[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 26-05-2010, 12:46 AM   #121
ofsajd zamka
Senior Member

ofsajd zamka's Avatar

ofsajd zamka is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by HSTZ View Post
aj vuliću da i ti napišeš nešto pametno, ali mislim da razum neće pobjediti, mali će otići u inter, svršavati godinu dana kolko mu je tamo dobro, kolko je napredovo, vratit se u Hajduk i karijeru provest po HNL niželigašima
Baš to.
Lijepo će moći birati da li u Gospić u 1.ŽNL kod Grivičića(Sjećate se njega?Bronca s EP U-17 s Kranjčarom) ili u Savski Marof kod još jednog velikog talenta Gondžića.
Možda ipak s Teom Kardumom bude bez kluba.
ofsajd zamka is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2010, 12:52 AM   #122
Mauser
Senior Member

Mauser is on a distinguished road

ako inter da 1,5mil eura nek ga vode, jos im i copa s njim poslat gratis.

a ako ne, onda se borit svim sredstvima da sjebemo i njega i inter na sudu jer to imamo legitimno pravo. cheslea je nedavno spusio slican spor jer se tu radi o ocitoj otimacini igraca na koje je uefa alergicna.
jos se livaja sam sjebo sto je izjavio da ce i roditelji ici s njim ako ce biti potrebno.

ovo ce biti odlican primjer svima ostalima koji su si zabrijali da su ne znam sto i da su prerasli Hajduka.
Mauser is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2010, 03:00 AM   #123
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

a uefu to zivcira..sta uefa onda lipo ne zastiti stipendijski ugovor do 18te godine i da igrac nakon 18 godina mora potpisat minimalno 4ero godisnji ugovor sa klubom koji mu placa stipendiju do 18te godine
jednostavan cin,pa cu onda reci da je Uefa alergicna na nesto

ovo vrijeme je otislo u kurac s tim otimacinama,iznosima placa,visini transfera..treba staviti salary cap ko u formuli..pa ti slazi momcad za 40 mil eura..a ne tamo neke brojke koje je tesko i napisat koliko 0 ima
a kao svi se brinu za male klubove adobijes pisljivih 90 tisuca eura za godinu razvoja!
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2010, 04:24 AM   #124
Mauser
Senior Member

Quote:
Originally Posted by zoranvulic View Post
a uefu to zivcira..sta uefa onda lipo ne zastiti stipendijski ugovor do 18te godine i da igrac nakon 18 godina mora potpisat minimalno 4ero godisnji ugovor sa klubom koji mu placa stipendiju do 18te godine
jednostavan cin,pa cu onda reci da je Uefa alergicna na nesto
to je stvar naseg saveza a ne uefe. svaki drzavni savez odreduje pravila u svojoj ligi.
a uefa ima svoje regule po kojima livaja NE SMIJE u inter ako ga Hajduk ne pusti ili ako mu roditelji sele tamo ISKLJUCIVO zbog posla.
a on se sjebo pa je izjavio u novinama da ce ako zatreba i njegovi roditelji s njim tamo ici.
pa sta mislis zasto ce Hajduk odbit prvotnu ponud intera?
da nemaju nekih uslova za sudjenje sigurno bi prihvatili i dovidjenja.
Old 26-05-2010, 08:21 AM   #125
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Hajdukovac-RI is on a distinguished road

Meni se na manageru nikad nije desilo tako nešto, na početku sezone uvijek provjerim kome ističe na kraju iduće
Old 26-05-2010, 09:22 AM   #126
Grabovac
Senior Member

Grabovac's Avatar

Grabovac is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Hajdukovac-RI View Post
Meni se na manageru nikad nije desilo tako nešto, na početku sezone uvijek provjerim kome ističe na kraju iduće
Da da...a ako neće potpisat,onda ga više ne stavljaš u igru i gotovo

To sam ja prije govorio,šta nema u klubu ono kao neki popis kome je do kad ugovor?Ovako imam osjećaj da menadžer nekog igrača javi drugim klubovima da ovaj ima ugovor do tad i tad...pa krene po novinama o prelasku,onda klub (točnije Hajduk) kaže, "a šta je njemu sad gotov ugovor?hm...ajmo ga probat zadržat...." ,a onda netko drugi iz uprave kaže, "a ček,ko je taj?nisam ni znao da imamo takvog...." ,pa se dalje nastavi, "pa gle,valjda imamo,a kad se već Inter (ili neki drugi) zanima za njega,valjda i vrijedi nešto..."
Sve mutavac do mutavca,*ebem vas nesposobne!Odlazite više iz Hajduka *ebo vas onaj ko vas je doveo na te pozicije koje imate!

Malo off,ali već vidim da je slična fora...ovaj Sačer kojeg je Andabak doveo,čitam da nije igrao,a kao,velika nada,najbolji strijelac ovo ono...i sad je pitanje "igrat" i dalje za Hajduk ili ići dalje?
Uh...
Old 26-05-2010, 09:24 AM   #127
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Sačer je proslu polusezonu bio na posudbi u Varteksu...
Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2010, 09:31 AM   #128
only1950
Senior Member

only1950 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by baRBa View Post
Sačer je proslu polusezonu bio na posudbi u Varteksu...
i u zadnja tri kola zabio 2 gola i jedan asist al jedno vrime nije igra jer su ga vareždineci nešto jebavali...
Old 26-05-2010, 09:33 AM   #129
Grabovac
Senior Member

Grabovac's Avatar

Aha...*ebalo ih novinarstvo...piše da se u drugom dijelu sezone vratio u Varteks,ali da bi se volio vratit u Hajduk...znači na posudbi je bio...ok.
Doduše,to je 24sata,a ekipa koja piše članke kod njih...ajoj...

Koliko se diglo prašine oko tog Livaje,pa jel on stvarno toliko dobar ili?
Mislim,gledao sam ga čini mi se na nekom malom nogometu,4 kafića ili tako nešto...ali neznam ovako inače,na "pravom" terenu,jel valja ili su ludi ovi "naši" što ga nisu Interu dali za pola mil. eura?
Old 26-05-2010, 09:40 AM   #130
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Dat ce ga za 750.000...
Old 26-05-2010, 09:49 AM   #131
NeoWhite
Senior Member

NeoWhite's Avatar

NeoWhite is on a distinguished road

a svakakvih je i dosad gresaka bilo... propustili su nasi i bobana i prsu a kleli se u grgurevica...
tako ni za ovog ja nebi stavija ruku da ce bit extra klasa od njega... ali drag mi je ovi pokusaj da se Hajduk napokon predstavi onako kako mi zelimo, ka jak klub i za svoga juniora trazi 1,5M eura odstete.... pa sta bude
Old 26-05-2010, 09:54 AM   #132
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

A da ga daju besplatno ali da Inter dodje na proslavu 100 godina?

I onda nek odigraju Barca-Inter na Poljudu
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
he he
Old 26-05-2010, 10:14 AM   #133
nije bitno II
Senior Member

nije bitno II is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by NeoWhite View Post
a svakakvih je i dosad gresaka bilo... propustili su nasi i bobana i prsu a kleli se u grgurevica...
To je to...zbogom i neka mu je sa sricnom....

nikad nas nece stufat

igraci odlaze i dolaze a sta ostaje je HNK "Hajduk Split" 1911, kad tad ces se nauciti iz svoji gresaka.

"Hajduk" zivi vjecno!
nije bitno II is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2010, 10:16 AM   #134
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Hajdukovac-RI is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by nije bitno ii View Post
to je to...zbogom i neka mu je sa sricnom....

nikad nas nece stufat

igraci odlaze i dolaze a sta ostaje je hnk "hajduk split" 1911, kad tad ces se nauciti iz svoji gresaka.

"hajduk" zivi vjecno!
a "Š.d.d.? :d
Old 26-05-2010, 03:18 PM   #135
zoranvulic
Senior Member

Quote:
Originally Posted by Hajdukovac-RI View Post
pa to je to! da bar odigrjau jednu sezonu na menageru to im se nikad ne bi dogodilo ili bi barem malo razmisljali

taj menager koliko god bio virtualan puno moze naucit nekoga ko se bavi tim poslom

i koliko pratim menagera,10ak godina..oni pogode sa barem 10ak mladih igraca,imaju jacu tu info sluzbu nego neki klubovi scautsku
Old 26-05-2010, 04:13 PM   #136
Mauser
Senior Member

trebo bi netko pomoc fiorentiniju oko instalacije
Old 26-05-2010, 04:20 PM   #137
zoranvulic
Senior Member

ali da mi gubimo igraca zato jer je dosla nemoralna ponuda,jer je los ja bi rekao
ali nama talenti odlaze jer nemaju potpisan jeben ugovor od 10ak tisuca kuna..ali prije toga ih mi reklamiramo malo
sjetite se malesa na pripremama,pa perisica najavljujemo ko zvijezdu i ode..pa je strinic odlican a dovedemo onog Gaala pa i ovaj ode..sad Livaju najavljujemo kao ekstra i ode i on..
ticinovic jos godinu dana ugovora
Old 26-05-2010, 04:50 PM   #138
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

tko je guba?...guba su uglavnom novinari....

jer najlakše je inpicavati...
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hajd...7/Default.aspx

dovoljno je vidit naslov i eto odma vraga...
monkul is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2010, 05:23 PM   #139
Torpedo
Senior Member

Torpedo's Avatar

Torpedo is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Mauser View Post
trebo bi netko pomoc fiorentiniju oko instalacije
Ma nije ni instalacija ... crack ih jebe ... pa sad raspravljaju ... Šure bi u Boliviju , skautirat tog Cracka, čuo je da tamo igra na veliko ... a Krafna je više za legalnu opciju - riješit ugovore s Šerićem , Jertecom , Buljatom , Vejićem ... pa kupit svakom iz uprave po jedan original FM 2010 ... a Špaci CM 1984
Torpedo is offline   Reply With Quote
Old 28-05-2010, 08:24 AM   #140
Grabovac
Senior Member

Grabovac's Avatar

Hehe...
Koliko god neki pljuvali po manageru,mislim da bi ovi "naši" u upravi mogli nešto i naučit tamo.Iako,možda bi im klub otišao u minus već u prvoj sezoni,dovodili bi neke igrače,jer su od njih imali koristi u live verziji,pa možda tako bude i na kompu,a lovu od transfera će probat isprintat

Da se malo vratim na temu...evo čitam u 24sata (neznam koliko njih treba ozbiljno shvaćat),da bi se moglo nešto uzjebat sa Interom,neka suspenzija za Livaju...e sad,ajmo reć da Livaja ostane u klubu,odluči to što mirnije rješit,potpiše ugovor i onda malo zapne da se dokaže,da ga neki klub sigurno snimi (pitanje je koliko će se Inter za njega zanimat poslije),da što prije ode iz Hajduka,a onda bi ovi iz uprave mogli reći da se vidi da s njima nema zajebancije i kako se igrač počne malo više zalagat kad ga se stisne kojekakvim suspenzijama...umjesto da su od početka znali za situaciju i ponudili dobar ugovor na vrijeme...

No,u cijeloj toj priči se sad javlja i interes za nekog stranca iz Širokog...kojeg su (neznam sad ko je naveden,Šurjak mislim i još jedan) gledali na utakmici sa Zrinjskim...ako se ne varam,ozbiljni klubovi igrača gledaju na malo više utakmica,a ne samo na jednoj.Ovako mi se čini da su vidjeli dvd,pa onda ajd da jednu i uživo pogledamo,da ne bude da se kupuje preko dvd-a...
Još za njega kažu da nisu sigurni jel to tip napadača kakav traže,jer takvog imaju (Vukušića).Šta to znači?Primjer,ako imamo jednog napadača koji zabije 15 golova i želimo pojačat napad za sljedeću sezonu,imamo u ponudi sličnog napadača koji može zabit toliko golova i imamo nekog koji je drugačiji tip igrača koji možda neće toliko puta zabit,ali bar nećemo imat dva ista igrača...uostalom,zašto da dvojica igrača skupa zabiju 30 golova,kad mogu druga dvojica zabit 18...
Jedan Ahmad nije dobio priliku,Rodić...to su igrači koji su kupljeni kao da pojačaju napad,a onda ih se drži na klupi.Pusti čovjeka da igra,da opravda investiciju u njega.Ovako će se desit da si za njega dao pare,nisi ga stavljao u igru nego je sjedio i još ćeš ga pustit bez odštete...meni ovo zvuči kao žešće pranje love...
Od 4-5 napadača u klubu,bar 2 neće dobit priliku,osim ako se ovi drugi ozlijede ili skupe kartone,jer se stalno forsirala igra s jednim napadačem i to Ibričićem koji je zapravo vezni igrač,ali se eto pokazao i u napadu (ali stavi npr. Pandžu u napad,počet će i on davat golove svako malo)...

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules