[www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka  

Go Back   [www.hnkhajduk.com] - Neslužbeni forum HNK Hajduka > Hajduk OnLine forumi > Ćakule

View Poll Results: Moj predsjednik je...
Andrija Hebrang 3 6.12%
Milan Bandić 3 6.12%
Damir Kajin (Bože sačuvaj) 4 8.16%
Ivo Josipović 11 22.45%
Josip Jurčević 6 12.24%
Boris Mikšić (feminist) 1 2.04%
Dragan Primorac 5 10.20%
Vesna Pusić 8 16.33%
Miroslav Tuđman 6 12.24%
Nadan Vidošević 2 4.08%
Voters: 49. You may not vote on this poll

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 14-12-2009, 12:48 PM   #1
WB-VD
Senior Member

WB-VD's Avatar

WB-VD will become famous soon enough
Default izbori 09'

Izlazna anketa na forumu
I živo me zanima za koga glasa profil osobe kao šta je internet Svaguša zoranvulic za Vesnu Pusić?
Old 14-12-2009, 12:55 PM   #2
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Quote:
Originally Posted by WB-VD View Post
I živo me zanima za koga glasa profil osobe kao šta je internet Svaguša zoranvulic za Vesnu Pusić?
u pravednoj drzavi svi imaju internet
Attached Images

Isti tvrdi kruv smo jili, znači nam on puno više nego ća u foje piše
Sve prohodi, sve ne staje, svaka radost, svaka muka, život svakom svoje daje
Svi bi možda drugo bili ma u jednom svak se slaže od Hajduka nima draže
baRBa is offline   Reply With Quote
Old 14-12-2009, 03:58 PM   #3
Wolfe Tone
Senior Member

Wolfe Tone is on a distinguished road

Zanimljivi rezultati ankete, zasad.
Sad ćeš vidit kad index objavi naslov: "Torcida uz Vesnu Pusić"

Edit: sad sam tek vidija. Moj wb-vd, pa ti si potpuno neprofesionalan, kako možeš u jednoj ovako ozbiljnoj anketi ljude navodit na nepoželjne odgovore. Sramota. Nikad pravog novinara od tebe!
Al aj priznaj da je Kajin najkarizmatičniji kandidat, idealista bez premca, a i oni revolucionarni plakat mu je vrh. , triba je još stavit sliku mlade Istranke kako kosi žito ili karikaturu Thompsona koji grabi prema Istri

Last edited by Wolfe Tone; 14-12-2009 at 04:10 PM.
Wolfe Tone is offline   Reply With Quote
Old 14-12-2009, 04:07 PM   #4
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

baRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the roughbaRBa is a jewel in the rough

Vesna - Kraljica Torcide

Nego usput di je druga Vesna, moj kandidat i onaj Bobikin kumašin?
P.S. I zasto je Hebrang ispred Bandita?
Old 14-12-2009, 05:55 PM   #5
gotovINA
TOČI EURO 95

gotovINA's Avatar

gotovINA is on a distinguished road

Zanimljivi rezultati, ''velika četvorka'' koja se bori za drugi krug dobila je zasad ravno 0 glasova
gotovINA is offline   Reply With Quote
Old 14-12-2009, 05:58 PM   #6
gotovINA
TOČI EURO 95

gotovINA's Avatar

gotovINA is on a distinguished road

I da, di je u anketi onaj Slavonac, Slavko Vukšić ??? Mislim da stvarno nije u redu diskriminirat određene kandidate :P...
gotovINA is offline   Reply With Quote
Old 14-12-2009, 06:54 PM   #7
Švabo
deutschtürke

Švabo's Avatar

Švabo has a little shameless behaviour in the past

i ja govorim, baš imam namjeri glasat iz zajebancije za nekog anonimusa kad su ionako svi ostali nikakvi.....
Švabo is offline   Reply With Quote
Old 14-12-2009, 07:56 PM   #8
Žele
Neuhapšeni 1950

Žele is on a distinguished road

Quote:
Originally Posted by WB-VD View Post
Izlazna anketa na forumu
Što fali Vesni Pusić , radije bi da mi ona vodi državu nego klaun kao što je Bandić , Primorac i Vidošević !
Old 14-12-2009, 08:08 PM   #9
Wolfe Tone
Senior Member

Ja bi njoj da da mi vodi kuhinju, tu je misto ženama!
Old 14-12-2009, 08:14 PM   #10
monkul
Jeremija

monkul's Avatar

monkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the roughmonkul is a jewel in the rough

Bandić državu, Kerum Split.......Ja Košute.
monkul is offline   Reply With Quote
Old 14-12-2009, 08:26 PM   #11
WB-VD
Senior Member

WB-VD's Avatar

@wolfe tone
da sam tija biti novinar onda nebi 2 godine nakon sta sam upisa novinarstvo sidija u birtiji

@žele
tvoju izjavu ću pripisati tvojim godinama

moj predsjednik je ionako u Madridu već godinama i nije se u stanju kandidirati, al sam u moru ovih klošara pronaša jednog koji je gle čuda-Hrvat, pa odlučih glasati za njega, iako po izlaznim anketama u medijima dobija svega 5 % glasova..nema veze, malo nas al al smo govna..i sanjamo livadu sa ovih 5 % sta glasaju za Kajina
Old 15-12-2009, 10:05 AM   #12
19hst11
Senior Member

19hst11's Avatar

19hst11 is on a distinguished road

ma glavno je da ja svake izbore prvo moran gledat za koga neću glasat, pa moran onda za ono šta ostane....a ostane tija san reć šta...
Old 15-12-2009, 10:40 AM   #13
WB-VD
Senior Member

WB-VD's Avatar

u principu točno.
otprilike i ja tako postavljam stvari kad su izbori u pitanju. to je naš problem, kao i činjenica da mi često glasamo protiv, a ne za. posebno na stranačkim izborima. između dva zla konstantno biramo ono manje.
vjerojatno na to utječe i činjenica da nemaš pravog kandidata s realnim izgledima.

kajinu, herbrangu, pusićki, vidoševiću i josipoviću iz miljun razloga ne bi dao glas.
o primorcu i mikšiću nemam ama baš nikakvo mišljenje.
ostaju bandić, tuđman i jurčević. moj glas jurčeviću..neopečen, vrhunski obrazovan, Hrvat, Katolik, dovoljno desno orijentiran, s jasnim stavovima, barata s više stranih jezika što je bitno za diplomatsku ulogu predsjednika, s dosta ogovora na opća pitanja njemu postavljenja u kampanji se slažem..
iako nema šanse, nemam namjeru ovaj put tražiti manje zlo između Hebranga, Josipovića ili Vidoševića kao najbolje rangiranih kandidata.
5% po 5%..
Old 15-12-2009, 11:52 AM   #14
digitron
Šime

digitron's Avatar

digitron will become famous soon enough

Quote:
Originally Posted by WB-VD
ostaju bandić, tuđman i jurčević.
Nije mi jasno kako neko može glasat za bandića. Evo zanim me tvoj stav. Bandić je kao gradonačelnik vozio skroz pijan i zaustavi ga policajac i uredno mu napiše kaznu, a policajac dobije oktaz, a ovaj ostane gradonačelnik. Osim toga javni WC-ovi za milijune, kupoprodaja zemljišta po Zagrebu i masu drugih afera itd. Uvik kuknjava kako policija pretvara navijače i bakljade u glavni problem države, umisto korupcije mita i političara, a podržavaš ljude koji podržaju to. Nije mi nikako jasno to za bandića, kako itko može glasat za njega. Di je tu kodeks. Za ovoj Jurčevića, ne znam, čak mi se čine neloši njegovi stavovi. Moj izbor je Kajin iako mu zamjeram neke stvari, ali dobro, bar mu je jasno šta je naše i šta se ne da zbog EU i SLO, i nema imovinsku karticu od par metara.
Old 15-12-2009, 12:16 PM   #15
abatenoj
Senior Member

abatenoj's Avatar

abatenoj is on a distinguished road

al je bitno ko će bit predsjednik, opet sve ostaje isto, kod nas je predsjednik samo figura
Old 15-12-2009, 12:25 PM   #16
WB-VD
Senior Member

WB-VD's Avatar

Quote:
Originally Posted by digitron View Post
Nije mi jasno kako neko može glasat za bandića. Evo zanim me tvoj stav. Bandić je kao gradonačelnik vozio skroz pijan i zaustavi ga policajac i uredno mu napiše kaznu, a policajac dobije oktaz, a ovaj ostane gradonačelnik. Osim toga javni WC-ovi za milijune, kupoprodaja zemljišta po Zagrebu i masu drugih afera itd. Uvik kuknjava kako policija pretvara navijače i bakljade u glavni problem države, umisto korupcije mita i političara, a podržavaš ljude koji podržaju to. Nije mi nikako jasno to za bandića, kako itko može glasat za njega. Di je tu kodeks. Za ovoj Jurčevića, ne znam, čak mi se čine neloši njegovi stavovi. Moj izbor je Kajin iako mu zamjeram neke stvari, ali dobro, bar mu je jasno šta je naše i šta se ne da zbog EU i SLO, i nema imovinsku karticu od par metara.
Di si ti točno pročita da ću ja glasat za Bandića? Iako bi između njega i Kajina, ili njega i Vidoševića izabra-njega.
Niti jedan političar nije amnestiran od afera, iako sam ja za javno i transparentno vođenje projekata, mislim da hrvatski novinari u duhu krize i neimaštine ipak malo pretjeruju s aferama. Kažem možda.
Di si ti točno pročita da ja podržavam mito i korupciju? Sjeti se jaukanja Damira Kajina nakon BBB-a u Pragu. Nebitno je sta je riječ o njima, činjenica da tamo nije tekla krv ulicama kako su prenosili mediji, kao i da je Kajin jedan u redu od miljun političara koji su u svojim odriješitim manirama tražili hitno zatvaranje svih navijača iz tog Praga, bez da su znali stvarnu istinu.
Kako netko može glasat za Kajina? Čovjeka koji zagovara autonomiju dijela Hrvatske? Čovjeka kojem je misija "udaljavanje Thompsona iz društvenog života" pored 1789 problema koje Hrvatsku drže na dnu? Čovjeka koji baš kao i Mesić i u Milky Way čokoladici vidi povampirene ustaše? Možda on je idealista, i to cijenim kod ljudi, ali njegovoj ideologiji apsolutno nije mjesto u Hrvatskoj. Svaka ideologija koja koketira sa bilo kakvim lijevim političkim opcijama ne može mi biti prihvatljiva. A njegova zadire duboko na tu stranu..
Imovinsku karticu možda i nema, a možda i zato jer je cijeli život na margini politike pa nije ima ni priliku..
Uostalom, vratimo se na početak priče, ja sam spomenuo za koje kandidate ne bi glasao, u čemu eto, nisam svrstao Bandića, šta ne znači da ću glasat za njega, baš kao ni za Vesnu Škare Ožbolt ni za Primorca. Kome ide moj glas-rekao sam, bar u prvom krugu..
Old 15-12-2009, 12:48 PM   #17
digitron
Šime

digitron's Avatar

Ne znam kakva je reakcija Kajina na događanja u Pragu. Ako je bez da je imao detaljne informacije, a vjerojatno je, olako donio zaključak trpajući događanja vezane uz navijače uz divljanje huligana to mu ne ide u prilog, ne samo zbog tog događaja, nego zato što bi bio sklon zaključivanju na osnovu predrasuda.
Nisam siguran tko bi od ostalih kandidata reagira kako treba, mislim da bi većina reagirala onako kako javnost očekuje jer mu to donosi na popularnosti.
Međutim ne mogu navedeno zamjerit Kajinu toliko koliko zamjeram Bandiću ono što sam naveo ili to da jedino Kajin izričito tvrdi da ne da Piranski zaljev Slovencima, što se kosi s onim da je želio autonomiju (u šta također nisam upućen). Znači kao lijevičar najintenzivnije zastupa nacionalne interese RH. Dok se desničari kite ulaskom u Europu samo zbog toga jer misle da većina to želi, a načelno ne bi nikako kao desničari smjeli prodavat dio Hrvatske, bilo teritorij, bilo ponos, bilo koji dio onoga za što su se borili ljudi, ovaj kao ljevičar tvrdi da ne da teritorij RH. Osim toga kao dio one SDP koalicije (čini mi se) znao je glasat i protiv nekih zakona, amandmana, ili ne znam čega sve ne, šta znači da ima karakter kao političar šta je danas stvarno rijetkost, a mislim Hrvatskoj potrebno.
Što se tiče njegove imovinske kartice i toga da je nije ostvario jer je bio na margini, tu si u zabludi, jer je on gradonačelnik Buzina bio, ito jako uspješan, i poslovao s profitom s najmanjom zaposlenošću (mislim), uglavnom ima iznadprosječne rezultate, a korupcija i zarade vladaju i u puno manjim općinama. Evo nedavno primjer Zlatara. Dakle nije istina da je njegova kartica prazna jer je bio na margini. Iako vjerojatno nije ni istina da je čist ko suza, ali postoji meni bitna razlika između značenja njegove imovinske kartice i kartice ostalih kandidata.
Šta se tiče lijeve i desne ideologije, meni se čini da takva podjela više ne postoji. Postoji profitabilno manjinsiki orjentirana i profitabilno većinski orjentirana. Ova prva se brine za one koji su na vlasti i njoj pripadaju ogromna većina hrvatskih političara, i ova druga čiji se rezultati puno sporije vide ali zastupaju interese i cjelokupnost čitavog naroda (pa ti to utrpaj bilo livo bilo desno).

Šta se tiče bandića, razumio sam da si ga svrsta u uži krug, te da bi moga dat svoj glas i njemu.

Last edited by digitron; 15-12-2009 at 01:01 PM.
digitron is offline   Reply With Quote
Old 15-12-2009, 01:09 PM   #18
baRBa
hAJMOOOOOOOO

baRBa's Avatar

Ko ce s Vesnom u drugi krug Jurcevic, Primorac ili jospiovic?

Old 15-12-2009, 01:38 PM   #19
Wolfe Tone
Senior Member

Složija bi se s većinom stavri šta je napisa digitron, pogotovo sa striktnom podjelom na lijeve i desne u modernoj politici. Kajin vjerojatno baš nikad neće postić neki značajan uspjeh u nacionalnoj politici, pa tako ni na ovim izborima. A to šta mu neki zamjeraju manjak hrvatskog domoljublja...hm, pa ka šta digitron kaže nije li baš ta borba za hrvatske teritorije najveći iskaz domoljublja, ono "ne daj na se, ne daj svoje", a hdz(i sdp, te dvi stranke su mi u potpunosti identične) već dugo dugo prodaju hrvatsko vlasništvo, a za ulazak u eu su očito spremni slovencima prodavat i hrvatske teritorije. Čudna biljka je taj Kajin. Ja osobno imam vrlo podijeljeno mišljenje o njemu. Nekad mu stvarno skidam kapu jer je skoro pa jedina prava "lijeva" oporba na hrv. političkoj sceni, a jake "desne" oporbe nema već dugo u Hrvatskoj, možda od Đapićeve "prodaje" HSP-a, znači jedini Kajin i njegova stranka se otvoreno protive mnogim izdajničkim odlukama vlade. A opet nekad mi ga je stvarno pun k. s njegovim, ka šta wb-vd kaže, paranojama prema hrvatskim fašistima i prema Thompsonu. Možda se čak i ne bi toliko žestoko bunija protiv prodaje Piranskog zaljeva slovencima da se taj Piranski zaljev ne nalazi u njegovoj Istri, da je npr. sporan neki slavonski ili dalmatinski pogranični kraj možda ga ne bi bilo briga. Jebiga, wb-vd, činjenica je da je on regionalist, ali nemaš se šta čudit, njega Istra bira za predvodnika već dugo godina, znači da i cila(bar većina) Istre dijeli njegovo mišljenje. A ta autonomija, o tome bi se dalo raspravljat u nekoj drugoj temi... ja čak nekad pomislim da bi Hrvatska najbolje funkcionirala da je politički podijeljena na nekoliko podjedinica koje imaju određen oblik autonomije u nekim područjima, jer bi se možda financijski uravnotežila i decentralizirala šta bi dovelo i do smanjenja rivaliteta između određenih regija(niko ne bi moga govorit da braale sve naše pare od turizma idu glupim purgerima) i za par godina bi se svi Hrvati grlili i živili u bratstvu i jedinstvu. Nemojte mislit da ovde ciljam na rivalitet Hajduk-dinamo, jer dinamovce triba nevolit bez obzira bili oni iz Zagreba ili Splita(pogotovo). Ali neka veća autonomija ili ekstremni regionalizam nikako "nisu poželjni i sve ekstreme triba odstranit"(da citiram Kerija)! Al opet kažem, nije Kajin sam od sebe takav, valjda znaš kakvo stanje vlad u Istri, i šta se tiče nacionalnog udjela i razmišljanja ljudi.
Old 15-12-2009, 01:51 PM   #20
digitron
Šime

digitron's Avatar

Čudno mi je da se kroz povijest uvik kad se, manje više krvavo izbori kakavo takvo jedinstvo i cjelovitost hrvatskog naroda počne nevjerojatna potreba za paktovima, autonomijama, EU austrougarima, mlecima, turcima palcima itd.
Ne triba Hrvatska ić na nikakve autonomne pokrajine, nije problem u sustavu nego u ljudima koji vode. Sustav možebit kakav oćeš ako su ljudi normalni. Ako su onakvi kakvi jesu nikakav sustav ti neće pomoć, jedino će ti pomoć kad dođu normalni da se ovi mogu "valorizirat" kako triba.
Šta se tiče kako bi se Kajin borio da se ne radi o Istri ne mogu zaključit po ničemu osim po tome, da je rekao da ne da hrvatski teritorij slovencima šta uključuje i Sv. Geru i Maritn na Muri, a koji nisu u Istri.
Mi smo mlada država i tribamo još puno toga učit, a rastemo iz ratom porušenog, u lošoj privatizaciji opustošenog gospodarstva u konkurenciji (okruženju) najrazvijenijih svjetskih, odnosno europskih i zapadnoeuropskih gospodarstava. Ukoliko nas ne progutaju imamo napokon šansu ostat neovisni. Trenutno smo na gadnom rubu. Ja bi zapravo najviše virova onome koji mi obeća znoj i muku idućih 5 godina. Ako mi neko obećaje med i mliko, ili je on idiot, ili misli da sam ja, ili je i jedno i drugo slučaj. Mislim da je najčešći slučaj broj 2.

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules