vratili sa godisnjeg pa nemaju snage ni potrcat.

Sta ahmad radi u igri? niti trci,niti se trudi,niti ima vise od 5 dodira po utakmici.Cemu ga onda stavljat u igru? koda igramo sa igracem manje.

A (ne)komunikaciju izmedu obrane i golmana necu ni komentirat
Old 07-08-2011, 09:57 PM   #54
optimist
Senior Member

optimist's Avatar

Quote:
Originally Posted by roby101 View Post
loše loše loše

rijeka nas je nadigrala,da su dobili bilo bi sasvim zasluzeno.igra u drugon poluvremenu je bila gora nego ona igra iz drugog dila prosle sezone.Ma ocajno.Drugo poluvrime smo izgledali ko amateri,rijeka izgledala duplo mocnije.Nasi su izgledali kada su se taman vratili sa godisnjeg pa nemaju snage ni potrcat.

Sta ahmad radi u igri? niti trci,niti se trudi,niti ima vise od 5 dodira po utakmici.Cemu ga onda stavljat u igru? koda igramo sa igracem manje.

A (ne)komunikaciju izmedu obrane i golmana necu ni komentirat
jedino si ovo u pravu
Old 07-08-2011, 10:01 PM   #55
roby101
Senior Member

Quote:
jedino si ovo u pravu
to bi tribalo znacit da smo mi igrali dobro? pa satrali su nas drugo poluvrime kad su izasli iz bunkera.Pogledaj statistiku.Mi 7 udaraca,oni 12 ja mislin.Posjed bija debelo na nasoj strani nakon 1.pol. na kraju dosa na 50-50.Drugo smo poluvrime izgledali ocajno,3 pasa nismo mogli spojit i ako mislimo ovako igrat svaku utakmicu,u gostujucin utakmicama nemamo sta trazit,izvuc cemo na par gostovanja x,ostalo cemo popusit
Old 07-08-2011, 10:05 PM   #56
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Bukowski will become famous soon enough

srića da je andrić da gol kad ga je da,stisli su nas jebački bili...zna san da će ga uvalit,aj,ovako su dali za 2:1,pa nekako.inoha mi je skroz slabo odigra danas,lima drugu zaredom najbolji,čovik probija umisto ananasa,a stigne se i vratit.i maloča je dosta slabo odigra,do sad mi se svidija ovu sezonu.subašić je šteker,gol njemu na dušu,prije toga kad je krivo procjenija da će lopta u 16 pa njemu u ruke,srića da se odbila našem njemu od noge,i ovo zadnje,zadnji korner rijeke nije bia nikakav faul na njemu,moga nan je konj izgubit 2 boda doslovno zadnji sekund.a sa robijem se slažem oko ahmada da je igrač manje,jedino ne stoji da ne trči ništa,potrči on al uprazno.
Old 07-08-2011, 10:12 PM   #57
luka Th
Senior Member

luka Th's Avatar

luka Th is on a distinguished road

nakon dugo vrimena san gleda Hajduka na tv-u i jedino što mogu reć je to da mi je žao ljudi koji nemaju mogućnost odlaska na stadion pa to je negledljivo

gospodine treneru kad će jebeni Ananas više sist na klupu?????????????
gospodin dinko trebotić što reći nego da san se začudija kad je komentator reka da izlazi iz igre
mirko oremuš kriminalno loš on i subašić krivci za gol
ante vukušić pa sinko nije nogomet samo trčanje u prazno,samo nam mažeš oči svojom "agresivnošću"
ovi drugi nisu ni vridni spomena jer od njih ionako nista ne očekujem

Kad je dobro svi su Hajduk, Kada padaš tu smo Mi...FORCA BIJELI-TVOJI NAJVJERNIJI!!!!!!!!!!
luka Th is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2011, 10:13 PM   #58
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

ahmada bi i vejić ostavio bez šanse cjelu utakmicu da slučajno igraju u suparničkim ekipama, i to je pametnome dosta. anas nek si kupi loptu pa nek po kući lobuje golmana, drka kurac s njom ako oče, jebena budala. maloča katastrofalan, baletana glumi. trebotić katastrofa, kukoč borbenost ima, ostalo 0 bodova. lima najbolji već standardno
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2011, 10:16 PM   #59
optimist
Senior Member

optimist's Avatar

Quote:
Originally Posted by luka Th View Post
nakon dugo vrimena san gleda Hajduka na tv-u i jedino što mogu reć je to da mi je žao ljudi koji nemaju mogućnost odlaska na stadion pa to je negledljivo

gospodine treneru kad će jebeni Ananas više sist na klupu?????????????
gospodin dinko trebotić što reći nego da san se začudija kad je komentator reka da izlazi iz igre
mirko oremuš kriminalno loš on i subašić krivci za gol
ante vukušić pa sinko nije nogomet samo trčanje u prazno,samo nam mažeš oči svojom "agresivnošću"
ovi drugi nisu ni vridni spomena jer od njih ionako nista ne očekujem
ajmo pajdo IMENA daj ko će igrat umisto njih. pa jebemu, nalakše reć nevalja ovaj, onaj. daj reci ko je bolji i ko će igrat!!!!!!
Old 07-08-2011, 10:29 PM   #60
luka Th
Senior Member

luka Th's Avatar

luka Th is on a distinguished road

Quote:
ajmo pajdo IMENA daj ko će igrat umisto njih. pa jebemu, nalakše reć nevalja ovaj, onaj. daj reci ko je bolji i ko će igrat!!!!!!
pa nažalost nema NIKO a to je pokazatelj rada naših uprava i njihovih ulaganja u omladinsku školu,dovođenja razno raznih invalida od igrača.
nemože jedan kukoč igrat u početnoj postavi hajduka svaka čast momku trči bori se al to nije dovoljno za igrat nogomet triba imat neku jebenu tehniku znat primit balun odigrat jebeni pas na 2 metra a danas se dobro pokazalo kako u hajduku ima igrača koji od 10 dodavanja dodaju 8 krivo i to na 2 metra!
ako anas odigra ili bolje rečeno neodigra zadnje tri utakmice ama baš nista ili ajmo bit realni 3 godine čovik nije odigra nista daj sidi ga na klupu daj mu škatulu kokica u nek papa ili na tribinu ako triba pa će doć na trening i zamislit se malo,jer on je igrač koji u svakom trenu može proć igrača 1 na 1 ali...

činjenica je da je hajduk postao rupa bez dna,mladi igrači iz cile dalmacije odlaze u dinamo prije nego u hajduk pa prije odlaze u rijeku nego u hajduk(primjer antonini čulina),jel itko postavio pitanje zašto???
zato jer u hajduku nevide BUDUĆNOST

Kad je dobro svi su Hajduk, Kada padaš tu smo Mi...FORCA BIJELI-TVOJI NAJVJERNIJI!!!!!!!!!!
luka Th is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules