[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 06-05-2010, 05:32 PM   #41
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

ma cjeloukupan problem je taj sta ljudi nisu navikli gurat mlade igrace..kao ticinovic,vukusic,livaja,lendric..ako pokazu potencijal..guraj ih naprid..mozda sezonu ne budu pravi,ali ce biti za dvi ,tri godine i onda mozemo svojim radom ocekivat pravilan rezultat i pravilan razvoj

ja bi silno volio da ostanu i on i ticinovic i da svi mladi Jonjic,Strinic,Glumac,Baric potpisu duge ugovore temeljene na nastupima,premijama i da im se vjeruje
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 06-05-2010, 05:32 PM   #42
plamus1
Senior Member

plamus1's Avatar

plamus1 is on a distinguished road

mali ima 16 god, sta bi trebalo, pa valjda se moga strpit....

ma neka mu je sretno i neka uziva po italiji ali iman osjecaj da ce se vratit za koju god,
plamus1 is offline   Reply With Quote
Old 06-05-2010, 05:33 PM   #43
zoranvulic
Senior Member

a ti bi sa 16 godina auomatki odjeba inter,jel tako?! jos ti razni bivsi nogometasi pune glavu kako je Hajduk los klub,di su unistili masu igraca
Old 06-05-2010, 05:48 PM   #44
plamus1
Senior Member

plamus1's Avatar

plamus1 is on a distinguished road

nemoj zaboravit da mali nije odjeba ni dynama, nego je otisa a onda su oni odjebali njega pa se vratia
plamus1 is offline   Reply With Quote
Old 06-05-2010, 06:17 PM   #45
splico
Senior Member

splico is on a distinguished road

S obzirom ko je zadužen za ugovore ne bi me čudilo da Livaji namjerno nije ponuđen ugovor..uz neku mini proviziju naravno. Šta se Tića tiče on je već do sada ima 2 puta postat igrač ali najmanje svojom greškom to nije bilo moguće. Malo je falilo da se i s Kalinićem desi ista stvar, on je srićom ipak ispliva i nešto i zaradilo, ali također uz puno minusa od strane uprave. Tičinovića u potpunosti razumin, makar bi volia da produži bar još godinu dana i da onda rasksti s klubom ako ponovo doživi maćehinski odnos. Nažalost i on je u poziciji da ucjenjuje klub, a opet će cijenu platit baš igrač i sam klub, a ne oni koji godinama rade protiv kluba.. Idemo dalje...
splico is offline   Reply With Quote
Old 06-05-2010, 06:24 PM   #46
jerkovac
Senior Member

jerkovac's Avatar

jerkovac is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Hajdukovac-RI View Post
Evo, Šurjak je rekao da će učiniti sve što može da ga zadrži. Dobro, sad se ne moramo brinuti
zadnji za kojeg je to reko bio je Reja... momku sretan put
Old 06-05-2010, 09:18 PM   #47
only1950
Senior Member

only1950 is on a distinguished road

ma koga boli kua neka ide, takve pichke od igrača kojima je već sa 14 godina glava puna prašine ne tribaju hajduku, ako se triba rješavat uhljeba u upravi onda nek se gone i ovakvi jebivjetri koji su išli u dynama pa se vraćali nazad.... dabogda mu proklet bio svaki euro, pa makar i osta u hajduka ( šta ne bi volio ni pod koju cijenu )
Old 06-05-2010, 09:42 PM   #48
zoranvulic
Senior Member

svaki zaposlenik vjerojatno sanja radit u skveru,ne dao bog da pomisle radit po njemackoj odma ne vole hrvatsku ko onih 320 tisuca nezaposlenih ljudi
sve je ljudi moji u odnosu,a Hajduk je davno izgubio odnos sa dalmacijom(sibencani pale hajdukov sal),davno su izgubili bitku s menagerima,ostale nam utjesne nagrade nakon 5 godina i Torcida
Old 06-05-2010, 10:30 PM   #49
Jack
Senior Member

Jack's Avatar

Jack is on a distinguished road

Ko to Uncuti pale? Pa koliko nji uopće ima, ae molin te. Ajduk je izgubia poveznicu sa običnin čovikon iz Dalmacije koji danas nezna nabrojat po prve momčadi. Ne zna niedno navijanje niti pismu o Ajduku.

To je žalosno. Ali koliko Ajduk snosi krivnju za to, tako snosu i ti ljudi kojima su Bayerni,Chelsei,Manchesteri postali omiljeni klubovi iako nimaju nikake poveznice s njima.

Ovo o Livaji i Tičinoviću se moglo očekivat. Mene bi začudilo da ne prodaju Ibričića.

Povist nas je naučila da Ajduk svake sezone najavljuje nešta a nakraju bude ništa. Koga će oni proć u Europi sa ovakvon igron?

Samo ćemo se osramotit za 100 godin'.

OĆEMO KODEKS!
Old 06-05-2010, 10:45 PM   #50
zaba
Senior Member

zaba is on a distinguished road

Za Hajduk je u hnl-u bilo izgubljeno prije zimskih praznika.....i meni nisu jasni naši lumeni koji nisu cijelo proljeće forsirali mlade igrače(TIČINOVIĆ,LIVAJA,JONJIĆ.....)nego su šansu davali propalitetima koji ni ne shvaćaju što je Hajduk(nisam siguran ni da mladost razumije,nažalost)!
Ali livaja se ne uklapa u formaciju 4-6-0!
zaba is offline   Reply With Quote
Old 07-05-2010, 12:43 AM   #51
zoranvulic
Senior Member

a ja ti s ebas s time ne bi slozio.puno ljudi zivi za ovi Hajduk kakav je da je..samo nemaju ni snage ni volje malo se presaltat kako bi se reklo

kome se gleda bunker
kome se dolazi na utakmicu di je problem tamo neki zadar,inter na poljudu
kome se gledaju razna lica u i oko Hajduka
kome se gledaju igraci od pola milijuna eura koja side i lade jaja sa 4 treninga tjedno
kome se slusa stalno neka opravdanja za losu igru

nema toga vise,stalno neki corci,stalno neke ultra najave,a mi cemo svake godine bii sve slabiji i slabiji..pa mozda i dinamo se oslabi pa cemo svi biti sretni kako smo jaki..ali znamo svi ko i sta ce nas vratiti u normalu
Old 07-05-2010, 01:02 AM   #52
DelmatST
Senior Member

DelmatST's Avatar

DelmatST is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Jack View Post
Ko to Uncuti pale? Pa koliko nji uopće ima, ae molin te. Ajduk je izgubia poveznicu sa običnin čovikon iz Dalmacije koji danas nezna nabrojat po prve momčadi. Ne zna niedno navijanje niti pismu o Ajduku.
Mislin da je ovo samo dijelon točno. Istina je da se i sve manje mladih bavi sporton jer su propali i Jugoplastika i vaterpolo i svi drugi sportovi, a Hajduk je na najnižin granama u zadnjih 40ak godina. Meni svaki put pukne jedna žila u mozgu kad mi neko od prijatelja kaže: 'ma zaboli me za Hajduka...', a takvih je sve više i više, zahvaljujući katastrofalnon stanju u klubu već više od 10 godina...

Ali opet, sa druge strane, Hajduk sada ima najviše potencijalnih navijača. Zar se nebi famoznog 22.2. napunija stadion kapaciteta i +60,000? Zar nije na Sesvete došlo 20ak tisuća ljudi? Druga je stvar šta je Hajduk propustia priliku zadovoljit toliku publiku dobron igron i privuć ih ponovo pa jedva dobija sa 1:0.
Standard građana je viši nego 90ih kad je Hajduk još igra dobro i današnja posjeta je bolja nego onda iako je Hajduk preloš. A još kad bi igra Europu...

Ali, još smo daleko od toga. Ako se stvari drastično ne promine ovog lita, opet ćemo odma ispast iz Europe i ako se naše mimoze razočaraju i padnu u depru, Dinamo će opet uteć...

p.s. nabijen na kurac i Livaju i njegova 'dobročinitelja', Šurjaka, Tičinovića, Štimca, Ercega, T. Gabrića i druge šta se kunu u klub, a petaju mu roge iza leđa.
Strašna je ljubav tih mladih igrača kad ne žele ostat u klubu za 100. rođendan.
Old 07-05-2010, 01:12 AM   #53
don kacunko
Senior Member

don kacunko is an unknown quantity at this point

ma dobro su rekli ovi iz dinama...on je dobar dok je medu juniorima itd...jer je fizicki jaci od njih,a u seniorima mu snaga neigra neku ulogu,tako da moze ic di ga volja i nek ticinovica povede sa sebon
Old 07-05-2010, 04:36 AM   #54
zoranvulic
Senior Member

a sad odjednom snag nije bitna.ajte ljudi moji,necim ga se moralo oblatiti..
sta cemo uzimat drogbu,snaga je..u seniorima ce se to izjednacit..modric je mali,nikad nogometasa od njega..
sve strucnjak do strucnjaka,a corava baba vidi da ticinovic moze igrat di oce,ko i livaja ali mora se s necim punit novinske stupce

jozak stopiro transfer hahahahahahaa
Old 07-05-2010, 08:27 AM   #55
digitron
Šime

digitron's Avatar

digitron will become famous soon enough

To šta je velik ili mali, slab ili jak nije mjerilo. Mjerilo je zna li igrat, a kažu da zna prema tome neka ostane bar 2-3 sezone.... i Tičinović.
Old 07-05-2010, 08:59 AM   #56
Torpedo
Senior Member

Torpedo's Avatar

Torpedo is on a distinguished road

Znači ako se pojavi neki talentirani klinac od 14 godina treba ga odma u prvih 11 ... da se zvijezda slučajno ne uvrijedi i odjebe preko bijela svijeta?
Torpedo is offline   Reply With Quote
Old 07-05-2010, 11:13 AM   #57
digitron
Šime

digitron's Avatar

digitron will become famous soon enough

Ne triba, triba ga vezat za klub i dat mu do znanja da je klub svjestan njegovih sposobnosti i da će se pobrinit da ih pokaže kad za to bude pripremljen.
Old 07-05-2010, 04:42 PM   #58
zoranvulic
Senior Member

Quote:
Originally Posted by Torpedo View Post
Znači ako se pojavi neki talentirani klinac od 14 godina treba ga odma u prvih 11 ... da se zvijezda slučajno ne uvrijedi i odjebe preko bijela svijeta?
pa ne mora..ali onda moze traziti misto di misli da ce mu to omogucit..a da bas nije mogao odigrat barem po 20 minuta onda o cemu cemo pricat
znaci u seniorskoj konkurenciji je vec pokaza da moze na pripremama
Old 11-05-2010, 04:22 PM   #59
matemišo
Member

matemišo's Avatar

matemišo is on a distinguished road

http://sportske.jutarnji.hr/index.ph...lanak_id=20643

evo vam šupci u klubu i upravi, pokažite se sad...ovo malo što je igra mali je napravija 10 puta više od anasa.
Old 14-05-2010, 02:05 AM   #60
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

ja ne znam jel mali livaja svjestan kako se u interu "radi" s mladim igracima.
dovoljno je bacit oko na njihovu mladu momcad i sve je jasno.
http://en.wikipedia.org/wiki/F.C._In...lano_Primavera
igraci dovuceni sa svih strana, tj. ukradeni od rumunjskih,svedskih,srpskih...klubova.
to nije nista cudno da njihovi skauti kradu igrace u europi i ima itekakve osnove da ih se tuzi.
nadalje, ako pogledamo malo na dnu ove stranice neke igrace koji su prosli kroz tu slavnu interovu mladu skolu;slavkovski,eliakwu,krhin,fatic,filkor,arnaut ovic...itd. vidimo da je jako malo ovih igraca uspijelo nesto napravit u svojoj karijeri, a neki su cak dosli i kod nas na probu.
a stariji se sjecaju da su svojevremeno srebrenko posavec i ivica olic otisli u inter pa su se na kraju pokunjeno vratili u marsoniju odnosno slaven belupo.
interu nije problem bacit par stotina tisuca eura na takvog igraca, oni to ni ne osjete. a dovedu ih barem 10tak godisnje i bace u milost i nemilost nizih talijanskih liga sto je u rangu onogo dok mi saljemo igrace u mosor,imotski i sl.
Mauser is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules