[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Forska Liga

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25-03-2015, 05:59 PM   #17641
Bambi
Senior Member
 
Bambi's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: jelsa
Posts: 154
Bambi is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by pelinje1 View Post
Klasnic 11,steta je jedina ca ste dobili pa nismo mogli gledat kako razbijes pehar prvacima,nebi ti bilo parvi put hehe
ko govori da se ni pehar istuka
Bambi is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2015, 08:02 PM   #17642
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by pelinje1 View Post
Monkule zaludu prognoze,poj iduci vikend u for ...levanda varbonj je utakmica koja kroji prvenstvo....
naravno..ako bude nedija... inače neću.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2015, 10:34 PM   #17643
-josip-
Senior Member
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 169
-josip- is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by cunga lunga View Post
jedno pitanje... ovo bi mogo i Josip odgovorit on bi mogo znat a nison ga uspi pitat. Delegat je vidi kako je igroc soska do plesku nasemu igrocu. suci nisu vidili(tako su rekli)- jo se nebi slozi jer san bi na metar od slucaja i sudac je gledo u to... al nema veze, nisu puno tega vidili pa neka nisu ni to.
Je delegat duzan napisat u zapisnik ca je vidi-mislin na njegovo zapazanje a ne na ono ca sudac njega izvjesti?
Povjerenik lige je isto tako vidi slucaj- je on u momentu kad gledo sluzbena osoba i je duzan to prijovit, ili je somo gledatelj?... Malo vece odgovornosti nebi skodilo nikome, jer nemore se sve svodit na 3 suca koji skupa nimodu 50 godisc i koji mozda i nisu doresli situaciji ko ca je bila ova u nediju.
Inace, cestiton sosku na 3 zasluzena boda, nison od tega da se dizedu tenzije...mi smo katastrofalno igrali, i naseli smo na njihovu furbascinu, poznoti su niki pojedinci po temu, iskusniji su, puno su vece teatralni i to je presudilo... Svaki igroc je do sve od sebe i mislin da je kvaliteta presudila... To ca je B,B ucini nema opravdanja, veliki igroc za nase prilike, bi mi je jedon od nojdrazih igrocih. al primjer mlajima svakako nesmi bit. Za svaku osudu i sramota za igroca i klub.
Mi i sosk smo rivali i svaka utakmica je derbi al covik je paso svaku miru. Inace su svi drugi igroci soska bili skroz korektni. A sudac uzasan nojgori kojega san u zivotu gledo.voli bi da povjerenik ovo stije i predlozi sucima primjerenu kaznu. Inace je utakmica bila nervoza i svi su igroci vikali i lajoli- ali pjunit covika je nojvece ponizenje i ko to ucini ne zasluzije nista drugo nego bit ispljuvan
Evo me nakon jako puno vremena, sreća da kompjuter pamti lozinku.
Povjerenik za natjecanje nema nikakvu obavezu podignuti prijavu ili dati izvješće vezano za bilo koju utakmicu, isto tako Povjerenik za natjecanje nema pravo biti u ograđenom dijelu igrališta, on utakmice gleda u svojstvu gledatelja. Međutim svaka osoba (pa i Povjerenik) trebala bi imati odgovornost i podigniti prijavu odnosno napismeno dati neko svoje zapažanje vezane za eventualne nepravilnosti.
Ako je delagat vidio nešto što sudac nije, NJEGOVA DUŽNOST I OBAVEZA JE TO PRIJAVITI. Ako to ne učini, to je žalosno. E sad bi li Povjerenik ako je tako nešto uočio, trebao reagirati i prema igraču koii se nesportski ponašao, a pogotovo prema delegatu koji nije obavio svoj posao, ne bih o zome puno raspravljao već samo kazao da često pravo i pravda ne idu skupa. Toliko o propisima našeg HNS-a, odnosno UEFA i FIFA internacionalnog boarda. Po meni, nešto je trulo u državi Danskoj...
Što se tiče našeg ponašanja, iskreno: sram me je, premda luka nit jeo nit mirisao, ali dio sam ekipe koja se ponaša nakaradno dugo vremena i ja kao njen član ne mogu, a da ne prihvatim odgovornost ponašanja svog kluba i njenih članova premda ONO strogo osuđujem i od istoga se ograđujem. Da se razumijemo, ni druge ekipe nisu svete, ali u probleme drugih ekipa ne ulazim, neka svaki klub čisti svoj prag. Nažalost, mišljenja sam da to moj klub nije u stanju ni mogućnosti jer pravdati i odobravati ONO je nešto što nije normalno, a polako postaje i opasno vodeći u opći autodestrukciju! Oni koji se ne slažu sa onakvim ponašanjem (ne samo prethodna utakmica) očito me pripadaju grupi koja je u većini i koja misli da ono nije ništa strašno. A strašno je i tužno, barem po mom nahođenju.

Živili, Josip
-josip- is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2015, 10:51 PM   #17644
-josip-
Senior Member
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 169
-josip- is on a distinguished road
Default

I još nešto: jako teško mi padaju sučeve riječi nakon utakmice da mi puno hvala i da sam ja jedini normalan u našem klubu jer to nije istina, tu ima jako puno momaka koji sd ponašaju fer, sportski i korektno, ali ne mogu doći do izražaja.
I da se razumijemo, mislim da su suci odsudili jako loše utakmicu, utjecali na rezultat svojim pogreškama, i oštetili NK Vrisnik, međutim ja sam im dao ruku na kraju utakmice jer čvrsto vjerujem da im to nije bila namjera. Tko radi, taj i griješi i sve je to dio sporta kojeg svi toliko volimo, samo bojim se da učestala ponašanja sve češće prelaze granicu sporta...
-josip- is offline   Reply With Quote
Old 26-03-2015, 12:45 AM   #17645
pelinje1
Senior Member
 
Join Date: Jan 2013
Posts: 248
pelinje1 is on a distinguished road
Default

Nojveca greska i sramota ove lige je da prin utakmice znos da ce sudac nisto zajebat(namjerno ili nenamjerno u to ne ulazin),jer tijekom svake utakmice igraci svakog kluba vrse nenormalan pritisak na suce koji su golobradi i koje se izgube u svemu temu(neka se javi neko ako nisam u pravu),a i sa tribina se sudac i pokrajni spomenu jedno 50-ak puta ....nikidon na utakmici sloge i levande svaki kontakt igraci sloge traze faul,svaki balun u prostor je njima ofsajd(ali bas svaki)...pa ostavi se suca igraj balun...3 gol levande ako se dobro sican jadranko doje povratni robiju i igroci sloge uvjereni da ni ofsajd a robi bar 5m iza zadnjeg igraca sloge sto su vidili svi gledatelji koji su bili u ravnini sa menon...
Steta mladih sudaca ,nebi in voli bit u kozi tijekon utakmica....
pelinje1 is offline   Reply With Quote
Old 26-03-2015, 07:19 AM   #17646
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

Prijepori oko sudaca teško da ičemu vode i da će bilo gdje dovest....šta mu je tu mu je. Suci su - to sam u jednom od prethodnih "izvještaja " spomeni naj naj najprozvanije osobe tijekom utakmice....i koliko god u njima samima ležao povod za tako nešto toliko isto, a ako ne i više leži i u svim akterima na terenu za vrijeme utakmica...."self kontrol" je tako jednostavna a tako *ebena stvar za svih nas....
Balun je nezamisliv bez sudaca, igrali kao dica na dvi branke napravljene od četiri stine ili gledali utakmice lige prvaka... i u svakom takvom slučaju oni koji odlučuju ili ne o faulovima, opomenama su najprozvaniji.
Srećom balun je još nezamisljiviji bez samih igraća, i njihovo ponašanje je u najvećem djelu razlog "ovakvog" ili "onakvog" ponašanja sudaca....
i sve je to normalno....dok ljudi to prihvataju kao normalno i dok prije svega na kraju krajeva UŽIVAJU u praćenju i igranju baluna.
Josip vam je lipo skoro sve reka.....
Na Vama/nama je oćemo li prije svega graditi sebe same kao sportaše u najpozitivijem i najboljem smislu ili ćemo stavove pojedinaca i "politike" klubova graditi na komentiranjima sudac nas je opet zajebo pizda li mu materina ko ga je doni na otok... Mi svi skupa smo ga donili na otok i isto je bilo i dok su naši suci sa otoka sudili utakmice.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 26-03-2015, 08:54 AM   #17647
cunga lunga
Senior Member
 
cunga lunga's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 492
cunga lunga is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by -josip- View Post
I još nešto: jako teško mi padaju sučeve riječi nakon utakmice da mi puno hvala i da sam ja jedini normalan u našem klubu jer to nije istina, tu ima jako puno momaka koji sd ponašaju fer, sportski i korektno, ali ne mogu doći do izražaja.
I da se razumijemo, mislim da su suci odsudili jako loše utakmicu, utjecali na rezultat svojim pogreškama, i oštetili NK Vrisnik, međutim ja sam im dao ruku na kraju utakmice jer čvrsto vjerujem da im to nije bila namjera. Tko radi, taj i griješi i sve je to dio sporta kojeg svi toliko volimo, samo bojim se da učestala ponašanja sve češće prelaze granicu sporta...

Slozen se . Meni somo nisu bile jasne neke stvori...ne misin ni protiv delegata ni protiv suca ni nikoga... buni me da je tolika odgovornost na 3 mladica koji su dosli sudit... sad mi je malo vece jasno
__________________
Football is a beautiful game played by 22 players, and the Germans always win!

Ne zelim da se blamiram...
cunga lunga is offline   Reply With Quote
Old 26-03-2015, 11:43 AM   #17648
ruppa
Senior Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 211
ruppa is on a distinguished road
Default

priprema i organizira stručne sastanke delegata;
donosi prijedlog Uputa o vršenju dužnosti delegata na utakmicama;


evo da se priključim, znači čl.37
Moje mišljenje, suci bi bilo puno bolji da delegati rade svoj posao al oni nikad ali ama baš nikad ne rade svoj posao
Teren spreman, idealan za igru iskaznice uredne golovi i opmene to je sve ispravno, pobjedio je bolji i homo doma sve je bilo super fer i korektno....e i da teren je bio ocrtan...to rade delegati...
onda to ovaj Kušeta možda pogleda al ni to nisan siguran i homo doma sve je bilo super fer i korektno...ovi dogodine ide u viši rang i tako iz godine u godinu.
Suci stvarno nisu jadni uvik krivi digod i pogrješe sigurno, delegat nikad ništa ne napiše ili šta se meni događalo da nedada upišem primjedbu i opet homo doma sve je bilo fer i korektno...
veliku i možda najveću odgovornost imaju treneri koji bi za vrijeme neke napete utakmice trebali govorit sa igračima da se smire strasti da ne komentiraju svaku sudačku odluku da apeliraju na igače da prestanu govorit al to je samo lako reć ne i ostvarit nažalost...i ono najvažnije treba dati ruku i poštivati protivnika prije za vrijeme i posli utakmice i bit će bolje...kad delegati nešto napišu
ruppa is offline   Reply With Quote
Old 26-03-2015, 07:27 PM   #17649
Diego Milito
Member
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 74
Diego Milito is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Pokislo govno View Post
Ca si smisan... Pito som kod tuko bit, ne ko ce igrot
Skužoj krivo san prošti, tvoje postove ni baš lako proštit jer govoriš bodulski ko jo japonski
Diego Milito is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2015, 04:27 PM   #17650
neutralac
Junior Member
 
neutralac's Avatar
 
Join Date: Dec 2012
Posts: 9
neutralac is on a distinguished road
Default

Sloga-Vrisnik 4:1
neutralac is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2015, 04:49 PM   #17651
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

Varbonj- Jelsa 3-0
monkul is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2015, 06:29 PM   #17652
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

SOSK - Vatra 1-0 (?)
monkul is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2015, 09:28 PM   #17653
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

Varbonj -Jelsa 3:0
SOŠK - Vatra 1:0
Sloga - Vrisnik 4:1
Mladost - Levanda 1:1

1.VARBONJ..........11.........7-4-0.......24-5......25
2.SOŠK...............12.........7-2-3.......25-16....23
3.LEVANDA..........12.........7-1-4.......31-22....22
4.JADRAN............11.........5-3-3.......28-19....18
5.JELSA...............12.........5-2-5.......23-26....17
6.SLOGA..............12.........4-3-5.......24-25....15
7.VRISNIK...........11..........4-0-7......15-26....12
8.MLADOST..........12.........2-3-7.......16-29.....9
9.VATRA..............11.........2-0-9.......11-29.....6



slijedeće kolo:
VATRA - SLOGA
VRISNIK - MLADOST
LEVANDA- VARBONJ
JELSA - JADRAN

Last edited by monkul; 29-03-2015 at 08:01 PM. Reason: tablica je sastavljena neslužbeno, po J.J.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2015, 09:32 PM   #17654
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

NK Hvar je u srijedu odigrao protiv NK Adriatic 2:2.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2015, 07:59 PM   #17655
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

NK Mladost - NK Levanda 1:1
monkul is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2015, 02:52 PM   #17656
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

SRETAN USKRS !!

svim učesnicima i prijateljima Forske nogometne lige!!!!
monkul is offline   Reply With Quote
Old 06-04-2015, 07:04 AM   #17657
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

Prijateljska nogometna utakmica
Hnk Jadran : Nk Varbonj
Utorak 7. travnja 2015.
Početak: 17,oo
Mjesto igranja: Stari Grad, "Dolci"
monkul is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2015, 07:48 PM   #17658
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

RASPORED XIV KOLA PRVENSTVA OTOKA HVARA 11 i 12 TRAVNJA 2015

N.K.LEVANDA-N.K.VARBONJ subota 11.04.2015 igralište Hvar u14.30h

N.K.VRISNIK-N.K.MLADOST nedjelja 12.04.2015 igralište Pelinje u15.00h

N.K.VATRA-N.K.SLOGA nedjelja 12.04.2015 igralište Pelinje u13.00h

N.K.JELSA-N.K.JADRAN subota 11.04.2015 igralište Pelinje u14.30h
monkul is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2015, 03:00 PM   #17659
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

Trenutno je prekid u Hvaru..Sudac je odsvirao kraj nakon sto je delegat nakon pocetka utakmice utvrdio da jedan klub nema vazece lijecnicke iskaznice. Utakmica je odigrana nekih 5 minuta i jedino pitanje koje visi u zraku - pored greske uprave kluba ciji igraci nisu imali ispravne lijecnicke - je pitanje kako je delegat uopce dopustio pocetak utakmice dok nije utvrdio ispravnost jednog i drugog kluba....Sad ce se vuc repovi jer ipak je ovo utakmica koja ce u velikoj mjeri odrediti prvaka otoka....
Levanda je kiksala, Varbonj nije ništa kriv zbog ove situacije.... Najveća bi tragedija bila da je Levanda napravila što se provlačilo tribinama - da su odnili iskaznice udrit pečate i vratili ispravne iskaznice za 20-ak minuta... jer taj doktor koji bi na taj način postupio ajme majko.
Greška Levande i točka.
skroz drugi treći četvrti por postoli je kako bi svatko od nas reagirao na ovakvu situaciju...
ja bi u svakom slučaju tražio i pokušao dogovoriti da se utakmica odigra, pogotovo ako je već bila započeta.....
ali...

Last edited by monkul; 11-04-2015 at 03:59 PM.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2015, 05:08 PM   #17660
monkul
Jeremija
 
monkul's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: kod drage vode....
Posts: 13,273
monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough
Default

Jelsa - Jadran 1:0
( promašen 11-erac Jadrana, obrana golmana)
monkul is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +2. The time now is 03:56 PM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svaki komentar na forumu je osobni stav pojedinca te se na nikakav način ne može povezati sa Hajduk OnLine stranicom, HNK Hajdukom, administratorima i moderatorima foruma.