[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 02-12-2013, 09:57 AM   #21
kavatap
Dence Wašinton

kavatap's Avatar

kavatap is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Mass_Sarr View Post
otvaraj kavatpčeeeeeeeeee

sad idemo po pobjedu u sridu!!!!
kup je otvoren do kraja. nova za prvenstvo nakon kupa !
kavatap is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2013, 11:41 AM   #22
Alfa91
Senior Member

Alfa91's Avatar

Alfa91 is on a distinguished road

Ja zadovoljan ko malo dite , kako igrom tako i svime prije derbija.Ovo je bila jedna od većih brokava Mamiću direkt u srce
Alfa91 is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2013, 12:25 PM   #23
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Mass_Sarr is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Alfa91 View Post
Ja zadovoljan ko malo dite , kako igrom tako i svime prije derbija.Ovo je bila jedna od većih brokava Mamiću direkt u srce
a teško...on još uvik iza sebe ima i jocu i skansija, pa banderasa i njegove pare, cijeli sustav predvođen sudstvom i policijom.
Značajan udar je, ali sad se neprijatelj pregrupira i može se očekivat protuofanziva....
Old 02-12-2013, 12:37 PM   #24
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

Bod je dobar,igra nije bila bajna, borbenost i zelja na kraju svakako
hvala istinskim navijacima dinama koji su pokazali veliki za ovu utakmicu
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2013, 01:47 PM   #25
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

odjeknulo je ono jucer itekako, evo navodno se sprema presica danas, u srijedu ponovno jako i zajedno.

sto se igre tice osim prvih i zadnjih 15takm minuta bilo je dosta lose. opet smo se nakon vodstva uplasili i radili neshvatljive greske. doktor milovic je odigrao mozda i najlosiju utakmicu sezone, kao i ostatak obrane. iluridze pogubljen i dok je usao maglica odmah je to bolje izgledalo, jer kakav je da je, on moze sacuvat loptu s igracem na ledjima i prosljedit dalje.
i ovaj sustav 3-5-2 nikako nam ne odgovara u ovakvim utakmicama, nadam se da necemo u srijedu opet tako igrat.
Old 02-12-2013, 02:52 PM   #26
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

vidit ćemo dalje kako će se ekipa ponašat. Borbenost i želja na visini, igra možda i nije dobra, iako se u balunu nekad nešto i pita protivnika,pogotovo ako ima u najmanju ruku podjednako jaku ekipu i domačinsko suđenje...Iako se mora priznat da smo večinu njihovih prilika mi njima darovali...

borba van terena se nastavlja,vidit ćemo kakvi odgovor su spremili....
Old 02-12-2013, 06:29 PM   #27
Grabovac
Senior Member

Grabovac's Avatar

Grabovac is on a distinguished road

Jel se zna hoće netko nadoknadit putne troškove za nas koji smo ostali vani, nabijem ih na spolovilo njih i njihovu organizaciju utakmice

Nego, odmah je po meni krenulo danas drvlje i kamenje kako sad ne kukamo (ne kmečimo) ništa za suđenje jer nam je priznat gol iz ofsajda (Maglica)...e pa sad, kako sam sinoć zaspao prije rtl lige, nemogu nigdje iskopat snimku tog gola...jel bio ofsajd ili ne?
Old 02-12-2013, 07:34 PM   #28
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

nije ofsajd nego su iskopali navodno maglicino primanje lopte rukom sto se po meni ne vidi jel je ili nije, a po gestikulacijama igraca dinama koji su trazili ofsajd prije bi rekao da nije nego da je.
inace nas penal nitko ne spominje kad je nakon kombinacije kod slobodnog u prvom poluvremenu ademi pokupio mislim vrsajevica i sprijecio ga da dodje do lopte. a o sudackom kriteriju i (ne)dodjeljivanju kartona prvenstveno simunicu i ademiju uopce necu govorit.
http://i.minus.com/igw93i5pLYynJ.gif

inace, maglica je otpao za srijedu.

Last edited by Mauser; 02-12-2013 at 07:46 PM.
Mauser is offline   Reply With Quote
Old 02-12-2013, 08:31 PM   #29
zoc uvik jo???
Senior Member

zoc uvik jo???'s Avatar

zoc uvik jo??? is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Mauser View Post
nije ofsajd nego su iskopali navodno maglicino primanje lopte rukom sto se po meni ne vidi jel je ili nije, a po gestikulacijama igraca dinama koji su trazili ofsajd prije bi rekao da nije nego da je.
inace nas penal nitko ne spominje kad je nakon kombinacije kod slobodnog u prvom poluvremenu ademi pokupio mislim vrsajevica i sprijecio ga da dodje do lopte. a o sudackom kriteriju i (ne)dodjeljivanju kartona prvenstveno simunicu i ademiju uopce necu govorit.
http://i.minus.com/igw93i5pLYynJ.gif

inace, maglica je otpao za srijedu.
Ademi je jucer imao sigurno 10 faulova i nije dobio niti zuti,a trebao je mozda cak i vise od toga.
Old 03-12-2013, 07:44 AM   #30
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Plave štrace sve redom imaju retoriku gazde; velike glave.
U 3 utakmice nemožeš dobit najljućeg rivala, a imaš 20 miljona eura skuplju ekipu. Rukavina ante govno iz kante, ti ima veću plaću nego svi naši prvotimci zajedno. Na svom stadionu imaš nemoguću sliku na istoku...Taj isti rival u nikad večim financijskim problemima, a nikad veće jedinstvo kluba i navijaća (ako zanemarimo čovječuljke)
I šta ćeš onda učinit: prvo ćeš reć da te pokralo pa da su navijači zlo koji vriđaju tvoju veliku glavu i naravno pokazat još jednom svoju moć nad propisima RH.
Ruke maglice nije bilo ni blizu. Normalno udaranje baluna prsima. Jel treba uopće napominjat vrsaljkovu ruku na Poljudu???
ademi i leko su u najmanju ruku tribali imat jedno 7 žutih ali leko je dobija jednog koji bi u engleskoj bia 90% crveni, joe hrvatina je triba dobit žuti u prvih 20 min utakmice...
Sad se pitan kako bi se utakmica igrala da ti 2 beka,stoper i defanzivni vezni imaju žuti u prvih 25 min.

http://gfycat.com/NewEsteemedIraniangroundjay

http://gfycat.com/DisastrousWhirlwindInsect

Last edited by Mass_Sarr; 03-12-2013 at 08:32 AM.
Mass_Sarr is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2013, 12:01 PM   #31
anonymous69
Senior Member

anonymous69 is on a distinguished road

A nitko ne spominje faul Simunica na mislim Illuridzeu u kontri poslije našeg gola koj je minimalno trebao biti žuti karton ako ne i pravilo zadnjeg igrača, ako ima netko gif pa da stavi jer nemam gdje pogledati.
anonymous69 is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2013, 01:52 PM   #32
Mass_Sarr
Senior Member

Mass_Sarr's Avatar

Quote:
Originally Posted by anonymous69 View Post
A nitko ne spominje faul Simunica na mislim Illuridzeu u kontri poslije našeg gola koj je minimalno trebao biti žuti karton ako ne i pravilo zadnjeg igrača, ako ima netko gif pa da stavi jer nemam gdje pogledati.
bia je kuassi...negdi oko 15 min...

dobija je balun isprid sebe, a livo od njega je dolijeća iluridze.Klokan ga je s leđa namjernim faulom srušia. Da je kuassi uspia primit balun moga bi ić sam prema golu ili dodat iluridzeu koji bi opet iša sam...

evo se oglasilo mlađe govno...osim šta je izmislia ruku, kaže đubre ( jer ga nemoš nazvat čovikom) da je bia ofsjad i da ga niko ne može uvjerit u suprotno.
osim šta je snimka pokazala da ruke nije bilo, a da je balun maglici glavom doda klokan.

Da li je to najava nekakvog čudnog suđenja sutra i onda poznatom retorikom "i nas je kralo pa šta sad" se ostvaruje uspjeh atomskog dynama???
Old 03-12-2013, 07:26 PM   #33
HSTZ
Senior Member

HSTZ's Avatar

HSTZ is on a distinguished road

ma nema se tu šta pričat, leko i ademi bi u svakoj ozbiljnoj ligi utakmicu završavali sa 2 žuta kartona ovim stilom igre.

mene zanima zašto su milović i jozinović dobili žute? pretpiostavljam zbog prigovora, ali ne glavnom nego pomoćnom sucu, jer je pomoćni oba dva puta signaliziro glavnom. kod nas je pašalić trebao dobiti žuti kad je zaustavio kontru jednu faulom.
klokan neće dobit žuti, osim u slučaju da nekome otkine nogu, šta me nebi čudilo da se dogodi u dogledno vrijeme, a kakve smo sreće otkinut će je našem igraču.
zašto bećiraj i čop nisu dobivali žute kartone zbog udaranja golmana? kolko se sjećam maglicu se za svaki kontakt sa golmanom kažnjavalo kartonima. samo za primjer. bećiraj kod korner zastavice sa poda namjerno faulira našeg igrača sa poda, žuti karton. a par minuta kasnije divljački nasrće na kalinića i unosi mu se. također žuti. klokanu žuti oko 20 minute, arijan (ne gledam loptu, nego samo noge protivnika) ademi također u 1. poluvremenu žuti, kao i leko. a da ne govorim o onih par sitnih faulova koji su nervirali naše igrače, a kladim se da nisu bili, jer baletane iz gnk-a nesmiješ taknut
HSTZ is offline   Reply With Quote
Old 04-12-2013, 06:48 AM   #34
psihijatrija
Šta da?

psihijatrija's Avatar

psihijatrija will become famous soon enough

Treba li Stanko Poklepović otići sa klupe Hajduka?
Da
Ne
Neznam
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules