[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 30-09-2013, 09:41 PM   #41
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

da nebi bilo zabune govorim o krajnjem dijelu sjeverne tribine na kantridi koji je bio skroz prazan
Old 30-09-2013, 09:51 PM   #42
suzanaoko
dektiva

suzanaoko's Avatar

suzanaoko has a spectacular aura aboutsuzanaoko has a spectacular aura about
Send a message via AIM to suzanaoko

Quote:
Originally Posted by Mauser View Post
ajde onda objasni zasto je dio tribine prazan a obitelji s djecom nagurani uz torcidu?
mozes i na pm
pm me par puta "opario" pa ću ovako.
u stvari teško mi je cijelu pozadinu svega objašnjavat (da ne bi ispalo da se ka nešto izvlačim, ali nije korektno od mene da komentiram rad kolega iz drugih PU), ali da skratim i pojednostavim, išli su sa najboljim namjerama (žene, djeca, karta 10 kn, bezopasni skroz), to šta su na tribinu pored žene i djece ušli pripadnici druge navijačke skupine stvorilo je problem u vidu raznih međusobnih vrsta provokacija koje su kulminirale na već poznat način.
još da nešto spomenem, po propisu su bili dužni navijačima Hajduka dat 5 % kapaciteta stadiona znači onaj kavez sa 600 mjesta, opet su popustili u stilu da se povećan interes donekle zadovolji i dali su i drugi kavez, a nisu morali.
nisu imale loše namjere, dapače, ali ih je sve skupa dobro "oparilo".
slijedeća utakmica kapacitet za navijače Hajduka je 600 mjesta, žene i djeca skroz tamo na kraju (ako i tamo budu) i to je to. nažalost, ali je tako.
ima toga još, ali nije sve za net i nije moje da baš sve ispričam.
Old 30-09-2013, 09:54 PM   #43
suzanaoko
dektiva

suzanaoko's Avatar

suzanaoko has a spectacular aura aboutsuzanaoko has a spectacular aura about
Send a message via AIM to suzanaoko

Quote:
Originally Posted by Mauser View Post
da nebi bilo zabune govorim o krajnjem dijelu sjeverne tribine na kantridi koji je bio skroz prazan
shvaćam o čemu pričaš. to sam i ja primjetio. ali kako se zapad i sjever pune sa jednog ulaza (kolege me uvjeravaju da je 99 % tog dijela prodano za ovu utakmicu) veći dio navijača koji primjerice ima kartu za sjever ostaje na zapadu di je armada pa je ta tribina prepunjena dok ovaj dio sjevera ostane prazan.
plus, šta je karata za onaj dio istoka bila po popularnoj cijeni od 10 kn.
Old 30-09-2013, 10:37 PM   #44
Mauser
Senior Member

da se razumijemo ne opravdavam ni torcidu ni armadu, tj opcenito navijace ali ajmo se bavit uzrocima a ne posljedicama. jbg, desilo se sto se desilo, ali treba prvenstveno odgovarat organizator po meni, a tek onda kaznjavat pojedince koji bacaju baklje,kamenje itd.
dakle; i ti i ja znamo kako se baklje unose i kako je moguce da se unsese preko 100 bengalki, pa nadalje, kako je moguce da je na kantridi pravi kamenolom i da ti je kamen prakticki nadohvat ruke...itd itd.
dize se hajka na navijace, otvorena je sezona lova, prijeti se dugogodisnjim zatvorima. ja sam za da se izgrednici kazne, ali ponavljam, uzroci a ne posljedice. pa i stadion u stanovima se krenuo obnavljat tek nakon tragicne smrti hrvoja custica.
Old 01-10-2013, 02:25 PM   #45
belfast
Sinn Féin

belfast's Avatar

belfast will become famous soon enoughbelfast will become famous soon enough

izjava Borovca
Quote:
Što se ozljeda tiče, najteže su prošli policajac koji je dobio kamen o podlakticu, zaradivši teške tjelesne ozljede, i redar kojemu je ozlijeđeno oko, a desetogodišnje dijete zadobilo je lakše tjelesne ozljede od baklje koju je Torcida bacila na obiteljsku tribinu.
ja san oko sebe vidija dosta razbijenih glava ali valjda se to ne računa pod ozljede... glavno da su policajac i dite nastradali, valjda da malo senzibilizira javnost...
Old 03-10-2013, 02:27 PM   #46
fanat baštoni
Senior Member

fanat baštoni's Avatar

fanat baštoni is on a distinguished road

Sramotno je što ja ni nakon toliko godina života u gradu nisam znao da uz istočnu, zapadnu, pomoćne i centralnu, na Kantridi postoji i nešto što se zove obiteljska tribina. Sad kad znam, drugi put idemo ćaća i ja. Mater sumnjan da ću uspit nagovorit, jer stara cili život govori da je baš briga za Hajduka. Ako Rijeka dogodine bude peta na tablici, baš me zanima da li će i tada postojati obiteljska tribina na tzv. Jadranskom derbiju. Još jednom, da budem fer i ne zaboravim, sve pohvale policiji. Tristo ljudi držat na parkingu prekrivenom grotama. Eto, da ste slučajno držali računovođe nakon simpozija još su i mogle izbit pizdarije. Ali vi ste se srećom namjerili na svjesnu Torcidu.
Old 03-10-2013, 11:22 PM   #47
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

Suza,vec kada si ode,
jedno pitanje..
Navijaci Hajduka dolaze iz Dalmacije,Slavonije,Zagreba
i sada postoji prihvatno mjesto
Kako je onda moguce da navijaci negdje zalutaju,da se na tom mjestu ne prodavaju karte
Ima 1000 karata i jedbiga,ko prvi njegovo
ali sta zelim reci,onih 300-500 koji dodju na to mjesto,nemogu ci u Rijeku jer nema vise karata,rasprodano i zao nam je

Na tom istom mjestu,pomocu osobne iskaznice,navijac kupi kartu i ulazi u autobus za utakmicu

Ne razumijem stvarno,kako je moguce da se dgadjaju takvi ogromni propusti u radu policije i same organizacije utakmice

i jos nesto,kakva je to obiteljska tribina,kada za vrijeme sukoba,na nju dolazi 500 navijaca Armade,i presetava se preko cijelog stadiona bez ijednog zaustavljanja
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2013, 12:12 AM   #48
Mauser
Senior Member

zorane falio si, karte je gnk3 poslao klubu navijaca u split i oni su te karte dalje prodavali, inace ta praska nije bila dosad i to je ljude zajebalo. tj. i gnk3 koji je rekao da ce bit jos karata na dan utakmice i da ce svatko od navijaca hajduka imati mjesta na sadionu a to na kraju nije bila istina jer su oni od naseg kaveza napravili "obiteljsku tribinu" i zavrsilo je kako je zavrsilo.
Old 04-10-2013, 12:55 AM   #49
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

Idemo opet na logiku,ti iz Rijeke saljes karte u Split da se kupuju,a pretpostavljas da pola ljudi dolazi iz Rijeke,Istre,Zagreba kojima je to zgodno gostovanje

Ako Suza zna za dva kaveza,onda taj kavez ima kapacitet,onda se zna tocan broj karata,ne moze se za vrijeme utakmice visokog rizika to povecavat na tri-cetri pet kaveza jer ugrozavas onoga na toj tribini,i samu organizaciju famozne tampon zone
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2013, 11:10 AM   #50
Mauser
Senior Member

ako gledamo logicki nema se tu sta premisljat.
kome je u interesu da hajduk ima sto manje navijaca na gostovanjima (vidi i pod kustosija), kome je ovaj jeftini i mladi a nikad opasniji hajduk trn u oku...itd.
mocvara je velika a mi smo izgleda ostali sami protiv nje, eno i kapetan zadra i dj krmak cak se ulizuju velikom vodji.
Old 04-10-2013, 11:44 AM   #51
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

nema dileme

Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2013, 02:57 PM   #52
Sergio
Senior Member

Sergio's Avatar

Sergio is on a distinguished road

Ovo je da popizdis totalno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
Ma ni kune im platit pa makar letilo sve u zrak!!!!!!!

http://prva-hnl.hr/blog/2013/10/rije...canim-kaznama/

Edit

http://prva-hnl.hr/blog/2013/10/rije...j-na-kantridi/
Sergio is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2013, 02:59 PM   #53
Bule
Senior Member

Bule's Avatar

Bule is on a distinguished road

Ako ovo plate onda u kurac i sve!
Bule is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2013, 03:15 PM   #54
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

nedat im ni lipe!!!
očekujem žalbu u roku odmah
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2013, 04:01 PM   #55
zile
Senior Member

zile is on a distinguished road

tuzbu triba protiv govna dignit, ne samo zalit se! Ovo je prevršilo svaku miru, pas mu mater
zile is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules