[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 21-10-2012, 05:49 PM   #61
Grabovac
Senior Member

Grabovac's Avatar

Grabovac is on a distinguished road

Daklem...

Gledatelja 36 000-ovi iz uefe kažu da stepenice na tribini moraju biti prazne, to prihvaća ovi što se prave grbavi na svim utakmicama i rade neke izvještaje glupe, kako se ono zovu, pa nam opale neku kaznu *ebačku
Vrijeme, 19:00...nazovi to predveče ili kako god
Teren, a Poljud valjda ako smo mi domaćini...
Sudac pederu
Pomoćni sudac isto peder (drugi pomoćni je navodno biseksualac)
Rezultat 3:1 za nas naravno...2 iz izrađenih akcija (školski primjer reklo bi se), jedan iz slobodnjaka, gol što primamo, to je onaj što ga moramo primit po običaju

Na tribini 3 transparenta, jedan protiv gamadi u klubu, jedan u znak potpore Štimcu (nešto u stilu, izborniče vodi nas u Brazil, dajte nam Srbiju milu vam majku jebemo ili tako nešto, da vam sad ne odajem) i jedan "prodajen škodu favorit za 1200eura, neznan godište, ali ka nova je, samo sidi i vozi...dajen i punicu gratis"
Old 21-10-2012, 06:25 PM   #62
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

INTERNA FORUMSKA OBAVIJEST:

Obavješvaju se svi forumaši da će svatko ko u terminu od sat prije do sat nakon utakmice (termini blazi nego odredbe "suzaninog" ZOSNNN) bude pisa po forumu a na kraju Akcije pomoći Klubu (www.bilosrce.com) se utvrdi da nije platio kartu za utakmicu bit ce banniran na neko vrijeme, ovisno o težini prekršaja.
Ne priznajemo mobilni internet i sl. opravdanja, ako si na utakmici ne d.kaj po telefonu nego navijaj.

Forumsko unerednistvo
HŽV!

hAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2012, 07:20 PM   #63
Hajduk91
Senior Member

Hajduk91 is on a distinguished road

Andrijasevic nema srece danas

Avdija je strasan koliko je covik brz i zna proc samo sta nije bek, nek dadne Mikanovicu Chancu na beku a nek stavi Avdiju za oremusa, bili bi puno opasniji, oremusa ne vidis cilu Utakmicu

Last edited by Hajduk91; 21-10-2012 at 07:43 PM.
Hajduk91 is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2012, 07:50 PM   #64
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Bukowski will become famous soon enough

Jesan van reka ja da to neće bit lagano danas....Imali smo mi šansi,ali bogami imali su i oni,i to po meni u najmanju ruku jednako dobre,a i bolje.sreća šta je ona trojka njihova bila škrta u 30-oj pa nije doda onome samom na 11 metara.A ko mi je prošli put govorija da Milić zaslužuje onolke Krstičevićeve šanse.....Ono u 35-oj bi ja zabija.Andrijašević
Ako mislimo dobit što prije uvest Kiša.Ako oni povedu nema ni teoretske šanse da preokrenemo,eventualno na silu da izjednačimo.Sredina nam je nemoćna skroz.Ja bi uveja Kiša odma,a čak eventualno Vukovića povuka a Milića van.
Pomozi Bože.
Old 21-10-2012, 08:39 PM   #65
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

aaaaaaaaaaaa

pa jebenti taktiku kad imaš nulu na Poljudu i pojačavaš obranu....Imaš i Kiša i Maglicu...Stavljaš Maglicu koji se tek oporavio, stavljaš Limu koji je tek doša, a mali Kiš ti grije klupu?????
Ne razumim...

utakmica se produžila ČITAVIH sedam minuta a krstičević niti jednim potezom ne pokušava u tih SEDAM minuta preokrenuti rezultat?????

e jebiga sad.

Last edited by monkul; 21-10-2012 at 08:57 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2012, 08:41 PM   #66
bahrija
Senior Member

bahrija's Avatar

bahrija is on a distinguished road

kazna slijedi dok promašiš par zicera-staro nogometno pravilo!
bahrija is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2012, 09:00 PM   #67
Bukowski
Senior Member

Bukowski's Avatar

Bukowski will become famous soon enough

Mišo
Pitanje:Vuković i Milić NE SMIJU izać?Užas!Užas!!!A na Maglicu se userem jeben i njega i sve vas koji ga zazivate.Više je Kiš pokaza u ona 2 kontakta s loptom nego ovaj sve skupa.Katastrofa,on je u jedno poluvrime tolko toga usra da je to strašno.A Kiš će prvom prilikom nastavit niz Perišić,Livaja....Majke mi ne mogu vjerovat,on vadi Oremuša,Andrijaševića gura na bok,a stavlja Maglicu!Bože mili....Jebati Milić mater,teraj ga u trokurac,šta nisi njega moga izvadit i Vukovića povuć i amen!Majko Isusova,kolko me iznervira...Pa mi CILO drugo poluvrime nismo NIŠTA napravili.Andrijaševića izgubili,Vuković je izdušija ka i po običaju (al ne smi izać!),a Maglica je usra šta je god usrat moga.Srića pa imamo Blaževića (koji je btw sedan puta bolji golman za Hajduk od onog šminkera Subašića),da nije njega,mi bi gubili već u prvon.A pitaj Boga kakvu bi ond Mišo taktiku postavija da smo gubili 2:0.Izaša bi sa Milovićen u špici....
Bože mili,ovo je teški kiks,teški,ne toliko radi bodova ili bilo šta,nego radi publike.
Old 21-10-2012, 09:02 PM   #68
jerkovac
Senior Member

jerkovac's Avatar

jerkovac is on a distinguished road

Ovo može samo Hajduk !!!

(100. ti rođendan, rođendan Torcide i sad ovo)

Šta se ti ljutiš lokalpatriotu ?
Old 21-10-2012, 09:04 PM   #69
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

mi smo sami sebe pobjedili danas, to je činjenica. imali smo par odličnih šansi, nismo zabili, pobjedili smo sami sebe

druga stvar, krstčevićeva izmjena di je stavio andrijaševića desno je usmjerila utakmica izvan naše koristi, sjeba je totalno

i treće istrinim igračima i onom debelom prascu pamiću želim poručit da im se najebem matere u pičku. odugovlačit cijelu utakmicu, a pogotovo u zadnjih 10.ak minuta,ono je bilo bezobrazno. svaka im čast, mene bi iskreno bilo sram.

i četvrto. mi smo proklet klub, mi jednostavno nemamo sreće. nama se nijedna situacija u šesnaestercu nije odbila, a njima ovaj gol se odbio ne jednom, već dvaput.i tako svako malo. pa kome smo se mi zamjerili?

idemo dalje, treba dobit mamićeve pičkice idući vikend
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2012, 09:08 PM   #70
Dice
Member

Dice's Avatar

Dice is on a distinguished road

Puni stadion i opet opet ništa!
Od Koga mi gubimo, ajme...
Dice is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2012, 09:11 PM   #71
svabo87
Slavonijo, tko te nije volio

svabo87's Avatar

svabo87 is on a distinguished road

Jedno pitanje, gledam Vukovica i pitam se kako takav igrac moze igrat u Hajduku. Gledao sam razne lose nogometase u Hajduku ali mislim da su on i Oremus najlosiji igraci ikad sto su obukli bijeli dres. Imao je dva dobre utakmice, ustvari jednu protiv Zadra. Kod gola protiv Intera je imao vise srece nego pamet NE razumijem kako takav igrac moze igrat za Hajduk.
A Oremus boze sacuvaj, oprostite taj decko je toliko glup u glavi njemu bi zabranili da igra u Njemackoj. Jer npr. u omladinu Stuttgarta decko mora polozit test inteligencije da bi smio za Stuttgart igrat i cisto sumnjam da bi polozio taj test..
svabo87 is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2012, 09:16 PM   #72
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

Zasto ne bi mogao igrat u Hajduku,bio je najbolji strijelac Crne Gore,pogledan 20 puta na njihovim utakmicama itd

Opet primamo gol na Vrsajevica i njegovo zatvaranje,jos jedan vrhunski skautiran igrac koji od livog krila postane bek a da ne zna osnovno a to je pozicioniranje

Fali plemenitih igraca,previse gresaka u selekciji,pogreskama u izboru igraca i rezultat je da uvijek iz nekih odbijanaca primimo gol
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2012, 09:21 PM   #73
bahrija
Senior Member

bahrija's Avatar

bahrija is on a distinguished road

dečki poslje hebanja nema kajanja..nismo iskoristili svoje šanse i to nam se obilo u glavu..Krstičević kemija,kemija i zasere totalno..ovo nije prva tekma di je totalno fulal izmjenama i taktikom...
za oremuša je švabo ljepo napisal,.ovaj leti po terenu ko muha bez glave..zuji,zuji i prozuji cjelu utakmicu...
da je po mojemu andrijašević bi igral samu špicu,dečko je prodoran,stabilan na nogama teško ga se zaustaviti,..ovo stavljati ga na bok ko danas su totalne nebuloze...
bahrija is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2012, 09:23 PM   #74
zoranvulic
Senior Member

Hvala najvjernijima sa Sjevera,pa dokada normalan svit misli to trpit
da se par budala stavlja iznad kluba i odlucuju u ovako teskoj situaciji
palit pirotehnicka sredstva..

Ljudi iz Bilog srca,skupljaju pare,da bi Torcida te pare usmjerila Udruzi Prvoligasa
ali vazno da je Fio uhljeb,a oni koji kostaju utakmicu dvi bez gledatelja,koji kazne dobijaju svako kolo su super!!

Pa moze li se vise bez toga
Old 21-10-2012, 09:27 PM   #75
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

inače sam pobornik baklji, i lijepo mi ih je vidjet. ali bar danas to nije bilo potrebno. glupo mi je pametovat išta, ali opet ćemo lijep dio zarade dat mamićevim pobornicima u udruzi prvoligaša, hnsu neznam kome god to ide. šteta
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2012, 09:32 PM   #76
Hajduk91
Senior Member

Hajduk91 is on a distinguished road

Pa jel ima ovaj Miso neko znanje kao trener? Majko mila stavi Maglicu koji nije igro mjesec dana, stavi Limu koji ni igro 3 il vise Mjeseca, stavi Andrijasevica na Bok, neda Kisu ni 10 Minute po Utakmici a Vukovic krepa po terenu, daje Oremusu svaki put chancu a ovaj sve gori i gori

Pa dokle ce vise vako srat
Hajduk91 is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2012, 09:36 PM   #77
jerkovac
Senior Member

jerkovac's Avatar

jerkovac is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by zoranvulic View Post
Hvala najvjernijima sa Sjevera,pa dokada normalan svit misli to trpit
da se par budala stavlja iznad kluba i odlucuju u ovako teskoj situaciji
palit pirotehnicka sredstva..

Ljudi iz Bilog srca,skupljaju pare,da bi Torcida te pare usmjerila Udruzi Prvoligasa
ali vazno da je Fio uhljeb,a oni koji kostaju utakmicu dvi bez gledatelja,koji kazne dobijaju svako kolo su super!!

Pa moze li se vise bez toga
u pravu si i nisi jedini koji se to pita. Samo nije riječ o par budala. Onolika količina pirotehnike se nije unijela bez znanja i odobrenja prve ekipe. Ne vidim smisao šta je 20 000 ljudi došlo na utakmicu kad ćemo to potrošit na kazne
Old 21-10-2012, 09:43 PM   #78
zoranvulic
Senior Member

Sta se ne moze tih jebenih 5 minuta potrosit grlo,umisto baklji
ubijemo ritam utakmice,otramo ljude sa stadionu,donesemo klubu kaznu
mislim stvarno nema vise jebenog smisla to podrzavat,trazit opravdanja

Sve prekrasno sta su ucinili ,su prosuli ko kakvi idioti
Sav jebeni trud na kojima im svi skidaju kapu,sada pricamo o debilima
pa to je ko prica o kravi i 50 litara mlika kada prolije nogom
Old 21-10-2012, 09:52 PM   #79
SamoHajduk
Senior Member

SamoHajduk's Avatar

SamoHajduk is on a distinguished road

jesmo mi dobili ijednu utakmicu di je bilo priko 20 tisuća ljudi???
pa ovo je bogu za plakat..
mišo mišo asu stari, da te nema tribalo bi te izmislit jer ovo šta ti izmišljaš NIKOME nije jasno

sriće nemamo ni malo, ali sami smo krivi, nikoga nemamo danas pravo krivit!
maglica protiv skonta nula protiv intera fdalija dva zicera isto ka i danas jedan 1000 postotni,
neznan zašto pišen ovo uopće, šta više pišem više mi dolazi na pamet i još jače boli...
SamoHajduk is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2012, 09:57 PM   #80
fanat baštoni
Senior Member

fanat baštoni's Avatar

fanat baštoni is on a distinguished road

Maglica je promašaj teški.....

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules