[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 14-09-2011, 11:34 AM   #3121
brainsn
Senior Member

brainsn's Avatar

brainsn is on a distinguished road
Thumbs up zg torcida je kralj

Quote:
Originally Posted by zg torcida View Post
Bukovski je zgaba,nece ga ni baba,koju god ubere uvijek sve zasere.Bahrija je seljak glupi veseljak,noge mu smrde u lice mu drugi prde,on to shvaca kao salu jer cesto zaviri u svoju stalu.Sonic na utakmice ne ide u familiji svi ga se stide.Dao je guzu izvlaci se na meduzu da zbog nje ga pece guza svaku vecer.Jsucic cesto pije zato se stalno smije,njemu je smijesno puno stvari zato ga kopitom tuku tovari.Galinjo i maminjo prijatelja dva.Galinjo okolo sve daje pa cak i lijevo jaje,njegove su ruke ozlijeđene od muke dok krave muze ponekad daje guze.
:eusa_da nc:eusa_da nc
Old 14-09-2011, 11:35 AM   #3122
zg torcida
Senior Member

zg torcida's Avatar

zg torcida is an unknown quantity at this point
Default Sramota

Bahrija se ulizuje Bukovskom a ovaj mu prije neki dan jebao sve po spisku..e Bahrija stvarno si jadan..Bahrija mater od Bukovskog te traži po plaži,ona kaže da ti si joj najdraži.ŽIVIO BRAINSN.Od naseg Hajduka sve mi je muka,uskoro nece imat ko za njega da druka.Tko god na vrh dođe lose nam se pise uvijek netko novce nam usise.Kad u napadu krenu dva vuka meni dođe muka jer golova nema i eto problema.Kad s klupe uđe tičina mnogima curi slina ostale zove dadyy ali nikako da proradi.Kad nesto obrani suba sa sjevera se cuje truba,milicevic kad krene protivnik se moli bogu da mu jozo ne slomi nogu.anas slasticarnicu navecu ima njega ne zanima jel ljeto ili zima.sladoled nam treba da glave ohladi igraci ce hajduka umrijeti od gladi ne budu li im place sjele svakih mjesec dana zene ce im u glavu bacit kljuceve od stana.
zg torcida is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2011, 11:54 AM   #3123
Deranja
Senior Member

Deranja is on a distinguished road

ajmo vise priznajte ciji je alt nick ovaj zgtorcida pa sve sprdaje

Moran priznati da su pjesmice vrh
Deranja is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2011, 12:03 PM   #3124
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Hajdukovac-RI is on a distinguished road

Pjesmice
Old 14-09-2011, 12:08 PM   #3125
galinjo
Senior Member

galinjo's Avatar

galinjo is on a distinguished road

Super mi je stihoklepac, lajkam ga! Mi smo ograničeni pa ne razumijemo njegovu genijalnost!
galinjo is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2011, 02:15 PM   #3126
jsucic5
Senior Member

jsucic5's Avatar

jsucic5 is on a distinguished road

haiku.. ja sam još i dobro prošao. samo pijem i tuku me tovari. vidim da su neki puno gore prošli. i opet poznata rečenica: moderator briši me i onda 3 posta.. koji kralj.
Old 14-09-2011, 05:25 PM   #3127
sHpar
Member

sHpar is on a distinguished road

Mislim da je derbi s dynamom pokazo da brkljača nema mjesta u Hajduku..

Subašić

James Milićević Inoha Lima

Tomasov Andrić Sharbini

Lendrić Vukušić Vuković

SVI U NAPAD!!
sHpar is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2011, 05:56 PM   #3128
optimist
Senior Member

optimist's Avatar

optimist is on a distinguished road

svi u obranu
optimist is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2011, 06:45 PM   #3129
Dice
Member

Dice's Avatar

Dice is on a distinguished road

Quote:
Bukovski je zgaba,nece ga ni baba,koju god ubere uvijek sve zasere.Bahrija je seljak glupi veseljak,noge mu smrde u lice mu drugi prde,on to shvaca kao salu jer cesto zaviri u svoju stalu.Sonic na utakmice ne ide u familiji svi ga se stide.Dao je guzu izvlaci se na meduzu da zbog nje ga pece guza svaku vecer.Jsucic cesto pije zato se stalno smije,njemu je smijesno puno stvari zato ga kopitom tuku tovari.Galinjo i maminjo prijatelja dva.Galinjo okolo sve daje pa cak i lijevo jaje,njegove su ruke ozlijeđene od muke dok krave muze ponekad daje guze.
ahahaha
Dice is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2011, 07:26 PM   #3130
Torcida Kr
Senior Member

Torcida Kr's Avatar

Torcida Kr is on a distinguished road

zg torcida, šta nisi već 15 puta reka da odlazaiš s foruma? Šta se mene tiče, ostani, vidim da si jako ambiciozan, imaš pravo, mi smo svi neambiciozni. Moramo dovest Leku, Kranjčara, Rakitića, Neretljaka...
Torcida Kr is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2011, 08:24 PM   #3131
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Drago se vraća, i dobro je što je najava da mu je ugovor vezan uz broj nastupa
Old 14-09-2011, 11:41 PM   #3132
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

Dragec ce nam pomoci,ako nista boraca nam fali posto Anas i Tomasov su malo pi...

Odgovor Udruge prvoligasa Hajduku: Sudenje je vrlo dobro!

Last edited by zoranvulic; 14-09-2011 at 11:55 PM.
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2011, 08:37 PM   #3133
optimist
Senior Member

optimist's Avatar

optimist is on a distinguished road

http://www.index.hr/sport/clanak/rea...te/571897.aspx

Z.A. je*em ti sad mater
optimist is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2011, 09:40 PM   #3134
bahrija
Senior Member

bahrija's Avatar

bahrija is on a distinguished road

Quote:
Bahrija se ulizuje Bukovskom a ovaj mu prije neki dan jebao sve po spisku..e Bahrija stvarno si jadan..Bahrija mater od Bukovskog te traži po plaži,ona kaže da ti si joj najdraži.ŽIVIO BRAINSN.Od naseg Hajduka sve mi je muka,uskoro nece imat ko za njega da druka.Tko god na vrh dođe lose nam se pise uvijek netko novce nam usise.Kad u napadu krenu dva vuka meni dođe muka jer golova nema i eto problema.Kad s klupe uđe tičina mnogima curi slina ostale zove dadyy ali nikako da proradi.Kad nesto obrani suba sa sjevera se cuje truba,milicevic kad krene protivnik se moli bogu da mu jozo ne slomi nogu.anas slasticarnicu navecu ima njega ne zanima jel ljeto ili zima.sladoled nam treba da glave ohladi igraci ce hajduka umrijeti od gladi ne budu li im place sjele svakih mjesec dana zene ce im u glavu bacit kljuceve od stana.
ako imaš kakvih problema, javi mi se na pm pa da se nadjemo u 4oka-balonja purgerski!!!
bahrija is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2011, 10:17 PM   #3135
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Bukowski will become famous soon enough

Zg torcida pa ti si reper!!!!
Jebate,rime su ti jače od Sašinih!!!Rasturaš!Saša,Nered,Target i Bahattee skupa ti nisu do kolina!!!.Aj me nauči kako se slažu rime?Aj molin te,jel imaš doma neki popis riči šta se rimuju,pa samo ovo između ubacuješ,il kako?Po ovome bi se reklo da ih imaš na papiriću po jednu,pa sistem izvlačenja skupina za svjetsko....Šta uvatiš to ide.Al strašan si majke mi.Ja bi sve da da san bogat,lip i ambiciozan ka ti.Evo i ja ću jednu:

Zg torcida,ti si dio nas,
Zg torcida,brate spasi nas,
Sabor nam pun smeća,
Lopovske ekipe,
Cile dane slušaš
Kriv je Franjo,kriv je Stipe,
A narod je bez lipe,
Brzo će i zima,
Nema drva,sjeci šume,
Barem toga ima,
Neambicija naša,
Usrala Hajduka,
Od ZG bogataša,
Nama je muka,
Al ima jedan spas,
Ime mu je Leko
Ako dođe Benko
Hajduk će bit neko
I kad gube i kad tuku,
I kad jedva bod izvuku,
Ma kad jedva noge vuku,
Uvik virni svom Hajduku.

PS.Vidija san ti mater,liči mi na tuku.
Old 15-09-2011, 10:59 PM   #3136
zg torcida
Senior Member

zg torcida's Avatar

zg torcida is an unknown quantity at this point
Default Sramota za stogodisnjicu

Bukovski sad je online osjeti se zadah cim taj zine.Neambicioznosti njegovoj nema kraja nije si bogme ni oprao jaja.On i Bahrija tandem su pravi ne dopusti purgeru da taj jad iskvari.Seljacka su djeca starog kova kad je Hajduk u pitanju vide kao sova.Drvosjeca je Bukovski a Bahrija pastir da li oni bi se voljeli da im uvale klistir.Hajduk ne valja a Bahrija se s brda pijan valja,Bukovski ide u stalu i ide zbijat salu s kravicama sto smrde i tovarima koji prde.Uvijek kada dođes do naseg poljuda ispred se osjeti gadna plinara,to bukovski najeo se graha i eto nama kraha. O Bahrija o Bahrija pivica tvoja je uvik uz tebe.Nacugaj se,jebe ti se sto Hajduk drugi opet bit ce.Inace u zg sve smrdi po neopranoj pici.Cure trljaju mace na sliku Ronalda i ebi ga..nema pomoci dok ih ne prođe.Dogodilo se to u 53. minuti, kad je Argentinac Angel Di Maria srušio snove Dinama jedinim golom na utakmici. U tom je trenutku na južnoj tribini razvijena Hajdukova zastava, a neobičan prizor nakratko su ulovile i kamere.

Last edited by zg torcida; 15-09-2011 at 11:13 PM.
zg torcida is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2011, 12:57 AM   #3137
luka Th
Senior Member

luka Th's Avatar

luka Th is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Bukowski View Post
Zg torcida pa ti si reper!!!!
Jebate,rime su ti jače od Sašinih!!!Rasturaš!Saša,Nered,Target i Bahattee skupa ti nisu do kolina!!!.Aj me nauči kako se slažu rime?Aj molin te,jel imaš doma neki popis riči šta se rimuju,pa samo ovo između ubacuješ,il kako?Po ovome bi se reklo da ih imaš na papiriću po jednu,pa sistem izvlačenja skupina za svjetsko....Šta uvatiš to ide.Al strašan si majke mi.Ja bi sve da da san bogat,lip i ambiciozan ka ti.Evo i ja ću jednu:

Zg torcida,ti si dio nas,
Zg torcida,brate spasi nas,
Sabor nam pun smeća,
Lopovske ekipe,
Cile dane slušaš
Kriv je Franjo,kriv je Stipe,
A narod je bez lipe,
Brzo će i zima,
Nema drva,sjeci šume,
Barem toga ima,
Neambicija naša,
Usrala Hajduka,
Od ZG bogataša,
Nama je muka,
Al ima jedan spas,
Ime mu je Leko
Ako dođe Benko
Hajduk će bit neko
I kad gube i kad tuku,
I kad jedva bod izvuku,
Ma kad jedva noge vuku,
Uvik virni svom Hajduku.

PS.Vidija san ti mater,liči mi na tuku.

Kad je dobro svi su Hajduk, Kada padaš tu smo Mi...FORCA BIJELI-TVOJI NAJVJERNIJI!!!!!!!!!!
luka Th is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2011, 01:56 AM   #3138
jsucic5
Senior Member

jsucic5's Avatar

jsucic5 is on a distinguished road

Quote:
Bukovski sad je online osjeti se zadah cim taj zine.Neambicioznosti njegovoj nema kraja nije si bogme ni oprao jaja.On i Bahrija tandem su pravi ne dopusti purgeru da taj jad iskvari.Seljacka su djeca starog kova kad je Hajduk u pitanju vide kao sova.Drvosjeca je Bukovski a Bahrija pastir da li oni bi se voljeli da im uvale klistir.Hajduk ne valja a Bahrija se s brda pijan valja,Bukovski ide u stalu i ide zbijat salu s kravicama sto smrde i tovarima koji prde.Uvijek kada dođes do naseg poljuda ispred se osjeti gadna plinara,to bukovski najeo se graha i eto nama kraha. O Bahrija o Bahrija pivica tvoja je uvik uz tebe.Nacugaj se,jebe ti se sto Hajduk drugi opet bit ce.Inace u zg sve smrdi po neopranoj pici.Cure trljaju mace na sliku Ronalda i ebi ga..nema pomoci dok ih ne prođe.Dogodilo se to u 53. minuti, kad je Argentinac Angel Di Maria srušio snove Dinama jedinim golom na utakmici. U tom je trenutku na južnoj tribini razvijena Hajdukova zastava, a neobičan prizor nakratko su ulovile i kamere.

nego, jesi se otrjeznio sinoć od lige šampiona? kako su prošli ovi tvoji?
Old 16-09-2011, 09:25 AM   #3139
Bodul
Mladen Grdović

Bodul's Avatar

Bodul has a spectacular aura aboutBodul has a spectacular aura about

iako je covik svjestan da se u startu radi o patki definitivno ti i ovakve stvari podgriju mastu ... s nasima se sprda cak i jedan Ljaljak i kaze da nema on sta pricat s njima, a ovi jebate sastance sa samim Blatterom

http://slobodnadalmacija.hr/Nogomet/...2/Default.aspx
Old 16-09-2011, 09:48 AM   #3140
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Quote:
Originally Posted by Bodul View Post
iako je covik svjestan da se u startu radi o patki definitivno ti i ovakve stvari podgriju mastu ... s nasima se sprda cak i jedan Ljaljak i kaze da nema on sta pricat s njima, a ovi jebate sastance sa samim Blatterom

http://slobodnadalmacija.hr/Nogomet/...2/Default.aspx
Potencijalni kupci Hajduka, članovi obitelji Lukšić proteklog su listopada bili i kod prvog čovjeka FIFA-e Seppa Blattera.

Lapsus ili su bili tamo prije 11 mjeseci?

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules