[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 13-04-2010, 04:43 PM   #1
Mrky
Senior Member

Mrky's Avatar

Mrky is on a distinguished road
Default Barcelona dolazi u Split

Barcelona dolazi u Split na proslavu Hajdukova rođendana

Gradonačelnik Splita Željko Kerum primio je danas u Gradskoj vijećnici izaslanstvo marketinške agencije „Mediapro“ iz Barcelone, predvođeno generalnim direktorom Emilijem Ponsom i Pereom Guardiolom, s kojima je razgovarao o mogućnosti odigravanja utakmice Hajduka i nogometnog kluba Barcelona u srpnju 2011., u sklopu proslave stote obljetnice osnutka splitskoga nogometnog prvoligaša.

Razgovoru su nazočili predsjednik „Hajduka“ Joško Svaguša, zamjenica gradonačelnika Anđelka Visković, savjetnik za sport Ivan Veštić i pročelnik Službe za sport Mario Negotić.

Prema riječima članova agencije „Mediapro“ predstavnici Hajduka na vrijeme su se javili za organizaciju nogometnog spektakla budući da su zahtjevi za gostovanje Barcelone stigli iz čak 50 gradova, a Split je jedan od dva odabrana.

- Za kratko vrijeme smo napravili dosta i na pravom smo putu da realiziramo ovaj projekt. Vjerujem da ćemo uspjeti organizirati gostovanje Barcelone u Splitu. Riječ je o zahtjevnom projektu u okviru kojeg treba riješiti mnoga pitanja, primjerice smještaj i osiguranje. Kada 2011. završi prvenstvo Barcelona će doći i to će biti veliko iznenađenje pa zato i organizacija mora biti na najvišoj razini - rekao je Pere Guardiola.

Splitski gradonačelnik goste je upoznao sa značajkama Splita, posebno onim sportskim, istaknuvši osvajače olimpijskih medalja i Blanku Vlašić, koja bi trebala nastupiti baš u Barceloni na Europskom atletskom kupu. On je gostima objasnio i to koliko je Hajduk važan za Splićane.

- Ako se uspije realizirati ovaj projekt, bit će to velika stvar za klub i sam grad. Zato se ne smije napraviti ni najmanja greška - rekao je gradonačelnik Kerum potvrdivši da je Grad spreman pomoći oko organizacije ovog spektakla.

izvor: večernji.hr
Old 13-04-2010, 04:52 PM   #2
Hajdukovac-RI
Senior Member

Hajdukovac-RI's Avatar

Hajdukovac-RI is on a distinguished road

Ako Pere tako kaže, onda dobro
Old 13-04-2010, 05:41 PM   #3
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

U naslovu fali upitnik
Old 13-04-2010, 06:04 PM   #4
malduk
mišO

malduk's Avatar

malduk will become famous soon enough

Hajde noćas mi dođi...Barcelona je kurva...
Old 13-04-2010, 08:17 PM   #5
jerkovac
Senior Member

jerkovac's Avatar

jerkovac is on a distinguished road

bolje da su meni dali 2 miljona... doć ću i ja..znan žonglirat
Old 13-04-2010, 08:38 PM   #6
franemcml
Senior Member

franemcml's Avatar

franemcml is on a distinguished road

Jebes to,to ce likovi iz BOSNE I TAKO ti seljaci sta s Poljudom i s Hajdukom imaju ko ja s nuklearnom fizikom da bi gledali BAR-CE-LOOOOOONUUU.Da bi gledali Messssssijjjjjjjaaaaaaaa.Po meni za 100-ti rođendan bi najveci poklon bija kad vi cili Hajduk znaci od cistacice do predsjednika otisa ca.Ne racunan igrace jer to je nezamislivo,ali znaci da svi iz kancelarija odu to bi bila najvecea pobjeda,nikakva kupljena titula nikakva BARCELOOOOOOOONAAAAAAAA,nikakvi koncerti.....Mogu zamislit kako ce Split izgledat taj dan...miljon debila s salovima Hajduka,dresovima MESSSSSIJJJJJJJJAAAAAAAA,tiketima di je jedinica na Hajduka i drkanje na BARCU............ma odjebi to za 100-ti rođendan rascerat one smradove.....
franemcml is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2010, 09:37 PM   #7
zaba
Senior Member

zaba is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by franemcml View Post
Jebes to,to ce likovi iz BOSNE I TAKO ti seljaci sta s Poljudom i s Hajdukom imaju ko ja s nuklearnom fizikom da bi gledali BAR-CE-LOOOOOONUUU.Da bi gledali Messssssijjjjjjjaaaaaaaa.Po meni za 100-ti rođendan bi najveci poklon bija kad vi cili Hajduk znaci od cistacice do predsjednika otisa ca.Ne racunan igrace jer to je nezamislivo,ali znaci da svi iz kancelarija odu to bi bila najvecea pobjeda,nikakva kupljena titula nikakva BARCELOOOOOOOONAAAAAAAA,nikakvi koncerti.....Mogu zamislit kako ce Split izgledat taj dan...miljon debila s salovima Hajduka,dresovima MESSSSSIJJJJJJJJAAAAAAAA,tiketima di je jedinica na Hajduka i drkanje na BARCU............ma odjebi to za 100-ti rođendan rascerat one smradove.....
slažem se...dolazit ce ljudi koji nikada ne dolaze na Hajduka!!!
to je smijesno...treba dovest crvenu zvezdu ili partizan i za vrijeme utakmice maknut ograde na sjeveru
zaba is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2010, 09:43 PM   #8
jerkovac
Senior Member

jerkovac's Avatar

jerkovac is on a distinguished road

a tvrde da će zaradit pare od prodaje suvenira i karata...mene jedino strah da neće pokrit 2 milijuna eura...pa da će rođendanski parti ispast ko jedan minus u proračunu a mamić kaže da oni nemaju para za dovest barcelonu....

glavno da mi plivamo u parama
Old 13-04-2010, 09:56 PM   #9
jole
Senior Member

jole is on a distinguished road

nevirujen da je danas utorak a kamoli da će doć,oli su me jedan put zajebali
jole is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2010, 09:58 PM   #10
don kacunko
Senior Member

don kacunko is an unknown quantity at this point

Quote:
Originally Posted by jole View Post
nevirujen da je danas utorak a kamoli da će doć,oli su me jedan put zajebali
jole moj pocmi ti šivat odjelo
Old 13-04-2010, 10:05 PM   #11
smijuljica
Senior Member

smijuljica's Avatar

smijuljica is on a distinguished road

Kad nisu odustali od nastupa nakon šta im je domaćin bija oni nakaza Livaja i nakon šta ih je primija oni retardinjo od Keruma, onda znaš da će za kesu doć i u Prdinu Dragu gostovat! BOJKOT!!!!

P.S. Odma sutra u Realovom dresu na utakmicu.
smijuljica is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2010, 10:08 PM   #12
digitron
Šime

digitron's Avatar

digitron will become famous soon enough

To ih je Mamić navuka da potroše novce na gluposti. Pojma nemaju. http://sportske.jutarnji.hr/index.ph...lanak_id=19870

Naši će vjerojatno platit i više od dva mil.
Old 13-04-2010, 10:41 PM   #13
CHICO DJ
Senior Member

CHICO DJ's Avatar

CHICO DJ is on a distinguished road

dobro da je messi osiguran, jel ako buljat bude igro
Old 13-04-2010, 11:03 PM   #14
primus omnium
Senior Member

primus omnium's Avatar

primus omnium is on a distinguished road

svaka čast Barci, za njih navijam od 7godine, ali neću njih šta će nam to koji kurac, već su krenule ćaklue da će sjever bit minimalno400kn, ok dat ću ih ali u pičku materinu šta se nas navijače isto ne pita što bi mi ako je to već za nas....ja bih osobno rađe da nam Benfica dođe i jeftinije je i radi NN i osim toga jaka je Benfica
al ok koga jebe
primus omnium is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2010, 12:11 AM   #15
fanatic1950
Member

fanatic1950's Avatar

fanatic1950 is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by Mrky View Post
Barcelona dolazi u Split na proslavu Hajdukova rođendana

Gradonačelnik Splita Željko Kerum primio je danas u Gradskoj vijećnici izaslanstvo marketinške agencije „Mediapro“ iz Barcelone, predvođeno generalnim direktorom Emilijem Ponsom i Pereom Guardiolom, s kojima je razgovarao o mogućnosti odigravanja utakmice Hajduka i nogometnog kluba Barcelona u srpnju 2011., u sklopu proslave stote obljetnice osnutka splitskoga nogometnog prvoligaša.

Razgovoru su nazočili predsjednik „Hajduka“ Joško Svaguša, zamjenica gradonačelnika Anđelka Visković, savjetnik za sport Ivan Veštić i pročelnik Službe za sport Mario Negotić.

Prema riječima članova agencije „Mediapro“ predstavnici Hajduka na vrijeme su se javili za organizaciju nogometnog spektakla budući da su zahtjevi za gostovanje Barcelone stigli iz čak 50 gradova, a Split je jedan od dva odabrana.

- Za kratko vrijeme smo napravili dosta i na pravom smo putu da realiziramo ovaj projekt. Vjerujem da ćemo uspjeti organizirati gostovanje Barcelone u Splitu. Riječ je o zahtjevnom projektu u okviru kojeg treba riješiti mnoga pitanja, primjerice smještaj i osiguranje. Kada 2011. završi prvenstvo Barcelona će doći i to će biti veliko iznenađenje pa zato i organizacija mora biti na najvišoj razini - rekao je Pere Guardiola.

Splitski gradonačelnik goste je upoznao sa značajkama Splita, posebno onim sportskim, istaknuvši osvajače olimpijskih medalja i Blanku Vlašić, koja bi trebala nastupiti baš u Barceloni na Europskom atletskom kupu. On je gostima objasnio i to koliko je Hajduk važan za Splićane.

- Ako se uspije realizirati ovaj projekt, bit će to velika stvar za klub i sam grad. Zato se ne smije napraviti ni najmanja greška - rekao je gradonačelnik Kerum potvrdivši da je Grad spreman pomoći oko organizacije ovog spektakla.

izvor: večernji.hr

Da mi je bilo vidit na šta je ličilo ovo kreumovo upoznavanje
Old 14-04-2010, 12:53 AM   #16
don kacunko
Senior Member

don kacunko is an unknown quantity at this point

Quote:
Originally Posted by fanatic1950 View Post
Da mi je bilo vidit na šta je ličilo ovo kreumovo upoznavanje
odvea je peru na cevape i don preinjon
Old 14-04-2010, 01:28 AM   #17
deset od sto
Member

deset od sto is on a distinguished road

Ma triba paralelno na staron placu torcida napravit proslavu
Old 14-04-2010, 01:32 AM   #18
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

ovo je jebena stvar..pametnim radom ovo se da lipo ukomponirat..pogotovo na cijeni ulaznica a najosnovnije na pretplatama i clanovima kluba!!
posto je 100 godina kluba svi pretplate u ruke i biti najveci sponzori Hajduka kada vec ne mozemo dionice skupljat..
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2010, 02:27 AM   #19
malduk
mišO

malduk's Avatar

malduk will become famous soon enough

Ma to je sramota da klub ka šta je Hajduk ima samo 3000 pretplatnika, i to je uduplan broj za razliku od proslih godina, a svi se kunu u Hajduka ovo ono, radije bi popili nego dali za kartu il jednom godisnje izdvojili sugavih 300 kn kad je lakše uć mukte, osobno poznan ljude šta su pretplatnici na istok a odu kad stignu, ako ga neš podržat na tribini onda ga bar malo poguraj ovako.:tongue3 :

Koliko klubova koji nisu Hajduku ni do kolina ima rasprodan stadion redovito, pa se vi rugajte klauni ovo ono, bar vole klub i uz njega su u prvoj, drugoj il trećoj ligi...

Taj mentalitet je ovde sve mi se cini isa u nepovrat.

A šta se tiče te Barcelone, osobno nebi volija da se ta utakmica uopće odigra jer je to šta se mene tiče obično blaćenje imena Hajduk i dodvoravanje nekim europskim kvaziklubovim koji nemaju ni jednog igrača iz svoje škole, tj nogometnim cirkusima sa kvazinogometašima, a tek kad se sitin kome će sve ić karte i šta će to bit na stadionu, ajme meni majko muka me uvatila, već vidin pekara u loži i 40000 jazavaca šta mu se klanjaju i plješću sa onim balunima ka na tenisu.

Asti Isusssssssaaaaaaaaaaaa

Da sa 400 kuna sponzoriran ovaj EUFA-in "nogomet", kurvetinu Barcelonu i nepismenog pekara - nema šanse, a uostalom to su 4 gajbe.

Last edited by malduk; 14-04-2010 at 02:40 AM.
malduk is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2010, 03:04 AM   #20
zoranvulic
Senior Member

zoranvulic is on a distinguished road

ma pretplata je osnova funkcioniranja velikih klubova..rasprodaju vecinu stadiona..i onda nabiju cijene karaa za ono sta ostane..a i da ne bude nsita..svoje pretplate su prodali..
ja sam opet misljenja da Hajduk nema strategiju u vezi pretplata..pomnozis broj utakmica sa 20 kuna plus Dinamo i das pravo prvootkupa karte za barcelonu,europu ili bilo sta drugo!
ali kupnja mora biti u granicama normale..cak bi reka..na rate,preko uplatnica..dite ne moze davat 300 kuna za sjever..a ne moze svaku utakmicu davat ni 40 kuna..osim ako ne ulazi dzaba a tu klub gubi..
triba se okrenit svima,,od starih do najmaldjih,obiteljske..itd..da svako moze recemo misecnoizdvojit 50 kuna i gledat svaku utakmicu Hajduka! mislim da bi to bilo simpaticno!!
i da bi s evise zaradilo nego sa 3 tisuce navucenih pretplata!!
ovako recimo..1.4og prodajemo karte za taj misec..50 kuna(ako nema dinama)..uzmite i gledajte hajduka! i tako cetri pet miseci i eto svako moze dati 200-250 kuna..a ne odma 300 kuna jer odma zbroji da ce zato se radije svercat i kunit se u ajduka..itd..
da ne idem na siroko!
Hajduk ima puno posla a nekako s emalo toga desava..sve ensto se okolisa!! nema nista sta bi rekli u glavu"!!
zoranvulic is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules