[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Hajduk

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 08-08-2009, 01:24 PM   #1
Hajduk_zivi_vjecno
Member

Hajduk_zivi_vjecno is on a distinguished road
Default Tomislav Ivić

Nažalost opet se njega nikako ne spominje.
Ne tako davno u Reića (zanemarimo sad stavove oko Reića) je rekao da bi vrlo rado i besplatno radia u Hajduka ali da ga nitko ne želi jer se boje njegovog autoriteta.
E, pa ono šta ja mislim je da bi napokon bia red dovest Šjor Ivića za direktora za struku, ako ne i izvršnog dopredsjednika i dat mu odrješene ruke da potira svu bagru iz kluba (a virujte mi on bi to ucinia ) , pa ako triba i sa racuna kluba mu dat 24 satnu zastitu od kvazi menadžera.

Čak sam prije godinu dana imao priliku sa njim popricat par stvari nakon sta san ga srea, izmedju ostalog sican se da je reka da Hajduk nece nigdi dok svim menadžerima ne zabrane pristup na 100 m oko stadiona, i siguran san da je to covik sa vizijom, prosa je cilu europu, trenira ekipa koliko ih Fiorentini nezna nabrojit , organizira omladinsku skolu anderlechta koja je danas jedna od najjacih u europi... o trofejima da i ne govorin... Inace, ono sta malo ljudi zna , a i mene je iznenadilo da ga je Gazzeto della Sport proglasili najuspjesnijim europskim trenerom.
I znaci, nama je ispred nosa takav strucnjak , a jos uz to i stari Hajdukovac, posten i nepovezan sa ikakvom menadžerskom bagrom a mi za to vrijeme stalno dovodimo svakakve "strucnjake"

Neki kazu da je star, al uvjeren sam da je i dalje dovoljno vitalan , a da mu svo to iskustvo može samo koristiti, a zapravo upućeniji je u moderan nogomet od cile bivše i sadašnje uprave , ka sta je reka u Reica da gledajuci svaku utakmicu lige prvaka nauci nesto novo sta dovoljno govori o njegovom zalaganju...dakle uvjerljivo najkompetentniji covjek za tu poziciju, a vjerojatno i najcjenjeniji hrvatski trener...

Dakle , moje mišljenje je da njega pod obavezno treba dovest , on je jedina garancija profesionalizma i micanja sve bagre sa poljuda

Zanima me vase misljenje ... mislin da nema kompententnijeg strucnjaka... ja znan da bi ja mirno spava tek kada bi zna da je struka ili cili Hajduk u njegovin rukama ...
Hajduk_zivi_vjecno is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2009, 01:31 PM   #2
Burberry kapa
Senior Member

Burberry kapa's Avatar

Burberry kapa is on a distinguished road

po meni jedan od najbljih stručnjaka ikad na ovin prostorima.jbg malo je star, al mislin da ako on dođe da može samo pomoć klubu i mislin da bi prema njemu skoro svi imali respekt i da bi slušali njegove savjete
Burberry kapa is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2009, 02:13 PM   #3
NeoWhite
Senior Member

NeoWhite's Avatar

NeoWhite is on a distinguished road

mislim je bespotrebno govorit o sjor Ivanu... eto ima sam cast par puta s njim razgovarat... jednostavno normalan covik ali cili problem je u tome sta on ima svoje ja i sta zna posal...
ocigledno to ovim hijenama koje su se bacile na naseg Hajduka nikako ne odgovara...
u ovom momentu njegov upliv u klub i njegove strukture nakon kalinicevog srcanog je i vise nego upitan...
prije par dana sam napisa da u slucaju neprolaska zline sljedi zestoka cistka medu pretplacenim igrackim kadrom... hmm s obzirom na daljnji razvoj dogadaja ispada da su svi oni 100% vjerovali da prolazimo tako da u ovom momentu u klubu imamo totalno rasulo...
realno ostale su dvije struje... kerumova i andabakova koje su pronasli neki zajednicki jezik ali to se opet svodi na jedan moj pa jedan tvoj....
cisto sumnjam da ce u takvom okruzenju Ivic odlucit na dolazak u klub mada svi znamo koliko bi njegov dolazak znacio...
Old 08-08-2009, 02:17 PM   #4
JointUnion
Senior Member

JointUnion's Avatar

JointUnion is on a distinguished road

ma vjerovatno je vec odbio...
In your closet, in your head
JointUnion is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2009, 02:30 PM   #5
ajut
Member

ajut is on a distinguished road

Jučer je triba bit razgovor peroša sa njin, a znamo kako je završia peroš, tako da...
Ima ko mail ili broj svagušin da njemu pokašumo apelirat
ajut is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009, 02:56 PM   #6
denis
Senior Member

denis is on a distinguished road

svi postujemo šjora Ivica i znamo koliki je on strucnjak.
ali nazalost moje misljenje je da i on nebi sad nasem Hajduku nista moga pomoc
NAZALOST dao bog da grijesim...
a sad put Koprivnice uzivajte
denis is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009, 10:48 PM   #7
19hst11
Senior Member

19hst11's Avatar

19hst11 is on a distinguished road

pa al nije nevjoravatno da jedan takav trener kojem bi pola evrope dalo šta oće da vodi njihove mlađe uzraste tj. da bude nekakav direktor omladiskog pogona, a njega se več godinama ignorira i zaobilazi u kadrovskim rješenjima za šefa oml.pogona...jebiga on nebi bija pod utjecajen menađera i druge bagre....
19hst11 is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009, 10:55 PM   #8
Hajduk_zivi_vjecno
Member

Quote:
Originally Posted by 19hst11 View Post
pa al nije nevjoravatno da jedan takav trener kojem bi pola evrope dalo šta oće da vodi njihove mlađe uzraste tj. da bude nekakav direktor omladiskog pogona, a njega se več godinama ignorira i zaobilazi u kadrovskim rješenjima za šefa oml.pogona...jebiga on nebi bija pod utjecajen menađera i druge bagre....
Ma ja bi njemu najradje da sve u ruke, nesto ka izvrsni dopredsjednik, to nam je jedina sansa... ako ne to makar ga u juniorski pogon stavit
Old 09-08-2009, 11:06 PM   #9
ioresk51
Member

ioresk51 is on a distinguished road

Najprije treba dovest trenera ali trenera a ne ove naše što završe na lipe oči i uče iz knjige iz 67 godine jer svi vatreni su treneri ovaj ladić šta vodi mlade ko njega više drži na klupi kao trenera nismo se nigdje plasirali otkad je on trener.Za razliku njemačka liga je lošija u petici ali su zato ove godine prvaci U-15,U17,U-19 sada neznam što evrope a što svijeta bitno da su prvi.
ioresk51 is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009, 11:11 PM   #10
19hst11
Senior Member

19hst11's Avatar

19hst11 is on a distinguished road

po meni bi on bija najbolji ka šef omladinskog programa, dovodi trenere za kadete i juniore, imenuje skaute za Dalmaciju i kroz par godina opet bi izbacivali po 5-6 igarča godišnje, od kojih bi uvik jedan ili dva ispali klase..
19hst11 is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009, 11:13 PM   #11
Grizli Adams
Senior Member

Grizli Adams's Avatar

Grizli Adams is on a distinguished road

Tragedija je da se ovih 15-ak godina svasta izmjenjivalo u Hajduku - politicara na tone, lokalnih - drzavnih, svakojakih uhljeba, mafijasa, nazovi poduzetnika, svaki sljam je dobio svojih "15" minuta (mjeseci, godina) vlasti, a Sjor Ivic je dobio 2 mjeseca krajem 90-ih i gotovo

Covjek je u godinama i on se tesko moze sada uhvatit u kostac sa ovim "olujama", ne bi valjalo da nakon Kalinica infarkt trefi i sjor Ivica...

Mozda kad bi Ivic pristao da odabere covjeka za struku (sportskog direktora) i s njim u tandemu radi neko vrijeme a poslije da taj preuzme sam
Grizli Adams is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009, 11:14 PM   #12
Hajduk_zivi_vjecno
Member

Sada je vec Vucevic postavljen za koordinatora omladinskog pogona , bila bi ga velika steta maknit.

Upraznjeno je mjesto glavnoga za struku i sve novine samo Stimca spominju....

Ne treba ni spominjati da su Ivic i Stimac za struku nebo i zemlja .
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules